deneme sınavı sonuçları 2016 / Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Besyo Sınavı Sonuçları – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Deneme Sınavı Sonuçları 2016

deneme sınavı sonuçları 2016

EHLİYET SINAV SORULARI ÇÖZ

Alt kısımda , , ve yıllarına ait 50 soruluk çıkmış ehliyet soruları yer alıyor. Bu soruları, haftanın her günü yapılan e-sınava katılacak sürücü adayları çözebilir. Çıkmış ehliyet sorularını alta kısımdan ulaşabilirsiniz. Şimdiye kadar sorulmuş yeni sistem ehliyet sorularının tamamı yer almaktadır. Bütün çıkmış ehliyet sorularını çözmeyi unutmayınız!

Ehliyet sınavında çıkmış sorular (50 Soru)

Ehliyete Hazırlık 26'lı Deneme Soruları (50 Soru)

Merkezi sınavlarda ehliyet sınav soruları ve cevapları sürücü adayları için açıklanıyorken elektronik ehliyet sınavında sorular MEB tarafından açıklanmamaktadır. Bu nedenle elektronik sınavda sorulmuş sorulara çalışmak istiyorsanız üstte geçmişte sorulmuş soruları çözerek kendinizi değerlendirmeniz faydanıza olacaktır. Elektronik sınavda sürücü adayı sınava giriyor, ardından yarım saat içerisinde sonucunu öğrenebiliyor. Elektronik sınavda sorular bilgisayar yazılımı aracılığıyla "soru kütüphanesinden" rastgele seçiliyor ve pdf formatında indirmek için sorular yayınlanmıyor. Nisan Ayı Ehliyet sınavlarına hazırlanmak için üste bulunan soruları çözünüz.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

WEB SİTESİ GİZLİLİK VE ÇEREZ POLİTİKASI

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından işletilen funduszeue.info web sitesini ziyaret edenlerin kişisel verilerini sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlemekte ve gizliliğini korumaktayız. Bu Web Sitesi Gizlilik ve Çerez Politikası ile ziyaretçilerin kişisel verilerinin işlenmesi, çerez politikası ve internet sitesi gizlilik ilkeleri belirlenmektedir.

Çerezler (cookies), küçük bilgileri saklayan küçük metin dosyalarıdır. Çerezler, ziyaret ettiğiniz internet siteleri tarafından, tarayıcılar aracılığıyla cihazınıza veya ağ sunucusuna depolanır. İnternet sitesi tarayıcınıza yüklendiğinde, çerezler cihazınızda saklanır. Çerezler, internet sitesinin düzgün çalışmasını, daha güvenli hale getirilmesini, daha iyi kullanıcı deneyimi sunmasını sağlar. Oturum ve yerel depolama alanları da çerezlerle aynı amaç için kullanılır. İnternet sitemizde çerez bulunmamakta, oturum ve yerel depolama alanları çalışmaktadır.

Web sitemizin ziyaretçiler tarafından en verimli şekilde faydalanılması için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler tercih edilmemesi halinde tarayıcı ayarlarından silinebilir ya da engellenebilir. Ancak bu web sitemizin performansını olumsuz etkileyebilir. Ziyaretçi tarayıcıdan çerez ayarlarını değiştirmediği sürece bu sitede çerez kullanımını kabul ettiği varsayılır.

funduszeue.infoşisel Verilerin İşlenme Amacı

Web sitemizi ziyaret etmeniz dolayısıyla elde edilen kişisel verileriniz aşağıda sıralanan amaçlarla T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun olarak işlenmektedir:

• T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin yürütülmesi için gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin gerçekleştirilmesi,
  • T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların yapılması ve ilgili iş süreçlerinin gerçekleştirilmesi,
  • T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması.

funduszeue.infoşisel Verilerin Aktarıldığı Taraflar ve Aktarım Amacı

Web sitemizi ziyaret etmeniz dolayısıyla elde edilen kişisel verileriniz, kişisel verilerinizin işlenme amaçları doğrultusunda, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize kanunen yetkili kamu kurumlarına ve özel kişilere Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında aktarılabilmektedir.

funduszeue.infoşisel Verilerin Toplanma Yöntemi

Çerezler, ziyaret edilen internet siteleri tarafından tarayıcılar aracılığıyla cihaza veya ağ sunucusuna depolanan küçük metin dosyalarıdır. Web sitemiz ziyaret edildiğinde, kişisel verilerin saklanması için herhangi bir çerez kullanılmamaktadır.

4.Çerezleri Kullanım Amacı

Web sitemiz birinci ve üçüncü taraf çerezleri kullanır. Birinci taraf çerezleri çoğunlukla web sitesinin doğru şekilde çalışması için gereklidir, kişisel verilerinizi tutmazlar. Üçüncü taraf çerezleri, web sitemizin performansını, etkileşimini, güvenliğini, reklamları ve sonucunda daha iyi bir hizmet sunmak için kullanılır. Kullanıcı deneyimi ve web sitemizle gelecekteki etkileşimleri hızlandırmaya yardımcı olur. Bu kapsamda çerezler;

İşlevsel:Bunlar, web sitemizdeki bazı önemli olmayan işlevlere yardımcı olan çerezlerdir. Bu işlevler arasında videolar gibi içerik yerleştirme veya web sitesindeki içerikleri sosyal medya platformlarında paylaşma yer alır.

Teknik olarak web sitemizde kullanılan çerez türleri aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

Oturum Çerezleri

(Session Cookies)

Oturum çerezleri ziyaretçilerimizin web sitemizi ziyaretleri süresince kullanılan, tarayıcı kapatıldıktan sonra silinen geçici çerezlerdir. Amacı ziyaretiniz süresince İnternet Sitesinin düzgün bir biçimde çalışmasının teminini sağlamaktır. (funduszeue.info_SessionId)

Web sitemizde çerez kullanılmasının başlıca amaçları aşağıda sıralanmaktadır:

• • İnternet sitesinin işlevselliğini ve performansını arttırmak yoluyla sizlere sunulan hizmetleri geliştirmek,

5.Çerez Tercihlerini Kontrol Etme

Farklı tarayıcılar web siteleri tarafından kullanılan çerezleri engellemek ve silmek için farklı yöntemler sunar. Çerezleri engellemek / silmek için tarayıcı ayarları değiştirilmelidir. Tanımlama bilgilerinin nasıl yönetileceği ve silineceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için funduszeue.info adresini ziyaret edilebilir. Ziyaretçi, tarayıcı ayarlarını değiştirerek çerezlere ilişkin tercihlerini kişiselleştirme imkânına sahiptir.  

funduszeue.info Sahiplerinin Hakları

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” maddesi kapsamındaki talepleri, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını Başvuru Formunu’nu Bakanlığımıza ileterek yapabilir. Talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde başvuruları ücretsiz olarak sonuçlandırılır; ancak işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre ücret talep edilebilir.

Duyuru ArşiviTebrik()Dönem II Öğrencilerinin Dikkatine() Akademik Yılı Bilim Şenliği Öğrenci Sempozyum Programı()Çevrimiçi Yapılacak Kurul Sınavlarının Tarihleri ve Bilgilendirme Duyurusu()Başsağlığı()Sürekli Yenilenme ve Gelişim Programı Kapsamında 'İlk Basamak Vertigoya Yaklaşım' Adlı Toplantı Duyurusu()Tebrik()Tebrik()Başsağlığı()Başsağlığı()Tebrik()Sürekli Yenilenme ve Gelişim Eğitim Programı Kapsamında Toplantı Düzenlenmiştir()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in Yeni Yıl Mesajı()Tebrik()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘10 Kasım’ Mesajı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN'in ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ Mesajı()Geleneksel Beyaz Önlük Giyime Töreni()Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’ Mesajı() Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Puan (Ek Madde 1 ve Ek Madde 2) ile Yatay Geçiş Başvurusu Yapan Öğrencilerin Sonuç Listesi()Başsağlığı() Eğitim-Öğretim Yılı Tıp Fakültesi 2. ve 3. Sınıf, Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları()Tebrik() Eğitim Yılı Tıp Fakültesi 4. ve 5. Sınıf Yatay Geçiş Sonucu()Tebrik()Ukrayna - Rusya Savaşı Nedene ile Fakültemize Yatay Geçiş Başvurusunda Bulunan Öğrencilerin Asil ve Yedek Listesi() Bilim Şenliği Öğrenci Sempozyum Programı()Tebrik()Tebrik()Başsağlığı()Başsağlığı()Başsağlığı()Doğu Trakya KBB Derneği Eğitim Toplantıları - I : Rinoplasti Günleri()Başsağlığı()Öğrenci Temsilciliği Seçim Duyurusu()Tebrik()Tebrik()Başsağlığı()Tebrik() Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Puan (Ek Madde 1 ve Ek Madde 2) ile Yatay Geçiş Başvurusu Yapan Öğrencilerin Sonuç Listesi() Eğitim Yılı Tıp Fakültesi 2. ve 3. Sınıf Yatay Geçiş Sonucuçları() Eğitim Yılı Tıp Fakültesi 4. ve 5. Sınıf Yatay Geçiş Sonucu()Başsağlığı()TNKÜ TIP FAKÜLTESİ YATAY GEÇİŞ ESASLARI()Tebrik() Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takvimi Yayınlanmıştır.()Başsağlığı()Dönem III - Bilim Şenliği Öğrenci Sempozyum Programı()Dönem II - Bilim Şenliği Öğrenci Sempozyum Programı()Bilim Şenliği()Tebrik()Bilim Şenliği()Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ Mesajı()Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in “Ramazan Bayramı” Mesajı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN'in ’14 Mart Tıp Bayramı' Mesajı()'COVİD 19 pandemisi ve Tıp eğitimi, Türkiye’de nerel oluyor' adlı online panel()Tebrik()Tebrik()Başsağlığı()Başsağlığı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in Yeni Yıl Mesajı()Tebrik()Kliniğe Erken Giriş (KEG) Sınavları Hakkında Bilgilendirme()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘13 Kasım Tekirdağ'ın Kurtuluşu’ Mesajı()Dönem II Kurul I Sınav Duyurusu()Dönem III Kurul I Sınav Duyurusu()Online Deneme Sınavı()Başsağlığı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN'in ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ Mesajı() – Eğitim Öğretim Yılı Dönem I, II ve III için Aktif Eğitim Kapsamında TSH ve Bilim Koridoru Değerlendirme Kriterleri() Eğitim Öğretim Yılı Kurum Dışı Uzaktan Yapılacak Online Sınavlara İlişkin Kurallar ()Tebrik()Alan Dışı Seçmeli Ders Seçimi Hakkında Bilgilendirme ()Dönem 1, 2 ve 3 Öğrencilerimizin Dikkatine()Başsağlığı()Dönem 4 ve 5 Öğrencilerimizin Dikkatine()Dönem I, II ve III Öğrencilerinin Dikkatine()Tebrik()Dönem 4 Öğrencilerimizin Dikkatine() Eğtim Öğretim Yılı Merkezi Puan ile Yatay Geçiş Başvurusu Yapan Öğrencilerin Sonuç Listesi()Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’ Mesajı()Dönem 5 Öğrencilerimizin Dikkatine() Eğitim Yılı Tıp Fakültesi 2. ve 3. Sınıf Yatay Geçiş Sonucuçları() Eğitim Yılı Tıp Fakültesi 4. ve 5. Sınıf Yatay Geçiş Sonucu()Başsağlığı()Dönem IV - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Staj Bloğu Bütünleme Sınavı Duyurusu()Dönem IV - İç Hastalıkları Staj Bloğu Bütünleme Sınavı Duyurusu()Dönem IV - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Staj Bloğu (2.,3. Grup) Sınav Duyurusu()Dönem II Final, Bütünleme ve KEG Sınavları Duyurusu()Dönem I Final, Bütünleme ve KEG Sınavları Duyurusu()Dönem III Final, Bütünleme ve KEG Sınavları Duyurusu()Dönem IV - Genel Cerrahi / Anesteziyoloji ve Reanimasyon Staj Bloğu (1.,4. Grup) Sınav Duyurusu()Dönem V Bütünleme Sınavları Duyurusu ()Dönem IV - İç Hastalıkları Staj Bloğu (2.,3. Grup) Sınav Duyurusu() - tarihleri arasında yapılan online sınavların sonuçları açıklanmıştır.()Dönem V - Seçmeli Staj Sınavları Duyurusu (Güncellendi)() - tarihleri arasında yapılan online sınavların sonuçları açıklanmıştır.()Dönem I Kurul Sınavları Duyurusu()Dönem II Kurul Sınavları Duyurusu()Dönem V - Nöropsikiyatri Staj Bloğu (1.,2.,3. Grup) Sınav Duyurusu()Dönem V - Kardiyopulmoner Sistem Staj Bloğu (3.,4.,5. Grup) Sınav Duyurusu()Uzaktan Eğitim Sınavlarıyla ilgili Fakülte Kurulu Kararı ()Dönem III Kurul Sınavları Duyurusu ()Dönem V - Temel Hekimlik Staj Bloğu (1.,2.,6. Grup) Sınav Duyurusu()Dönem V - Duyu Bilimi Staj Bloğu (4.,5.,6. Grup) Sınav Duyurusu()Tebrik()TNKÜ Tıp Fakültesi Uzaktan (Onlıne) Sınav Kullanım Kılavuzu()TNKÜ Tıp Fakültesi Uzaktan (Onlıne) Yapılacak Sınavlara İlişkin Kurallar Güncellendi()Online Deneme Sınavı Yapılacaktır.()TNKÜ Tıp Fakültesi Bahar Yarıyılı Uzaktan (Online) Sınav Takvimi()Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in “Ramazan Bayramı” Mesajı()Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ Mesajı()İntörn Öğrencilerimizin Dikkatine()funduszeue.info 6. Sınıf Tıp Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine()Tıp Fakültesi Yaz Dönemi Akademik Takvimi()Namık Kemal Tıp Dergisi Covid Pandemisi Ek Sayısı Daveti()Tebrik()Başsağlığı()Uzaktan Eğitim Dersleri Hakkında Duyuru()Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nın Coronavirüs (nCoV) Hakkında Bilgilendirmesi ()Başsağlığı()Trakya Yoğun Bakım Günleri ()Pospartum Kanamaya Yaklaşım Konulu Sunum Daveti()Yönerge Değişikliği()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in Yeni Yıl Mesajı()Başsağlığı()Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi Öğrenci Topluluğu Üye Seçimi Yapılacaktır.()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘13 Kasım Tekirdağ'ın Kurtuluşu’ Mesajı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘10 Kasım’ Mesajı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘Mevlid Kandili’ Mesajı()Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN'in ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ Mesajı()Tebrik()XI. Adli Tıp Çalıştayı() Beyaz Önlük Giyme Töreni()Gıda ve Sularla Bulaşan İnfeksiyonlar ve Korunma Paneli()Öğrenci Temsilciliği Seçim Duyurusu()Dönem II ve Dönem III Alan İçi Alan Dışı Seçmeli Ders Seçimi Duyurusu()Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’ Mesajı()Merkezi Puan ile Yatay Geçiş Başvurusu Yapan Öğrencilerin Sonuç Listesi() Eğitim Öğretim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (2. ve 3. Sınıflar)()Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’in ‘Kurban Bayramı’ Mesajı() Eğitim Öğretim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (4. ve 5. Sınıflar)()EĞİTİCİ GELİŞİMİ PROGRAMI AÇIKLANMIŞTIR()Tebrik()Mezuniyet Töreni Davetiyesi() Temmuz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitici Gelişimi Eğitimi Programı ()Dönem 4 ve Dönem 5 Staj Blokları Bütünleme Tarihleri()Sürekli Tıp Eğitimi Birimi Toplantı Duyurusu()Alan İçi Seçmeli Kurullar ve Alan Dışı Seçmeli Derslerin Ölçme Değerlendirmesi Hakkında Duyuru() Eğitim Öğretim Yılı Akademik Danışmanlık Görüşme Saatleri Belirlendi()Bilim Şenliği()Klinik Staj Öncesi Dönem Çalıştayı()14 Mart Tıp Bayramı Kutlaması()Başsağlığı()4 ve 5. Sınıf Ara Bütünleme Sınav Duyurusu()Sürekli Yenilenme ve Gelişim Toplantısında Değişiklik()Dekan Öğrenci Buluşması()Retrograd İntrarenal Cerrahi Kursu() Ocak tarihleri arasında Eğiticilerin Eğitimi Kursu düzenlenecektir.()Diyabet Farkındalık Sempozyumu() Geleneksel Beyaz Önlük Giydirme Töreni()29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı()Klinikte PCR Uygulamaları Konulu Bilimsel Toplantı ()Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi Öğrenci Topluluğu Üye Seçimi Ertelenmiştir.()Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi Öğrenci Topluluğu Üye Seçimi Yapılacaktır.()Öğrenci Temsilciliği Seçim Duyurusu()Dönem I, II ve III Alan İçi ve Alan Dışı Seçmeli Ders Grupları()Fakültemize Eğitim Öğretim Yılında Merkezi Puan ile Yatay Geçiş Başvurusu Yapan Öğrencilerin Sonuç Listesi()Tekirdağ NKÜ Tıp Fakültesi Eğitim Yılı 2. ve 3. Sınıf Yatay Geçiş Sonuçları() Eğitim-Öğretim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (4. ve 5. Sınıflar) açıklanmıştır.() Eğitim Yılı Dönem IV - V Sınıf Grup Listesi ()ÖDR Yazma Çalıştayı Başladı()Tekirdağ Onkoloji Sempozyumu() Eğitim Öğretim Yılı Intörn Sürekli Gelişim ve Yenilenme Eğitimleri Programı() – Eğitim Yılı Sürekli Yenilenme ve Gelişim Eğitimi Programı Yayınlanmıştır ()Klinik Beceri Laboratuvarı (KBL) Bütünleme Sınavı Duyurusu()Mezuniyet Töreni Davetiyesi()Dönem III Kurul IV Mazeret Sınav Duyurusu()Başsağlığı ()Dönem I ve Dönem II Final Sınavı Sonuçları Açıklandı()Dönem III Final Sınavı Sonuçları Açıklandı()Dönem Bilim Koridoru Final Sınavı Puanlama Duyurusu()Dönem II Öğrencilerinin Dikkatine()Dönem I Öğrencilerinin Dikkatine()Dönem III Öğrencilerinin Dikkatine ()BİLİM KORİDORU PROJE DEĞERLENDİRMESİ (ÖĞRENCİLERE DUYURU)()TSH KORİDORU POSTER DEĞERLENDİRMESİ (ÖĞRENCİLERE DUYURU)()Dönem I Kurul 5 Sınav Sorularının Tartışılması()Dönem II Kurul 6 Sınav Sorularının Tartışılması()Fakültemiz Dönem 1 Öğrencilerinin Bilim Şenliği()NKÜ Üroloji Anabilim Dalı ve Ürolojik Cerrahi Derneği Kuzey Marmara şubesi ortaklığıyla tarihinde saat da bir sempozyum düzenlenecektir. ()14 Mart Tıp Bayramı Kutlaması()Yardımcı Doçent Alımı Yabancı Dil Sınav Sonucu İlanı ()Staj Tekrarı Yapan Öğrenciler İçin Bütünleme Sınavı Tarih Ve Saatleri() Klinik Laboratuvarlarda Güncel Yaklaşımlar Bilimsel Toplantı Duyurusu()Tebrik() '' Kanserde Kemoterapi Direnci ve Epigenetik Tedavi Yaklaşımları'' konulu konferans.( Temel Tıp Günleri-1 )()Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Anatomi Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Sınav Sonucu()Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları()Başsağlığı()Yardımcı Doçent Alımı Yabancı Dil Sınav Sonucu İlanı()Retrograd İntrarenal Cerrahi Kursu ()Tebrik()Başsağlığı() Geleneksel Beyaz Önlük Giydirme Töreni()Tiroid Cerrahisinde İntraoperatif Sinir Monitörizasyonu Kursu()Fakültemize eğitim öğretim yılında Merkezi Puan ile yatay geçiş ile başvuru yapan öğrencilerin sonuç listesi() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (2. ve 3. Sınıflar)() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (4. ve 5. Sınıflar)() - Yatay Geçiş Başvuruları Hakkında()Mezuniyet Töreni Davetiyesi()19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Tebriği()Yardımcı Doçent Alımı Yabancı Dil Sınav Sonucu İlanı()Biyokimya Mikrobiyoloji Histoloji Dersi Sınavları Hakkında Duyuru()Tıp Bayramı Etkinliği()Tebrik()NKÜ Tıp Fakültesi İnterdisipliner Eğitim Toplantıları()Başsağlığı()Yardımcı Doçent Alımı Yabancı Dil Sınav Sonucu()Başsağlığı()Yeni Yıl Mesajı()9. Geleneksel Beyaz Önlük Giydirme Töreni()Yabancı Dil Sınav Sonuç İlanı()Fakültemize eğitim öğretim yılında Merkezi Puan ile yatay geçiş ile başvuru yapan öğrencilerin sonuç listesi() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (2. ve 3. Sınıflar)() Eğitim Yılı 4 cü Sınıf Grup Listesi() Eğitim Yılı 5 nci Sınıf Grup Listesi() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları (4. ve 5. Sınıflar)()Başsağlığı()Başsağlığı() Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yatay Geçiş Başvuru Koşulları ve Takvimi() 6. Sınıf Grup Listesi()Tıp Faknci Sınıf Uzaktan Eğitim Bütünleme Tarihleri()4. Sınıf Bütünleme Sınavı Tarihleri()Mezuniyet Töreni()5nci Sınıf Bütünleme Tarihleri()Dönem 1, Dönem 2 Sınav Tarihleri()Tebrik()Tıp Veri Tabanları Eğitimi()19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Tebriği()Eczacılık Günü Tebriği()Hemşireler Haftası Tebriği()NKÜ Geleneksel Bahar Şenlikleri ve Kitap Günleri()Öğretim Üyesi Alımı Dil Sınavı Sonuçları()SİTOTOKSİSİTE VE AKIMSİTOMETRİ ÇALIŞTAYI()Dönem 3 Sınav Programı()Deri Kanserlerinden Korunma Euromelanoma Bilgilendirmesi()Tebrik()''Olgularla Zor Tiroid'' Konulu Toplantıya Davet()Tebrik()Bütün Kötü Alışkanlıklara Sıfır Tolerans Konferansları()Dekanımızın 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı()Sağlık Çalışanlarının Hukuksal Problemleri()Dönem 1, Dönem 2 ve Dönem 3 Sınav Tarihleri ()8. Geleneksel Beyaz Önlük Giydirme Töreni()Başsağlığı()Yardımcı Doçent Alımı Yabancı Dil Sınav Sonucu()Tıbbi Genetik Eğitim Sempozyumu()Sınav Tarihleri()Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun() ERASMUS Personel Hareketliliği Programı Başvuruları Başlamıştır() Tıp Fakültesi 3ncü Sınıf 1nci Ara Sınav Tarihleri()Tebrik()Klinik Araştırma Etiği ve Klinik Araştırma Başvuru Dosyalarının Etik Kurullarda Değerlendirilmesi Kursu()Staj Sınav Tarihleri()Tebrik()Meme Hastalıklarında Doğru Tanı ve Güncel Tanı Konulu Konferans()Deneysel Modeller ve Görüntüleme :Kanser ve Enfeksiyon Kursu() Eğitim Yılı Taban Puana Göre Yatay Geçiş Sonuçları()Yardımcı Doçent Alımı Yabancı Dil Sınav Sonuçları() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları(2. ve 3. Sınıflar)() Eğitim-Öğretim Yılı 4. , 5. VE 6. Sınıf Grupları() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları(4. ve 5. Sınıflar)()5. Sınıf Bütünleme Tarihleri()4. Sınıf Bütünleme Sınav Tarihleri()1. Sınıf Alttan Ders Tekrarı Yapan Öğrencilerin Bütünleme Tarih ve Saatleri() Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri()Alttan Ders Alan Öğrencilerin Sınav Tarihleri()Final ve Bütünleme Sınav Tarihleri ()Başsağlığı()Yabancı Dil Sınav Tarihleri()Başsağlığı()funduszeue.info Tıp Öğrenci Kongresi ()Başsağlığı()Tebrik()Tebrik()Tebrik()Davet()Tebrik()Tebrik()Türkiye Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesi' ()Yabancı Dil Sınav Sonuç İlanı()Başsağlığı()6 ncı Nükleer Tıp Trakya Bölge Toplantısı()Yabancı Dil Sınav Sonuç İlanı()Çocuk İstismarı Konulu Olgu Sunumu ve Söyleşi()Akademik Genel Kurul Toplantısı()EBYS Eğitimi()Tıp Fakültesi ''7. Geleneksel Beyaz Önlük Giydirme Töreni''()Tebrik()Başsağlığı()Başsağlığı()Başsağlığı()Geçmiş Olsun Dileği() Eğitim Yılı Taban Puana Göre Yatay Geçişler()Başsağlığı()Başsağlığı() Eğitim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları()Başsağlığı() Eğitim Yılı İntörn Doktor Oryantasyon Eğitimi()Yabancı Dil Sınav Sonuç İlanı()5 nci Sınıf Bütünleme Tarihleri()4 ncü Sınıf Bütünleme Tarihleri()Mezuniyet Töreni Sonrası Müzik Dinletisi Yapılması() Öğretim Yılı Bilim Teşvik Ödülleri ve Akademik Yükseltme Alan Öğretim Üyeleri Cübbe Giyme Töreni() Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri()Final Maçı ve Ödül Törenine Davet()Görev Değişikliği()Bayan Voleybol Takımı Yarı Final Maçı()Dil Sınavı Sonuçları()Başsağlığı()Erkek Basketbol Takımı Müsabakaları()Bayan Voleybol Takımı Müsabakaları() NKÜ Tıbbi Bilimsel Araştırma Topluluğu (NKÜBAT) Bilim Günü Bilimsel Programı()Tebrik()NKÜ Tıbbi Bilimsel Araştırma Topluluğu (NKÜBAT) Bilim Günü()Söyleşi()Başsağlığı()NKÜ Tıbbi Bilimsel Araştırma Topluluğu Etkinliği()Konferans()İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sempozyumu()Yabancı Dil Sınav Sonuç İlanı()3. Eğitim Becerileri Kursu()Tebrik()AB Komisyonundan Üniversitemizin Eğitim Öğretim Müfredatına “Mükemmellik Ödülü” AKTS Etiketi()Tıp Fakültesi ''6. Geleneksel Beyaz Önlük Giydirme Töreni''() Akademik Genel Kurul Toplantısı()Tebrik()Yabancı Dil Sınav Sonuç İlanı()Histoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Değerlendirme Sonuç İlanı()Girişimsel Olmayan Klinik Araştırmalar Etik Kurul toplantı tarihleri()Fizyoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Değerlendirme Sonuç İlanı()Anatomi Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Değerlendirme Sonuç İlanı()Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Değerlendirme Sonuç İlanı()Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Öndeğerlendirme Tutanağı()Anatomi Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Öndeğerlendirme Tutanağı()Histoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Öndeğerlendirme Tutanağı()Fizyoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Jüri Öndeğerlendirme Tutanağı ()Tıp Fakültesi Eğitim Yılı 2. Ve 3. Sınıf Yatay Geçiş Sonucu()2. Eğitim Becerileri Kursu() Eğitim Yılı Tıp Fakültesi 4. ve 5. Sınıf Yatay Geçiş Sonucu()İntörn Doktorlara Yönelik Uyum Programı()Yabancı Dil Sınav Sonuçları() Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yatay Geçiş Başvuru Koşulları ve Kontenjanları() Öğretim Yılı Bilim Teşvik Ödülleri ve Akademik Yükseltme Alan Öğretim Üyeleri Cübbe Giyme Töreni()Başsağlığı()Tıp Bayramı Tebrik Mesajı()Tebrik()Tebrik()Tebrik()NKU Tıp Fakültesi Dergisi, International Journal of Basic and Clinical Medicine (IJBCM), Yayın Kabulüne Başlamıştır.()Anatomi ABD Araştırma Görevlisi Jüri Değerlendirme Sonuç İlanı()Histoloji ABD. Araştırma Görevlisi Jüri Değerlendirme Sonuç İlanı()Tebrik()TÜBİTAK BİDEB Öğrenci Bilgi Girişi Sistemi()Anatomi ABD. Araş. Gör. Jüri Ön Değerlendirme Tutanağı İlanı()Histoloji ABD. Araş. Gör. Jüri Ön Değerlendirme Tutanağı İlanı()Hastane Personeli İzin Formu()Tebrik()Derslerin Sınav Formatları()Erasmus Anlaşmaları()Tebrik()Tebrik()Tebrik()Fizyoloji ABD. Arş. Gör. Giriş Sınavı ve Değerlendirme Sonuç İlanı()Histoloji-Embr. Arş. Göfunduszeue.infoş Sınavı ve Değerlendirme Sonuç İlanı()Fizyoloji ABD Araş. Gör. İlanı()Histoloji ve Embriyoloji ABD Araş. Gör. İlanı()Tebrik()Klinik Araştırmalar Etik Kurulu Faaliyet Onayı()Yardımcı Doçentlik Yabancı Dil Sınav Sonuçları()Tebrik()Ekim Ayı Etik Kurul Toplantısı() Yılı Yatay Geçiş Asil ve Yedek Listesi()Tebrik()Geçmiş Olsun()Başsağlığı()Tebrik()Tebrik()Tebrik()Tıp Bayramı Kutlaması()TÜBİTAK Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı()Önemli()Tebrik()Tebrik()Tebrik()Tebrik()Geçmiş Olsun()Tebrik()Tebrik()Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim-Öğretim Yılı Yatay Geçiş Sonuçları()Tebrik()Başsağlığı()Bilgilendirme()Başsağlığı()Tebrik()Web Sitemiz ()

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası