masumiyet ela kaç yaşında / Masumiyet Dizisi Ela Kimdir? Gerçek Adı Nedir, Kaç Yaşında? - Van Havadis Haber

Masumiyet Ela Kaç Yaşında

masumiyet ela kaç yaşında

Masumiyet ela kim? İlayda Alişan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Masumiyet Ela Yüksel kimdir, gerçek adı ne?

Sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar. Anne rolünü Deniz Çakır, kızı Ela'yı ise İlayda Alişan canlandırmaktadır. Peki, Masumiyet ela kim? İlayda Alişan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Masumiyet Ela Yüksel kimdir, gerçek adı ne?

Ela, Bahar'ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun en başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek.

Masumiyet ela kim? İlayda Alişan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Masumiyet Ela Yüksel kimdir, gerçek adı ne?

İlayda Alişan, yılında İstanbul'da doğdu. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlayan İlayda Alişan yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile çıkış yapmıştır. Daha sonra Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur dizilerinde rol almıştır.

yılları arasında Netflix orijinal dizisi Hakan: Muhafız'da Aylin karakterine hayat verdi. 'da Şampiyon'un kadrosuna katıldı. yılında Gain'in orijinal dizisi Terapist'te Özlem karakterini canlandırıyor.

seafoodplus.info - Gündem

Deniz ÇakırAlişanGündemGüncelHaberler

Masumiyet+Ela+kimdir?+%C4%B0layda+Ali%C5%9Fan+kimdir?+Masumiyet+Ela+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+%C4%B0layda+Ali%C5%9Fan+hangi+dizilerde+rol+ald%C4%B1?
ABONE OL

FOX'un merakla beklenen dizisi Masumiyet'in başrollerini Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar canlandırıyor Peki dizide Ela karakterine hayat veren İlayda Alişan kimdir? Masumiyet Ela nereli, kaç yaşında? Merak edilenler haberimizde!

FOX'un iddialı dizisi "Masumiyet", bu akşam ilk bölümüyle ekana gelecek. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ise Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal ve Ertuğrul Postoğlu gibi isimler yer alıyor.

Peki dizide Ela Yüksel karakterine hayat verecek olan İlayda Alişan kim, hangi dizilerde rol aldı ve nereli?

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan, yılında İstanbul’da doğmuştur. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamlayan güzel oyuncu küçük yaşlarda oyunculukla tanışmıştır. yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara adım atan İlayda Alişan, daha sonra Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı dizilerinde rol almıştır.

İlayda Alişan, şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Akşın karakterini canlandırmaktadır. İlayda Alişan metre boyunda, 48 kilodur.

İlayda Alişan’ın rol aldığı diziler ve filmler:

– Bir Çocuk Sevdim (Merve) (TV Dizisi)
– Gönül Hırsızı (TV Dizisi)
– Benim Adım Gültepe (Nurten) (TV Dizisi)
– Serçe Sarayı (Sinem) (TV Dizisi)
– Bana Sevmeyi Anlat (Eylül) (TV Dizisi)
– Çukur (Akşın) (TV Dizisi)

twitter takip

Masumiyet dizisi Ela kimdir? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli? İlayda Alişan biyografisi..

Masumiyet dizisi Ela kimdir? İlayda Alişan kaç yaşında, nereli? İlayda Alişan biyografisi..

seafoodplus.info

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşam akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşuyor.

Dizide hikayenin temelinde yer alan Ela Yüksel karakterini canlandıran İlayda Alişan ise seyircilerin dikkatini çekti.

Çukur dizisinde Akşın rolüyle hafızalara kazınan oyuncusu İlayda Alişan, Fox TV ekranlarında Masumiyet ile yeniden izleyici karşısına çıktı.

Performansı ve karakteriyle beğeni toplayan genç oyuncunun hayatına dair bilgiler ise araştırılıyor. Masumiyet Ela kimdir, İlayda Alişan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? sorularına yanıt aranıyor.

İşte İlayda Alişan'ın hayatı ve biyografisi..

MASUMİYET ELA KARAKTERİ KİMDİR?

Henüz 19 yaşında olan Ela, liseden mezun olmuş ve üniversite hayalleri kurmaktadır.

En deli çağında olan Ela, her şeyi yapabileceğine inanırken, öyle bir imkansız aşkın içine düşer. Tüm dünyayı değiştirebileceğine inanan Ela, tek bir karar ile kendi dünyasını değiştirecektir.

Heyecanla beklenen Masumiyet dizisinde Ela karakterine hayat veren genç oyuncu ise İlayda Alişan'dır.

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan, yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlayan Alişan yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile çıkış yapmıştır. Daha sonra Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur dizilerinde rol almıştır.

yılları arasında Netflix orijinal yapımı olan Hakan: Muhafız'da Aylin karakterine hayat verdi. 'da Şampiyon'un kadrosuna katıldı. yılında Gain platformunda yer alan Terapist dizisinde Özlem karakterini canlandırıyor.

İLAYDA ALİŞAN DİZİ VE FİLMLERİ

Bir Çocuk Sevdim - Merve Gönül Hırsızı - Harika Benim Adım Gültepe - Nurten Serçe Sarayı - Sinem Bana Sevmeyi Anlat - Eylül Eren Rüya - Cemre Çukur - Akşın Koçovalı Hakan: Muhafız - Aylin Erman Şampiyon - Neslihan Günaltay Terapist - Özlem Narin Masumiyet - Ela Yüksel

Google News ile Takip Et

Masumiyet Ela kimdir? İlayda Alişan kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin iddialı yeni dizisi Masumiyet bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Masumiyet Ela kimdir? İlayda Alişan kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin iddialı yeni dizisi Masumiyet bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ'un paylaştığı Masumiyet dizisi, 19 yaşında Ela'nın öldürülmesinin ardından annesi Bahar'ın gerçekleri ortaya çıkarmak için harcadığı çabayı anlatıyor. Konusuyla birlikte karakterlerinin de merak konusu olduğu dizide Ela karakteri bir hayli dikkat çekti. Güzelliği ve hırsıyla istediği her şeyi elde edebileceğini sanan ve İlker'e çok aşık olan Ela kimdir aranmaya başladı. Bunun üzerine Ela'ya hayat veren İlayda Alişan da merak edildi. Haliyle İlayda Alişan kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı aranmaya başladı. işte detaylar

Masumiyet Ela kimdir?

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek.

Dizide Ela Yüksel karakterine güzel oyuncu İlayda Alişan hayat veriyor.

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli?

İlayda Alişan, yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimine devam etmektedir.
Kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlayan İlayda Alişan yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile çıkış yapmıştır. Daha sonra Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur dizilerinde rol almıştır.

yılları arasında Netflix orijinal dizisi Hakan: Muhafız'da Aylin karakterine hayat verdi. 'da Şampiyon'un kadrosuna katıldı. yılında Gain'in orijinal dizisi Terapist'te Özlem karakterini canlandırıyor.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir