hayat devam ediyor 18 / Hayat Devam Ediyor: Sezon 1 - Beyazperde.com

Hayat Devam Ediyor 18

hayat devam ediyor 18

Diğer taraftan Mina'nın isteği üzerine onunla kalan Bekir sevdiği kızla yakınlaşır. Onları samimi şekilde gören Malik bu durum karşısında adeta deliye döner. Öte yandan Hayat'ın Sosyal Hizmetlere gitmesinden sonra iyice içine kapanan İsmail, artık çocuklarına karşı daha anlayışlı ve hoş görülü bir baba olacağını düşündüğü anda Bekir'in Şirin'i bıçakladığını öğrenir.

Cennet ise, kendi kızına yaptıklarını hatırlatarak Kudret'i de Şirin'i bekâret kontrolüne götürmek zorunda bırakır. Bu durumu öğrenen Kürşat, Şirin ile aralarında olup biteni öğrenen Siraç'a, kardeşiyle ilgili duygularını ve niyetinin ciddiyetini açıklar. Hayat ise yeni yuvasına alışmaya çalışırken, karnındaki bebek ve okuma isteği arasında kalır.

Bir iş görüşmesi için Fransa'ya gitmesi gereken Pelin, Giray'ın da kendisiyle gelecek olmasına karşı tepki gösterir ve gitmek istemez. Bu durum Siraç ile arasında gerginliğe neden olur. Zeliha'yı kırdığı için gönlünü alıp eve getirmek amacıyla hastaneye giden İsmail, Berat ve Zeliha'yı el ele görür. Zeliha İsmail'i karşısında görünce ne yapacağını şaşırır.

Hayat Devam Ediyor 18. bölüm- fragman...

KAYNAK: HABER7

kaynağı değiştir]
Bölüm Sıra no. Yayımlanma tarihi Yönetmen Senarist
1. Bölüm 1 18 Kasım 2011 Mahsun KırmızıgülBekir Baran Sıtkı,
Esen Ali Bilen,
Işın Yavuz Özvarna,
Neşe Cehiz,
Pervin Okur
2. Bölüm 2 25 Kasım 2011
3. Bölüm 3 2 Aralık 2011
4. Bölüm 4 9 Aralık 2011
5. Bölüm 5 16 Aralık 2011
6. Bölüm 6 23 Aralık 2011
7. Bölüm 7 30 Aralık 2011
8. Bölüm 8 6 Ocak 2012
9. Bölüm 9 13 Ocak 2012
10. Bölüm 10 20 Ocak 2012
11. Bölüm 11 27 Ocak 2012
12. Bölüm 12 3 Şubat 2012
13. Bölüm 13 10 Şubat 2012
14. Bölüm 14 17 Şubat 2012
15. Bölüm 15 24 Şubat 2012
16. Bölüm 16 2 Mart 2012
17. Bölüm 17 9 Mart 2012
18. Bölüm 18 16 Mart 2012
19. Bölüm 19 23 Mart 2012
20. Bölüm 20 30 Mart 2012
21. Bölüm 21 6 Nisan 2012
22. Bölüm 22 13 Nisan 2012
23. Bölüm 23 20 Nisan 2012
24. Bölüm 24 27 Nisan 2012
25. Bölüm 25 4 Mayıs 2012
26. Bölüm 26 11 Mayıs 2012
27. Bölüm 27 18 Mayıs 2012
28. Bölüm 28 25 Mayıs 2012
29. Bölüm 29 1 Haziran 2012
30. Bölüm 30 8 Haziran 2012
31. Bölüm 31 15 Haziran 2012
32. Bölüm
(Sezon Finali)
32 22 Haziran 2012

2. sezon (2012-2013)[değiştir

“Hayat Devam Ediyor dört dörtlük bir proje”

Seni bu diziden önce hangi projelerde görmüştük hatırlatabilir misin?

“İlk Göz Ağrısı”, “İlk Aşkım”, “Selena”, Digitürk S'nek’te ve Kanal 1’de televizyon programı, Gölgesizler sinema filmi ve sonrasında “Kızım Nerede?” adlı dizde rol aldım. Kısa bir süre Bkm’nin Prot çalışmasında bulundum, mutfak ekibiyle çalışmalara dahil oluyorduk. Şu an ise “Hayat Devam Ediyor”da rol alıyorum.

Hayat Devam Ediyor dizisine nasıl başladın?

Ağustos ayında anlaştık ve çekimlere başladık. Projeyi ve ekibi duyunca kaçırmak istemedim Mahsun Kırmızıgül’ü de çok beğeniyordum zaten. Proje dört dörtlük, iyi ki yer almışım. Enteresandır, benim hiç yaşlanmıyormuşum gibi bir durumum var. 26 yaşındayım ama bir sene öncesine kadar lise öğrencisini oynuyordum. Bu dizide farklı bir rolle kendimi kanıtlayabileceğim için çok mutluyum.

“MAHSUN KIRMIZIGÜL HER AYRINTIYA DİKKAT EDİYOR”

Çekimler nasıl gidiyor?

Çok çalışıyoruz, daha önce hiç görmediğim bir kamera arkası çalışması var. Sinema filmi gibi resmen. Hikaye Ağrı Doğu Beyazıt’ta geçiyordu ama şimdi İstanbul’da devam ediyor.

Mahsun Kırmızıgül sette nasıl?

Herkes “Biz bir aile gibiyiz” der çok klişe olabilir ama biz gerçekten mükemmel çalışıyoruz. Mahsun Kırmızıgül çok profesyonel birisi, çok başarılı. Dört dörtlük çalışmamızı sağlıyor, her ayrıntıya dikkat ediyor. Sette onu her zaman, her şeyi yaparken görebilirsiniz.

Hikayenizde toplumsal bir yaraya değiniliyor, sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Yapılan istatistiklere göre Türkiye’de her iki evlilikten biri 18 yaş altı kız çocukları, her dört evlilikten biri de 15 yaş altı kız çocuklarıyla yapılıyormuş. Totale baktığınızda çok büyük bir rakam bu. Kanayan bu yaramız için insanları bu diziyle ne kadar bilinçlendirebilirsek bizim için o kadar iyi.

Karakterinden biraz bahsedelim.

Her karakterin ayrı bir hikayesi var dizide işin güzel yanı da bu. Ben dizide 7 çocuklu bir ailenin engelli bir oğlunu canlandırıyorum. Ezilmiş bir karakter aslında Malik. Yufka yürekli gözüküyor ama sonrasında çok değişecek bir karakter adeta bir patlama yaşayacak bir süre sonra tüm o yaşadığı acıları tüm hor görülmelerini hiç beklenmedik bir şekilde dışa vuracak. Bir anda büyük bir değişim yaşayacak ve yaşadıklarının hesabını soracak hayattan. Güzel geçişleri ve değişimleri olabilecek bir karakter.

Engelli rolünü nasıl canlandırıyorsun, zor olmuyor mu?

Bununla ilgili öncesinde ciddi bir ön çalışma yaptık. Şivelere, karakterlere çalıştık. En önemlisi Mahsun Kırmızıgül hepimizle tek tek ilgileniyor, konuşmaya yardımcı oluyor. Kolumla alakalı da biraz gözlem yaptım, herkeste bu tarz problemler ayrı oluyor. Kolunuzu uzun süre öyle tutmak çok ağrıtıyor. Bazen unutuyorum kolumu hareket ettiriyorum (gülüyor).

“MALİK’İN ENGELLİ OLMASININ SEBEBİ BABASI”

Peki, bunun hikayesi nedir?

Aslında babasından kaynaklanan bir hata sonucu bu durum yaşanıyor. Küçük yaşlarda sinirine vurulan yanlış bir iğne sonucu sol kolu neredeyse tamamen işlevini yitiriyor.

İlk bölümde Hayat’ı öldürme görevi verilmişti sana, nasıldı bu sahne senin için?

Türkiye’de bu duruma düşen ve bundan hapiste yatan çok insan var. Bu, ailenin erkek çocuğuna yıkılan büyük bir yık. Gerçekçi olması gerekiyordu o yüzden zorlandım tabii ki. O sahne için ekstra bir çalışma yaptık.

Diğer oyuncularla aran nasıl?

Çok iyi bir ekip ve çok iyi bir oyuncu kadrosu bir arada. Benim için set, ders gibi geçiyor. Onları izlemek bile büyük bir şey. İşi mutfağında öğreniyorum. Dizideki herkesi çok beğeniyorum.

Dizide kardeş sayısı epey fazla peki sen tek çocuk musun?

13 yaşında bir kız kardeşim var. Gayet iyi anlaşıyoruz. Tiyatroyla uğraşıyor o da. Tiyatroya yönlenmesi de benden kaynaklanıyor, umarım ona iyi bir örnek olurum.

Çok çocuk ister misin? Evliliğe bakış açın nasıl?

Evliliğe çok uzak bakmıyorum, doğru zamanlamayla alakalı olduğunu düşünüyorum. Dizideki gibi 7 çocuk istemem tabii ki (gülüyor). Çocukları çok severim, kız veya erkek benim için hiç fark etmez.

Başka projelerin var mı, hedeflerin neler?

Kamera arkası istiyorum ileride. Film arşivim var. Sinemaya çok sık gidiyorum. Küçük notlar tutuyorum, müzikle uğraşan arkadaşlarımla ufak klip çalışmalarım var. Şu an görüştüğüm birkaç tane sinema projesi var ama olur mu olmaz mı bilemiyorum. Ayrıca tekrar bir televizyon programı yapmak istiyorum. Aslında bu yaz yapmayı düşündüğüm ticari bir girişimim var. Türkiye’de olmayan yeni bir şey diyebilirim, şu an ön hazırlığı var, geri kalan vaktimde onunla ilgileniyorum.

Diziyle ilgili son olarak ne söylemek istersin?

Gerçekten her bölümü kaçırılmayacak kadar lezzetli bir dizi ayrıca tekrarımız da yok (gülüyor). İnanılmaz ilgi görüyoruz umarım hep böyle devam eder.

Bu sıcak söyleşi için Serkan Şenalp’e çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Röportaj: Nilay Uzun

Haber içi fotoğraf: Merve Hazinedaroğlu  

False

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır