balikesir kadin dogum doktor / Balıkesir'de iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum! | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Balikesir Kadin Dogum Doktor

balikesir kadin dogum doktor

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Detaylı Bilgiler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmakta olan Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesinde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hakkında

Kadın hastalıkları ve doğum bölümü, üreme organında ortaya çıkan sağlık sorunlarının tedavisi ile ilgilenmektedir. Kadın doğum ve hastalıkları bölümünde 6 yıl tıp lisans eğitiminin ardından uzmanlık eğitimi almış, Jinekolog unvanı verilen hekimler görev almaktadır.

Kadın hastalıklarında erken teşhis oldukça önemlidir. Belirtilerini önceden gösteren bazı rahatsızlıklar göz ardı edilirken hastalığın ilerlemesine sebebiyet verilmektedir. Çoğu kadının yaşadığı, adet düzensizliği, sancılı adet dönemi ve karında şişlik bazen kanser habercisi olabiliyor. Bu yüzden kadınlar vücutlarındaki yaşadıkları tüm değişimleri takip etmeli ve bazı durumlarda ise mutlaka doktora başvurmalıdır.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları bölümünde incelenen, teşhis ve tedavi süreci takip edilen hastalıklar şunlardır;

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)

Kadın hastalıklarının tamamını kapsayan tıp bilim dalına jinekoloji denilmektedir. Kadın hastalıkları, jinekolojik onkoloji, kısırlık, tüp bebek, aile planlaması, cinsel hastalıklar ve cinsel problemler Jinekolojinin alt branşlarını oluşturmaktadır. Kadın hastalıkları ve doğum bölümünün alt dalları:

• jinekoloji
  • Perinatoloji,
  • Ürojinekoloji,
  • İnfertilite
  • jinekolojik onkoloji

Jinekoloji alt branşlarına göre pek çok hastalıkla ilgilenmektedir. Bu hastalıklar şunlardır:

• Doğum Öncesi ve Sonrası Kontrolleri
  • Dış gebelik
  • Düşük ve Tekrar Durumu
  • Kürtaj
  • Vajinal doğum ve sezaryen
  • Rahim hastalıkları
  • Vajinal akıntılar
  • Yumurtalık hastalıkları
  • Aşılama, tüp bebek
  • Sancılı Adet Dönemi ve Düzensizliği
  • Genital Bölgede Oluşan Siğiller
  • Yumurtalıkta Oluşan Fibrokistler
  • Vajina sarkmaları ve idrar kaçırma
  • Genital estetik ameliyatları

Gebelik ve Doğum

Gebelik öncesi, süreci ve devamı boyunca detaylı muayene ve takibinin yapıldığı bölümdür. Gerekli bilgilendirmeler anne adayına titizlikle anlatılır. Genetik rahatsızlıklara karşı tarama, kromozom analizi bu bölüm içerisinde incelenmektedir. Hastalara uygulanan tedavi yöntemleri şunlardır:

• Gebelik öncesi muayene
  • Laboratuvar tetkiklerinin incelenmesi
  • Ultrason ile 5. haftadan itibaren gebeliğin tespiti
  • Gelişim sürecinin yakından takibi
  • Doğumsal problemler veya genetik sakatlıkların erken teşhisi için ultrasonografik tarama
  • İkili ve üçlü-dörtlü tarama testlerinin yapılması
  • Gebelikte beslenme hakkında bilgi verilmesi
  • Fetal monitör cihazı( NST) ile bebeğin kalp atışlarının izlenmesi
  • Doğumun kolay ve rahat geçmesi için güvenli ortam oluşturulması

Ürojinekoloji

Kadınlarda özellikle menopoz sonrası sıklıkla görülen idrar kaçırma, aşırı aktif mesane, pelvik organ sarkmaları,  genital bölge şekil bozuklukları ve fonksiyon kaybı gibi rahatsızlıkların tedavisi ile ilgilenen Ürojinekoloji Bölümü, üroloji bölümün alt dalı olarak hizmet vermektedir. Hastaya uygulanan tedavi yöntemleri şunlardır:

• İlaç tedavisi,
  • Kegel egzersizi,
  • Botoks,
  • İdrar torbası eğitimi (davranış tedavisi)
  • Vajinal konlarla egzersiz yöntemi
  • Ameliyat

Menopoz döneminde yumurtalıklar küçülür. Buna bağlı olarak adet döngüsü kalıcı olarak kesilir ve üreme durur. Dünya genelinde menopoz yaşı ortalama 50 ila 55 yaşlarında iken Türkiye’de bu yaş ortalaması 45 – 50 yaşlarına kadar düşmektedir. Kadının bulunduğu bölgenin iklim şartları, sosyal yaşantısı ve etnik kökeni menopoza girme yaşını etkilemektedir.

Menopoz döneminde uygulanacak en etkili yöntemlerden biri hormon tedavisidir. Hastanın rahat ve sağlıklı bir menopoz dönemi geçirebilmesi için östrojen ve progesteron hormonu içeren ilaçlar bir arada verilir.

Siz değerli ziyaretçilerimiz hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya numaralı hattı arayarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Yıl Cad. Sok. No:3 Altıeylül/ Balıkesir (Diş Hastanesi yanı)
Tel: 0 95 95
Fax: 0 83 05
E-Mail: [email&#;protected]

Bir diğer makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Doktorları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Nedir? Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Hasta ve Danışan Görüşleri

Hakkımda

yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde ihtisasımı tamamladım. Bandırma Devlet Hastanesinde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

• İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi(lisans)
  • İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi(uzmanlık)

Tümünü göster

Hastalıklar

• Gebelik
  • Doğum
  • Riskli Gebelik
  • Polikistik Over Sendromu
  • Kısırlık
  • Ağrılı Adet
  • Vajinal Akıntı
  • Rahim ve Vajina Sarkması
  • Düşük
  • Menopoz
  • Over Kistleri
  • Miyom
  • Çikolata Kisti
  • Rahimde Polip
  • Dış Gebelik
  • Kadında İşeme Bozukluğu
  • Sezaryen
  • Vajinal Enfeksiyonlar
  • Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID)
  • Mol Gebelik
  • Cinsel İlişkide Ağrı
  • Endometriosis
  • Preeklampsi
  • İdrar Yolu Sarkması
  • Vajina Estetiği
  • Hymenoplasti
  • Anormal Kanamalar
  • Bartolin Kisti (Absesi)
  • Genital Siğil
  • Genital Uçuk (Genital Herpes)
  • Rahim Kalınlaşması
  • Rahim Ağzı Kanseri Tarama
  • HPV enfeksiyonu
  • Vakum Kürtaj
  • Endoskopik Operasyonlar
  • Spiral Taktırma
  • Menstrüel Bozukluklar
  • Doğum Kontrol
  • Prenetal Tanı
  • Kan Uyuşmazlığı
  • Sistosel
  • Sistit

Tümünü göster

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

4 Boyutlu Ultrason

Randevu

Esd (Sedimantasyon)

Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi

Hemaferez

Preoperatif Değerlendirme

Laserasyon Onarımı

Robotik Cerrahi

Da Vinci Robotik Cerrahi

Robot Destekli Cerrahi

Tümünü göster

Hamilelik sürecimiz devam ediyor ve doktorumdan çok memnunum .Hastalarını iyi tanıyor , güven veriyor en önemlisi de sormak istediğim her şeyi önceden biliyormuş gibi cevaplıfunduszeue.info üçüncü gebeliğim ama ilk defa kendimi bu kadar iyi ve rahat hissediyorum.

Hasta

Hasta

Tüm 9ay boyunca yanımda olan doktordan daha fazlası abi dost diyebilirim kendisine oğlum ellerine doğdu iyiki diyorum

Hasta

Hasta

Mükemmel bir doktor siz derdinizi söylemeden o zaten çözümünüzü çoktan söylemiş oluyor. Gebeliğimin başından beri birlikte yola devam ediyoruz. Güveniyoruz. İyi ki siz.

Hasta

Hasta

Gelinim 5 aylık hamile kapsamlı ultrason çekimi için gittik bebisimiz çok şükür iyi hocam çok ilgili ve güler yüzlü detayları ile herşeyi anlattı çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız

Hasta

Hasta

Gebeliğimi öğrendiğimiz ilk günden beri olan ilgisi ve alakası, güler yüzü ile çok memnunuz. Her randevuda yaptığı detaylı inceleme ve anlatımıyla aklımızda hiçbir soru işareti kalmıyor. Hiç şüphe duymadan kendisine başvurabilirsiniz.

Hasta

Hasta

İçimizi rahatlatan, bilgisine çok güvendiğim bir doktor, randevu günleri dışında bile sorulan sorulara anında cevap vermesi çok güfunduszeue.infogimin başında yasadigim sağlıfunduszeue.infomda her zman desteğini hissettik, her zman genel sağlık durumumu sordu tavsiye verdi. Şimdi sağlıkla ilerledigim gebeliğim devam ediyor bunda kendisinin payı çfunduszeue.info ki tanışmışiz kendisi funduszeue.infoma ve çevresi için bir şans

Hasta

Hasta

Emre bey ile ilk randevumdu .Rutin kontrol ve hamile kalmadan önce bir problem olup olmadığını öğrenmek için gittim. Şikayetlerimi sabırla dinlemesi ve her konuyu ayrıntılı açıklamasından çok memnun kaldım. 10 yıldır gittiğim doktorlar içinde hastasını dinleyen tek doktor diyebilirim . Bu bile psikolojik olarak sizi rahatlatıyor. Temiz bir klinik . İnşallah Tekrar kendisini tercih edeceğim .

Hasta

Hasta

Gebelik için gidiyorum, detaylı anlatımı ultrasonda takibi gerçekten çok iyi, cok memnunum doktorumdan

Hasta

Hasta

Emre beye ayrintili ultrason için gittim ve memnun funduszeue.info detayli açiklamalariyla içimizi funduszeue.infoma da yaşasaydim doğum içinde kendisini tercih ederdim..

Hasta

Hasta

Gebelik, harika bir doktor beklediğim den daha fazla iyiki varsınız doktor amcamız umarım doğuma kadar hep böyle gider

Hasta

Hasta

Emre Bey; her muayenede yaptığı ultrason kontrollerini çok ayrıntılı şekilde inceleyerek aklınızda ne kadar soru varsa sizi aydınlatmaktadır. 7/24 saat kaç olursa olsun kendisine ulaşılabiliyor olmamız içimizi rahatlatıyor. Teşekkürler.

Hasta

Hasta

Doktor bey riskli gebelik takibimi yaptı. Süreç çok sağlıklı bir şekilde geçti. Kendisi çok özverili,bilgili ve güven veren bir doktor. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Ben kendisiyle yeni tanıştım tiroid hormon bozukluğu vardı ve aşırı endişeliyken bu süreçte bana çok güzel moral oldu tabi moral olurken pembe yalanlar solemedi olabilecek her şeyi güzellikle soledi ve bu bana aşırı güven verdi kendisine karşı çok babacan ve işinde profesyonel birisi olduğu her halinden belli bilgilendirmesi çok güzel ultrason cihazıda güzel ve net gösteriyor doktorum her aşamada açıklama yaparak aklınıza gelebilecek her soruyu cevaplıyor ve bu işi yaparken bıkmadan usanmadan sevecenlikle yapıyor

Hasta

Hasta

3 aylık hamile olarak doktora gittim. Ve hayranlıkla dinlediğim tek doktor bu oldu. Daha önce gittiğim doktordan sonra neden daha önce gitmedim diye pişman oldum iyiki Emre Merter Mart.

Hasta

Hasta

Kesinlikle mükemmel ve ilgili bir doktor. Bebeğimizi kaybettik bu süreçte her gün bizimle ilgilendi hep destek oldu her aksilikte koştu geldi. Süreç sonrası açıklamalarıyla eşimi ve beni çok rahatlattı. Tekrar gebelik düşünüyoruz ve kesinlikle doktorumuz belli Şiddetle her anne adayına tavsiye ediyorum

Hasta

Hasta

İlk gebeliğim için gittim. İlgi alaka herşeyi en detayıyla açıklaması benı cok rahatlattı ve memnun etti. Herkese tavsiye ediyorum

Hasta

Hasta

Emre Hoca işinde son derece başarılı, hastasına karşı duyarlı, ilgili. Hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Gebe olduğumu öğrendiğim an hiç düşünmeden kendisine gittim. Doğuma kadar birlikte ilerledik. İyi ki diyorum hocam iyi ki varsınız.

Hasta

Hasta

8 aylık hamileyim hamileliğimin 4. Ayı gibi yollarımız kesişti emre bey ile ve iyiki diyorum kendisi harika bir hekim detaylı açıklamaları ilgisi alakası hastaya yaklaşımı mükemmel kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmıycaksınız

Hasta

Hasta

Ilk kez tanistik bugun, 24 haftalik hamileyim, detayli aciklamalariyla gercekten bilgimi arttirdi. Ayrica guleryuzlu ve anlayisli, her soruya cevap veriyor, herkese tereddutsuz oneriyorum.

Hasta

Hasta

Doktoruma 2. Gebeliğin başından beri gidiyorum. İlk gebeliğin riskli geçtiği için 2. Gebelikte bizi çok rahatlattı. Herseyi detayına anlattı. Yine ayni risk olusmasin diye ilaç başladı. Her kontrole gittiğimizde gayet güzel bebegimizin gelisimiyle ilgili bilgi verdi. Cok iyi, tecrübeli ve hastasına yaklaşımı gayet iyi bir doktor. Kendisine teşekkür ederiz

Hasta

Hasta

Gebelik takibi için gittim ve kesinlikle harika bir doktor aklımızda olabilecek tüm soruları biz sormadan açıkladı çok memnun kaldım

Hasta

Hasta

Doktorumuza bebeğimizin anne karnında haftasında tanıştık. Gerek bilgisi ile herşeyi bizlere detaylı bir şekilde açıklaması, gerek karşı tarafa olan yaklaşımıyla huzurlu bir ortam sağlaması herşeyle güzel bir görüşme geçirebileceğiniz bandırma bölgesinde tek adres.

Hasta

Hasta

Harika bir doktor. 2 aylık hamileliğimde kendisine ulaştım. Kafamdaki tüm soru işaretlerinin cevaplarını bana dakikalarca açıkladı. Bebeğimi gittiğimde ultrasonda uzun süreli gösteriyor. Karşısındakini motive eden ve rahatlatan bir doktor. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım

Hasta

Hasta

Çok memnunum doktorumdan .Tavsiye üzerine gittik, etrafımda çok gidenler vardı ve ben de bu yüzden gittim.Çok memnunum ve hala da gitmeye devam funduszeue.infok sürecimdeki kontrollerim için gidiyorum, takibimi yapıfunduszeue.info memnunum, gayet funduszeue.infollerim devam ediyor.

Hasta

Hasta

Çok ilgili bir doktor, kendimi evimde gibi funduszeue.info an cevap veriyor funduszeue.info anneler için iyi, her an ulaşılabilir, bu çok önemli .Gecenin ünde telefona cevap verdi ve 10 dakika içerisinde geldi.Çok iyi, ilgili, muhteşem bir funduszeue.infok sürecimdeki kontrollerimi ve takibimi yapıyor. Her seferinde detaylı bakıyor .Bazen kere soruyorum, cevap  veriyor. Her hastasına ayrı zaman ayırıyor, detaycı bir funduszeue.infoe tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Emre bey hiç sıkılmadan bıkmadan tum gebelik surecimle alakali bilgilendirip icimi rahatlatiyor. Hem bilgisi hem güler yüzüne hayraniz eşimle, randevulari iple cekiyoruz. Donanımı da süper bebisimizi cok net gorebildik ultrason cihazinda daha 3 cm bile olmamasina rağmen. Kisacasi aklinda soru isareti olanlara önerim hiç düşünmemeleri yönünde oluyor:)

Hasta

Hasta

Detaylı ultrosan için gittim gayet güler yüzlü doktor ve açıklayıcı bir şekilde detaylı bir şekilde anlattı çok memnun kaldım

Hasta

Hasta

Bandirmaya geldim geleli hamileligim sebebi ile bir doktor arayisi icerisindeydim. Gezdigim doktordan sonra kendisiyle yollarim kesisti. Gercekten mükemmel bir doktor. Bundan sonra ihtiyaci olan herkese kendisini tavsiye etmeye calisacagim. Bizi en cok etkileyen sey hastalarini karsilamasindaki tutumu oldu. Inanin bana o an kendiniz ve bebeginiz icin cok degerli cok sansli hissedeceksiniz. Mesleki bilgisi, tecrubesi, naifligi ve nezaketiyle sanki icimizden biri. Canim hocam, iyi ki karsilasmisiz

Hasta

Hasta

Cok ilgili bir doktor . Detaylı ultrason için gittik ve her aşamada bilgilendirildik. Tavsiye ederiz .

Hasta

Hasta

İlgisi ve bilgilendirmesi müthiş bir doktor kendisiyle tanıştığımız için çok mutluyuz Gebelik sürecinde Dr beyin sayesinde sorunsuz ve aklımızda soru işareti kalmadan funduszeue.infoine guleryuzu ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum :)

Hasta

Hasta

Ara kanama şikayetiyle basvurdum, gebelik düşünüyorum bununla ilgili bir uzman görüşüne ihtiyaç duydum şuan için bir sorun gözükmüyor kontrollere devam ederek bir sonuca varicagimizi düşünüyorum.

Hasta

Hasta

Emre beyle eşimin hamileliğinin Haftasında bugün tanıştık. Bilgisi ve mütevaziligiyle harika bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Gebeliğinizin her adımında bilmeniz gerekenleri fazlasıyla sizinle paylaşıp bilgilendiren ve her ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızda olan bir doktordur Emre Bey. Teşekkürler

Hasta

Hasta

Kadın hastalığımdan dolayı da öncesnde de gittiğim doktordur Emre bey. Şuanda gebelik için gidiyorum tecrübesine ve bilgisine güvendiğim alanında başarılı bir doktor

Hasta

Hasta

Hamilelik sorularım için gitmiştim, tüm cevaplarımı ve daha fazlasını aldım. Memnun kaldım da, çok teşekkürler Muayenehane, gerekli hijyen koşulları ve yaklaşım çOk iyidi

Hasta

Hasta

Emre bey ile bir arkadaşımın önerisiyle tanıştım .Gebelik süreci boyunca devlet hastanesinde kendisinde devam funduszeue.infou bir gebelik geçiriyordum ve miyomumdan dolayı ağrılarım vardı. Hafta sonu dayanılmaz ağrım olduğu gün kendisiyle iletişime geçtiğimde o gün nöbeti olmamasına rağmen hastaneye gelip beni muayene etti. Ve ne zaman olursa olsun iletişime geçtiğimde bana geri dönüş sağladı. Fakat ailemin sehir dışında olması ve tek olmam nedeniyle doğumumu başka bir ilde gerçekleştirmek zorunda kaldım. Kesinlikle kendisinde süreci tamamlamak isterdim kendisi harika bir funduszeue.infoşey için teşekkür ederim. Allah razı olsun ilginiz alakanız için.

Hasta

Hasta

Kendisi Devlet hastanesinde görev yaparken bile her hastasıyla mükemmel ilgili bir doktordu. Daha bir kere yüzü asık şekilde görmedim. Allah razı olsun her sorumada cevap funduszeue.infonde keyifli bir hamilelik funduszeue.infour ederim

Hasta

Hasta

Merhaba tepecik eğitim araştırma hastanesi kadın doğumda tanıştık hakkı ödenmez bir doktor kontrollerime devamlı Emre beye gidiyordum 26 Ocak günü rahatsızlandım ve normal yetişkin acile gittim o arada suyum patladı ve tesadüf rabbim emre beyle karşılaştık o gün annanesini getirmiş yazık o halde koştu yanıma ve o gün doğumuma kadar beni yanlız bırakmadı daima yanımdaydı Allah sizden razı olsun hakkınızı helal edin

Hasta

Hasta

İlk bebeğimin sürecinde Emre beye gitmiştim. Çok memnun kaldım. Keşke Edremit’e gelseniz. İkinci bebeğimde de size gitmek isterdim. İyi ki varsnz.

Hasta

Hasta

Gebeliğimi öğrenmiştim ancak bebeğin kalp sesi duyulamamıştı tavsiye üzerine Emre Bey e gittim. Muayene sonrası maalesef Gebeliğimin gelişmediğini ve müdahale ederek tedavi olmam gerektiğini söyledi. Kötü bir haber olmasına rağmen merhametli yaklaşımı nedeniyle süreci daha kolay atlatmamı sağladı. Müdahale için ameliyathaneye alındığımda da bir an olsun yanımdan ayrılmayarak korkumu en aza indirmeme yardımcı oldu.

Hasta

Hasta

Iyi ki de tanışmışım. Hayatımda gördüğüm en iyi ve güler yüzlü doktor. Ikinci hamileliğimdi ilki düşük. Sonra Emre hocamla tanıştım her korkumda beni rahatlattı gece gündüz demeden her derdime çare buldu tüm sorularımı yanıtladı. Her kontrole gittiğimde beni güler yüzüyle karşıladı. Emeğiniz çok rabbim sizi iyi insanlarla karşılaştırsin iyi ki varsınız hocam.

Hasta

Hasta

Gebeliğimin takip sürecinde iyi ki Emre Beyle devam etmişim. Mesleki tecrübesi çok iyi ve süreci çok iyi yönetiyor. ilk tanışmada güven veriyor öyle ki ameliyathanenin soğuk ortamında buna sıkı sıkıya tutundum Doğum sonu takibinde sorduğum her şeye geri dönüş yaptığı için burdan ayrıca teşekkür etmek isterim. İyi ki varsınız bin minnet

Hasta

Hasta

Emre bey zor bir süreç geçirdikten sonra tanıştım yaşadığım talihsizlik sebebi ile 2 gebeliğim sonlanmıştıçocuğum şimdi kucağıfunduszeue.infoumun doğru teşhisi ve tedavisi sonrasında yavruma kavuştum.Tüm gebelik süresince benim hassas olduğumu bilerek güler yüzü ve desteği ile her zaman yanımda funduszeue.infoine ne kadar teşekkür etsem azdıfunduszeue.infoığı ile hayatımızda iz bırakacak bir insandır.

Hasta

Hasta

Emre Hocama tavsiye üzerine gittim, iyi ki de gitmişim.. Gebelik sürecimi sağlıklı, huzurlu geçirmemi sağlayan, ilk günden bebeğimi kucağıma aldığım ana kadar bilgi ve donanımıyla beni yönlendiren güven veren değerli doktoruma çooook teşekkür ederim :)

Hasta

Hasta

Gebelik takibim için gittim Emre Beye Sağlık ve manevi anlamda o kadar çok ilgilendi ki surekli iletisim halinde olduz ne zaman yazsam arasam cvb verdi beni hic kirmadi hersey istedigim gibi oldu İyi ki kendisiyle tanışmışım ve iyi ki doktorum olmuş. Sıcakkanlı, dostcanlısı ve bir abi gibi samimi bir yaklaşımı var. Hayatımda tanıdığım en muhteşem doktordur kendisi hamileligimin ilk gunlerinden yavrumuzu kucamiza aldımız zamana kadar ilgisini yakınlığını dostluğunu destegini hic esirgemedi kendisine cok teşekkür ederim iyi ki varsiniz

Hasta

Hasta

Emre beyi Bi yakınımız sayesinde tanıstık sadece doktorumuz degil yeri geldi arkadaş yeri geldiğinde abimiz oldu mesleğine verdiği özveri sabrı ve sevgisi sayesinde zorlu bir hamilelik süreç olmasına ragmen cok guzel gecti iyi ki varsın iyi ki tanışmışız

Hasta

Hasta

Emre beyle Mersin’den Bandırmaya geldiğimde tesadüfi bir tanışma sonrası doğum sürecimde ve doğum sonrasında desteğini hiç eksik etmeyen canım doktorum . Bir doktora Sadece hastane ortamında değil hamilelik sürecinde de her zaman saati günü farketmeksizin ulaşabilmek çok önemli .Bi doktordan ne istersiniz bilemem fakat bence işini her anlamda muhteşem yapan güler yüzlü mütevazı ve bilgili bir doktordan başka bişey istemek gökyüzünü yere indirmek olur . İyiki tanışma imkanımız olmuş Gözüm Kapalı güvendiğim ve sizinde güveninizi kazanacağından eminim

Hasta

Hasta

Emre bey sadece çok iyi bir hekim değil aynı zamanda çok iyi bir insan .Pozitif,mütevazi ve merhametli Sorunlu bir hamilelik süreci geçirdim ve doğumu özel hastanede yapmayı düşünüyordum fakat Emre beyin müthiş bilgileri tecrübesi ve ilgisi sayesinde başka bi doktora güvenemem dedim ve asla pişman olmadıfunduszeue.infoşadığımız şehir ve kendi adıma o bizim şansımız ve iyi ki tanımışız diyorum.

Hasta

Hasta

Kendisine o kadar minnettarım ki kelimelerle ifade etmek çok zor mükemmel bir doktor olması yanısıra mükemmel bir kişiliğe sahip bir insandır. Bugüne kadar hastanemize gelmiş en iyi doktorlardan birisidir. tam umudumu yitirmiştim ki umut ışığım oldu ve bir ameliyat sonrası ilk önce Rabbimiz ve doktorumuz sayesinde evlat sahibi olmamıza vesile oldu. Allahım evladına sağlıklı uzun ömürler nasip etsin siz hep varolun Güzel İnsan

Hasta

Hasta

Büyük bir heves ile çaldım kapısını bilmeden tanımadan kendisini . İyiki de çalmışız kapısını Hamilelik süreci başlamadan bir çok aksilik ile karsilaşsamda kapildigim umutsuzluğun her zaman yersiz olduğunu bana yılmadan anlatmaya çalıştı. Beklenmedik bir anda gelen güzel haber ile süreç başladı ve zor olan doğuma yaklaştıkça kendisini endişelerim den dolayı sık sık rahatsız etmeme rağmen asla geri çevirmedi. Emre bey bilgi ve tecrübesine güvendiği için bana da güven verdi. Mutlu sona ulaştırdı bizi ve kısa sürede toparlandıfunduszeue.infouz geçirdiğim bu süreçte her zaman varlığına şükrettik ailecek. Tüm çevreme tavsiye ettim , her muayene esnasında yeni ve yeniden bilgilendirildim. İyiki tanıdık, yaz yaz bitmez ,emekleri için sonsuz minnettarız. Çok değerlidir , değeri bilinsin lütfen

Hasta

Hasta

Emre bey o kadar güler yüzlü merhametli bir doktorki asla insan ayrımı yapmaz her hastasına aynı ilgi ve hassasiyeti gösterir 2. doğumunda kendisi doktorumdu korkularım ve kaygıların boşaymış harika bir dönem geçirdim Allah Emre beyden razı olsun çok çok iyi bir doktor bizim için bir şanstı

Hasta

Hasta

Benim ilk hamileliğim ve çok heyecanlı çok bilgi sahibi değildim onun için memleketimde doğum yapmayı düşünüyordum. Bandırma hastanesine gidip Emre bey ile tanışana kadar. Kendisinin ilgisi alakası tarif edilemez yani örneklemek gerekirse sanki sizin için orada başka birisini kontrol etmiyor gibi özel hissettiriyor insanı aradığım zaman saat kaç olursa olsun sorularıma cevap alabiliyorum. Kontrole giderken bir sürü düşünce oluyor kafamda ama kontrol sonrasında hepsinin cevabını almış ve çok şükür mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Uzun lafın kısası iyi ki varsın Emre hocam..

Hasta

Hasta

İlk hamileliğimin verdiği heyecan ve endişe ile bebeğimi iç rahatlığıyla emanet edebildiğim Emre beyle iyiki tanıştım. İlgisi, güleryüzü, verdiği detaylı bilgiler ile devlet hastanesi yoğunluğunda zoru başarıyor. Her aradığımda ulaşabildiğim, mesai saati dışına sarkan kontrollerimde bile kabul edip güleryüzünü, uzun dakikalarını , bilmem gerekenleri tıp diliyle değilde anlayabileceğim şekilde anlatan bilgilerini esirgemeyen doktorum iyiki varsınız. Her muayenemde kafamdaki tüm soru işaretlerini bırakarak yanından ayrıldım. Tüm bunları hastane yönetimiyle beraber yürütmesi ayrıca takdire şayan. Sadece bu pandemi günlerinde değil her zaman kıymetiniz biline

Hasta

Hasta

İlk hamile kaldığım günden  itibaren doktorum Emre Bey&#;funduszeue.infoe fobim var ve Emre Bey sayesinde ben bu fobimi funduszeue.infoğum yapmaktan inanılmaz derecede korkuyordum Emre Bey inanılmaz yardımcı funduszeue.info günden son güne kadar sancı çektiğim an dahi desteğini bırakmadı, daha sonrasında da yine irtibiatı koparmadı.Her an ihtiyaç duyduğumda iletişim funduszeue.info iyi ki yolumuza düşmüş,iyi ki karşılaşmışız.

Hasta

Hasta

Hamileliğimin başından sonuna kadar olan süreçte hep yanımda oldu,destek oldu.Aşırı ilgili,sevecen funduszeue.info güne kadar tanıdığım en iyi doktor funduszeue.infoe öneriyorum,önerdiğim herkes çok memnun.Yüreğide güzel kişiliği güzel,işinde başarılı bir doktor,hastaya yaklaşım açısından çok çok iyi bir funduszeue.info kaldığımda gittim,sonrasında da tüm kontrollerimde gittim.Çalıştığım için bana göre randevu ayarladı.Sorularımı cevapladı,dataylı ultrasonlarıma baktı .Heran iletişime geçebildim,hem yüzyüze hemde funduszeue.infoan doğumumu kendisi gerçekleştirdi.Özellikle işini layıkıyla yapan bir funduszeue.info gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Hasta

Hasta

Doktorumdan hamileliğimden sonuna kadar 9  ay boyunca gittim,çok memnun kaldıfunduszeue.infoğim öncesinden de gidiyordum.Çok güler yüzlü,hatırnaz ve vefalı bir funduszeue.infoe tavsiye ediyorum sonuna funduszeue.info kaldım çünkü Emre Bey&#;le sezeryan doğum oldu sağlık problemlerim nedeniyle .Şimdi 10 aylık bir çocuğum sayesinde.

Hasta

Hasta

Bu hayatta bende eşimde başımıza gelen en büyük şeyin Emre Bey olduğunu düşünüfunduszeue.info  doğumumdan sonra kendi eşide doğum yaptı,ben çevremede öfunduszeue.info gece kendi kızım için dua ettiğimde Emre Bey&#;in oğlu için de dua funduszeue.info önne bir deneyimim oldu ama iletişim kuramadığımdan Emre Bey&#;i tercih funduszeue.info bebeğime ultrasonda elini salladığında sanki kendi çocuğuna elini sallıyormuş gibi duygu dolu yaklaşıfunduszeue.info bana değil esimede önem funduszeue.infodiğimiz zaman eşime göre bir program ayarlamaya çalışıp yardımcı olmuşfunduszeue.info bebeğim normal funduszeue.infoşey çok normaldi taki son hafta tansiyonum çıkına funduszeue.info anlamda parayla satın alamayacağımız kadar bize çok güzellikler sağladıç.Kayınvalidemi dahi motive etti,doğumumun sağlıklı olacağı hakkında,parayla alınmayan desteği verdi funduszeue.info daha çocuğum olduğunda nereye giderse gitsin en son hamileliğimi kendisiyle sonlandırırım,doğumumun kendisinin gerçekleştirmesini funduszeue.infoan doğum oldu benim tansiyon yüksekliğim nedeniyle .Normale döner diye bir gün bekledik ama normale dönmeyince mecburen sezeryan oldu doğumum. 

Hasta

Hasta

Çok fazla ameliyat oldum ve çok fazla hastane dolaşmak zorunda kaldım. Overkist sendromum vardı ve vücudum sürekli kist üretiyordu. Nihayetinde Emre Bey&#;e ulaştım. Çok korkularım vardı, o kadar insani ve şefkatle yaklaştı ki bütün korkularımı aldı. Bana tüm süreçte yardımcı oldu ve destek verdi. İlaçlı tedavi ile kistler tedavi ediliyor ve gerektiğinde de ameliyatım yapılıyor. Kontrollerim kendisi ile devam ediyor ve çok memnunum.

Hasta

Hasta

Dış gebelik tedavim nedeniyle tanıştık Emre Bey ile. İğne ile tüpte sıkışan keseyi eritti, ameliyatsız olarak bununla ilgili tedavimi yaptı. Çok korkmuştum bu süreçte ama her an yanımdaydı Emre Bey. Bundan 1 ay sonra hamile kaldım ve şu an bebeğim var. Gebelik sürecimde de yine kendisini tercih ettim ve kızım dünyaya geldi. Doğumumda da kendisi bulundu. Çok insancıl, ilgili ve her an ulaşılabilinir. Her zaman hastasının yanında bir hekim, doğum sürecimde de çok rahattım. Bulunduğum şehirde, tanıştığım en iyi kadın doğum uzmanı diyebilirim.

Hasta

Hasta

Sürekli kanama şikayetiyle ulaştım Emre Bey&#;e. Uzun süreli doktor arayışım oldu ve teşhis konamadı. Emre Bey rahmimde bir kist olduğunu ve bunun kanama ve yaraya neden olduğunu söyledi. Ufak bir operasyonla bu temizlendi. Yıllık kontrollerime gidiyorum ve bu sorunum tamamen ortadan kalktı. Emre Bey&#;in yaklaşımı çok iyiydi, kendi yakınıyla ilgileniyormuş gibi hastasına karşı. Telefonla her an ulaşılabiliyordum ve muayenem için her zaman yardımcı oldu bana. Böyle doktorlara gerçekten çok ihtiyacımız var.

Hasta

Hasta

Gebelik takibim için gittim Emre Bey&#;e. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile gittim kendisine. Emre Bey&#;den önce doktor deneyimlerim de olmuştu ama Emre Bey&#;den çok memnun kaldım. Sağlık ve manevi anlamda o kadar çok ilgilendi ki, onun gibi bir hekim görmedim. Psikolojik anlamda olsun, hamilelik sıkıntılarım hakkında olsun çok yardımcı oldu. İyi ki kendisiyle tanışmışım ve iyi ki doktorum olmuş. Sıcakkanlı, dostcanlısı ve bir abi gibi samimi bir yaklaşımı var. Hayatımda tanıdığım en muhteşem doktordur kendisi.

Hasta

Hasta

Tümünü göster

Tümünü göster

Randevu almak ister misiniz?

Randevu Alınİletişim kurun

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası