damacana kılıfı yapılışı / Damacana Örgü Modelleri – Mooda ve Son Trendler

Damacana Kılıfı Yapılışı

damacana kılıfı yapılışı

crochet amigurumi koala

fazla örgü öremiyorum bu yüzdende blogumu güncellemem zaman alıyor.

önümüz yaz zaten yeni postlar ara ara olacak.

bu güzel model KOALA damacana kılıfının modelini kendim yaptım. bir BERE modelinden

esinlenerek damacana modeli güzel olur dedim ve başladım.çokta güzel oldu. elimdeki

küçük olanı büyük koalanın sırtına diktim anne bebek olsun diye ama biraz kaba durdu

tekrar söküp üst tarafına funduszeue.info markasını ekledim normal iplerden kalın olurdu

bu ip ince ve daha kibar oldu. 0 numara tığdan biraz daha ince bir tığla ördüm.

çevresi kadar zincir çekip ikili trabzan yaparak yeşil iple başladım çimen yeri olarak.

son iki sırasını sık iğne çim MODELİ örgüsü yaptıfunduszeue.info maviyle devam edip üst tarafını

sık iğne örerek göz kararı kesmeler yapıp ve ölçerek sürekli damacanaya göre ördüm.

ağaç gövde dallarını yapıp toplu iğneyle önce sabitledim sonra funduszeue.infolar için

20 zincir çektim ilk bir sıkiğne ördüm ve ikili trabzanlar yaptım.çok sık bir şekilde örülünce

kıvrılıyor örgü.onlarıda ağaç dallarına diktim ve koalalarını ördüfunduszeue.info için

sayı veremem hepsi farklı funduszeue.info gözkararı örerim oyuncakları bacak ve kolları aynı

sayıda yapmaya özen gösteririmki biri küçük biri büyük olmasın.

örgü damacana kılıfı modeli,koala damacana kılıfı

örgü, örgü aksesuarlar kategorisinde yayınlandı. Etiketler: örgü damacana kılıfı, koala. Leave a Comment &#;

Dantel Detaylı Tığ Saklama Kılıfı

July 30, , am

Next Keçeden Kaset Şeklinde Cep telefonu Kılıfı

Previous Kumaştan Gözlük Kılıfı Yapımı

Dantel Detaylı Tığ Saklama Kılıfı

Tığ ve şişlerinizi kumaştan yapılmış kılıflardan saklayabilir ve üzerini küçük bir dantelle daha şık bir stil kazandırabilirsiniz.

August 9, , am

Next Kardan Adamlı Örgü Çaydanlık Kılıfı

Previous Dantel Detaylı Tığ Saklama Kılıfı

Keçeden Kaset Şeklinde Cep telefonu Kılıfı

Keçe ile eski müzik kasedi şeklinde cep telefonlarınıza kılıf yapın.

August 12, , am

Next Yelpaze Şeklinde Çatal Kaşık Bıçak Kılıfları

Previous Keçeden Kaset Şeklinde Cep telefonu Kılıfı

Kardan Adamlı Örgü Çaydanlık Kılıfı

Çok şirin duruyor. Sizde kardan adam şeklini andıran figürle çaydanlık üstü demlik modelleriniz için örebilirsiniz.

August 21, , am

Next Koyun Şeklinde Kalorifer Petek Kılıfı

Previous Kardan Adamlı Örgü Çaydanlık Kılıfı

Yelpaze Şeklinde Çatal Kaşık Bıçak Kılıfları

Masada yemek servisi esnasında  yelpaze şeklinde açılan kumaş dikimiyle küçük küçük çatal, kaşık ve bıçak koymak için bölmeli gözleri olan kılıf modeli harika masa aksesuarlarından.  Ben çok beğendim.  Dikmek isterseniz işte bunlara birkaç örnek.

August 21, , am

Next Örgü Bardak ve Fincan Kılıfları

Previous Yelpaze Şeklinde Çatal Kaşık Bıçak Kılıfları

Koyun Şeklinde Kalorifer Petek Kılıfı

Görsel olarak bakıldığında bebek ve çocuk odalarındaki kalorifer peteklerini süslemek için sevimli duruyor. Ama işin içine ısı yalıtımı girdiğinde kullanışlı olur mu bilmiyorum. Koyunlu bir petek kılıfı yapılmış, sizde bu fikri beğendiyseniz değişik hayvan şekillerinden de yapabilirsiniz.

August 21, , am

Next Kitap Şeklinde Laptop Kılıfı

Previous Koyun Şeklinde Kalorifer Petek Kılıfı

Örgü Bardak ve Fincan Kılıfları

Kulplu fincanları ve bardakları sıcak sıcak tutarken parmak uçlarımız yanmasın.Yünden tığla ve şişle örgüden yapılan örgü aksesuarlar bu kez keyifle birşeyler içtiğimiz bardak ve fincan modellerimizin üzerinde hem süs , hem de düğmelerle iliklenerek kılıf olmuşlar. Ne dersiniz güzel ve eğlenceli örgüler değil mi ?

August 25, , pm

Next Kazak Kolundan Laptop Kılıfı Yapımı

Previous Örgü Bardak ve Fincan Kılıfları

Kitap Şeklinde Laptop Kılıfı

Laptop bilgisayarınız için bir kılıf modeli arıyor ve siz kendiniz dikmek istiyorsanız ve birazda sıradışı olsun diyorsanız eski bir kitabın kapak kısmını kullanıp, deri , kumaş ve fermuar ile bir laptop kılıfı tasarlayabilirsiniz. Örneğin bu fikrimizde olduğu gibi.

August 27, , am

Next Kot Tuvalet Kağıdı Kılıfı

Previous Kitap Şeklinde Laptop Kılıfı

Kazak Kolundan Laptop Kılıfı Yapımı

Eski bir kazağınveya sweatshirt gibi giysilerin kollarından bir tanesini keselim ve laptop bilgisayarımız için fermuarlı kılıf yapalım.

September 8, , am

Next Kare Motifli Bardak Kılıfı – Kalemlik

Previous Kazak Kolundan Laptop Kılıfı Yapımı

Kot Tuvalet Kağıdı Kılıfı

Tuvalet ve banyoya kottan yapılmış bir aparat. Tuvalet kağıdı rulosunu koymak için kılıf güzel fikir.. Eski kotları biraz dikiş ilebölmeli gözleri olacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

September 15, , am

Next Masa Düzeninde Kravat Şeklinde Çatal Kaşık Kılıfı Yapımı

Previous Kot Tuvalet Kağıdı Kılıfı

Kare Motifli Bardak Kılıfı - Kalemlik

İki kare motiften örülen tığ işi örgüyü su bardağı üzerine kılıf olarak geçirip çocuklara kalemlik olarak kullandırabilirsiniz.

October 3, , am

Next Noel Baba Şapkası Şeklinde Sandalye Kılıfı Yapımı

Previous Kare Motifli Bardak Kılıfı – Kalemlik

masa duzeninde kravat seklinde catal kasik kilifi yapimi

masa düzeninde kravat şeklinde çatal kaşık kılıfı yapımı

Yemek masası düzenlemeleri esnasında tabaklar, bardaklar , peçeteler kadar büyük bir rol tutar çatalların, kaşıkların, bıçakların bir kılıf içine koyulması. Tabikide özel davetlerde bu durum geçerlidir.

Yoksa evimizde herkesin günlük olarak dikkat ettiği uyguladığı, özen gösterdiği bir düzen oduğunu düşünmüyorum. Çatalları bir kılıfa sokarak servise hazır hale getirmeyi sanırım uygulamıyoruz.

Özel davet sofralarında eğer değişik bir fikir ararsanız kumaş peçeteleri kravat şekline getirmeyi düşünebilirsiniz. Tıpkı bir örneğimizde olduğu gibi.

catal kasik kilifi

çatal kaşık kılıfı

November 12, , pm

Next Koltuk Kenarına Kılıf Örelim

Previous Masa Düzeninde Kravat Şeklinde Çatal Kaşık Kılıfı Yapımı

noel baba sapkasi seklinde sandalye kılifi yapimi

neol baba şapkası şeklinde sandalye kılıfı yapımı

Yılbaşı gecesi evinizde kutlayacağınız yemek davetlerinde sandalyelerinizin arka dayanak kısımlarına noel baba şapkasından esinlenerek kırmızı polar kumaşından ponpon şapkalı kılıf yapabilirsiniz.

November 17, , am

Next Süet Deriden Tavşan Cep Telefonu Kılıfı Yapımı

Previous Noel Baba Şapkası Şeklinde Sandalye Kılıfı Yapımı

koltuk kenarina kilif orelim

koltuk kenarına kılıf örelim

Severek ve beğenerek aldığımız o koltuk ve çekyatlarımıza kirlenmesinler diye bir türlü rahatlıkla oturamayız.  Hep üzerine örtü ve koltuk kenarlarına kılıf gibi birşeyler örteriz. O zamanda ben bu durumdan hiçbir şey anlamam ne yazık ki !

Oturmaya aldım fakat o kendi döşemelik kumaşın yüzüne güzelce oturamam. Hep bir sıkıntı olur insanın içinde.

Sanırım hepimiz böyle ilginç durumları evimizde yaşıyoruz. Misafir gelince koltuğun üstündeki örtüler kaldırılır . İşte anca o zaman otururuz. Misafir gitsin hop ! o örtüler yine serilir.

İşte bakın arkadaşlar . renkli iplerden ve kare motiften koltuk kenarları kirlenmesin diye örgüden bir kılıf modeli yapılmış. Yapmak isterseniz fikir olsun.

January 10, , am

Next Örgü Çaydanlık Kılıfları

Previous Koltuk Kenarına Kılıf Örelim

suet deriden tavsan cep telefonu kilifi yapimi

süet deriden tavşan cep telefonu kılıfı yapımı

Küçük ama sevimli bir fikirle süet deri kullanarak , deri yüzeyine tavşan figürü görünümde şirin bir şekil yaparak cep telefonlarımıza kılıf dikebilirizi gösteren bir kendin yap projesi.

March 4, , am

Next Kalem Şeklinde Gözlük Kılıfı

Previous Süet Deriden Tavşan Cep Telefonu Kılıfı Yapımı

March 9, , pm

Next Uğur Böceği Şeklinde Örgü Sıcak Su Torbası Kılıfı

Previous Örgü Çaydanlık Kılıfları

kalem seklinde gozluk kilifi

kalem şeklinde gözlük kılıfı

Gözlüklerimizi koyabileceğimiz değişik renkteki kumaşların dikiminden; örneğimizde olduğu gibi kalem şeklinde formla birleşiminden farklı ve yepyeni stiller doğuyor.

October 31, , am

Next Keçeli Cep Telefonu Kılıfları

Previous Kalem Şeklinde Gözlük Kılıfı

Pin It
ugur bocegi seklinde orgu sicak su torbasi kilifi

uğur böceği şeklinde örgü sıcak su torbası kılıfı

Çok üşüyenler için kış aylarının vazgeçilmezi sıcak su torbaları bakın bu kez yünden tığla uğur böceği şeklinde örülen değişik bir fikirle karşınızda.

December 10, , am

Next Panda Görünümlü Örgü Cep Telefonu Kılıfı

Previous Uğur Böceği Şeklinde Örgü Sıcak Su Torbası Kılıfı

March 2, , am

Next Artık Herşeye Bir Kılıf Uydurmak Mümkün

Previous Keçeli Cep Telefonu Kılıfları

Pin It
panda gorunumlu orgu cep telefonu kilifi

panda görünümlü örgü cep telefonu kılıfı

Cep telefonlarımız için siyah ve beyaz renk yünlerin tığla birleşiminden doğan yaratıcı bir panda figür modeli sizlerle. 

November 25, , pm

Next Çiçekli Damacana Kılıfı Örgü Modelleri

Previous Panda Görünümlü Örgü Cep Telefonu Kılıfı

Benim büyüme evrelerime kadar bildiğim sadece bir kılıf vardı o da yastık kılıfıydı. Ondan sonra cep telefonu kılıfı çıktı. Pardon pardon birde yalan atacağımız anda uydurduğumuz o yalana karşılık;  teklediğimiz , yalanın yalan olduğunu konuşmalarımız ve davranışlarımızla karşı ki kişi tarafından anlaşılır hale gelmeye soktuğumuz zaman , uydurulan bir de yalan kılıfı vardı. yani yalanı

More Pages to Explore

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası