düzce src belgesi veren kurslar / Düzce Trafik Sürücü Kursu

Düzce Src Belgesi Veren Kurslar

düzce src belgesi veren kurslar

A1 SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ

Gücü kilovat arası ve gücünün ağırlığına oranı 0,1'i geçmeyen iki tekerlekli motosikletle eğitim verilip sınav yapılır.
    Detaylı Bilgi

A2 SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ

Gücü kilovat arası ve gücünün ağırlığına oranı 0,2'yi geçmeyen iki tekerlekli motosikletle eğitim verilip sınav yapılır.
    Detaylı Bilgi

B Sınıfı Sürücü Belgesi

Direksion eğitim alanı veya simülatörde en az 2, akan trafikte en az 14 saat olmak üzere direksiyon eğitimi dersi verilir.
    Detaylı Bilgi

BE SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ

B sınıfı sürücü belge ile kullanılan araçlarda römorklu yük taşımacılığı yapanlara verilir. Römork veya yarı römorkun yüklü ağırlığının kg’ı geçmemesi esastır.
    Detaylı Bilgi

SRC BELGELERİ

Karayolları Taşıma Yönetmeliği hükümlerine göre ticari faaliyette bulunan tüm sürücülerin,meslek alanına göre SRC belgeleri olmalıdır. (KTK madde 5)
    Detaylı Bilgi

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ OTOMATİK VEYA DÜZ VİTES İLE

EHLİYETİNİZ VAR, FAKAT TRAFİĞE ÇIKAMIYORSANIZ KURUMLARIMIZDAN RANDEVU ALARAK ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ALABİLİRSİNİZ
    Detaylı Bilgi

C SINIFI KAMYON EHLİYETİ

C sınıfı sürücü belgesi ile azami yüklü ağırlığı kilogramdan fazla yük taşımak için imal edilmiş kamyon. Asgari yaş sınırı 21 olup B sınıfı ehliyet ile deneyim ve tecrübe aranmaktadır.
    Detaylı Bilgi

CE SINIFI ÇEKİCİ-TIR EHLİYETİ

CE Sınıf Ehliyet Bilgileri "CE" sınıfı sürücü belgesi C sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı KG'ı geçen römork veya yarı römorktan (TIR) oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir. CE sınıfı ehliyet ile M
    Detaylı Bilgi

D SINIFI (OTOBÜS) SÜRÜCÜ BELGESİ

"D" sınıfı sürücü belgesi minibüs ve otobüs kullanacaklara verilir. D sınıfı ehliyet ile M, B, B1, D1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanılabilir. Asgari yaş sınırı 24 olup B sınıfı ehliyet ile deneyim ve tecrübe aranmaktadır.
    Detaylı Bilgi

SİMİLATÖR EĞİTİMİ

Sürücü adaylarımız akan trafiğe çıkmadan önce simülatör eğitimi alarak trafiğe daha güvenli uyum sağlamaktadır.
    Detaylı Bilgi

EHLİYET SINIFLARI

Tüm ehliyet çeşitlerimiz ve detaylı bilgiler.

Devamı

GEREKLİ BELGELER

Ehliyet başvurusu için gerekli belgeler

Devamı

SRC BELGESİ

SRC Belgesi nasıl alınır ?

Devamı

ÇINAR SÜRÜCÜ KURSLARI

KURSUMUZDAN KARELER

Image

Hakkımızda

Merhaba ;
Ben, Çınar Sürücü Kursları Kurucusu Emekli Binbaşı Ahmet ÇINAR;
12 Ağustos yılında eniştemin kullandığı araçta geçirmiş olduğum kaza neticesinde boynum kırıldı ve muharip sınıfı görevimden yardımcı sınıfa ayrıldım. Bir gün ticaret yaparsam sürücü kursu eğitimi yaparak bilinçli sürücüler yetiştireceğim diye düşündüm. yılında Çınar Sürücü Kursu olarak eğitim faaliyetime atıldım. O günden bu güne kadar "ÖĞRENMEYEN ADAY YOKTUR ÖĞRETİLMEYEN ADAY VARDIR" ilkesini benimseyerek; bu güne kadar Çınar Sürücü Kursları ve çalışanları olarak kişinin üzerinde insanımıza sorunsuz sürücü belgesi sahibi yapıp, Yalova Halkının sevgisini ve saygısını kazandık.

Devamı

KALİTELİEĞİTİM

Bayanlara Bayan Eğitmenler

KÜLTÜR SÜRÜCÜ KURSU

yılında kurulan KÜLTÜR SÜRÜCÜ KURSU Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda Otomobil, Otobüs, Kamyon, Tır ve Motosiklet sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 30’ar kişilik klimalı ferah sınıflarda, uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.
Kaliteli eğitim ve farklı hizmet anlayışını ilke edinmiş olduğumuz Kültür Sürücü Kursu bünyesinde teorik dersleri, zamanla kısıtlı olmayan pratik direksiyon eğitimiyle birleştirerek, adaylarımızın bilgilerini uygulamayla pekiştirmeleri için gereken her türlü imkan kurs süresi boyunca adaylarımıza sunulmaktadır.

Hakkımızdaİletişim
Whatsapp

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası