aziz yıldırım son hali / Aziz Yıldırım Haberleri - Son Dakika Aziz Yıldırım Haber Güncel Gelişmeler

Aziz Yıldırım Son Hali

aziz yıldırım son hali

Avrupa U21 Şampiyonası

• &#;ekya U21 - Almanya U21 ma&#;ı ne zaman, saat ka&#;ta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak? kaynağı değiştir]
    • Wikimedia Commons'ta Aziz Yıldırım ile ilgili çoklu ortam kategorisi bulunur.
  • Son Dakika Aziz Yıldırım Haberleri

• Haz Aziz Yıldırım, basın toplantısında uyuya kalan gazeteciye esprili tepki verdiAziz Yıldırım, basın toplantısında uyuya kalan gazeteciye esprili tepki verdi

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında uyuya kalan bir gazeteciye esprili bir şekilde tepki verdi. Yıldırım, Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarda bulunurken, uyuya kalan gazeteciye 'Ne o uykun mu geldi? Ya dur daha beş saat buradayız' dedi.

• Haz Aziz Yıldırım: 'Ben her zaman başkanlığa hazırım' Aziz Yıldırım: "Ben her zaman başkanlığa hazırım"

- Aziz Yıldırım: "Ben her zaman başkanlığa hazırım" Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım: "Ali Koç'un güvenoyu alması için kongreye gitmesi gerek" Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım, camiaya uygun başkan adaylarının çıkması gerektiğini söyleyerek, "Hiç kimse çıkmazsa ben adayım.

• Haz Aziz Yıldırım: 'Ben her zaman başkanlığa hazırım' Aziz Yıldırım: "Ben her zaman başkanlığa hazırım"

- Aziz Yıldırım: "Ben her zaman başkanlığa hazırım" Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım: "Ali Koç'un güvenoyu alması için kongreye gitmesi gerek" Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım, camiaya uygun başkan adaylarının çıkması gerektiğini söyleyerek, "Hiç kimse çıkmazsa ben adayım.

• Haz Aziz Yıldırım: 'Fenerbahçe'ye Fetö'cü, Hocacı, Fenerbahçe'den Menfaat Sağlayan Birileri Aday Olursa, Aday Olacağımı Söyledim'Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe'ye Fetö'cü, Hocacı, Fenerbahçe'den Menfaat Sağlayan Birileri Aday Olursa, Aday Olacağımı Söyledim"

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp yönetiminin son 5 senedir güçsüz olduğunu iddia ederek, "Ali Bey'in şahsıyla bu yürümez. Hiç kimse çıkmazsa ben adayım. Bu böyle biline. Herkes haddini bilsin" dedi. Yıldırım, soru üzerine sözlerine açıklık getirerek, "Aday çıkmazsa, aday olurum diye bir şey demedim. ‘Sen güvenoyu al devam et. Bu sana güç verecektir. İçerdeki insanları da değiştirirsen seni rahatlatır’ dedim. ‘Aksi halde sıkıntı yaşarsın’ dedim. Fenerbahçe'ye FETÖ'cü, hocacı, Fenerbahçe'den menfaat sağlayan birileri aday olursa, aday olacağımı söyledim. Kongre kararı aldığında, kimse aday olmazsa olurum. Genç biri gelirse de çekilirim" ifadelerini kullandı.

• Haz Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın Açıklamalarına Sosyal Medyadan Cevap VerdiUğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın Açıklamalarına Sosyal Medyadan Cevap Verdi

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara sosyal medya hesabından cevap verdi. Dündar, yaptığı paylaşımda, 'Dün benden iyisi yoktu Kendisine hiçbir saygısızlık yapmamış olmama rağmen bugün de benden kötüsü' ifadelerini kullandı.

• Haz Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tavsiyeler! Arda'yı takımda tutAziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tavsiyeler! Arda'yı takımda tut

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Arda Güler'in takımda kalması gerektiğini vurgulayarak, takıma yıldızlar alınması gerektiğini söyledi. Ayrıca kendisine yöneltilen teknik direktör sorusuna da Jose Mourinho'yu aday gösterdi.

• Haz Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'un mali kongredeki iddialarına cevap AçıklamasıAziz Yıldırım'dan Ali Koç'un mali kongredeki iddialarına cevap Açıklaması

Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç'un mali kongredeki iddialarını eleştirerek, Koç'a güvenoyu alması için genel kurula gitme çağrısını yineledi.

• Haz Aziz Yıldırım, Ali Koç'u TFF Başkanı Büyükekşi ile olan yakınlığı için eleştirdiAziz Yıldırım, Ali Koç'u TFF Başkanı Büyükekşi ile olan yakınlığı için eleştirdi

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe'nin liderlik yapması gerektiğini ve TFF Başkanı Büyükekşi ile olan yakınlığı için eleştiri yaptı. Ayrıca Galatasaray ile yaşananları da değerlendiren Yıldırım, Fenerbahçe'nin güçlü olması gerektiğini ancak bu yönetimle olamayacağını söyledi.

• Haz Aziz Yıldırım tahtanın başına geçti, hesapları tek tek açıkladıAziz Yıldırım tahtanın başına geçti, hesapları tek tek açıkladı

Aziz Yıldırım: Bıraktığım dönemdeki borç, mal varlığından fazlaysa namus ve şeref sözü veriyorum ödeyeceğim"Ben Fenerbahçe'den bir şey istemiyorum, herkes beni rahat bıraksın""Bu mal varlıklarını, bu değerler üstünden satışa çıkartsınlar, ben hepsini alacağım""Eğer borç fazlaysa namus ve şeref

• Haz Aziz Yıldırım, Ali Koç'un sponsorluk anlaşmalarını eleştirdiAziz Yıldırım, Ali Koç'un sponsorluk anlaşmalarını eleştirdi

Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında Ali Koç'un sponsorluk anlaşmalarını sert şekilde eleştirdi. Yıldırım, sponsorlukların yanlış olduğunu belirterek Fenerbahçe'nin geleceğini kararttığını söyledi. Ayrıca Koç Grubu'nun maddi destek vermediğini belirten Yıldırım, sponsorların bedellerinin ne olduğunu bilmediğini ifade etti.

• Haz Aziz Yıldırım: Ali Bey, beni kendisine hayali düşman olarak görmesin (GENİŞ HABER 2)Aziz Yıldırım: Ali Bey, beni kendisine hayali düşman olarak görmesin (GENİŞ HABER 2)

"Ben Fenerbahçe'nin altını oyanı oyarım. Benim için asıl olan Fenerbahçe'dir""Fenerbahçe başkanlığı yapmış, bu uğurda hapis yatmış bir insanın Ali Bey'e kızdığı için Fenerbahçe'ye zarar vereceğini düşünmek de söylemek de akıl tutulmasıdır""Ali Bey'in seçim kampanyasını, bugüne kadar

• Haz Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a esprili yanıt: Kimdir bu top?Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a esprili yanıt: Kimdir bu top?

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç ile ilgili yaptığı espriyle basın mensuplarını güldürdü. Yıldırım, Koç'un "Topunuz gelin" sözünü esprili bir dille eleştirerek salondaki basın mensuplarını kahkahalara boğdu.

• Haz Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Gönlümden geçen başkan adayı Murat Ülker'dirEski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Gönlümden geçen başkan adayı Murat Ülker'dir

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında gönlündeki başkan adayını ilan etti. Yıldırım yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de çok başkan adayı var. Gönlümden geçen Murat Ülker'dir. Nihat Özdemir ile başkanlık için teklifte bulunmadım. Çünkü başkan olma şansı yok, kulüpten istifa etti. Murat Ülker dostumdur. Ayda bir yemek yeriz. Kendisi iyi ve büyük bir Fenerbahçeli. Onun başkan olmasını çok isterim." dedi.

• Haz Aziz Yıldırım: Hiç kimse aday olmazsa ben adayımAziz Yıldırım: Hiç kimse aday olmazsa ben adayım

"Fenerbahçe yönetimi, 5 senedir çok güçsüz""Güvenoyu almaz ve devam ederseniz, bu tribünler bir başarısızlıkta ayağa kalkacak""Hiç kimse aday olmazsa ben adayım, bu da böyle biline""Öğrensinler, namuslu ve şerefli olsunlar, doğru olanı anlatsınlar"Sezer AFŞAR - Olgucan KALKAN - Ali DANAŞ

• Haz Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin borçlarını azaltmak için Ali Koç'a çağrı yaptıAziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin borçlarını azaltmak için Ali Koç'a çağrı yaptı

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, kulübün borçlarını azaltmak adına Ali Koç'a tarihi bir çağrı yaptı. Yıldırım, mal varlıklarının değerini çıkarıp kongrede açıklanması halinde hepsini satın alacağını ve Fenerbahçe'nin borcunun sıfırlanacağını söyledi.

• Haz Aziz Yıldırım Basın Toplantısı DüzenleyecekAziz Yıldırım Basın Toplantısı Düzenleyecek

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç'un açıklamalarına yanıt vermek için basın toplantısı düzenleyecek. Toplantı 23 Haziran Cuma günü saat 'te Beylerbeyi'ndeki Bosphorus Palace Hotel'de yapılacak. Yıldırım'ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sarı lacivertli kulübün olağan mali genel kurulunda yaptığı açıklamalara yanıt vermesi bekleniyor.

• Haz Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 'Ali (Koç) Bey, ya bir kongre yap ya da bu konuyu kapat. Aday dersen, aday çıkar. Hiç kimse çıkmazsaEski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Ali (Koç) Bey, ya bir kongre yap ya da bu konuyu kapat. Aday dersen, aday çıkar. Hiç kimse çıkmazsa

Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Ali (Koç) Bey, ya bir kongre yap ya da bu konuyu kapat. Aday dersen, aday çıkar. Hiç kimse çıkmazsa ben adayım." dedi.

• Haz Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Hiç kimse başkanlığa aday olmazsa ben adayımEski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Hiç kimse başkanlığa aday olmazsa ben adayım

Eski Fenebrahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp gündemine dair açıklamalarda bulundu. Yıldırım düzenlediği basın toplantısında, "Hiç kimse başkanlığa aday olmazsa ben adayım." ifadelerini kullandı.

• Haz CANLI YAYIN DUYURUSUCANLI YAYIN DUYURUSU

p>Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını DHA FEED 2'den CANLI yayınlamaktayız.

• Haz Başkan adayı olacak mı? Aziz Yıldırım son noktayı koyduBaşkan adayı olacak mı? Aziz Yıldırım son noktayı koydu

Fenerbahçe'nin eski futbolcu ve yöneticisi Selim Soydan, Aziz Yıldırım ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın yeniden başkan adayı olacağı iddialarına ilişkin Soydan, " gün evvel Aziz Bey beni aradı. 'Başkanım aday olacak mısınız?' dedim. 'Yok Selim. Ben Fenerbahçe'ye borcumu ödedim.' dedi." şeklinde konuştu.

• Haz Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Hangi Kanalda? Canlı İzle!Aziz Yıldırım Basın Toplantısı Hangi Kanalda? Canlı İzle!

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ın basın toplantısı için yer ve saat açıklandı. Toplantı 23 Haziran Cuma günü saat 'te Beylerbeyi'ndeki Bosphorus Palace Hotel'de yapılacak. Yıldırım'ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt vermesi bekleniyor. Basın toplantısı canlı olarak TRT Spor'dan izlenebilecek.

• Haz Aziz Yıldırım'ın Basın Toplantısının Yeri ve Saati AçıklandıAziz Yıldırım'ın Basın Toplantısının Yeri ve Saati Açıklandı

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, 23 Haziran Cuma günü saat 'te Beylerbeyi'ndeki Bosphorus Palace Hotel'de basın toplantısı düzenleyecek. Toplantıda, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un olağan mali genel kurulunda yaptığı açıklamalara yanıt vermesi bekleniyor.

• Haz Aziz Yıldırım'ın canlı yayın programı iptal edildiAziz Yıldırım'ın canlı yayın programı iptal edildi

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın Habertürk TV'de yapacağı canlı yayın programı, moderatör Mehmet Akif Ersoy'un sağlık sorunları nedeniyle iptal edildi.

• Haz Aziz Yıldırım, Ali Koç'a cevap vermek için canlı yayına çıkacakAziz Yıldırım, Ali Koç'a cevap vermek için canlı yayına çıkacak

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç'a cevap vermek için gazeteci Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtlamak üzere Habertürk'te canlı yayına çıkacak. Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Ali Koç'a olağanüstü kongre çağrısı yapmıştı.

• Haz Tekirdağ'da Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı YapıldıTekirdağ'da Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Tekirdağ'da kadına yönelik şiddetle mücadele il koordinasyon, izleme ve değerlendirme komisyonu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı ve kurumların ortak çalışmaya devam etmesi için görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıya Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı Albay Ahmet Çetin, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu ve kurum müdürleri katıldı.

• Haz Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çerkezköy'deki Hükümet Konağı ve Anadolu Lisesi inşaatlarını incelediTekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çerkezköy'deki Hükümet Konağı ve Anadolu Lisesi inşaatlarını inceledi

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çerkezköy'de yapımı devam eden Hükümet Konağı ve Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatlarında incelemelerde bulundu. Yapılan açıklamaya göre, Yıldırım inşaat süreci hakkında bilgi aldı ve okul inşaatının planlanan sürede tamamlanması için talimat verdi.

• Haz Tekirdağ'da okuma yazma kursu sona erdi, Vali Yıldırım kursiyerlere sertifikalarını verdiTekirdağ'da okuma yazma kursu sona erdi, Vali Yıldırım kursiyerlere sertifikalarını verdi

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan okuma yazma kursu başarıyla tamamlandı. Kursiyerlere Çorlu Önerler İlkokulunda düzenlenen törenle sertifikaları verildi. Vali Aziz Yıldırım, kursiyerleri tebrik ederek okuma yazmanın önemine dikkat çekti ve tüm vatandaşları kurslara davet etti. Ayrıca Vali Yıldırım, vekaletle kurban bağışında bulunarak Türkiye Diyanet Vakfı'nın kampanyasına destek verdi.

• Haz Ali Koç: Futbolda ne deseniz hakkınız var ama mali konularda bir şey söylemeyinAli Koç: Futbolda ne deseniz hakkınız var ama mali konularda bir şey söylemeyin

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe'nin mali çıkarlarını koruma konusunda eleştiri kabul etmeyeceğini belirterek, eski Başkan Aziz Yıldırım'ı Fenerbahçe'ye sahip çıkmaya davet etti. Koç, 'Fenerbahçe'ye sahip çıkmak Ali Koç'a sahip çıkmak değildir' dedi.

• Haz Fenerbahçe Kulübünün mali kongresiFenerbahçe Kulübünün mali kongresi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Kulübünün yılı olağan mali genel kurul toplantısında açıklamada bulundu.

• Haz Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu: 'Fenerbahçe'ye sahip çıkmak Ali Koç'a sahip çıkmak değildir'Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu: 'Fenerbahçe'ye sahip çıkmak Ali Koç'a sahip çıkmak değildir'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eski Başkan Aziz Yıldırım'ı Fenerbahçe'ye sahip çıkmaya davet ederek, kulübün mali çıkarlarını koruma konusunda eleştiri kabul etmeyeceklerini söyledi. Koç, Yıldırım'a hitaben 'Fenerbahçe'ye sahip çıkmak Ali Koç'a sahip çıkmak değildir' ifadelerini kullandı.

• Haz Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a olay yanıt: Ya aday olun ya da başımızdan çekilinFenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a olay yanıt: Ya aday olun ya da başımızdan çekilin

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, olağan mali genel kurulda eski başkan Aziz Yıldırım'ın olağanüstü kongre çağrısına cevap verdi. Koç oldukça sert ifadeler kullandığı konuşmasında, "Ya aday olun ya da başımızdan çekilin" ifadelerini kullandı.

• Haz Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Futsal Yıldızlar Türkiye Birinciliği Şampiyonu Öğrencileri Tebrik EttiTekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Futsal Yıldızlar Türkiye Birinciliği Şampiyonu Öğrencileri Tebrik Etti

Süleymanpaşa Şehit Mehmet Şengül Ortaokulu öğrencileri, Kırklareli'nde düzenlenen Futsal Yıldızlar Türkiye Birinciliği müsabakalarında şampiyon oldu. Vali Yıldırım, öğrencileri okulda düzenlenen törende tebrik ederek, kupa ve madalyalarını taktim etti. Törene İl Jandarma Komutanı Albay Ahmet Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, okul müdürü Filiz Bayram ve şehit Mehmet Şengül'ün babası Fahrettin Şengül de katıldı.

• Haz Başkanlığa aday olacak mı? Aziz Yıldırım son noktayı koyduBaşkanlığa aday olacak mı? Aziz Yıldırım son noktayı koydu

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Twitter'da yayılan başkanlık adaylığı iddialarını yalanlayarak, olağanüstü kongre kararı alınması durumunda mevcut yönetimin güvenoyu alarak yoluna devam etmesi gerektiğini söyledi.

• Haz Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a genel kurul çağrısıAziz Yıldırım'dan Ali Koç'a genel kurul çağrısı

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç'un güven oyu alabilmek için olağanüstü genel kurula gitmesi gerektiğini söyledi.

• Haz Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a genel kurul çağrısı AçıklamasıFenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a genel kurul çağrısı Açıklaması

Fenerbahçe Kulübünün eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç'a genel kurul çağrısında bulundu.

• Haz Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: 'Ali Koç ve yönetimine düşen mazeret ileri sürmeden, güven oyu alabilmek için olağanüstü genel kurula gitmekEski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: "Ali Koç ve yönetimine düşen mazeret ileri sürmeden, güven oyu alabilmek için olağanüstü genel kurula gitmek

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım: "Ali Koç ve yönetimine düşen mazeret ileri sürmeden, güven oyu alabilmek için olağanüstü genel kurula gitmek ve güven tazelemektir.

• Haz Aziz Yıldırım: Beni ve arkadaşlarımı hayali bir düşman olarak görmekten vazgeçinAziz Yıldırım: Beni ve arkadaşlarımı hayali bir düşman olarak görmekten vazgeçin

"Kulübümüzün geleneğinde, yaşanan büyük olumsuzlukların ardından başkanların ve yönetimlerin güven oyu almak için genel kurula kendiliğinden gitmeleri vardır"İSTANBUL, - Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, "Beni ve arkadaşlarımı hayali bir düşman olarak görmekten,

• Haz Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay çağrı: Seçime gitAziz Yıldırım'dan Ali Koç'a olay çağrı: Seçime git

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç'a seçime gitme çağrısında bulundu. Yazılı bir açıklama yapan Yıldırım, "5 yıllık büyük tarihi bir başarısızlık vardır. Tribünlerde istifa sesleri yükselmektedir, takıma ve yönetime güvensizlik had safhadadır. Ali Koç ve yönetimine düşen bu seslere kulak vermek, mazeret ileri sürmeden, güven oyu alabilmek için olağanüstü genel kurula gitmek ve güven tazelemektir" dedi.

• Haz Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?

Ali Koç'un aday çıkması halinde seçim kararı alacağı iddiaları sonrası Aziz Yıldırım'ın başkanlığa aday olup olmayacağı merak konusu oldu. Ancak Yıldırım, iddiaları yalanladı ve asılsız olduğunu belirtti.

• Haz 'Kapalı kapılar ardından iş yapmam' diyen Aziz Yıldırım başkanlığa aday olacak mı? Son kararını verdi"Kapalı kapılar ardından iş yapmam" diyen Aziz Yıldırım başkanlığa aday olacak mı? Son kararını verdi

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, başkanlığa yeniden aday olacağı yönünde çıkan haberi yalanladı. Yıldırım yaptığı açıklamada, "Hakkımda bir çok asılsız iddiayı içeren, tümüyle dedikoduya dayalı haber yalandır. Bugüne dek ne yaptıysam kapalı kapılar ardında değil açık açık yapan biri olarak, haberde yer alan hakkımdaki tüm iddialar sırasıyla gerçek dışıdır" diye konuştu.

• Haz Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin Başına Mı Geçecek?Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin Başına Mı Geçecek?

Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım'ın, taraftarın istifaya çağırdığı başkan Ali Koç için gündeme oturacak bir hamle hazırlığında olduğu iddia edildi. Kulislere göre, Yıldırım'ın önderliğindeki muhalifler, 17 Haziran'da yapılacak Olağan Mali Genel Kurul'da Ali Koç'u ibra etmeyecek ve mevcut yönetim geçersiz kılınacak. Yapılacak seçimlerde ise Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığı için bir kez daha aday olacak. Yıldırım'ın yeniden başkanlığı düşünmeye başladığı artık daha yüksek sesli konuşulmaya başlandı.

• Haz Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım bombası: Başkanlığı yeniden düşünebilirFenerbahçe'de Aziz Yıldırım bombası: Başkanlığı yeniden düşünebilir

Fenerbahçe'de tribünlerin Ali Koç'a istifaya çağırması sonrası Aziz Yıldırım'ın muhalifleri, Olağan Mali Genel Kurul'da Koç'u ibra etmeyecekleri iddiasıyla harekete geçti. Bu durumda yönetim geçersiz kılınacak ve Koç kongreye zorlanacak. Öte yandan Yıldırım'ın yeniden başkanlığı düşünmeye başladığı da konuşulanlar arasında yer aldı.

• Haz İsmail Koç, Tekirdağ Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olduİsmail Koç, Tekirdağ Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan oldu

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Tekirdağ Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri'ne güreşçi katıldı. Başpehlivanlık müsabakalarında rakibi Recep Kara'yı yenen İsmail Koç, başpehlivan oldu. Vali Yıldırım ile protokol üyeleri başpehlivanlara madalya ve kupalarını verdi.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası