fethiye belediyesi iş ilanları / Fethiye İş İlanları & Eleman Arayan Firmalar | seafoodplus.info

Fethiye Belediyesi Iş Ilanları

fethiye belediyesi iş ilanları

Muğla ili Fethiye belediyesi zabıta memuru alım ilanı

T.C

FETHİYE BELEDİYESİ

FETHİYE / MUĞLA

FETHİYE BELEDİYESİ YENİ ZABITA ALIMI İLANI

sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun maddesinin (A) fıkrasındaki şartları ve 11 Nisan tarih ve Sayılı Resmi Gazete?de yayımlanan Belediye Zabıtası Yönetmeliği?nin maddesindeki Zabıta Memurluğuna atanma şartlarına göre boş Zabıta Memuru kadrolarına sözlü sınav ile alım yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI:

1- Türk Vatandaşı olmak,

2- Sınavın yapıldığı tarih itibari ile 25 yaşını doldurmamış olmak,

3- KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) sınavlarına girmiş, 65 ve üzeri puanı almış olmak,

4- Aşağıdaki tabloda belirtilen kadrolara uygun olarak, Lise veya Lise Dengi Meslek okulu mezunu veya 4 yıllık Yüksek Okul Mezunu olmak, (Yurtdışından mezun olanların denkliği YÖK tarafından onaylanmış olmak),

5- Erkek Askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak,

6- Erkeklerde boy en az metre, kadınlarda boy en az metre boyunda olmak ve boyun 1 metre den fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 seafoodplus.info fazla fark olmamak (Boy ve kilo tespiti Kurumumuz hekimi tarafından yapılacaktır.)

7- Kalıcı ve bulaşıcı hastalığı olmamak, Zabıta görevini düzenli bir biçimde yapmaya engel olacak bir özrü bulunmamak,

8- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

9- Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi görevlerde halen çalışıyor olmamak, Herhangi bir kamu veya özel kuruluşa karşı hizmet yükümlülüğü ve tazminat borcu olmamak,

Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis cezası ile veya yüz kızartıcı bir suç ile hüküm giymemiş olmak? tıseafoodplus.infoyemize başvuran adaylar KPSS başarı puanlarına göre sıralanacak ve en yüksek puanlı adaydan başlanarak alınacak boş kadro sayısının 3 katı oranında aday sınava çağrılacak olup, sınava çağrılan adayların listesi Başkanlığımız seafoodplus.info internet sitesinden yayınlanacaktır.

Ehliyet , Yabancı dil ve Bilgisayar sertifikası olanlar tercih sebebidir.

ALIM YAPILACAK BOŞ KADROLAR :

SINIFIUNVANIDERECESİADEDİCİNSİYETİEĞİTİM DURUMU
GIHZabıta Memuru101ELise ve dengi meslek okulu mezunu
GIHZabıta Memuru92E-KLise ve dengi meslek okulu mezunu
GİHZabıta Memuru91K4 yıllık Yüksekokul mezunu
GIHZabıta Memuru81E4 yıllık Yüksekokul mezunu
GIHZabıta Memuru72E-K4 yıllık Yüksekokul mezunu
 TOPLAM 7  

BAŞVURU SÜRESİ VE YERİ:

Başvuru süresi tarihinde başlayacak ve . günü mesai bitiminde sona seafoodplus.infoşvurular; Fethiye Belediye Başkanlığı ( Hizmet Binası), İnsan kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü?ne şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENECEK BELGELER:

1- Aday tarafından doldurulacak olan Başvuru Formu ( Boş Başvuru Formu örneği kurumdan temin edilecek veya seafoodplus.info adresinden indirilecektir )

2- KPSS Sonuç Belgesi örneği

3- Nüfus Cüzdanı fotokopisi ( T.C. Vatandaşlık No?su olan),

4- Öğrenim durumlarını gösterir belge fotokopisi,

5- 2 adet yeni vesikalık fotoğraf ( 1 adedi Başvuru Formu?na yapıştırılacaktır).

DEĞERLENDİRME:

Sınav Komisyonunca yapılacak olan sözlü sınavda değerlendirme tam puan üzerinden yapılacaktır. Sözlü sınavdan 70 puanın altında alan adaylar başarısız sayılacaktır. Sözlü sınavdan 70 ve üzeri puan alan adayların sözlü sınav puanı ve KPSS puanı toplanıp ikiye bölünerek başarı puanı bulunur. En yüksek başarı puanından başlayarak atama yapılacak sayı kadar asil ve yedek aday ilan edilecektir. Asil adaylardan göreve başlamayanların yerine sırasıyla yedek adaylardan atama yapılacaktır.

SINAV YERİ VE ZAMANI :

Sınav; Fethiye Belediye Başkanlığı, Fethiye Belediyesi Belediye Meclis Salonu Cuma günü saat: ?da sözlü sınav olarak yapılacaktır.

Sınava çağrılan adaylar, sözlü sınava girmeden önce Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü?ne mesai saatleri içinde başvurmak suretiyle boy ve kilo tespiti yaptırarak Sınav Giriş Belgesi ekinde kendilerine gönderilen Boy ve Kilo Tespit Formunu onaylatacaklardır. Boy ve Kilo Tespit Formu onaylı olmayan adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

SINAV KONULARI:

a) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası,

b) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi,

c) sayılı Devlet Memurları Kanunu,

d) Mahalli İdarelerle ilgili temel mevzuat?tan oluşacaktır.

Sınav sonuçları seafoodplus.info adresinden duyurulacak ve kazanan adaylara yazılı olarak bildirilecektir

İLAN OLUNUR.

Fethiye Belediyesi personel alımı yapıyor! Fethiye Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Fethiye Muğla ilimize bağlı bir ilçedir. Fethiye ilçemizin eski ismi Meğri idi. Meğri adlı belediye meclisinin aldığı bir karar ile ilk Türk Hava Teyyareci Fethi Bey&#;in adına ithafın Fethiye olarak yeniden adlandırılmıştır. Fethiye dünyaca ünlü bir tatil beldesidir. Akdeniz iklimini taşıması nedeni ile yazları sıcak ve kurak geçen ilçemizde kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçemizin ağaç yapısı makidir. İlçemizin 2/3&#;ü ormanlık kesimlerden oluşmaktadır.

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Fethiye belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlarda iş ilanları yayınlayan Fethiye belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Fethiye Belediyesi Bulunan Birimler ve Çalışma Şartları

Fethiye belediyesinde bulunan birimlerden bazıları şunlardır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri &#; saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar &#; aralarında çalışmaktadır.

Fethiye Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Fethiye belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Yüz kızartıcı suçlar ile isnat edilmemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Fethiye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fethiye belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumun da eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Fethiye belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

FacebookTwitter

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin kurulmasıyla beraber Muğla İline bağlanan Fethiye, ismini yılında Şam’dan havalanarak bir süre sonra uçağı düşürülerek şehit olan ilk pilotlarımızdan Fethi Bey’in ismi anısına Fethiye olarak almıştır.

Gerek nüfus açısından gerek konum açısından Muğla&#;dan ayrılıp il olmaya çalışacak nitelikte olan Fethiye, bu özelliği etkisiyle dikkat çekmektedir. İlçenin hem modernizasyonunu geliştirmek hem de ilçeyi kalkındırarak vatandaşlarına daha iyi bir gelecek sunma hedefinde olan Fethiye Belediyesi, yatırımlarını bu amacı doğrultusunda şekillendirmektedir.

Bu yatırımları kapsamında da yeni personelleri ihtiyaç duyan kurumun kadrosuna çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Fethiye Belediyesi İşçi Alımı

Son zamanlarda yaptığı işçi alımlarında bünyesine aldığı işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam eden Fethiye Belediyesi&#;nin yakın zamanda kadrosuna alacağı personelleri de sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir. Bu işçilerine hali hazırdaki işçileri gibi ile saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan bütün işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Fethiye Belediyesi Memur Alımı

Fethiye Belediyesi iş ilanları içerisinde sıklıkla memur alım duyurularını da görebilirsiniz. Çünkü kurum, kentin turizmi gelirinin fazla olabilmesi için tüm hizmet binalarına memur almaktadır. Başvurular genellikle KPSS puanına göre değerlendirilse de, kimi zaman kurum KPSS’siz alım da gerçekleştirmektedir.

Bu kapsamda açılan pozisyonların ilgili şartlarını ve başvuru kanallarını, detaylar bölümünden öğrenebilirsiniz. Fethiye Belediyesi memur alımı için henüz aktif bir ilan bulunmasa da, yerel yönetimler bünyesine yıl sonuna doğru alım yapılması beklenmektedir.

Fethiye Belediyesi İş İlanları

Fethiye Belediyesi, özellikle Fethiye’de kültürel festivaller ve sportif etkinlikler gerçekleştirerek ilçenin adını Türkiye’de duyurmaya çalışmakta ve ilçeyi en iyi şekilde tanıtmaya yönelik faaliyetler sergilemektedir. Bu faaliyetler kapsamında çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanan kurumun, personel alım şartlarının netleşmesi durumunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlaması beklenmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

• Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Fethiye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fethiye Belediyesi,  dönemsel veya sürekli olarak çalışacak personel ihtiyacı için açılan kadroları ve personel ihtiyacı duyulan birimleri, çalışma koşullarını ve çalışanlara tanınacak hakları internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklamayı tercih etmektedir.

Fethiye Belediyesi&#;nin bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların  belediyenin resmi internet sitesinden yaptığı duyuruları dikkatle takip ederek, yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylar İşkur yetkilileri ve Fethiye Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından yapılacak olan mülakata girmeye hak kazanmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Fethiye İş İlanları

Fethiye Belediye bazı pozisyonu için adayların belirli bir yaş aralığında olmasını isteyebiliyor. Özellikle idari bilimlerde ve mühendislik bölümlerinde, alt yaş sınırı önem arz etmekte ve adayların en az 35 yaşını doldurmuş olması istenmektedir.

Şayet belirlenen bu yaş gruplarına uyum sağlayamıyorsanız, Fethiye iş ilanları kategorisini inceleyerek de meslek sahibi olabilirsiniz. Çünkü özel işletmeler genellikle alt yaş sınırı kriterini daha esnek tutmaktadır.

Güncel Fethiye iş ilanları

• Garson
  • Mağaza Satış Temsilcisi -Fethiye
  • Muğla Fethiye CarrefourSA Sezonluk Market Görevlileri

Ek olarak Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Fethiye iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Muğla, Fethiye Belediye temizlik işçi iş ilanları

Temizlik Personeli

Firmamızda çalışmak üzere; genel temizlik işlerine bakacak birisi alınacaktır.

Oda Temizlik Görevlisi

Ormanlık alanda yer alan Fethiye, Kabak Koyu'ndaki 22 odalı küçük otelimizin oda temizliği ekibine katılacak çalışanımızı arıyoruz. Ücret tatmin edicidir. Lojmanlıdır, lojman verilmektedir.

Muğla'da Ev Yardımcısı Arıyoruz.

Genel ev temizliği yapacak, evi toparlayacak, kendi evi gibi sahiplenecek. - arasında haftanın 5 günü çalışabilecek yardımcı ihtiyacımız var.

Muğla'da Ev Yardımcısı Arıyoruz

Mahallesinde haftanın günü - arasında çalışabilecek hem ev yardımcısı hem de çocuklar ile ilgilenebilecek, genel ev temizliği, çamaşır, ütü, yemek yapabilecek yardımcı arayışımız var. 8,7,5 yaşlarında ve yeni doğan olmak üzere dört çocuğumuz var ancak 

Muğla'da Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz.

Yatalak olan hastamız için, öz bakım yapabilecek, ilaç takibi yapabilecek, yemek hazırlayabilecek, hafif temizlik yapabilecek, hastamız ile en iyi şekilde ilgilenebilecek yaşlı bakıcısı arıyoruz.

Muğla Fethiye'de Ev Yardımcısı Arıyorum

Her gün yemek hazirligi icin bi ev yardimcisi ariyoruz. Haftada temizlik(yeri silse yeter)icin kere birini ariyoruz. Sabah 9‘dan 13‘e kadar yeterli olur. Toplamda iki haftalik icin yardimci ariyoruz.

Muğla Fethiye'de Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum.

2 yaşındaki bebeğimize 4 ay boyunca villamızda bize temizlik konusunda ve yemek konusunda yardımcı olabilecek, yatılı kalabilecek, tecrübeli , titiz bakıcı/yardımcı arıyoruz.

Muğla Fethiye Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Çocuğumuza bakımında yardımcı olacak,kötü alışkanlıkları olmayan,basit ev işlerinde destek olacak(yemek ve dip temizlik için başka görevli arkadaşımız var). Yatılı ve haftalık 1 günlük izin kullanabilecek birini arıyorum

Servis Elemanı

tecrübe tercihidir. İnsan ilişkilerinde iyi ve takım çalışmasına yatkın olmak şarttır. Görev tanımı : Kahvaltı ve aksam yemeği açık büfesinin hazırlığı ve servisi, a-la carte menünün servisi, restoran düzeni ve temizliği. Yeme-içme ve Lojman tarafımızdan sağlanmaktadır.

Muğla'da Ev Yardımcısı Arıyorum

Yemek, ütü, temizlik yapacak, gündüzlü çalışabilecek birine ihtiyacımız var

Muğla Fethiye'de Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

e kadar Alzheimer hastası babamıza ve yatalak annemize bakabilecek, ilaçlarını zamanında içirecek, banyo yapmalarına, kişisel temizliklerine, babamızın tuvalete gidip gelmesine, yatalak annemizin bez değişimine yardım edebilecek, yemek yapabilecek birini arıyoruz. Yerimiz 

Muğla Fethiye'de Ev Yardımcısı Arıyoruz

geceden kalan bulaşık vesaire toplanacak makinede yıkanacak. •Saat: ‘a kahvaltı hazır edilecek •Gün içinde kirlenen evin temizliğini yapacak •Öğlen yemeğine yardımcı olacak •Gün içinde misafirlere çay kahve ve içecek servisi yapacak. •Akşamüstü saat  

Muğla Fethiye'de Ev Yardımcısı/Bebek Bakıcısı Arıyorum.

Sabah akşam 17 da ayrılacak ev işlerini ( temizlik ,ütü, bulaşık, yemek vs ) yapacak ve 5 aylık bebeğimin bakımından bana destek olacak .(bebek bakmayacak bana destek verecek )

Mauğla Fethiye'de Çocuk Bakıcısı Arıyorum

TL

çocuklarımın kendi evimde gözetimini yapabilecek birini arıyorum. Yemeklerini kendim yapıp bırakıyorum, çok nadiren yapamadığım durumda tost makarna gibi basit şeyler yapabilmeli. Temizlik beklentim yok. Haftada 3 kere parka götürmeli başka bir beklentim yok 

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir