g240w c / Vodafone Nokia gw-c gpon modem | DonanımHaber Forum

G240w C

g240w c

Vodafone Nokia gw-c gpon modem

• Yüzbaşı
    Vodafone verdiği nokia gw-c gpon modemin aray&#;z&#;ne kısıtlı erişim var tarih saat bile değişeniyorum bunu değiştirmenin bir yolu varmıdır arkadaşlar ?

• Yüzbaşı
  • Vodafone GW-C modem i&#;in kullanıcı adı : VodAdmin şifre : VodaNet12 yetkili kullanıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erol YILDIZ -- 10 Aralık ; >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol YILDIZ

Vodafone GW-C modem i&#;in kullanıcı adı : VodAdmin şifre : VodaNet12 yetkili kullanıcı
    kusura bakmayın yeni g&#;rd&#;m denedim ancak başarısız diyor başka &#;nericeniz şifre var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

kusura bakmayın yeni g&#;rd&#;m denedim ancak başarısız diyor başka &#;nericeniz şifre var mı acaba

Alıntıları Göster

Denedğim bütün Nokia nın bu modellerinde kabul etti şifreyi bilemiyorum sizde neden böyle yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

Alıntıları Göster

Dostum sen kabul etmiyor dedikten sonra bende denedim kabul etmedi . Aklıma vodafonun modeme güncelleme yaptığını düşündüm o yüzden kabul etmiyor

sandım. sonra biraz araştırdıktan sonra şifreyi yanlış yazdığımı farkettim VodaNet12 tek sorun n harfinin küçük olması

• Er
    1 Mesaj
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: Erol YILDIZ

Dostum sen kabul etmiyor dedikten sonra bende denedim kabul etmedi . Aklıma vodafonun modeme güncelleme yaptığını düşündüm o yüzden kabul etmiyor

sandım. sonra biraz araştırdıktan sonra şifreyi yanlış yazdığımı farkettim VodaNet12 tek sorun n harfinin küçük olması

Alıntıları Göster

ben denedim oldu ama saat ayarını yine düzeltemiyorum. çok kötü bir arayüzü var.

• Onbaşı
    19 Mesaj
  • Yüzbaşı
    olarak atanmış ama şifreyi kabul etmiyor. reset yapılmıyor modeme. normal açık denedim olmadı. kapalı 20 sn kaldırmadan açarak tekrar 20 sn basılı tuttum yine olmadı. nasıl resetleyebiliriz

• Er
    1 Mesaj

Kullanıcı adı: vodafone

Şifre: Modemin arka yüzünde SN:ALCL ile başlayan rakamlardır.

Şifreyi aynen şöyle yazıyorsunuz.

ALCLxxxxxxxxxx (ALCL yi yazdıktan sonra, ALCL'ye bitişik olarak rakamları yazıyorsunuz.) modem arayüzüne girdikten sonra önce şifreyi değiştiriniz. sonra modem arayüzünden çıkıp tekrar giriş yapıp, işlemlerinizi gerçekleştiriniz.

• 33mavi333 kullanıcısına yanıt

O dahili ONT' nin seri no'su. Ve fiberde yetkilendirme işlemi için santral tarafında kontrol edilen bir bilgidir.

İlk kez bunun şifre olarak kullanıldığını okuyorum.

Cihazın etiketinde kullanıcı adı ve şifre vodafone olarak yazmaktadır.

Vodafone Nokia gw-c gpon modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 17 Ocak ; >
  • Teğmen
    nisan de vodafone kendi altyapısına fiber bağlattım bende. nokia gg-a modelli bir fiber modem taktılar. kullanıcı adı: vodafone şifre: seri no. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi aynı. fakat çoğu ayar pasif durumda dns bile değiştiremiyorum söylediği kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapınca. mh ile görüştüm ama yardımcı olmuyorlar. root giriş şifresi gibi bir şey talep etmiştim. diğer arkadaşın dediğini de yaptım ama şifreyi değiştirip tekrar girdim modem arayüzüne ama aynı durum. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? 2 sene önceki paylaşınca kullanıcı adı şifre de yanlış yazıyor bu arada.

@33mavi33

• Çavuş
    79 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj

herkese merhaba, isp'm tarafından sağlanan ve görünüşe göre wan bağlantı noktası olmayan nokia'nın bu fiber optik yönlendiricisine sahibim. evimin ikinci katında uzatma olarak tercihen kablosuz sonra ethernet kablosu ile kullanmak istiyorum. birkaç kez sıfırladım ama yönlendiricide oturum açtığımda yönlendiricinin wan durumu silinmiyor gibi görünüyor. wan modu, görünüşte özelleştirilmiş iki mod arasında değiştirilebilir. ayrıca portlar mode, course to bridged'den değişmez. ana yönlendirici ile sadece bağlantı noktasından bağlantı noktasına bağlantı denendi, ancak helloçbir şey değişmedi. belki isp tarafından özelleştirilmiştir ve donanımdan sıfırlama gibi şeylere gitmesi gerekir. ne herhangi bir wds işareti ne de ilgili özellikler. lütfen bana sadece cahil olduğumu ve bunu kablosuz olarak genişletmenin uygun bir yolu olduğunu söyle. i̇şte iki wan modunun fotoğrafları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limnakhau -- 13 Mart ; >

• Er
    1 Mesaj

"arayüz, domaingroup'un bir parçasıdır. bağlantı noktası modunu değiştirmeden önce etki alanından kaldırın"

düşüncesi olan var mı?

cihaz advertı

gw-b

satici

nokia

seri numarası

alclffc44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pengaentu -- 4 Nisan ; >
  • Teğmen
    Arkadaşlar bu modemde bridge modu aktif hale getirebilliyormuyuz. Yönetici girişi ile lan menüsü altından istediğim portu bridge moda alıyorum sanki o port kağatıyor kendini hiç birşey olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanick -- 7 Mayıs ; >
  • Yüzbaşı
    Arkadaşlar modemde bug&#;n itibari ile AUTH ışığı yanmamaya başladı ve dolayısı ile internetim yok. M&#;şteri hizmetleri s&#;rekli kapa a&#;, reset at yaptırıyor başka bir şey bildikleri yok. Neden gider bu AUTH &#;&#;z&#;m&#; nedir bilen var mı ? 1 yıldır sorunsuz &#;alışan modemde durduk yere gitti.
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Nokia gw-c Gpon Modem Kurulumu

VodafoneNetinternet müşterilerine vermiş olduğu yeni Nokia gw-c Gpon Modem Gpon modem tak çalıştır özelliğinde olup bazen altyapı hatalarından dolayı kurulumunu yapamayabilir. Bu durumda modem kurulumunu manuel olarak yapılması gerekmektedir.

teknik destek

Nokia gw-c Gpon Modem Manuel Kurulum için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Öncelikle modeminizin prize takılı olması gerekmektedir. Ethernet kablosu aracılığıyla yada kablosuz olarak bilgisayarınıza veya cep telefonu, tablet vs. cihazlarınıza kablosuz olarak bağlı olması gerekmektedir.

Modeme bağlantı kurduğunuz cihazdan bir İnternet sayfası açarak sayfanın adres satırı bölümüne

1 şeklinde yazıp giriş yapalım.

teknik destek

Ardından karşınıza gelen kullanıcı adı: vodafone şifre: vodafone yazarak oturum açalım.

2

Gelen modem arayüzü sayfasındaki sol bölümden seçeneğinin üzerinde tıklayalım.

3
4

WAN bölümüne giriş yapıp açılan sayfanın alt bölümünde Kullanıcı adı bölümüne servis sağlayıcınızın size vermiş olduğu adsl bilgilerini yazalım ve alt tarafta kaydet bölümüne tıklayalım.

Nokia gw-c Gpon Modem

Bağlantınız ortalama dakika içerisinde adsl bilgileriniz doğru bir şekilde girmeniz durumunda hazır hale gelecektir.

Sonrasında Nokia gw-c Gpon Modem

Anten Sayısı 2

Ancak Anten Tipi Dahili Anten

Wi-Fi Var

Lakin Wi-Fi Standardı Wi-Fi 5 (ac)

Veri Hızı (5 GHz) Mbps

Veri Hızı ( GHz) Mbps

Bağlantı Teknolojisi Fiber (GPON)

GPON;

Bir core fiber optik kablo (GPON kablosu) üzerinden noktadan çoklu noktaya mimarisiyle çalışan, yüksek bant genişliğine sahip, yönetilebilir ve düşük maliyetli bir network sistemidir.

teknik destek
Konu hakkında destek almak için 'i arayabilirsiniz.
&#; &#; &#; &#; &#; &#; Destek almak için 'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası