ahmet tatlıses annesi / Ahmet Tatlı kimdir? Ahmet Tatlı nereli, kaç yaşında? - Haberler

Ahmet Tatlıses Annesi

ahmet tatlıses annesi

Ahmet Tatlı kimdir, nereli, kaç yaşında? İbrahim Tatlıses&#;in Oğlu Ahmet Tatlı&#;nın annesi kimdir?

Son günlerde İbrahim Tatlıses'in ilk eşi ve oğlu ile ilgili yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Bu açıklamalar üzerine de insanlar merakla Ahmet Tatlı'nın kim olduğunu ve şu an ne iş yaptığını araştırmaya başladı. Ahmet Tatlı ile ilgili merak edilen tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Tatlı kimdir

İbrahim Tatlıses henüz tanınmadan önce Şanlıurfa'da Adalet Tatlıses ile evlenmiş ve 3 çocuk sahibi olmuştur. Yine ikilinin Gülşen ve Gülden isimli iki kızı vardır. Ahmet Tatlı, annesi ve kardeşleriyle Şanlıurfa'da yaşamaya devam ediyor. Ahmet Tatlı senesinde sevilen isim şarkıcı Ceylan ile evlenmiş ve senesinde boşanmıştır. Ahmet Tatlı'nın Ceylan ile evliliğinden Mert isimli bir oğlu vardır. 

İbrahim Tatlıses'in Oğlu Ahmet Tatlı

Ahmet Tatlı, bir dönem İbrahim Tatlıses'in korumalığını da yapmıştır. senesinde ise Tülay Koçak ile hayatlarını birleştirmişlerdir. 

İbrahim Tatlıses'ten oğlu Ahmet Tatlıses'e ağır s&#;zler: İhanete uğradım, vurulduğum g&#;n şirketin kasasındaki parayı boşalttı!

Haberin Devamı

YEDİ DÜKKANI BATIRDI!

Eski eşine ve oğluna sitem eden Tatlıses canlı yayında çok konuşulacak açıklamalara imza attı:

45 senedir ayrılmışım 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar.

Oğluna yedi dükkân verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o 7 tane dükkân verdim.

İbrahim Tatlısesten oğlu Ahmet Tatlısese ağır sözler: İhanete uğradım, vurulduğum gün şirketin kasasındaki parayı boşalttı

En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı, uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz…

Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir insana yedi dükkân verirsin yedisi de batar mı?

Haberin Devamı

Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrum’dan çıktım geliyorum bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim.

ŞİRKETİN KASASINI BOŞALTTI

Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor?

Neden benim ellerim kasılıyor, ‘hep içime atıyorum’ diye. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun.

EVLENECEĞİM

Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır. Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor ‘para gitmesin’ diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. hepsini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağım. Lütfen beni kadın düşmanı göstermeyin.

Haberin Devamı

Ahmet bana geldi yalvardı, ‘baba beni gel bu kadından kurtar’ dedi. Şu an evli olduğu kadın için sonra gitti barıştı.

İbrahim Tatlıses'e ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı’dan olay yanıt! İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Sara açtı ağzını yumdu gözünü

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

İbrahim Tatlıses'in o sözleri 3 çocuğunun annesi ilk eşi Adalet Sara'yı çok kızdırdı. Yıllar sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, aile fertleri için "Hastayım, kimse yanımda mı? Yok" çıkışında bulunarak herkesi şaşırtmıştı. Tatlıses'in sözlerine sosyal medya üzerinden ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı'dan yanıt gecikmedi. İşte İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Sara'dan zehir zemberek sözler…

İbrahim Tatlıses’e ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı’dan olay yanıt! İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Sara açtı ağzını yumdu gözünü
İbrahim Tatlıses’e ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı’dan olay yanıt! İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Sara açtı ağzını yumdu gözünü
SON DAKİKA

İbrahim Tatlıses'in ilk karısı Adalet hanım, oğlu Ahmet Tatlı'nın sağlık durumunu paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses''in büyük oğlu Ahmet Tatlı'' nın acil olarak beyin ameliyatına alınması.Tatlıses ailesinde şok etkisi yaratmıştı

İbrahim Tatlıses''in ilk eşi Adalet hanım, oğlu Ahmet Tatlı''nın sağlığı hakkında ilk defa suskunluğunu bozdu.

Ahmet Tatlı''nın annesi Adalet Sara, oğlunun sağlık durumunu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Sara, dualar için de teşekkür etti.

"OĞLUM RİSKLİ BİR AMELİYAT GEÇİRDİ"

"Malumunuz üzere oğlum Ahmet, riskli bir beyin ameliyatı geçirdi. Tedavisi devam etmekte. Bu zorlu süreçte tüm gayretleri ile yanımızda olan doktorlara, hastane çalışanlarına, bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan dua eden, adına sadakalar veren, şükür kurbanları kestiren, uzaktan ve yakından yanımızda olan akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, talebelerimize, DM''den SMS''den yorumdan dua eden telefonla arayan tüm kardeşlerimize ilgi ve akalarından dolayı teşekkür ederim."

İlgili Haberler

İbrahim Tatlıses&#;i yıkan haber! Tüm Şanlıurfa ayaklandı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir