yeşil lazer pil şarj aleti / Panther Şarjlı Yeşil Lazer Değişen Kafalı mw

Yeşil Lazer Pil Şarj Aleti

yeşil lazer pil şarj aleti

Bibizde Green Laser Pointer Şarjlı Güçlü Yeşil Lazer Metal Kasa DRSL

Bibizde Green Laser Pointer Şarjlı Güçlü Yeşil Lazer Metal Kasa

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Lazer ve Lazer Aksesuar kategorisinde

en çok favorilenen 1. ürün

Satıcı : MarketimBenim

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün MarketimBenim tarafından gönderilecektir.
  • mw yeşil lazer pointer Açıklama Astronomik gözlemlerde gök cisimlerinin odaklanmasında, uzun mesafeli işaretleme, haberleşme ve konum bildirmede tek başlı yeşil lazer pointer'ın başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Paket içeriği 1 adet yeşil lazer pointer 1 adet şarj aleti lc pil(dahildir)
  • Bu üründen en fazla 30 adet sipariş verilebilir. 30 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

ibuka

merchant-badge-image

2 Adet ve Üzeri %5 İndirim

istebukacmaz

merchant-badge-image

2 Adet ve Üzeri %5 İndirim

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bibizde Green Laser Pointer Şarjlı Güçlü Yeşil Lazer Metal Kasa

• mw yeşil lazer pointer Açıklama Astronomik gözlemlerde gök cisimlerinin odaklanmasında, uzun mesafeli işaretleme, haberleşme ve konum bildirmede tek başlı yeşil lazer pointer'ın başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Paket içeriği 1 adet yeşil lazer pointer 1 adet şarj aleti lc pil(dahildir)
  • Bu üründen en fazla 30 adet sipariş verilebilir. 30 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Çok iyi denildiği kadar var. Lazerle kibrit yakma fantazim olmadığı için onu denemedim. Ama çok uzaklara gittiğine şahidim. Şarj aleti için adaptör gerekli olup varsa telefon şarj aletinizde uygun adaptör onu da kullanabilirsiniz. Şayet ben öyle yaptım. Pili takarken ilk önce şarj etmeniz gerekli. Şarj aletini pek beğenmedim ama iş görüyor. Pili şarj aletine taktığınızda yeşil ışık yanacak fakat sizi yanıltmasın. Pille beraber şarj aletini prize bağladığınızda şarj yoksa kırmızıya dönecektir. Dolana kadar bekleyin. Pili cihaza yerleştirirken +kısmının kapağa gelmesine dikkat edin. Anahtarla kilidini açarken anahtarı düzgün yerleştirin. İki başlığı var. Bir tanesi disko topu hissiyatı verirken gerçekten güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Diğer kısmı ışığın çok uzaklara gitmesini sağlayan başlıktır. Uçaklaklara, evlere veya insanlara tutmamaya gayret edin. Ciddi zararlar verebilir. En az ihtimalle küfür yiyebilirsiniz. Ben bu lazeri balıkçılıkta kullanmayı düşünüyorum fakat malum olan karantina sebebiyle kullanma fırsatım olmadı. Onun dışında yıldız yerlerini belirlemekte çok işe yaramaktadır. Tavsiye ediyorum. Güzel bir kutu ile gelmektedir.

&#; &#; &#; &#; &#;

Erdem V******* Bursa / MUDANYA

Ürünün siyah olmaması dışında bir sorunu yok. mW deniyor fakat etikette max. mW güç ürettiği belirtilmiş. Yanıltıcı bilgi verilmiş. Performansı güzel. Siyah objelerde denememe rağmen yakma olayı gerçekleşmedi. Elinize çok yakın tutsanız bile belli belirsiz bir ısısı var. Tek başlık ile geliyor. Bu fiyata makül bir ürün.

&#; &#; &#; &#; &#;

B**** A**** Balıkesir / ALTIEYLÜL

Işık bayağı güçlü beğendim, ben olsam priz dönüştürücü ile beraber ek fiyata satardım oradan da kazanırdım :)

&#; &#; &#; &#; &#;

O*** İ**** Antalya / MURATPAŞA

Güçlü bi ışığı var özelliklede geceleyin çok uzaklara kadar düz bi şekilde gittiğini görebiliyorsunuz Kendimi starwars filminde gibi hissettim açıkçası Ikinci bi başlık var yanında disko havası veriyor mekana Evde kibrit yoktu deneyemedim ama siyah poşetin üzerine tuttuğunuzda duman çıkmaya başladığını goreceksiniz

&#; &#; &#; &#; &#;

i**** k******* Edirne / MERKEZ

Sıkıntısı pilinin şarjlı olması ve şarj aletinin hiç bi prize girememesi. Şarj edebilmek için uygun bi priz arayacağım almak için.

&#; &#; &#; &#; &#;

Onur Ş**** İstanbul / SARIYER

Vipclass isimli satıcıdan aldım ürün tamamen resimdeki gibi geliyor kutusu havalı poşetle sarılı bir şekilde. kutu içinde 1 pil 1 pil şarj aleti 2 anahtar 1 lazerin üstünde takılı olarak gelen desenli başlık bir de lazer çıkıyor ürün tamamen anlatıldığı gibi sağlam dayanıklı metal gövdeli. tek sorun olacak yanı pil şarj aletinin ucu prizlere uygun değil ama 3 liralık bir aparatla sorun kalmıyor güvenerek satın funduszeue.infoıca fantazisi olan arkadaşlar için ekliyorum kibrit yakabiliyor :)

&#; &#; &#; &#; &#;

H****** T***** Giresun / MERKEZ

Fiyatına göre efsane bir ürün siyah renkli cisimlere yaklaştırdığınız anda dumanlar çıkıyor ama ben cisimleri yakmak için almadım balıkçılık için aldım mAh pili sayesinde uzun süre kullanıyorum bu lazerle işi olan alsın tavsiye ederim

&#; &#; &#; &#; &#;

M***** K*** Elazığ / MERKEZ

Öncelikle ürün siparişimin ertesi günü elime ulaştı. Ürünün kutusu gerçekten çok güzel. Performans olarak değerlendirilirse şehir içinde bol ışıklı yerde yaşamama rağmen gözle görülür ışık akışını görebiliyorum. Artıları olarak ürünün menzilinin çok çok uzun olması, yanında çıkan disko topu havasını yaratan başlığının çıkması, gökyüzündeki yıldızları rahatlıkla belirleyebiliyor oluşumuzu sayabilirim. Eksileri olarak ise yanında verdikleri pil sarj cihazı bence bu performansa göre çok kalitesiz kalmış. Ps4 adaptörünün fişi ile prize taktım aksi taktirde ek bir bağlantı olmadan prize takmanız pek mümkün değil. Ama fiyat performans olarak baktığımız vakit çok ama çok güzel bir ürün. Pil sarj cihazının sorunu da çözülebilir bir sorun olduğu için 5 yıldız verdim. 3 5 liralık bi aparatları bu sorunu çözersiniz.

&#; &#; &#; &#; &#;

Zeynel Y****** İstanbul / ÜSKÜDAR

Ürün hızlı ve sağlam şekilde elime ulaştı.denemesini yaptım ve sağlam ürüfunduszeue.info sıkıntı var ürün açıklamadaki gibi mw falan değil funduszeue.infoıca pili funduszeue.info yüzden 12 yıldız kırdıfunduszeue.info kargo paketlenmesi ürünün sağlam şekilde ulaştırılması mugofi satıcısının güvenilir olduğunu göfunduszeue.info ise çok güçlü 1 veya 2 saat kullandım gözlerime yaklaştırmadığım halde gerçekten şuan gözlerim ağrıyor.çoluk çocuk kesinlikle oynamamalı.elimde kama marka mw lık bir lazer daha var o da bununla aynı mesafeye gidiyor sadece o biraz daha funduszeue.info fena değil iyi dayanıfunduszeue.info ürünü bu satıcıdan almanızı tavsiye funduszeue.infoğer satıcılardaki yorumlara baktım ve çoğuna farklı mw,lık ürünler gönderilmiş.bu en azından olmasa da funduszeue.infoıcıdan ricam daha dürüst davranıp başlığı düfunduszeue.info bu ürünü mw olmadığı için geri gönderebilirdim fakat ürün sağlam olduğu için sıkıntı yapmayacağıfunduszeue.info falan patlatmayı da denemedim yapmak isteyenlerde gözlük taksa iyi olur.gözlere zarar verebiliyor

&#; &#; &#; &#; &#;

y**** s***** İzmir / ALİAĞA

Ürün fotoğraftakinin aynısı. Müthiş elit bir kutu. 2 adet baslık . 1 baslık nokta . 2 baslık diskontopub gibi dönderdikce degisiyor yıldız vs seklininl alıyor. Ve icinden pil ve pil sarj aleti var Arkasında anahtar var kitleyince acılmıyor. Ben kibrit ldenemedim ama elime tuutum öyle bir ısı vermiyor ama gece gökyüzüne tutunca bile gözüküyor o kadar güçlü .. Teşekkür ediyorum satıcıya bu kadar güzel bürünü zamanında gönderdi ve hızlı bir sekilde geldi ve cok hosuma gitti

&#; &#; &#; &#; &#;

T**** k****** Kayseri / KOCASİNAN

Mukenmel

&#; &#; &#; &#; &#;

M***** Ö***** Giresun / MERKEZ

Ürün gerçekten çok güzel denildiği tarihde hemen elime ulaştı bunun için çok Teşekkürlerürün elime siyah olarak geldi fotoda göründüğü gibi şarj cihazi pilide hepsi sağlam ve güzel kullanışlı lazer ışığıda gayette güçlü parmagima tuttum kısa sürede acı hissi verdi siyah renkli çorabıma 10 cm mesafeden tuttum dumanlar çıkmaya başladı hemen😂😁 ışığıda çok güçlü çok parlak gözlerimi aldı😂incecik bir çizgi olarak gözüküyo yandığı zaman herkes tavsiye ederim yani kısacası lazer sevenler hemen alsın gönül rahatlığıyla hiç düşünmeden

&#; &#; &#; &#; &#;

H**** Ç********* Tekirdağ / MARMARAEREĞLİSİ

Kargo güzel taa urfadan ankaraya 24 saatte teslim aldım ürün paketlemesi fena sayılmaz meraklılar için soyleyim kibrit denemedim ama yakacağını sanmıyorum siyah kağıttan bile hiç duman çıkmadı ama menzili efsane bisey gece havaya tuttum heralde aydan bile görünür :) km rahat alıyor daha ilerisini zaten arazi şehir uygun olmadığı için bilemiyorum görduğüm en uzak binaya dağâ tuttum rahat gösterdi şarj sorununu ise şimdilik 3lü ara kablosunun kapağını sökerek çözdüm ama dikkat edin tehlikeli bir durum özellikle küçük çocuk varsa

&#; &#; &#; &#; &#;

m*** t***** Ankara / SİNCAN

Ürün gayet güzel ben çok beğendim 5km çok rahat gider ondan fazlasını test etmedim kutusu çok şık mıknatıslı ama 2 tane sıkıntısı var. 1- Ürünün pili biraz dandik 1 dakika kullanımdan sonra ışığın gücü düşüyor ama idare eder. 2-Ürün topraklı prizlere olmuyor eski tip prizlere oluyor ama 5 liraya bir dönüştürücü alıp hallettim.

&#; &#; &#; &#; &#;

G******* T****** Kayseri / KOCASİNAN

ARKADAŞLAR BU PARAYA BU KALİTE İYİ İŞ GÖRÜYOR ALINIR .

&#; &#; &#; &#; &#;

SERKAN E* Ankara / ETİMESGUT

Ürün çok güzel ve görseldeki gibi siyah renk geldi. Yalnız pil şarj cihazı evdeki pirizlere uygun değil. Pil şarjı için özel bir aparat almak gerekecek. Bu fiyata çok kaliteli ve güzel bir Ürün almak isteyen arkadaşlara tavsiye edilir.

&#; &#; &#; &#; &#;

A*********** O*** Antalya / MURATPAŞA

Ürün elime sorunsuz ulaştı satucu firmaya teşekkürler. ürün aynı anlatıldığı gibi etki alanı cidden çok yüksek ve güçlü , şarj aleti , pili , ve lazer ile birlikte kutusundan çıkıyor. tek bir eksik açıklamada KİBRİT YAKIYOR Demesi kibrit yakmıyor zaten normal bir insan neden lazer pointer ile kibrit yakmaya çalışırki kibritin kutusu var onunla yak lazerle kibrit yakma fetişiniz yoksa ürün gayet başarılı teşekkürler.

&#; &#; &#; &#; &#;

serkan e*** Bursa / NİLÜFER

Ürün gayet kalitel, verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Mesafesi ciddi anlamda çok iyi, memnun kaldığımı belirtmek isterim. Şarj konusunda da benı mutlu eden bir ürün. Eğer niyetiniz var ise sağa sola bakmakla hiç uğraşmayın verin siparişinizi. Kargo konusunda da sıkıntı çıkmadı 3 gün içinde elime ulaştı.

&#; &#; &#; &#; &#;

efe s**** Samsun / BAFRA

Odak bozuktu, spot keskin degildi. Biraz denemeden sonra laser diyot un üzerinde bulunduğu pirinç ayar vidası ile halloldu. Gayet güzel Kibrit yakmaya çalışan arkadaşlara, kibriti kutusuna sürterek yakmalarını öneriyorum. ;-) Teşekkürler kolaylıklar.

&#; &#; &#; &#; &#;

H**** B****** Çanakkale / AYVACIK

Sadece düz değil, önünde bulunan filtre ile farklı şekiller de çıkıyor. Güçlü bir lazer, hızlı ve sağlam kargo.

&#; &#; &#; &#; &#;

T********** Ö**** Antalya / MURATPAŞA

Bigem BM Şarjlı Yeşil Lazer - Green Laser Pointer

Bigem BM Şarjlı Yeşil Lazer Pointer

Yaklaşık 15 km etki alanı bulunmaktadır. 
Astronomik gözlemlerde gök cisimlerinin odaklanmasında,
Avcılık faaliyetlerinde ve av hedeflemede,
Balıkçılık faaliyetlerinde su içerisindeki balık türlerini oltaya veya ağa getirmede uzman,
Uzun mesafeli işaretleme,
Haberleşme ve konum bildirmede tek başlı Yeşil Lazer Pointer''ın başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Ürün Özellikleri:
Yüksek güç mW yeşil lazer pointer.
Yakıcı değfunduszeue.infoyonel kullanıcılar içindir.
Yeşil, millerce uzaktan görülebilir nokta.
Çıkış gücü: mW
Çıkış dalga: sürekli dalga.
Zoom yapma
Müteahhitler ve Mimarlar uzak mesafeden nesneleri işaret için kullanışlıdır.
Anahtarla kilitleme LED Işık mAh LC pil dahildir Bir şarj cihazı ile gelir.

Yeşil Lazer Pointer Kullanım Alanları :
Avcılık faaliyetlerinde av hedeflemede Balıkçılık faaliyetlerinde su içerisinde hareket eden hareketli ışın ile bazı balık türlerini oltaya veya ağa getirmede
Doğa sporlarında ( kamp, kayak, rafting, vb..) uzun mesafeli işaretleme ve haberleşmede
Acil durumlarda, kaybolmalarda arama faaliyetlerinde konum bildirmede
Profesyonel sunumlarda güçlü etki sağlamada
Ders verirken şemalar üzerinde dikkat çekmede
Mimar, mühendisler için yapı, arazi planlamada
Laboratuar deneylerinde
Parti, eğlence, konser, gibi etkinliklerde
Görsel efektler oluşturmada. (Kristal, metal, balon, folyo, film, lens, mercek, sıvı, buz, köpük gibi çeşitli yüzeylerde, yağmurlu, sisli hava koşullarında)
Sanat Fotoğrafları için özel efektler oluşturmada Işıklı dekorasyonlarda

Yeşil Lazer Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Cihazı kesinlikle düşürmeyiniz.
Bir kez düşürmeniz bile cihazın bozulması için yeterlidir
Cihazı sert yüzeylere çarpmayınız.
Darbe almamasına özen gösteriniz
Cihazı rutubetli ortamlarda bırakmayınız.
Islanmamasına dikkat ediniz
Cihazın pilini değiştirirken pillerin ( - ) negatif yüzünün yaylı bölüme gelmesine dikkat ediniz.
Pilin ters takılması cihazın arızalanmasına neden olabilir
Cihaz 60 saniyeden fazla sürekli çalıştırılmamalıdır.
60 saniye çalıştırıldığında 10 saniye dinlendirilmelidir,
15 derece sıcaklığın altında ve 35 derece sıcaklığın üzerinde kullanılmaması tavsiye edilmektedir
Dikkat Yeşil Lazer Yüksek radyasyon içerir.
Lazer Işını kesinlikle insan ve diğer canlıların vücuduna temas etmemelidir
Ürün oyuncak değildir, Özel amaçlar için kullanılmaktadır
18 yaşından küçüklerin kullanması kesinlikle uygun değildir
Lazer ışını her türlü canlının gözlerinden uzak tutulmalıdır
Göze değmesi durumunda göz retinasında ciddi hasar meydana gelmektedir
Lazer sadece boşluğa ve uzaktaki cisimlere tutulmalıdır.

Paket İçeriği
1 adet Yeşil Lazer Pointer
1 adet Şarj Aleti
2 adet Şarjlı Pil
2 adet Anahtar
1 adet Disko Başlık

DİKKAT!!!
Ayna, Cam gibi yansıma yapan yüzeylere tutulmamalıdır.
Yansımalar ışının gözlere temas etmesine neden olabilir.
Gözlerde kalıcı hasar oluşabilir
Hareket halindeki Kara Taşıtlarına, Uçak, Helikopter, Tren ve Gemi gibi araçlara ışının tutulması yasak ve suç teşkil etmektedir.
Bu gibi sorumsuz davranışlar kazalara sebebiyet vermektedir
Ürün şakalaşma amacıyla kullanılmamalıdır Işının sokak hayvanları, kuşlar ve diğer canlılara direk doğrultulmaması gerekmektedir
Her türlü yasal sorumluluk kullanıcıya aittir firmamız ürünün yanlış kullanımından doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.

TOPTAN FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYIN
    77 11                36 38

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası