ata görevli / Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine Giriş | AÖF Giriş

Ata Görevli

ata görevli

ATA AÖF sınav görevli ücretleri

ATA AÖF sınav görevli ücretleri ne kadar? Gözetmen-Yedek Gözetmen-Salon Başkanı görevli ücreti kaç TL?

ATA AÖF sınav görevli ücretleri ne kadar? Gözetmen-Yedek Gözetmen-Salon Başkanı görevli ücreti kaç TL? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) ülkemizin en kalabalık fakülteleri arasında yer alıyor. Fakülteye kyıtlı yüz binlerce öğrenci yılın belli dönemlerinde vize, final, bütünleme ve yaz okulu sınavları gibi pek çok sınavda ter döküyor. Ülkemizde yapılan en geniş katılımlı sınavlardan biri olan ATA AÖF sınavlarında kamu personelleri ve öğretmenler de sınav görevlisi olarak katılabiliyor. Sınavların hem aksamadan yapılması için, hem de bütçelerine ek gelir sağlamak için öğretmenler ve kamu personelleri merkezi sınavlarda görev alıyor. yılında ATA AÖF sınavlarında yer almak isteyenler sınav görevli ücretlerine ne kadar zam yapıldığını merak ediyor.

ATA AÖF sınav görevli ücretleri ne kadar?

Her sene onlarca oturumda sınav düzenleyen ATA AÖF'nin bu sınavlarında kamu personelleri sınav görevlisi olarak yer alıyor. yılında öğretmen maaşlarına yüzde 25 oranında zam yapıldı. Bu zam oranıyla birlikte öğretmenlerin ek ders ücretlerine ve sınav görevli ücretlerine de zam yapıldı. ATA AÖF sınav görevli ücretlerine dair internette çeşitli rakamlar dolaşıyor ancak bu rakamların doğruluğundan emin değiliz. ATA AÖF sınav görvli ücretlerine dair henüz net bir bilgi bulunmuyor. Rakamların belli olmasının ardından haberimizi güncelleyeceğiz.

Gözetmen-Yedek Gözetmen-Salon Başkanı görevli ücreti kaç TL?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavlarına her sene yüz binlrece kişi katılıyor. ATA AÖF sınavlarında öğretmenler de sınav görevlisi olarak yer alıyor. Gözetmen, yedek gözetmen ve salon başkanı olarak ATA AÖF sınavlarında görev alanlar kendilerine ne kadar ödeme yapılacağını araştırıyor. yılında ATA AÖF Gözetmen-Yedek Gözetmen-Salon Başkanı ücretleri henüz netlik kazanmadı. ATA AÖF sınav görevli ücretlerinin üniversite tarafından duyurlması bekleniyor.

ATA AÖF'de kaç öğrenci kayıtlı?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) eğitim öğretim yılı kayıt döneminde; bin yeni öğrenci kaydı ile aktif öğrenci sayısını bin 'e, toplam öğrenci sayısını da bin 'e çıkararak bu zamana kadar ki en yüksek kayıtlı öğrenci sayısına ulaştı.

ATA AÖF hakkında

ATA AÖF Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden biri olan Erzurum Atatürk Üniversitesi'nin açıktan ve uzaktan eğitim veren bir fakültesidir. yılında Erzurum'da kurulan Atatürk Üniversitesi bünyesinde açılan ATA AÖF'ye yüz binlerce öğrenci kayıtlıdır.

Atatürk Üniversitesi Türkiye'nin en eski yedinci üniversitesidir.

ATA AÖF 4 yıllık lisans bölümleri neler?

Çocuk Gelişimi Lisans

Egzersiz ve Spor Bilimleri

Grafik Sanatlar

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans

İşletme

Kamu Yönetimi

Reklamcılık Lisans

Rekreasyon

Sağlık Yönetimi Lisans

Sosyal Hizmet Lisans

Sosyoloji

Tarih

Tekstil ve Moda Tasarımı

ATA AÖF 2 yıllık ön lisans bölümleri neler?

Acil Durum ve Afet Yönetimi

Adalet

Bankacılık ve Sigortacılık

Bilgi Yönetimi

Bilgisayar Programcılığı

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Çağrı Merkezi Hizmetleri

Çocuk Gelişimi

Dış Ticaret

Emlak Yönetimi

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

İslami İlimler (İlahiyat)

İş Sağlığı ve Güvenliği

İşletme Yönetimi

Laborant ve Veteriner Sağlık

Lojistik

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Özel Güvenlik ve Koruma

Radyo ve Televizyon Programcılığı

Reklamcılık

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Sosyal Hizmetler

Spor Yönetimi

Tıbbı Dökümantasyon ve Sekreterlik

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Turizm ve Seyahat Hizmetleri

Yeni Medya ve Gazetecilik

Yerel Yönetimler

Temsilcilikler

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) İl Sınav Koordinatörlüğü

İl Koordinatörü:Prof. Dr. Mehmet TURGUT
İl Koordinatör Yardımcısı:Prof. Dr. Zuhal KARAGÖZ GENÇ
Telefon:0 () /
E-posta:[email protected]
İnternet:seafoodplus.info
Adres:Adıyaman Üniversitesi
Sosyal Bilimler MYO Binası Altı
Merkez/Adıyaman

Görevli İşlemleri

Personelin ÖSYM sınavlarında görev alabilmesi için sisteme kayıt olmaları gerekmektedir. İlk kayıt işlemleri personelin çalıştığı birimince yapılmaktadır. Kayıt olunduktan sonraki işlemler bireysel olarak ÖSYM Görevli İşlemleri Sistemi aracılığyla yapılmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İl Sınav Koordinatörlüğü

İl Koordinatör Yardımcısı:
Akademik Danışman:Prof. Dr. Fatih DOĞANOĞLU
İl Koordinatör Personeli:
Telefon:0 () /

Görevli İşlemleri

Anadolu Üniversitesi sınavlarında görev alınabilmesi için Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine bireysel olarak kayıt olunması gerekmektedir.

Atatürk Üniversitesi İl Sınav Koordinatörlüğü

İl Koordinatör Yardımcısı:Doç. Dr. Murat GENÇ

Görevli İşlemleri

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA-AÖF) sınavlarında görev alınabilmesi için öncelikle ATA-AÖF Sınav Görevlileri Paneline kayıt olunması gerekmektedir. İlk kayıt için başvuru ATA-AÖF Sınav Görevlileri Paneli Kayıt Formu aracılığıyla yapılmaktadır. Kayıt olunduktan sonraki işlemler bireysel olarak panel aracılığıyla yapılmaktadır. Sorularınız ve unvan değişiklikleri için lütfen e-posta yollayınız.

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) İl Sınav Koordinatörlüğü

Görevli İşlemleri

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavlarında sadece Üniversitemiz çalışanları görev alabilmektedir. Görev alınabilmesi için öncelikle İÜ AUZEF Sınav Görevlileri Paneline kayıt olunması gerekmektedir. İlk kayıt için başvuru İÜ AUZEF Sınav Görevlileri Paneli Kayıt Formu aracılığıyla yapılmaktadır. Kayıt olunduktan sonraki işlemler bireysel olarak panel aracılığyla yapılmaktadır.

AÖF Giriş

Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine hoşgeldiniz.

Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemine Ulaşmak için Tıklayınız

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Giriş için Tıklayınız

Şifrenizi unuttunuz veya kaybettiniz mi?

Daha önce sisteme üye olmadınız mı?

ATA-AÖF Görevli İşlemleri Sistemine Giriş Yaparak Bütün İşlemlerinizi Kolayca Gerçekleştirebilirsiniz.

• Facebook
  • Google
  • Twitter

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir