karadayı 1 sezon şiirleri / Karadayı Dizisine Yeni Bir Kadın Oyuncu Katılıyor - Son Dakika

Karadayı 1 Sezon Şiirleri

karadayı 1 sezon şiirleri

Şiirlerle Karadayı

Şiir; duygunun kelimelere dökülmüş şekli. Aşkın, acının, umudun, hürriyetin, doğanın, ölümün dile gelip de bizleri vurma hali. Attila İlhan'ın "bazıları şiir sevmez; çünkü yaraları yoktur, yaraladıkları vardır" sözünün üstüne diyecek çok söz yoktur aslında şiir için. Feride "şiir bilen insan hayatı da bilir" demişti, ne kadar haklıydı! Karadayı'da üç sezon birbirinden güzel şiirler dinledik. Buyurun şiirlerin listesi; 3. Bölüm - Haydi Abbas 9. Bölüm - Güzel günler göreceğiz Bölüm - Bugün Pazar Bölüm - Dünya adaletsiz çocuk Bölüm - Ben sana mecburum Bölüm - Gönlümde bir tufan Bölüm - Umut Bölüm - Hapiste olanlara öğütler Bölüm - Hasretinden prangalar eskittim Bölüm - Küsmek nedir bilir misin? Bölüm - Ben gene sana vurgunum Bölüm - Veda Bölüm - Yine sana dair Bölüm - Ölüme dair Bölüm - Önceleyin Bölüm - Hüzün geldi Bölüm - Artık sen de herkes gibisin Bölüm - Sen nerdesin Bölüm - Şehir Bölüm - Beni kör kuyularda Çoğunluğu Çetin Tekindor'un sesinden can bulan, Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu'nun da içinde olduğu o güzel şiirlerden bir derleme hazırladık.

Çetin Tekindor Karadayı&#;da, &#;Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar&#; Şiirini Okudu

Karadayı bugün ATV ekranlarına final bölümüyle geldi. Mahir Kara'nın ölüp ölmeyeceği merak konusu olan dizide Mahir ölmedi. Barut Necdet ile Mahir'in oyunu olan ölme sahnesi gerçek çıkmadı. Dizide Çetin Tekindor'un okuduğu şiir ise yürekleri sızlattı. 

Çetin Tekindor'un Karadayı'da seslendirdiği  'Güzel günler göreceğiz çocuklar' şiiri; 

Güzel günler göreceğiz çocuklar, 
güneşli günler göreceğiz 
Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, 
ışıklı maviliklere süreceğiz 
Açtık mıydı hele bir son vitesi, 
adedi devir. 
motorun sesi. 
Uuuuuuuy! çocuklar kim bilir 
ne harikûlâdedir. 
              kilometre giderken öpüşmesi
Hani şimdi bize 
cumaları, pazarları çiçekli bahçeler vardır, 
yalnız cumaları 
yalnız pazarları.. 
Hani şimdi biz 
bir peri masalı dinler gibi seyrederiz 
ışıklı caddelerde mağazaları, 
hani bunlar 
77 katlı yekpare camdan mağazalardır. 
Hani şimdi biz haykırırız 
Cevap: 
açılır kara kaplı kitap: 
zindan.. 
Kayış kapar kolumuzu 
 kırılan kemikkan. 
Hani şimdi bizim soframıza 
haftada bir et gelir. 
Ve çocuklarımız işten eve 
sapsarı iskelet gelir.. 
Hani şimdi biz.. 
İnanın: güzel günler göreceğiz çocuklar 
Güneşli günler göreceğiz. 
Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, 
ışıklı maviliklere süreceğiz 

Nazım Hikmet Ran

#Çetin Tekindır, Karadayı, Karadayı Son Bölüm, Güzel Günler Göreceğiz Çocuklar Şiiri

DİPNOTLU ŞİİRLER İSMET KEMAL KARADAYI

H 15         ÜMİT KİTABEVİ   ***AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN MESAJ YAZINIZ***

DİPNOTLU ŞİİRLER İSMET KEMAL KARADAYI adlı eser Türkçe dilindedir.

Kitap KARTON KAPAKLI cilt bilgisi ile yıllar önce eklenmiştir.

DİPNOTLU ŞİİRLER İSMET KEMAL KARADAYI adlı eser, Kitap > Edebiyat, Kurgu > Şiir kategorisinde İkinci El olarak satıştadır.

Kondisyon: İyi

Ürün kondisyonları ürün açıklamalarında belirtildiği ve/veya ürün fotoğraflarında görüldüğü gibidir. Açıklamada yer alan veya fotoğrafta görülen üründen farklı nitelikte bir ürün gönderilmesi halinde siparişin iadesi/iptali funduszeue.info güvencesi ile sağlanabilmektedir.

Kargo Ödeme Durumu

Alıcı Öder

Ürün Ümit Kitabevi tarafından, PTT, Yurtiçi, Aras veya Sendeo Kargoyla gönderilecektir. Kargo ücreti TL dir ve sipariş anında ödenir. Aynı mağazadan veya ortak kargo anlaşmalı mağazalardan bu ürünle birlikte alacağınız diğer ürünler için ek kargo ücreti ödemezsiniz.

Ümit Kitabevi - Mağaza Hakkında

dan beri İzmir Bornova da eski yeni kitap alıp satıyoruz.

70 bin kusur ürünümüzle satış yapıyoruz.

Karadayı

Karadayı Yorumları

<< önceki yorumu göster
Karadayı Yorumturgut iyi adam olsun

!!++

Karadayı Yorumbu kadar sacmalik olmaz, turgutu sakin diziye cikarmayin yoksa filimin kalitesi bozulur eger cevirdiyseniz hemen haftaya turgutu yok edin ki insanlar yine karadayi dizisine baksin
turgutu hemen yok edin, cünkü sacmalik olur

!!++

Karadayı Yorummahir'le feridenin aşkına dokunmadan izleniyorsunuz!! sevdayı karalamıyorsunuz!! yüceltiyorsunuz! süpersiniz

!!++

Karadayı Yorumyuh artık şimdi de ölüleri mi diriltecekler ya şu senaristler biraz yabancı dizilere baksınlar biraz kafalarını çalıştırsınlar gerçek dışı şeylerle mantıksızlık dolu hikayelerle zamanımızı çalmasınlar ayıp beee

Sibel • !!++

Karadayı Yorumdizi çok saçma bence kimse bakmasın kurtlar vadisine baksın

!!++

Karadayı Yorumeveeet ölü turgut hortladı dizi öldü seyredenlerin başı sağolsun

Sibel • !!++

Karadayı Yorumturgut geri dönmesine sevindim fakat mantik almıyor şaşırdik senarist turgut olmustuuu
feride nin kardeşi melih, ölmeden önce feride ye mektup yazmıştı feride o mektubu hala bulamadi o ne oldu senarist unutuldu sanirim

!!++

Karadayı Yorumturgutun öldüğüne inanmamıştım zaten geri geldiği için mutluyum turgutun kahire yardım edeceğini düşünüyorum
hep mehmet saim bey mi kukricek biraz da mahir kukresin
turgut
turgut geldiii

!!++

Karadayı Yorumbeyefendi nin rahati bozulsun artık. mahir turgut la işbirliği yapar mı orasını bilemiyorum ama amaçları aynı.

!!++

Karadayı Yorumkaradayı son bölüm: savcı turgut diziye geri döndü! turgutun ölümünü ve defnedilişini gördük hayalet olarak döndü herhalde saçma olmadımı acaba sizlerce hayalet olarak döndüyse korku dizisine döndü desenize .:)))

!!++

Karadayı Yorumçok saçma dizi bizim halkımızda kanıyor işte adam ölüyo geri dönüyoor dizi reytik alsın diye yapıyolar dizi her hafta aynı bir kaç kişi ekleniyo reytik yapsın diye dizide gercekci hiç bir şey yok ne bakanmış be adam kaç kişiyi öldürtdü mahirlemi başa çıkamıcak bi bomba koyuyoo bomm . mahiri 10 kişi tek yakalıyolar lan sıkın kafasına gitsin sonunda çok saçma bitcek
aynen bende katılıyorum turgutun geri dönmesi çok saçma halkımızı kandırıyolar ezel bu diziden çok daha iyiydii

!!++

Karadayı Yorumbu neki. ne bakanlar gordu bu ulke . nerde binlerce mezarsiz kayip. susurlukta mafyaci emniyet muduru bi arabada milletvekiliyle otomatik silahlarla kazada tesadufen ortaya cikmadimi? karadayi da temsili gosterilenler az bile. karadayiyi oldursunler diyen zihniyet ,ancak mafyaci zihniyet olabilir. adam hak mucadelesi veriyor.

!!++

Karadayı Yorumferide'nin saftrik halleri bıktırdı artıfunduszeue.info cinayetten dava açacakmışşşş.bu kız hiç babasına çekmemiş.en iyisi feride ölsün hiç gerek yok.

!!++

Karadayı Yorumbencede. hukugun olmadigi yerde hukuk ariyor. saftirik cocuklar gibi. onun hukugu isleseydi karadayinin babasi coktan asilmisti. turgut savci hala at oynatiyor olacakti. ve onun hukuk mantigiyla giderse babasi hic ortaya cikmayacak. unutmamak lazimki hitlerin de hukuk kitabi vardi. sorun hukuk varmi yokmu degil. sorun hukuk kimden yana. haklidanmi zorbadanmi yana???

!!++

Karadayı Yorumyazıklar olsun ya bu diziyi çekenler cok salak yada izleyenler biri daha adam akıllı ölmediki bi türlü hep geri diriliyorlar idamlık olan turgut mahir seyidi öldürdü diye şikayete geliyo ve kimse bişey yapmıyo biz finale yaklaştık derken yeniden başa döndük dahada izlemem adamlar insanları resmen gerizekalı yerine koyuyor yazıklar olsun

!!++

Karadayı Yorumdizi guzel ama su varki turgut un geri donmesi sacma oldu dizi bozuldu bence

!!++

Karadayı Yorumbu neya berbat siz dalgami geciyorsunuz turgit dirildi ortalıkta geziyor geldigi ilk bölümde kaldigi yerden devam yaziklar olsun size haram zikkim olsun ptesi günleri uykusuz kaldim paramparça gibi diziyi bile tekrardan funduszeue.info degmezmisdaha bakan bitmeden tekrar turgut ceviremiyorsunuz entikraya devam konu yoksa bitirin ya helal ilsun aldiginiz para yaziklar olsun atv ye prim vermesine en fazla 3bolum sonra dibe vuracadiziniz

!!++

Karadayı Yorumne saçma bi bölüm olmuş ya feride mahir katil diyor tutuklatiyor

!!++

Karadayı Yorumçok saçmaladınız artık yeter ya turgut hortladı saçmalık feride mahir bombacı katili öldürdü diye tutuklattırıyor ama turgutun yaptığı bütün pislikleri görmezden geliyor ya yeter ya bu kadar aptal yerine koymayın insanları ayrıca arkadaşa katılıyorum feride bence ölsün çıksın diziden

!!++

Karadayı Yorumturgut gelmiş kimseye söylemiyor idam cezası var unutuldu turgutun adliyeye gitmesi saçma feride çok abartı rol yaptı gördüğünde koca bölüm turgut üzerine kurmuşlar senaristler tükenmiş bence

!!++

Karadayı Yorumbu turgut iyide filme geri dönüyor bu bu kadar adam öldürdü bu içeri alınmıyorda mahir bir zanlıyı öldürüyor hemen içeriye giriyor nasıl bir bölüm bu

!!++

Karadayı Yorumsenaryo kötüye gidiyor

!!++

Karadayı Yorumkaradayı dizi senoryalarında saçmaladı bu bölümde turgut dirilecek ferideye dosya verecek feride mahiri habise atacak bu feride madem adelete bu kadar meraklıda niye direk mahire suç duyurusunda bulunuyor turgut sütten cıkmış ak kaşıkmıydı yoksa feride birini mahkum ederken öncelik sevdiklerimi kullu saçmaa

!!++

Karadayı Yorumkaradayi bu haftaki bölümünde iyice sacmaladi.ölenler dirildi feride ayrı bir dert boyle adalet kaldımi bir o dogrucu kaldı.konu kalmadı uzatmak icin ne yapcaklarini funduszeue.info sacmalamadan bitirinde iyi hali ile hatırlayalım.

!!++

Karadayı Yorumbukadar saçmalık bir hakimin bukadar rezilliği görüfunduszeue.infoarla dalgamı geçfunduszeue.info funduszeue.infoarı dizi izlemekten soguttunuz çıkarın şu salak hakimeyi yeter ya

!!++

Karadayı Yorumturgut savcı varsa mantık vardır. yoksa o zaman sacmadirrr

!!++

Karadayı Yorumiyice saçmalamaya başlandı senaryoda, helal olsun valla öleni de hortlattınız funduszeue.infoyon dizisi tutmadı, hooop geri gelsin, mezardan çıksın. yaa siz seyircileri bu kadar enayi yerine koyamazsınız, hakkınız yok funduszeue.infog mi asla, çevremde birçok kişi artık izlemeyeceğini söylüyor.

!!++

Karadayı Yorumbu kadar da saçmalık olmaz ama. reytingleriniz artsın diye ölen adamı mezarından çıkardınız yaaa, lütfen seyirciye saygı olsun az da olsa.üstelik benim gibi düşünen çoğu kişi de artık diziy iizlemeyeceğini söyledi. ben de aynen öyle düşünüfunduszeue.infoık ettiniz orada üstad çetin tekindor'a
çoğu yorumlarda da olduğu gibi turgut dirildi dizi bitti, starda paramparça dizisine devam

selma eken • !!++

Karadayı Yorumbu dizi de kendi ipini cekti. insanlar diziye halkin adaleti icin bakiyordu .it ugursuz yetmezmis gibi ölü iti diriltmek neyin nesi .iyice arabesklesti dizi. ezilme masali biktirdi. bu hikaye bitmistir.

!!++

Karadayı Yorumdizi yapimcilari senaristleri bundan sonrasina kendileri funduszeue.info adalet anlayisiymis. katil olan o hukuk sistemi. katil olan o saf dunyadan bi haber o hakime ve onun bilerek yada bilmeyerek hizmet ettigi sistem. niye bulmadi cezalandirmadi seyiti. mafya her gun adliyede. mahire dur dumek girtlagina kurt yapismis kuzuya niye tepiniyorsun kic atiyorsun demektir. ustelik te her yer kurtlarla cevrilmisken.

!!++

Karadayı Yorumizleyiciler turgut ölsün de adalet yerini bulsun diye bekledi. sonunda turgut u iti ite kirdirtma yöntemiyle diziden çıkarıldı. turgutu mezardan kaldırıp diziye tekrar koymak diziyi o mezara gömmek anlamına gelir. böyle devam etseydi mahirin adalet arayışı bütün dünyada izlenebilir bir dizi olurdu. ama maalesef senarist mi yönetmen mi kimdir kimin fikriyse artık bu kararla dizinin sonunu getirmiştir. bu diziye, dizinin oyuncularına, izleyici kitleye ve herkese haksızlık olmuştur. yaziktir. bir işi de batirmadan yapın. turgut savcının dirilmesi sadece diziyi değil izleyicilerin kalbini de kılmıştır. derhal savcı o diziden çıkarılmalı. bu iyi niyetle yapılmış eleştirilerdir. zira bu diziyi keyifle izleyen milyonlarca izleyici var. diziyi uzatmak yerine tadında bırakıp başka bir çalışma olsa daha güzel olurdu. ama bir diziyi bu şekilde bitirmek kurtlar vadisini de geride bırakacak bir sonu olur.
yazıklar olsun. izleyici kitlenin zekası ile oynuyorsunuz. ayıptır. ölüyü mezardan kaldırmak da neyin nesi oluyor. siz hiç dusunmediniz mturgutun ölümü bu diziyi ayakta tuttu. şimdi onu mezardan kaldırmak karadayı dizisini mezara gömmek anlamına gelir.

!!++

Karadayı Yorumhay agzina saglik kardesim. benim gibi milyonlarin hislerine, dusunupde kurgulayip soyleyemediklerine tercuman oldun. neye hangi akla ,hangi hukuga ,hangi vicdana, gangi izana hizmet dizinin en pis en gaddar en zalim cikari icin yapmayacagi hic bir adilik olmayan turgutu canlandirmak. eger bu yapimcilar iti iti kirdirarak adalet uygulamaya calisiyorlarsa, halkin haklinin adaletini sonucta yalnizca haklilar uygulayabilir. itin iti kirarak son adalet saglanamaz. cunku kiran it daha guclu olarak yoluna devam eder.

!!++

Karadayı Yorummerhaba arkadaşlar rumuz dogruyu gören yazar son bölümde senarist feride karakterini perişan etti karadayının piskopat karakterli katili vurdu diye perişan oldu arkadaş adama demezlermi kardeşinin kafasına silah dayatıyorsun tam tetigi çecekken karadyı vuruyor vurmasa ikisi birden telef olacak ondan sonra feriyi aglamaktan helak edeceksin oyuncu tabii garibim nederseler yapmak durumunda zaman dolduracaksın demezlermi bune pehriz bune lahana turşusu senarist kendisiyle çelişmektedir birde savcıyı hortlattı bakalım ne yapacak biraz gercekci olmaya davet ediyorum güzel bir hikaye bir yerde halkın duygularına tercuman oluyor fakat sulandırmazsa iyi olur

!!++

Karadayı Yorumhakikaten böyle saçmalık olmaz tek bir dizim war oda karadayı diyordum ama haketn enayi yerine koyuluyor izleyici ne hakime nin diziye etkisi %10 kendi imkanlarını kullandırtmıyor senaristler turgutun geri dönmesi saçmalık üstüne saçmalık bence dizinin sonunda mahiri kötü bi izlenim ile biterecek bu senaristler tıpkı yahşi cazibede oldugu gibi iyiylk abidesi cazibeyi son bölümlerde hırsız dolandırıcı diye lanse ettiler bence bizdeki diziler ilk sene müthiş 2 sene eh işte sonrası tırt senaristlernden nefret edıorum mahır bi kere kazanıo kötüler 10 kere

!!++

Karadayı Yorumtekrar ben-dogruyu gören yazar-dayanamadım birşeyler daha eklemek istiyorum yapımcılara sesleniyorum bitirin bu karadayı dizisini yada senerislerinize söyleyin dogru dürüst yazsınlar insanlarla bu kadar alay edilmesin feride karekterine hakime elbisesini duvara astırıp aşkıyla ayaklarına paspas ettiriyorsun üstelik nasıl bir yola girdigini bildiriyorsun ondansonra pikopatı vurdu diye perişan ediyorsun bir bölümü hiç ediyorsun neyin kafasını yaşıyorsunuz millet gidin başka bir iş yapın katillere okadar yaklaşıyor nedense bir türlü olmuyor yahu hiç mi kurtlar vadisi seyretmediniz vaktiyle çakır öldü diye polar 8 mi 10 mu şimdi hatırlayamıyorum bir gecede hepsini gömmüştü bakalım karadayı daha nekadar kodese girecek söylenecek çok şey var ama kime diyorum kalınsalıcakla

!!++

Karadayı Yorumaslinda senaristler yapimcilar da biliyor bunun dizinin sonu oldugunu. tam da amac bu. bir yerlerden dizinin ruhunun bozulmasi emrini aldilar. yani sevgili izleyiciler model bakan dizinin kendilerini rahatsiz ettigini gordu. ve tehdidi savurdu. tez elden yozlastirma emrini uyguluyor. yani eski mahir kadar bile dik duramiyor senaristler yapimcilar
model " beyefindi" senaryoyu yazip, daha dogrusu degistirip senaristlerin eline verdi. ya boyle devam edersiniz ya da size dizi yaptirtmayiz, sizi bitiririz dedi. mahir karekteriyle bozuk duzene kendi anlayisi vercevesinde kafa tutan senaristler yapimcilar kendileri olarak yeni beyefindilere boyun egdi. ya iste boyle dizide mahir olmak kolay

!!++

Karadayı Yorumdizi saçmaladı artık fazla uzattılar
hakime hanım nasıl hakim olmuş saçmalıyor ve sıkıyor hareketlrri

!!++

Karadayı Yorummerhaba degerli okuyucular ben -rumuz dogruyu dogruyu gören yazar-karadayı dizisi hakkında bir kaç birşey daha söylemek istiyorum hani demiştimya gereksiz yere uzatıyorlar bunun başlıca sebeblerinden biri çok kazanmak biryerlerden güzel bir hikaye araklıyorlar dizi tutuncada ne yapacaklarını bilmiyorlar akıllarına eseni yazıyorlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz insanların hırsları bitmek bilmiyor her geçen gün insanlıktan birşeyler kaybediyoruz sonumuz hayır olsun eylem canpolat ve sema ergenekon cinlikten yana on numaralar bu ikilinin diger yazdıkları hikayelere bakarsanız hep aynı klışe dedigim gibi biryerlerden araklıyorlar halkı yakalıyorlar sonrarası sulandırma kimse kusura bakmasın .mesela kara para aşk da öyle üç dört bölüm fena degil sonra yine zırvalama diziler üç dört yaşlarına girdi be insaf millet dizinin başını unuttu kimse artık dizi filan izlemiyor onlar kendi aralarında çelik comak oynuyorlar bilsinlerki halk artık yemiyor gün gelecek herkes olması gereken yere geri dönecek

!!++

Karadayı Yorumrumuz dogruyu dogru goren arkadas sana ve senin gibi dusunenlere katiliyorum. evet dogru, bu senaristler bir seyler yapmak istiyorlar belki. ama yeni model mehmet saim beylere dokunmaya basladiginda hemen sulandirmaya basliyorlar. cunku kaderlerinin mehmet saimin elinde oldugunu dusunuyorlar ve dizideki mahir olamiyorlar gercek yasamlarinda
sevgi ve selamlar

balance • !!++

Karadayı Yorumturgut herhalde iş bulamadı tekrar diziye döndü,saçmalık bu

!!++

Karadayı Yorumkarakolda neden bir ses kaydetme cihazı koyulmadi?
eğer konulsaydı korkutun turgut oldugu anlasilirdi

!!++

Karadayı Yorumturgut gelene kadar diziyi heyecanla izliyorduk malesef dizinin tadi kacdi. cünkü turgutu tekrar diziye gelmesiyle artik sonucda ölümsüzmüs gibi gösterdiniz yane filimde turgutun oyunlari devam edecek hic kimse onu yenemiycek. milleti böyle sacmaliklarla uyutmayin birsey yapiyorsaniz sacmalamayin lütfen. birazda yorumlari göz ardi etmeseniz.

!!++

Karadayı Yorumevet dizi tumden oldu. yarim yamalak, kor topal toplumsal bir boyutu vardi. bu boyut da turgut ile mafyaci kadin entrikalari ile sulandirilacak, toplumsal boyut belden asagi kadin-erkek kumpas entrikalarina funduszeue.info bakilir olmaktan cikti

balance • !!++

Karadayı Yorummerhaba kıymetli okuyucular yine ben-rumuz dogruyu gören yazar-yazmayım yazmayım dedim yine kendimi tutamadım sagolsunlar senaristler saçmalamakta kendilerini aştı tebrik ediyorum tam bir komediye dönüştü bunlar neyin kafasını yaşıyor bilen varsa söylesin turgutu hortlattılar tamam diyelim adama öyle bir misyon yüklediler adam her türlü entrikayı çevirip bütün önnemleri alıp milletin önüne çıkardılar güya ben turgut degilim dedirttim tanınmayacak varmı böyle birşey hem okadar yakından tanıyanlar olacak hemde hiç bir işlem yapamıyacaklar geçmişten bugüne kadar olan kanunlarda iki şahit oldummu adamı ipe götürüyorlar bunun nufus kaydı hususunuda es geçmişler .dizinin içindeki karekterleri ve seyirciyi salak yerine koyacaksın zaman dolduracaksın dizi devam ettigi sürecede küpünü dolduracaksın sonrada sanat yapıyorum diye ortalıkta dolaşacaksın daha öncede dedim ya millet bunları yemiyor sizi biraz insafa davet ediyorum.kıymetli okuyucular rica ediyorum bu yazdıklarımı aranızda paylaşın herkes ögrensin kalınsalıcakla

!!++

Karadayı Yorumdizi birden yükseliş donemini yaşadı.ne olduysa duraklama dönemini geçirdi simdi de gerileme doneminde cokus donemini yakindir

!!++

Karadayı Yorumrumuza katiliyorum ayip bizleri salak yerine koyuyorsunuz resmen aptal yerinde hissettik kendimizi izlerken .merak etmiyorum artik olacaklar belli neyse paramparca var funduszeue.info allahtan elvada karadayi degmez 12lere kadar izlemeye haram olsun seneristlere anlayacaksiniz hatanizi

!!++

Karadayı Yorumbence renk geldi diziye, savcım gelmiş😁 akıllı adam! ya mahir'le feride bu kadar mı yakışır!!! ben çoook beğeniyorum!! zaten kenan'ın boyuna göre oyuncu da pek kolay bulunamazdı! ama harika olmuş! ben ezelle eyşanı da yakıştırıyordum ancak bunlar bir başka! ikisi de insanlık olarak da fiziki olarak da süper modeller😊😊
erdemleri var!! aynı evde yaşamalarını saymazsak tabi
çetin tekindora bayılıyorum!! çoook iyi ya!! ancak adamcağzı yalnız ve garip koydunuz😔 o da mahir'le bir olacak napsın?

!!++

Karadayı Yorumbergüzar korel ve kenan m. yi çok beyeniyorum. feridenin giydiği döpiyesler ne kadar hoş. dizinin akıllarda kalması için tadı kaçmadan sonlanmalı.

semra • !!++

Karadayı Yorumdaha fazla civitmadan yüzde iken dize inmemek icin iyi hatirlanmak icin bitirin. tatar ramazani dusunun insanlar hala izliyor. kim bu guzel diziyi yazan diyor. kim bu oyuncular diyor ne guzel diyor. cunku sizin gibi sulandirmadan bitirildi. bir insanin kendine yaptigini dünya alem birlesse yapamaz demisler bitirmeyin kendi kendinizi. mafyaci belgin ve it turgut kurtaramaz sizi

!!++

Karadayı Yorumiyice rezillesti. alin yazim dizisini bile asti sacmalamakta. artik beyeefendiye hizmet edin. belgin &turgut bakin kendi kendinize seyirci paramparcaya bakar artik. kendi kendinizi bitirdiniz. dayanamadiniz beyefendi baskisina. sulandirdiniz diziyi

Tr fancan cancandan ibaret degil Halfetili. • !!++

Karadayı Yorumsayin karadayi senaristleri 3 sezondur zevkle izledigim dizi maalesef sacmalaya basladi bu kadar kin bu kadar nefret olurmu allahaskina sizlerden ricam lutfen daha fazla uzatmadan biraz guzel olaylar yasasin su sevdalilar lutfeeennn

!!++

Karadayı Yorumhic bitirmeyin bu diziyi chok guzel beyevendi bakalim nerey kacacak eralde bulgaristana bencek ben yazmisim bir zamanlar iste dizi ozamansi otracak iste ozamansi seyirciden daha fazla izlenecek turgutla berraber bulgaristana inaniyom ki beyefendi oraya kacacak turgutla

!!++

Karadayı Yorumeski performansına döndü funduszeue.infon tek hatası turgut u öldürmekti yaşayınca turgut dizi rayına oturdu.
bu diziyi funduszeue.info geçen herkese tesekkurlerrr
çetin tekindor süper bir oyuncu bunu da eklemek istedim

!!++

Karadayı Yorumbu dizi oyuncuları rollerinin hakkını funduszeue.info necdet ve kardeşi rolündeki osman. necdet gözleriyle sanki rolü yaşıyor. bütün oyuncuları kutluyorum.

!!++

Karadayı Yorumbence senaristlere cok yüklenmeyin bir dizi cervirmek okadar kolay degil. benim anladigim kadar bir karakter yani bir insan baz olarak alinmis onun iyi yönlerini mahir kötü yönlerini turgut yapmislar yani bir kisilikten iki oyuncu cikartmis. evet mahir gibi olabilmek zor cevrenizde kac kisi taniyorsunuz hayatini adalet dogruluk icin feda eden varsa da cok yasamiyorlardir hayatlari kisadir benim karsima öyle bir insan daha cikmadi. turgut desen asla ölenlerden, kaybedenlerden olmaz gercek hayatta arkasi güclü cünkü dünyanin kuralli bu. eger bu dünyada empati kura bilmek kolay olsa dünya böyle bir hal almazdi. yani senaristlere özgü bir durum degil. halk olarak birde sinirlarimizi belirleyemiyoruz suyu cikana kadar birseyin üstüne gidiyoruz dizilerede bunu görüyoruz.
suanda eziyet eden bir mahir var bakalim seyirci bunu nekadar sevecek

!!++

Karadayı Yorumkaradayı dizisi çok güzel idi ama turgutun gelmesi filmin içine eti turgutu çıkarın lütfen cancazım

!!++

Karadayı Yorum:))) bi yorumlara göz atiyim dedim güldürdünüz beni ben turgut hortladı dizi öldü demiştim inanmayıp izlediniz ben o günden beri izlemiyorum :)))eğer devam ederseniz daha çoook sinir olursunuz

!!++

Karadayı Yorumnazif ve mahir kara nın başına hep mi kötü şeyler gelecek. yok böyle bir dizi. gittikçe seyretmekten sıkılıyoruz. bir ailenin başına bu kadar çok entrika ve kötülük gelir mi. turgut u dirilttiniz. dizi saçmalıklarla dolmaya başladı. diziyi uzatmak için mi yapıyorsunuz. ama reytingleri düşürüyorsunuz farkında değfunduszeue.info artık birazda güzel şeyler olsun. gerçekler ortaya çıksın. artık standart kötülük ve felaket izlemekten sıkıldık. daha önce zevkle izlediğimiz üstüne toplaşıp yorumlar yaptığımız diziyi artık kimse seyretmek istemiyor. sorduğum herkes bu kadar çok kötülükten sıkılmış izlemiyor diziyi.

!!++

Karadayı Yorumeskiden reklam dk takip ederdik bi anı bile kaçırma yim diye. şimdi ara ara bakarken gördü m birazdan bitecek hala mahir ortalikta bide babaya herkul luk sahnesi güldüm yaaa amac neydi ki çözemedim neyse son sahnesine bakmak bide fragmani izlemek yeterli bunu çözdüm baştan sona izlemeye gerek yok sevgili ìzleyiciler giden zamana yazik tavsiye ederim. .

!!++

Karadayı Yorumtek seyrettigim diziydi, o da rezil oldu, madem finali baglayamayacaklardi, ne bu kadar uzattilar. cok sıkıldımmm!!! bitsin artıkkk!!!

!!++

Karadayı Yorumeskiden reklam dk takip ederdik bi anı bile kaçırma yim diye. şimdi ara ara bakarken gördü m birazdan bitecek hala mahir ortalikta bide babaya herkul luk sahnesi güldüm yaaa amac neydi ki çözemedim neyse son sahnesine bakmak bide fragmani izlemek yeterli bunu çözdüm baştan sona izlemeye gerek yok sevgili ìzleyiciler giden zamana yazik tavsiye ederim. .

!!++

Karadayı Yorum

!!++

Karadayı Yorummerhaba, biz karadayi dizisini cok seviyoruz, ama cok muzik koyuluyor oyuncular konusunca.. hic birsey duyulmuyor nerdeyise.. lutfen muzigi daha az kullanin dizide konusulunca, isvecten cok selamlar, insallah mesaljimi görursunuz

!!++

Karadayı Yorumferideyi sonunda hamile biraktiniz bir bu flimde korunma var funduszeue.info sizde babasi olmayan bir çocuk dunyaya getireceksiniz .babasi olmayan toplumda kötülük çok işte böyle katil olunur diye insanin gözüne gözüne funduszeue.info ben hakliyim o suçlu diyenler ortaliga silah savuranlar yüzünden kaybettim kardesimi bu diziyi nerede karalama kampanyasi var ise medya face rūtuk herseyi yapacam sizin canizi yakan can yakilir dedirtiniz bizim de yandi inanin insan insan kalmak isterse kalıfunduszeue.info yi hepimiz biliyoruz ama gözümüze sokmayın bu dizi bu amaçla baslamis olsaydi inanin hiç funduszeue.info merhametli olunn

!!++

Karadayı Yorumalah sizi bildigi gibi yapsınn bu dızıı en kalıtelı oyuncuları barındırıyor bu oyuncuları nasıl bukadar kotu senaryolarla bu hale getırdınız yazıkk cok yazıkk bu kadarmı sacmalayabılırsınız pes artıkk turgut dırılırr kara dayı tek basına dunyayı yer bır ınsan nasıl olurda boyle olur o adamdan tane bende olsa amerıkayı fetederımm pess daha gerceklıgını realıstlıyını oldurdunuz yazık cok yazık dıyorumm

!!++

Karadayı Yorumçetin tekindor çok başarılı bir oyuncu tebrik ediyorum kendisini

!!++

Karadayı Yorum

!!++

Karadayı Yorumkenan imirzalioglu neden bitsin ki ben oyunculuğuna bakarım. süper oyuncuuu

!!++

Karadayı Yorumbence bugune kadar yapilan dizilerin en iyisinden biriydi,kenanla,berguzar birbirlerine cok yakışıyorlar ,yanlız bazi sahneler hep birbirine benziyor ,mahirin illede devamli oyuna gelipte hapsemi girmesi funduszeue.info ayakta tutan funduszeue.info cok dağıtıldı.ne kara ailesinin tertemiz yasami kaldi ne mahirle feridenin aşkı ,üçbes kabadayi hikayesi funduszeue.info cok basit gelmeye basladi funduszeue.info da insanlarin duygularina hitap edecek sekilde senaryolar yazilsa kalan bolumler ,mesela mhirle feride evlense kara ailesi yeniden toparlansa daha iyi funduszeue.info olsa suclular ortaya funduszeue.infoe feridenin aile yasamini ve cocuklarini gorsek daha guzel olmazmi ,kanimca bir onerim daha var ,bundan sonra yapacaginiz dizi veya sinema filmi olursa ,yine kenan ve berguzarla beraber cekilmesi olaganustu funduszeue.infoe birbirlerine hem gorsel hemde partner olarak acayip super yakisiyorlar .son zamanlarin en uyumlu funduszeue.infoarimla.

!!++

Karadayı Yorumbeyefendiden zeki yok o yüzden başa sardı bu dizi.

!!++

Karadayı Yorum1o0 . bölümün daha güzel başlamasını ve o şekilde bitmesini beklerken ,husrana funduszeue.info bu gibi sahnelerden funduszeue.info artik insanlarin mutlu olabilecegi sahneleri ekrana getirin,inanin o zaman sizler daha cok taktir funduszeue.infoşekkürler.

!!++

Karadayı Yorumhakime hanım gebe ama hala imam nikahı yok..

!!++

Karadayı Yorumsüper bir dizi bayılıyorum yok böyle süper bisey yönetmene senariste oynayanlara cok teşekkür ederim iyiki var bu dizi lütfen hiç bitmesin ya

!!++

Karadayı Yorumçok çok çok teşekkür ederim filmi çok güzel yönetmen senarist atv çok tesk ederim pazartesi günlerini dört gözle bekliyorum malatya'dan selamlar pazartesi akşamları atv kanalına hücum edyruz

!!++

Karadayı Yorumzaten flim biz tahmin funduszeue.infost izleyicinin önünde olmali şaşırtmali çok basitti belginin raporu görme si neyse yorum yapmaya değmez zzz yapacak yorum çokta dinleyen yok

!!++

Karadayı Yorumoyuncu kalitesi bir numara, ama senaryo sıfır. izleyicilerin büyük kısmı da farkında, senaristler insanları aptal yerine koyuyorlar; ancak oyuncuların kalitesinin hatırına izliyoruz sabırla. dizinin yapımcısından rica ediyorum (senaristlere birşey demiyorum, çünkü anlayabileceklerini sanmıyorum), lütfen insanları aptal yerine koymayın; biraz mantıklı ve gerçekçi olun.

!!++

Karadayı Yorumallahtan revamı yani adam songül ve ailesi için mesleğini hayatını hiçe saydı ya songül böyle senaryo biraz tuhaf yoksa dizi harika

!!++

Karadayı Yorumbitirmeyin bu guzel diziyi mehmet sayin bei kacacak bulgaristana bu sefer

!!++

Karadayı Yorumhadi mehmet saim bey kurtuldu da durup dururken bilmeyeceyi kizina sormasi falan ya bu senaristler gercekten olaylari bari mantikli bi sekilde baglasinlar neyin kafasi bu ya

!!++

Karadayı Yorummahir beyefendiyi yazıyorrr yazıyorrr diyen çocuktan ogrenseydi daha heyecanlı olurduuu

!!++

Karadayı Yorumsiz senaristler!!!diziyi mahvettiniz tek kelimeyle.öyküsü bu kadar güzel olan oyuncuları bu kadar iyi oynayan bu kadar seyirci toplamış zamanında o kadar güzel bölümleri çekilmiş bir diziyi bu sezon mahvettiniz, bitirdiniz, parçaladınız. içinizdeki çekişmeleri ruh dünyanızdaki gel gitleri diziye yansıtmaya diziyi mahvetmeye hakkınız yok. seyirciyle alay etmeye hakkınız yok. seyirciyi aptal yerine koymaya da hakkınız yok. aldınız parayı zerre kadar haketmiyorsunuz. izlediği diziye bu kadar bağlı bir seyirciyi hüsrana uğratmaya da hakkınız yok. birbirine bağlı yüce değerleri olan bir aileyi nasıl şimdiki hsline getirmeyi başardınız. yüce gönüllü mahiri öfkesinin kurbanı, dağ gibi duran nazifi pasif kararsız, ne yapacağını bilmeyen biri yaptınız. ailesine bağlılığı ve babaya olağanüstü saygısı olan ilknuru bir kabadayıya kör kütük aşık, babaya ve tüm aile fertlerine saygısız, hadsiz ve sevgisiz yaptınız. o güzel ailenin terbiyesini almış songülü nişanlısını içi hiç acımadan aldatan , evleneceği gün yasinin o yüce gönüllülüğünü görünce ona zerre kadar üzülmeyen, ikinci gün osmana koşan yasinin üzüntüsünü hiçe sayan ahlaksız biri yaptınız. yazıklar olsun size. yazıklar olsun. bu kadar güzel bu kadar takdir alan bir diziyi bu kadar kötü bu kadar basit bu kadar saçma bu kadar rayından çıkmış bu kadar ne yapacağını bilmez bir hale getirmek herkesin harcı değil. tebrikler sayın senaristler!!!

!!++

Karadayı Yorumhay ben bu beyefendiye gercekten yazik kanan imzalioglu gibi sanatcilara bu senaryoyu yazana yuh yaw bir kerede masumlarin yaninda olunsun nedir bu beyefendinin yaptigi adilikler tuzaklar hicde yakalanmamasibu karadayi dizisini basindan beri bakiyorum hic ilerleme yok hep masumlar eziliyor artik beyefendinin ve turgutun sonunu getirin ben bakarken dayanamiyorum yeterin ilerletin diziyi oyunculara yazik oluyor resmen seyricilerle dalga geciliyor ben mutluluk görmek istiyorum yakalansin bu beyefendi ve turgut cünkü yaptiklari onca kötülüklerin cezalarini ceksinler artik mahir kazansinnn bakarken diziye delirmemek elde degil verilsin beyefendinin cezasi yeti artik o ne güzel alem yap kötülükleri hic birsey olmamis gibi bakan ol bu olamaz yada bakmicam bu diziye bu zamana kadar sanatcilari sevdigim icin cani gönülden izliyordum artik hic bir sey olmuyor kötülere beyefendi ye olamasi gerek nokta adelet olsun yazik degilmi kizina aci cektirdi anasi yegeni öldü yuhhh geber bakanmisin nesin

Hayrunsa • !!++

Karadayı Yorumfilm sacmaydi zaten iyice sapittilar su ana kadar nasil baktim funduszeue.info olmasa bakilmaz zaten onun icin diziye geri aldilar funduszeue.info senin aileni oldurecek sen vir yumruk bile atmiyacaksin bu senarist ne yazdigini bilmiyor galiba her hafta sacma sapan seylerle geliyor
bu kadar mi genis olur mahir karakteri inanilir gibi degil. adam ailesinin katilini gorcek randevu yerine en sonra sallana sallana geliyor?? gulelimmi aglayalimmi. ne kadar gercek disi senaryo. kara para ask dizisini iste bunun icin begeniyor. omer en azindan daha gercekci bi karakteri oynuyor.

!!++

Karadayı Yorumdizinin başlarında aile her zorluğun üstesinden gelmek için çaba göfunduszeue.info yaşanan olaylardan dolayi mahirin duygular degisti hesaplaşma ya döndü değişmeyen tek şey şimdilik aşk. mehmet saim bey i ya turgut la yada başka biriyle birbirine dusurebilirdi mahir. ve aşk kazanırdi
feride ile mahir mutlu olsun istiyorum
mehmet saim beyle mahir karşı karşıya funduszeue.info saim bey mahir e tabanca dogrultmamaliydi nazif baba da mehmet saim bey i vurmamaliydi
sirf oyuncuların kalitesinden takip ediyorum

!!++

Karadayı Yorumyaw artik mahir mutlu olucagina kalkti senoryoyu yazan cok sacma sey yapti nazif baba (zavalli) kalti kötülüklerin basi mehmet saimi vurdu bu olamazzz biz mutluluk görmek istiyoruz niye gariplerin ve masumlarin elini tutan yok artik en azindan karadayi dizisi bu sene bitecekse mutlulukla bitsin yeterrr acilar bitsin
aynen esas turgut ile mehmet saim birbirleriyle ugrassaydi yani

Hayrunsa • !!++

Karadayı Yorummahir aklini kullansaydi turgutla mehmet saim birbiriyle ugrassaydi
senaristler kusura bakmayin ama cok sacma oldu senaryo

!!++

Karadayı Yorumbabam bize gelince istediğimizi izletmiyor ama karadayıyı izletiyor ondada devamlı kötü sahneler oluyor artı onsekiz yani

!!++

Karadayı Yorumkalınsalıcakla

!!++

Karadayı Yorumbu diziyi ne hala getirdiniz

!!++

Karadayı Yorumfinali nasıl baglayacaklar merak ediyorum doğrusu

!!++

Karadayı Yorumbu dizinin bu hale geleceğini bilseydik asla izlemezdik iyi oyuncular var ama onlarda kaybediyor baktılar sacmaladilar tepki verebilir funduszeue.infoa bu senaristlerin dizisi aska izlenmez isterse sener sen eşkıyayı bile yapsalar onu bile rezil ederler bunuda oyuncular bilsin merak sadece bu 3saat ayirdigimiz 3yila istinaden bu kadar kötülük ve bozuk düzen olmaz funduszeue.infoi oyuncular bu yorumlar a biraz önem verin kötü bir senoryada ne kadar iyi anilabilirsiniz yapımcı senarist lere yaptiklarina bakarak karar verin birdaha kinesizi siz yapanhalktir ama kalitenizi bbozmayan yapimlarda olundiziye yorum bile yapmaya değmez oyunculara bu uyarimiz biraz yorumlari okuyun artikkk

!!++

Karadayı Yorumferide ölsün
bu kadar saftirik hakim olmaz burnunun ucunda babasının yaptıklarını bile görmüyor

!!++

Karadayı Yorumartık bu iş çığrından çıktı.bır dızı baştan sona kötümü gider ya bolesıne bır kara yazı olabılır mıbu dızı kötü sonla biterse son yılların en büyük dizi fiyaskosu olurkötüler iyi durumda iyiler kötüanlamsızseyırcıyi sıkıntıya sokmak dışında hiç sevindirmeyen kötü gidişatsona yaklasan bi sizi için kötü..

!!++

Karadayı Yorumatv ve karadayı senaristi sizi kutluyorum bir dizi ancak bu kadar saçma ve zırva olur. kendimi de tebrik ediyorum sinirlerim çok sağlam bu kadar zırva bir diziye tahammül edebiliyorum. diziyi izleme amacım kendi tahammül düzeyimi ölçüyorum bu konuda bayağı iyiymişim

!!++

Karadayı Yorumdizinin müziği'nden kınağı geldi,hemşehrim mahir keşke daha heyecanlı ve mantıklı bir dizide oynasaydı ayrıca geçmiş zamanlı diziler saçma geliyor bana, geçmişi ancak sinemada düşünebiliyorum

!!++

Karadayı Yorumdizi cok guzel başlamıştı ve öylede gidiyordu ama maalsef sonuna dogru onceki gizelligini kaybetti .oyuncular cok guzel oynuyorlar sanirım senaryonun eksklerini onlarin oyuncuklari funduszeue.info zamanların en iyi kadrosu ve kenan imirzalioglu ile berguzar korel cok uyumlu partner olmuşlar,ekranada iyi yakışıyorlar ,tabii diger oyuncular da fevkalede iyiler. kanimca bu diziye yeni konular enpoze edilerek ,basrol oyunculari sabit kalmak suretiyle en az bir sezon daha uzatilmasi izleyiciler acısından cok guzel funduszeue.infoılar.

!!++

Karadayı Yorumdün akşam ki bölüm heyecanlıydi uzun bir zaman sonra dizide ilk kez bir gelisme vardi bana gore

!!++

Karadayı Yorumbakalim feridenin karari ne olacak
feride ve mahir uyumlu partner olmuslar basrol oyuncularinin uyumu cok önemli basarilarinin devamini dileriz

!!++

Karadayı Yorumkenan imirzanoglu cok beyeniyorum ama basdan izlemedigim icin izlemedim

nurcan • !!++

Karadayı Yorumben bu dizinin sadece 2 bölüm izledim bana fazlasıyla yeti alahım ne kadar sıkıcı nekadar kasvetli bi dizi ben kenenın daha ünceki dizilerini sadece alacakaranlıkı vazla izlemedim ama bu dizi ondanda sıkıcıydı ezeli nerde baksan bi 40 bülüm izlemişimdir taman hepsini izlemedim ama kenanın bugüne kadar izlemediğim bu bir alacakaranlık iki kenenın bu günekadar en beyendiğim dizisi deli yürek gerçekten harika bi diziydi bülüm boyunca bitek bölümünü kaçırmadım umarım kenanı bundan sonra ki dizisi deli yürek tadında bi dizi olur

!!++

Karadayı Yorumkaradayi dizisi arap sacina döndü yav birazda senoryoyu yazan haklilarin yaninda diziyi isleyin beyefendi ve turgut ütün kötülükleri yapip masum insanlari öldürtüp ellerini kollarini sallayip gezzinler bu olamazzz dizinin basindan beri hep masumlar ezildi artik adeletin yerini bulmasi gerek beyefendi ve turgutu atin mapushaneye yetti artik bunlarin adilikleri yuhhh
yada beyefendi ve turgutun birbirlerine girmesi gerek gebertsinler birbirlerini onca masum insanin acisi öyle cikar yeterrr artik kara ailesinin yüzü gülmesi gerek mahir ve feridede cok mutlu olsunlar
mahirin derhal hapisaneden cikmasi gerek böyle giderse karadayi dizisi cok skici oluyor mahir biran evvel hürriyetine kavussun diziyi seyrederken insan tahammül edemiyor yazikdir mahire

Hayrunsa • !!++

Karadayı Yorumsenaristler çok yoğun belli
feride'nin annesi songül'ün yerini şoförle ona haber veriyor ama sonra da eve telefon ediyor bu ne yaayazdıklarını okumuyorlar mı?

!!++

Karadayı Yorummelih in sandigi serra nin zarfı ne zaman açığa çıkacak senaristtt unutmadik

!!++

Karadayı Yorumbu dizide artik mutlulugu yaşayalım ,yeter mafya islerinden usandık ,birazda mutlu bir aile gorelim ,sevenler kavuşsun ,kara ailesinin yuzu gülsün,mahirle feridede bir aile olsunlar ,sevgiyi saygıyı,sevkati,hurmeti işlesinler insalarda .yukaridaki yorumun devamidir )basindan beri sitres ve sıkıntı yaşandı,seyircilerde bir nebze rahatlama keyfini yasar sanrım,saygilar.

!!++

Karadayı Yorumaynen artik kara ailesinin yüzü gülmesi sart insallah feridenin annesi ölmez artik feridede babasinin kara islerini meydana cikarttsin

Hayrunsa • !!++

Karadayı Yorummutlu son istiyoruzzx
çetin tekindor şiiri çokkk güzelll funduszeue.info ediyorum kendisini.

!!++

Karadayı Yoruminanmıyorum masum insan hapiste yatıyor katıller dışarıda geziyor kıyamam mahırıme en büyük karadayııı hele bir çıksa hapishaneden bütün gerçekler ortaya çıksa yürü be mahir'im kim tutar seni artık bukadar çektiğin acının öçünü alma sırası artık senaryoyu yazan bu karaalilesinin elini tutma zamanı ve mehirle feride çok mutlu olsunlar bıde turgutun hapiste girmesi şart mahir seni çok seviyoruzzz
oohhh be mehmet saımin sonu geldi

!!++

Karadayı Yorumbölüm boyunca heyecan dorukta funduszeue.infostleri ve oyuncuları funduszeue.infoçmalıklar var diyenler olabilir ama hangi dizi saçma değil ki?feride de çok gerçek gibi ağlıyor. sanatçılık bu olsa gerek.

semra • !!++

Karadayı Yorumoleyy feride cok iyi yaptin ilk defa dogrunun yanindaydin artik beyefendi yaptiklarinin bedelini ödesin bunca yaptiklari yanina kalmamasi gerek yeterrr mahirim kac kimse tutamaz seni yürü artik
artik bu okur yazar sayfasina sitem edicem veya yazmicam neoluyor yazilarimdada pembe oluyor küfür yok nedir bu?

Hayrunsa • !!++

Karadayı Yorum6 7 bölüm kaldı ben çok umuylu değilim bu bölüm olanlar olmasi gereken lerdi daha ne kadar ne olacak ki 3 .sezon sacmaliklarla gitti son 10dakika son bölümünde belli olur anca toparlarlar umarim bu kadro bu senarist lerle valismaz herzaman bu seyirci yemez bunlari dikkate alin oyuncular bu sözümü zū

!!++

Karadayı Yorumkaradayı dizisi bugüne kadar başından beri kaçırmadan tek izlediğim dizidir.çok guzel başlamıştı ,bir sure iyide gitti,ayrıca birçok bölümünü bir kaç kere tekrarda funduszeue.infoşta kenan imirzalıoğiu ve berguzar korel olmak üzere mukemmel kadro vardı.tabiiki konu dağıtıldı biraz abartılı mafya sahneleri fazlaca yayınlandı.başta tertemiz mahir,feride aşkı vardı,zaman zaman bu konuda dejenere edildi ama daha sonra toparlandı.kara ailesinii üstünede çok fazla acılar funduszeue.info, sevgi saygı şefkat kalmadı o guzelim aile dağıtıldı.dizide olan güzelliklerin hepsi nerdeyse ortadan kaldırıldı.karadayı mahallesi insanlarının birbirlerine olan bağlılıkları ve yardım severlikleride artık işlenmez funduszeue.infoıl senaryo yazanlar konuları hep dağıttıfunduszeue.info dizide kalan mahirle feridenin aşkı bunuda bitirmeye çalışıfunduszeue.info kaldı yine mafya sahneleri ve azda olsa mahirle feridenin adalet arayışları.tabiiki projelerinize saygı funduszeue.info izleyicınin yorumlarına da biraz göz atmak .bir nebzede olsa onların düşünceleri doğrultusunda bölümler yapmak funduszeue.info bir izleyici olduğumu sanıfunduszeue.infoşallah kalan bölümlerde adalet yerini bulur .eski guzelliklerden geriye kalan mahir feride aşkı mutlu sona funduszeue.info buda olmazsa izleyiciler hüsrana uğfunduszeue.info bir iz bırakmaz .netice itibariyle 3 sezondur severek izlediğimiz bu dizideki yuklendiğimiz sitresin hediyesi mutlu son olması funduszeue.infoıca karadayı dizisi çok eleştrilmesine rağmen en az bir sezon daha uzatılırsa sevinecekerin sayısı çok olacaktıfunduszeue.info konular eklenir devam ederse ve baş rollerde ki oyuncularda değişmezse cok güzel olur ve emin olun aynı reytinklere tanık funduszeue.infolara ve yapımcı kuruluşa teşekkür eder dizinin uzatılması dileğfunduszeue.infoılarımı sunarım.

!!++

Karadayı Yorumdizideki en zeki adam beyefendi nin adamı selim mis
dermisim hahaha bir mahiri yakalayamadi saolasin selimm
sayende beyefendi hakettiği yerde.
emeği geçen herkese tesekkurler oyuncular süperdi şahane bir bolumduuu..
beyefendi yakalanıyor çok şükür 2 sene bu geceyi bekledimmm
feride ve mahir cok mutlu olsunlar finalde mutlu bir son olmasi dilegiyle
selim mahiri yakalatsaydi feride mahirin yardımı olmadan delile ulaşamazdi ben hep mahir yakalanır diye düşünmüştüm senarist ler bizi sasirtiyorlar finalde nasıl bir son yaparlar gorecegiz

!!++

Karadayı Yorumdizi baya eskilerden çekilmiş görüntüsü verilmiş ve gayet başarılı ceketsiz silahsız kabadayı olunmaz diyenlere tatar ramazan sizlere kapak olsun bu dizide eskilerden çekilmiş görüntüsü verildiği için o perspektif üzerinden bakın derim yok turgut öldü hortladı diyenlerede susurluk kapak olsun bizim bir şeyden haberimiz yok ama gerçek hayatta bunlara benzer çok şeyler yaşandı dimi

!!++

Karadayı Yorumbelgine haktır çünkü ortalığı hep karıştırıyordu nasılmış kazık atmak insan öldürmek hizmetçileri kurşuna belgin dizdi olmazki karadayı dizisi çok heyecanlı oldu ferıde ile mahir evlendi çok güzeldi inşallah kötülük yapanlar hapise karaaileside mutluluğa hak etti buzamana kadar hep acı çektiler artık huzura ersinler

!!++

Karadayı Yorumen güzel bölüm bu aksamdi 3 senedir karadayi dizisini izliyorum en nihayet masumlar kazaniyor yiyin birbirinizi mehmet saim bey ve turgut beter olun kac kisinin canini aldiniz kim tutar mahiri helal sana makir vakit tamamdir bunca zaman kara ailesi cok aci cekti yetti artik bu kötülük yapanlarin adalet önüne cikmalari sarttir insallah dizinin sonunda mahir ve feride mutlu olurlar sakin onlara birsey olmasin mutlulugu hak ettiler
birde mehmet saim bey mahirin ayaklarina kapansin cok isterim gene onu pislik turgutun elinden mahir kurtaracak

Hayrunsa • !!++

Karadayı Yorumfinal de nasıl bir son olacak acaba bu bolumde ölen ölene.

!!++

Karadayı Yorum8 haziranda final yapacakmış

!!++

Karadayı Yorummerhaba arkadaşlar kolay gelsin size benim dünya tatlısı bir yemenin var ve hep sizi izliyor ama simdi enserfelit hastası ankara hacettepe hastanesinde yatıyor ve dua larinizi bekliyoruz bir fotoğraf atsam yayinlarmisiniz tsk ederim

!!++

Karadayı Yorumslm karadayı ve güzel ekiplerine aslinda yazmamin cok sebebleri var oda ben değil benim dunya tatlısı bir yegenim var 7 yasinda ismi mert ali bakır sizi cok seviyor ve beğenerek izliyor ama 1 aydır diyarbakır dan hacettepe hastanesinde yatiyor dua larinizi eksk etmeyin o yuzden dizinin bir kenarinda ismini yazarsaniz seviniriz mert ali bakir tsk

Ahmet Bakır • !!++

Karadayı Yorumsema ergenekon-eylem canpolat başta ben olmak üzere sizleri hiç kimse affetmeyecek gidin siz başka iş yapın mesela bir büro açın tabelayada sallama sanatı ögretilir degerli okuyucular yazılarımı paylaşında herkes ögrensin

!!++

Karadayı Yorumgordugum en sacma sapan dizi cok fazla hata var

!!++

Karadayı Yorumkaradayı'nın bölümün fragmanı izledim belki yorumumuzu kimse ciddiye almıcak sinir oldum gerçekten orhan denilen kardeş dalyan gibi felçli bi adamdan nasıl dayak yiyebilir ben hep bu diziyi netten takip ederdim benim izlemem yine kimsenin umurunda olmucak ama izlemiycem zaten bi dizi reyting yaptığı zaman uzatmaya çalışıyorlar ama olmuyor bu arada adım samet kenan abinin bütün dizilerini izlerim çocukluğumdan filmlerini de izledim kişiliğide bana uyuyor bende her türlü aleme girdim bi ton dosyam oldu belki bir gün ceza evlerinde denk geliriz. saygılar bunu bilerek saygı çerçevesinde yazdım bu şekilde konuşmam

!!++

Karadayı Yorumartik saçmalık bitsin
senaryo diye birşey kalmadı artık sinir bozucu olmaya başladı ya finale gidin yada turgut diziden çıksın bir olay bu kadar çarptırılmaz

!!++

Karadayı Yorumsonu böylemi bitecekti
herşey ortaya çikti mahir neden asiliyor sonu böylemi olaçakti sonunu saçmalamişsiniz
mutlu son olmasi lazim feride ile mahir sonunda mutlu olmasi lazim

!!++

Karadayı Yorumya bu dizi kötü bitsin mahir olsun bir sonraki ay yapim dahil ve ozelllikle senaristler in her filmine bu karalama kampanyasi baslatacaz atv daha ihlav olmazsiniz niye böyle yatiniz kenan imirzalioglu neden hep ölen diizi neden yapıyorsun bu sefer degisklik olur demistik ama yazıklar olsun haram zikkim olsun işlerin aksi gitsin emeklerimizi aldiginiz için

!!++

Karadayı Yorumböyle filmmi biter karadayı okadar insanlara yardım etti kötüleri bulmasında yardımcı oldu. karadayı bunu hak etmedi birdaha senin yayınladığın dizileri izlemiycem. şu diziyi adam gibi bitirmediniz ya yazıklar olsun size.

!!++

Karadayı Yorumcok güzel bir diziydi oyuncular harikaydı birdaha bu kadro bir araya getirebilinirmi ,cok zor ,senaryosu insanlari etkiliyordu ,mahir le feridenin aşkı olağan ustu güzellikteydi ,gorsel açıdan herşey on numaraydı .yazcak cok şey var ama bu dizi boyle bitmemeliydi dkısacası dizinin devam etmesi

!!++

Karadayı Yorumbu kadar üzüntüden sonra finali böyle mi bitirmek gerek sayın yönetmen sayın yapımcı bari sonu mutluluk olsun fragman'a baktim final bölümünü seyretmeyecem son kez de mutluluk la bitirin da.

!!++

Karadayı Yorumhaksızlık 3 yıldır emek verdik izledik böyle bir son haketmedik

!!++

Karadayı Yorumdizi ekibiyle tanışma firsatimiz yokmu acaba ?

!!++

Karadayı Yorumhiic hic hic olmadı final neden öldü ki bide neden bitiriyorsunuz cok güzel gidiyordu olmadı hic bu cok üzüldüm

!!++

Karadayı Yorumbitirmeyin arkadas şu diziyi bitiyorsada mutlu bitsin okadar acidan sora bu sekilde bitirmeyin

recep • !!++

Karadayı Yorumböyle bitmemeliydi . senarist sonunda saçmalamış bence herhalde bu kadar acının üstüne de hayret bişey izleyicinin finalde beklentisi daha farklı ydı neyse yinede emeklerine sağlık

!!++

Karadayı Yorumseyirciler mahir olmedi mahirin dedesinin adida mahir onun mezari basindalar bukadar guzel bir dizi boyle bitemez

!!++

Karadayı Yorumama mezar taşında yazan tarihler dedeye uygun değil hikayenin geçtiği döneme uyuyor üç sezonu mahir'in ölümünü görmek için izlenirmiş gibi oldu

!!++

Karadayı Yorumya mahir'i necdet öldürecek yada mahir kabadayı sıfatından kurtulmak için ölü numarası yapıp memleketlerine gidecekler

!!++

Karadayı Yorumdiziyi bastan beri izliyordum ama teske izlemeseydim çok kötü final izlemeye deymezmiş mayiiri öldürmekte maksat neydi anlamadım bizlerde aptalca izledik diziyi bu günüdür mayiiri öldürebilir finalde olduydunuz aptalca

!!++

Karadayı Yorumay tv'nin dizilerinden hayır mı gelir? aynı seneryoları temcit pilavı gibi ısıtıp insanın önüne koyuyorlar. 6 sene önce de menekşe ile halil de aynısını yapmışlardı. finalinde kıvanç ölmüştü. dudaktan kalbede 5 kişinin ölümüne yol açan adi cemil'i lamia ile evlendirip ödüllendirmişlerdi. kurt seyit ve şurada ikisini ayırdılar kıvanç fahriye ile yakışmamıştı. şura onu terk edip gitmişti ay tv'nin dizilerinin seneryoları mantıksız mutlu bir şekilde bitirmezler imutsuz bitirirler.
bergüzar korel'le hatice şendil çocukluk arkadaşıymış

!!++

Karadayı Yorumya bu nasıl bir zihniyettir? allah kahretsin dizinin sonuna kadar hep sorunların bitmesini, kavuşmalarını bekledik insanlar sinir oldu onlarla beraber üzüldü hep kavuşmalarını beklediler bu aptallar gidip finalde mahiri öldürmeye karar funduszeue.info bu gidişle asla gelişmezsiniz sonuna kadar kınıyorum bu sonu yazanları iyice saçmaladınız ne diyim ne desem boş!

!!++

Karadayı Yorumyani bu kadar skintilar atlatip mahirin olumuyle sonuclanan bir son mu final mi olur medcezir gibi mutlu sonlara ihtiyacimiz var artik ya gercekten son gunlerdeki dizilerde acitasyonlu son istemiyoruz yaaa hele boyle imkansiz askla dunyayi yikip her zorlugu yenenlerden mutlu son bekliyoruz ya

!!++

Karadayı Yorumya adam hapisten kaçmış yeri belli yurdu belli polise niye kimse ihbar etmiyor mahir kaçtığında her yerde polis kaynıyordu adam evine gelmek şöyle dursun kaçacak delik arıyordu bu ne yaaa

!!++

Karadayı Yorumbu saçma sapan seneryolar o iki kadının başının altından çıkıyor.. allah onları bildiği gibi yapsın. ay yapımı dizilerinden nefret etmeye başladım.

!!++

Karadayı Yorumen baba dizide bitiyor ya keske mutlu son olsaydi ya
inanmiyorum mahir olmemis yaaa harika bir mutlu son yapmissiniz hepinize helal olsun sahane bir diziydi harika bir son olmus helal olsunnn sizi cok seviyoruz

!!++

Karadayı Yorumaiii süper bitti karadayı dizisi karaailesi hak ettiğini buldu sonu çokkk güzel bittiii tüm emeği geçen herkese çok teşekkürler kenan seni çok seviyoruz sonu harika bittiii hayrunsa
mutlu bittiği çok harikaydıı

!!++

Karadayı Yorumcok guzel bitti. emeginize saglik.

!!++

Karadayı Yorumbugüne kadar izlediğim dizilerin içinde en güzeliydi ve insanlara güzel şeyler öğfunduszeue.info bu filmi izlerken kendimden geçerdim hayatimin bir parcasi olmustu cok samimi geliyordu bitmesini asla istemedim keşke bitmeseydi.
bü filmde emeği gecen herkese tesekkur ediyorum gerçekten on numara bir film di.

!!++

Karadayı Yorumfinal yapali iki sene olacak funduszeue.info simdiye nasip funduszeue.infoyi bugune dek izledigim dizilerin en guzellerinden funduszeue.info ara vermeden üc sene seyrettigim tek funduszeue.info kadar aradan sonra yaziyorum cunku her pazartesi aynı saatte misafir agirlar gibi oyunculari evimizde agirlamayı ozledik .oyuncularin bizlere hissettirdigi samimiyeti ,o guzel oyunculuklari funduszeue.info birgun final yapacakti ama ayni kaliteyi yakalayamadigimiz dizilerle ekskligini bu kadar hissedebilecegimizi hic hesaba katmamıstık ne yazık ki!!
emekleri icin tüm ekibe tesekkurler

wavy • !!++

Karadayı Yorumreyhan altunbulak 23 yasindayim bence en efsane rol mahir rolü ve hem cok yakisklisin ve cok karizmatiksin beee helal sana beee adam gibi adamsin adamin dibisin beee helal olsun beee ben bu turgut'dan nefret ediyorum , ulan turgut sen mahire kurban ol emi mahir süpersin ve öyle'de kalacaksin 😉😉😉😉😉😉😉

!!++

Karadayı Yorumkaradayi tekrar bölümleri ile a2 tv de yayınlansa çok güzel olur sevdiğim bir dizi ezel ve karadayi tekrar bölümleri ile a2 ekranında olsa çok güzel olur kenan imirzalıoğlu çok iyi bir aktör onu ekranda yeni bir dizi ile görmek isterim inşallah yeni sezonda ekranda olur ve izlemek nasip olur

!!++

Karadayı Yorum olmasına rağmen izleyenlerdenim ben diziyi çok seviyorum feride mahir aşkını onların naif konuşmasını turgut iyi bir insan olabilirdi turgut diziden çıksın dediniz ne oldu dizi daha çok bitti ben dizilerine bakıyorum hiç tat tuz alamıyorum çok basit diziler karadayi den gördüğüm en güzel dizilerden biri hakkını verdi

!!++

Yorum Yaz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası