yok yere gittin flüt notaları / Blok Flüt Notaları: Yok Yere Gittin

Yok Yere Gittin Flüt Notaları

yok yere gittin flüt notaları

Aşk Çiçeğim melodika bağlama do re mi notaları
Yok Yere Gittin Canımın İçiydin Bağlama, Flüt, Org, Piyano, Melodika, Gitar, Do Re Mi Notaları

Bu konuda paylaştığımız şarkı notalarını flüt, melodika, bağlama, gitar, org, piyano, keman vb. müzik aletleriyle çalabilirsiniz.

fa fami faami

yok yere gittin

famifasol mire
canımın içiydin

do re mi
sevdam

redoremido
aşk çiçeğim

redo redo reedo
hazana uydun

redo remi dosi
beni niye vurdun

lasido silasidola
aşkım aşk çiçeğim

si’ler bemol

Yok Yere Gittin Canımın İçiydin Sözleri

Üzmedim, seni bir gün kırmadım
Hiç bir gün günahını almadım
Allah’ım bu nasıl şey bende anlamadım
Yıkıldım sessiz gidişine
Yıkıldım sessiz gidişine
Yok yere gittin canımın içiydin sevdam gözbebeğim
Hazana uydun beni niye vurdun
Aşkım aşk çiçeğim
Aşkım aşk çiçeğim

Kategoriler Pop Müzik NotalarıEtiketler Aşk Çiçeğim bağlama nota, Aşk Çiçeğim do re mi nota, Aşk Çiçeğim flüt nota, Aşk Çiçeğim melodika nota, Do Re Mi Notalar, flüt notaları, gitar notaları, Melodika Notaları, piyano notaları, Yok Yere Gittin Canımın İçiydin do re mi nota, Yok Yere Gittin Canımın İçiydin melodika nota

Şarkı Sözleri

Oktay Gürtürk Aşk Çiçegim do re mi melodika flüt notaları

(ince do) si (ince do), (ince do) si (ince do)

(ince do) si (ince do) (ince re) (ince do)

si la sol sol la si la la sol la si sol

La sol la la sol la la sol la (ince do)

si la sol fa mi fa sol fa fa mi fa sol mi

Oktay Gürtürk Aşk Çiçegim Sözleri

Yıkıldım sessiz gidişine

Yıkıldım sessiz gidişine

Aşkım aşk çiçeğim

Aşkım aşk çiçeğim

Bu Şarkı Sözü 8 Aralık 2016, Perşembe 16:52:55 Tarihinde Admin Tarafından Eklenmiştir. Bu şarkı sözünde eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

etiket Notaları Dans Ettiren Adam: Tuluyhan Uğurlu

-Sanatla uğraşmak isteyen gençlere ne tavsiye ederisiniz?

Tuluyhan Uğurlu‘yu kaybetmeyin. O devamlı sizin radarınızda olsun. Beni izlesinler, bana sorsunlar, 24 saat telefonum açık. 

-Şu anda öyle iletişim kuranlar var mı?

Çok var gece 3’te telefon ediyor çocuk, “Abi sana bir şey yaptık sana dinletecektik” diyor. “Heyecanlandık seni aradık” diyor, “Kusura bakma gece üç olmuş“ diyor. Ben ancak varlığımla destek oluyorum. Sahnede onlar için bir sembolüm. Ne sembolü derseniz? Sponsor asla kullanmıyorum. Para alan emir alan diyen biriyim. 

-Mutlaka konservatuar şart ama, değil mi?  

Kesinlikle, piyano keman gitar çalıyorsan, Telemann’ı, Bach’ı bilmeden olmaz. Zaten bir yol ayrımı var, yaşarken o gelince hissediyorsun. Mümkün olduğu kadar çoksesli ve klasik müziği çok iyi öğreneceksin. Hatta Türkiye’de öğrendiğin hiçbir şey; yurtdışına da gideceksin. Orada eğitimi alırken karar vereceksin. 'Ben ne yapacağım?' Avrupa’da yaşıyorsan ve kendi müziğini yapmaya karar verdiysen, Avrupa‘da asla durmayacaksın.  Durmayacaksın, yok çünkü. Anlamazlar. İlla onların bildiği bir şey çalacaksınız. O zaman iyi bir piyanist olup olmadığınızı anlar. Ama Amerika ve Rusya tuşa dokunduğunuzda sizin nasıl bir piyanist olduğunuzu anlar. Sizden Mozart dinlemesi gerekmiyor, tuşa basışınızdan iyi bir piyanist olup olmadığınızı anlarlar. 

'HER GÜN AYNI SAATTE BAŞLAYAN ÇALIŞMADIR BAŞARIYA GİDEN YOL!' 

-Sanatçıların üretkenliği bir noktada duruyor mu? Yaratıcılık devam ediyor mu? Bir süre sonra duruyor sanki.

Ben yeteneklerimin farkındayım ama zafiyetlerimin de farkındayım. İşleyen demir ışıldar. Ağzınızla kuş tutun, dünyanın en kabiliyetli insanı olun hiçbir şey fark etmez. Çalışmadığınız sürece hiçbir şey olmaz. 

-Çok çalışmak üretimde devamlılığı ve başarıyı sağlar mı?

Gençler çok iyi bilsinler, siz başarıya ulaştıracak olan şey günde 8-10 saat deli gibi piyano çalışmak değil, çok çalışmayla başarının bir alakası yok. Çöp, geri dönüşüm kutusu, Yallah….

Her gün aynı saatte başlayan çalışmadır başarıya giden yol! Her gün aynı saatte oturun. İster 8 saat, ister 80 dakika, ister 10 dakika çalışın. Her gün aynı saatte başlamak insanı başarıya götürür. 

'NEMRUT DAĞI'NDAKİ KONSERİMDEN SONRA ŞOK VE DEHŞET!'

-Klasik konser salonları dışında çok farklı mekanlarda konserler veriyorsunuz. En ilginç mekan neresiydi sizin için? Ve başınıza gelen en garip olay neydi?

Bir konserimde elektrikler kesildi, ben çalmaya devam ettim. Doğaçlama çalıyorum, notaya ihtiyacım yok.

İlgisiz alakasız yere sahne kuruyoruz. Benim için en etkilendiğim Afyon Kocatepe’de verdiğim konser oldu, Büyük Taarruzun başladığı yer ve başladığı saatte. 

Dünya için Nemrut Dağı’ydı. Dünya için çok önemliydi, çünkü ben oradan Mezopotamya halklarının barış ve  kardeşliğini anlattım. Onun için çaldım, sınırlar kalksın istiyorum. Birçok uluslararası televizyon kanalı canlı bağlandı konsere. Üç gün sonra şok ve dehşet oldu, Bağdat bombalandı. 

'SERDAR ORTAÇ DÜNYANIN EN BEYEFENDİ İNSANIDIR!' 

-Türkçe pop müziği dinler misiniz? Tarkan’ı dinler misiniz mesela?

Tanju Okan dinlemişken, Tarkan’ı dinlemem. Öyle şahane sesi falan yok. Ama yıllarca Sertaç Ortaç’ı eleştirdim ben, müziğini dikkatle dinlememişim. Hatta yıllarca o tayfa (popçular) Serdar Ortaç’la dalga geçtiler. Yalnız Sertaç Ortaç dünyanın en beyefendi insanıdır. Bir dinlemeye gidin. Bir kere bir kız arkadaşı grubu ile bir mekana gittim, girişte beni gördü. Hemen parçasını kesti, benimle ilgili birkaç kelam etti ve sahnesine devam etti. Bu bir erdemdir. 

'ANNEMİ DE, BABAMI DA KONSSER GÜNÜNDE KAYBETTİM.' 

-Hayatınızda yaşadığınız en etkileyici tecrübe nedir? 

Annemi de, babamı da konser gününde kaybettim. Bu kadar konser verince bir insan, illa ki bir şeylere denk gelir. Annemi kaybettiğimde Akdeniz albümün tanıtımı olacaktı Aya İrini’de. 

Annem babam hep şunu derdi: “Ölsek dünya yıkılsa çıkıp çalacaksın. Kıyamet kopuyor… Çalacaksın! Çünkü zaten kopacak.”

Babamın ölüm anında İzmir’deydim. Çaldıktan sonra ”Farklı bir ruh halindeyim babamı kaybettim” dedim.

-“The Show must go on.” diyorsunuz.

Evet …. Misyon devam ediyor. Her insanın bir misyonu var. Misyon nedir? İnsanları düşünmeye ve daha iyi algılamaya yöneltmek. 

-Türkiye’de çok sesli müziğin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Türkiye’de çok kabiliyetli çocuklar var. Konserlerimde onları çaldırıyorum. Gittiğim şehirlerde bu genç yeteneklere mutlaka çalmak fırsat veriyorum. 

'KAİNAT ÜÇ SÜTUN ÜZERİNDE DURUYOR!' 

-Dijitalleşme müziği nasıl etkiliyor. Yaratıcılığı insanın elinden alıyor mu? 

Müthiş bir şey. Kainat üç sütun üzerinde duruyor. Akıl, (hikmetli akıl), güzellik ve kuvvet. Dördüncü sütun da sizsiniz. Dünya’daki bütün bilgiler bu sütunlar üzerinde yükseliyor. Siz bu dört sütunun üzerinde bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz.  Üzerine bir şeyler ilave etmeye çalışıyorsunuz. Yorumcu ilave edemiyor, besteci var. Bütün bilim böyle ilerliyor. 

-Ben size hayranım. Konserlerinize defalarca geldim. Tuluyhan Uğurlu kimi dinler? Beğendiğiniz veya hayran olduğunuz sanatçı var mı?

Bach, Itri, modern anlayışta müzik yapan Pat Metheny, Keith Jarrett, Chick Corea, Art Tatum. Pat Metheny gitaristtir, ama çok farklı anlayış getirmiştir. Andreas Vollenweider arpe çok farklı bir sound getirmiştir ve tonlamalar çok başkadır. Yeni piyanist adaylara hep şunu söylüyorum: “Kendi tonunuzu bulun!” Bunu çalışmıyor insanlar. Ali mi, Veli mi, kim çalıyor? Kadın mı erkek mi? En önemli nokta bu, size ait bir ton yoksa siz yoksunuz. Yıllarca ben bunu aradım. Yıllarca Keith Jarrett’e benzettiler, çünkü aynı tonda çalardık. Bir müddet sonra kendi yolunuzu buluyorsunuz.

-“Fake it till you make it” yani :)

Evet aynen öyle. Ama tarihte buna historismus deniyor. Kuran’ı Kerim’in tam da bahsettiği şey. Sen kendinden evvelkileri doğrulayacaksın. Gördünüz mü?

'YERYÜZÜNDEKİ EN BÜYÜK GİZEM AHİT SANDIĞININ NEREDE OLDUĞUDUR.' 

-Sizce yeryüzündeki en büyük gizem nedir?

Çok güzel bir soru. Yeryüzündeki en büyük gizem, ahit sandığının nerede olduğudur. 

-Var mı öyle bir sandık? Kimin elindedir? Ne vardır bu sandıkta?

Biz İstanbul’un kıymetini bilemedik. Bütün hermetik öğretilerin düğümlendiği, buluştuğu nokta. Oluştuğu nokta demiyorum, buluştuğu nokta.

-Belki de Ahit Sandığı İstanbul’da?

İstanbul’da olabilir. Ayasofya çok önemli. 

Sır yoktur, sır gerçektir. Bu dünyaya ait gerçek sır bence Ahit Sandığıdır. 

STANDARTIMI DÜŞÜK BULDU, BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI! 

-Tuluyhan Uğurlu hiç aşık oldu mu?

Tuluyhan Uğurlu’nun bir tane aşkı var. 6 yaşında aşık oldum, çocukluk aşkım ama ondan bile şu cümleyi duyabiliyorsunuz… Ve orda bitti. “Ya ben burada yaşayamam, ben daha güzel bir yerde, sana daha çok ilham verecek bir manzaralı bir evde yaşamak istiyorum.” dedi. Standardımı düşük buldu. Bu beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı... Ya sanatçının standardı olur mu? Gerçek sanatçı zengin olabilir mi? 

'HER AN KIYAMDAYIZ!'

-Hayatınızda ne eksilmesin?

Her şey ayağa kalktı, kıyamdır. Kıyamet ayağa kalkmadır. Yeni bir şey yaptığınızda ayağa kalmaktır. Yeni bir eser, albüm , konser,  ben aslında sürekli ayağa kalkan bir insanım  Hayatınızda ne eksilmesin diye sorulsa, bu eksilmesin. Her an kıyamdayız. Sanatın kıyam olduğu yerler ve anlar benim için çok önemlidir. 

Tuluyhan Uğurlu iletişim bilgileri:

Instagram

Web

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası