maşa kebap bakırköy / Maşa Gaziantep Mutfağı menü fiyatları Kartaltepe, İstanbul Türk - YummyAdvisor

Maşa Kebap Bakırköy

maşa kebap bakırköy

Maşa Gaziantep Mutfağı

Pilaqi

Türkiye'deki muhteşem mekanları ve restoranları ziyaret edin.
Hadi başlayalım.

Kartaltepe Mahallesi, Ülkü Sokak, No: 21, Bakırköy, İstanbul
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Banka kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Setcard
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Sigara içme alanı var.
  • Klimalı
S S
geçen sene ilk denediğimde yemeğin gelmesini yaklaşık dakika beklemiştik bir daha gelmem dedim ama Bakırköy’de düzgün kebapçı kıtlığı olduğum için tekrar gittim. Fındık lahmacun beyti ve katmer yedim. Lahmacun güzeldi, Antep usulü yapıyorlar otomatik. Beyti cidden çok kötüydü içine minnacık kıyma koymuşlar yapmayı bilmiyor gibilerdi. Katmer güzeldi. Çalışanlar biraz suratsız ve maskeyi genelde çenelerine indirip dolaşıyorlar etrafta.
S T
Her defasında çok memnun ayrıldığım bir mekan. Yemekleri çok leziz. Garsonlar oldukça ilgili. O yüzden olumsuz yorumları garipsedim. işyerim karşı sokağında. Her zaman siparişlerim zamanında gelir. Lahmacunu çok güzel .. Ayrıca her gittiğimde siparişimin yanında aperatif getirmeleri çok güzel.
S B
Yemekleri ortalama ve ortalama altı, garsonları çok acemi
E Ç
İş yerimin yakınında en düzgün yer olarak tercih etmiştim her hafta 6 günde 4 kez gitmişimdir.(Ofis arkadaşlarımızla) Yemeklerin lezzetine diyecek bir şeyim yok. Bugün ki yaşadığım saçma olaydan sonra asla gitmeyeceğim bir yer oldu. Az porsiyon tatlı istememe rağmen tam porsiyon funduszeue.info yiyemeyecek kadar doyduğumuzu o yüzden yarım porsiyon istediğimizi söfunduszeue.infoı bir afra tavır yapıldı. Daha olgun garsonlarla çalışmanızı tavsiye ederim.Dün yediğim yarım porsiyon tatlı bugün ne şansa ise kaldırılmış.Birde söylediğimizde sözde bizi kırmamak için getiriyorlarmış. Varsa var yoksa yok diyeceksiniz o zaman ki her mekanda az porsiyon alabiliyorsunuz. Ayrıca pandemi dönemindeyken garsonların BAZI'ları maskeleri çenelerine takıyorlar.İşletme sahibi olarak maskelerini düzgün takmaları için uyarabilirsiniz.
A.. Y
Müşteri memnuyetini bırakın bir kenara saygı da yok. Restorantı arayıp sipariş verdiğinizde 2 saatte sipariş gelmiyor. Arıyorsunuz 10 dakikaya evde arıyorsunuz 5 dakikaya funduszeue.infoş yere sağa sola broşür dağıtıyorlar. Ara bir uygulama kullanarak sipariş verin onda 1 saate geliyor
U U
Modern bir iç dizayna sahip bu ferah mekan, güler yüzlü servis ve lezzetli yemeklerin sunulmasiyla uzun zamandır Bakırköy'de özlenilen böylesine güzel restoranların eksikliğinin doldurulmasina büyük katkı sağlamıştır. Her şeyden önce, masaya ikram olarak gelen güzel aperatif tabakları özellikle zeytin mezesi çok lezzetliydi. Lezzetli yemeklerinin kaliteli malzemelerle yapılması ve başka kebapcilarda yediğiniz gibi kıymalı ürünlerin içindeki yağ oranıni abartmadan tam gerekli miktarda koymaları, bu mekani benim gibi dışarıda yemek yerken tereddüt eden kişiler için biçilmiş kaftan yapıyor. Bu mekânın ne hizmetinde, ne servisinde ne de lezzetinde karaköy, galata bölgesindeki konsept "şehirli kebapçılar"dan hiç bir eksiği yok, hatta garsonundan dükkan sahibine kadar içeridekilerin güler yüzünün bahsi geçen yerlerden fazlası olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanında fiyat-kalite orani gerçekten çok başarılı ve herhangi bir yerli - yabancı misafirinizi gönül rahatlığıyla getirebileceğiniz hoş atmosferli bir mekan. Şu anki koşulları sabit tutarak, yeni bir şubede alkol menüsü sunabilir ve biraz da manzarali bir yer bulabilirlerse, bu restoranin ülkede hala eksikliği duyulan kaliteli güney doğu anadolu mutfağı restaurantlari arasında rekabeti arttiracaklarina ve kendilerini bambaşka bir segmete çıkarabileceklerine adım kadar eminim.
U U
Modern bir iç dizayna sahip bu ferah mekan, güler yüzlü servis ve lezzetli yemeklerin sunulmasiyla uzun zamandır Bakırköy'de özlenilen böylesine güzel restoranların eksikliğinin doldurulmasina büyük katkı sağlamıştır.
Her şeyden önce, masaya ikram olarak gelen güzel aperatif tabakları özellikle zeytin mezesi çok lezzetliydi. Lezzetli yemeklerinin kaliteli malzemelerle yapılması ve başka kebapcilarda yediğiniz gibi kıymalı ürünlerin içindeki yağ oranıni abartmadan tam gerekli miktarda koymaları, bu mekani benim gibi dışarıda yemek yerken tereddüt eden kişiler için biçilmiş kaftan yapıyor.

Bu mekânın ne hizmetinde, ne servisinde ne de lezzetinde karaköy, galata bölgesindeki konsept "şehirli kebapçılar"dan hiç bir eksiği yok, hatta garsonundan dükkan sahibine kadar içeridekilerin güler yüzünün bahsi geçen yerlerden fazlası olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanında fiyat-kalite orani gerçekten çok başarılı ve herhangi bir yerli - yabancı misafirinizi gönül rahatlığıyla getirebileceğiniz hoş atmosferli bir mekan.

Şu anki koşulları sabit tutarak, yeni bir şubede alkol menüsü sunabilir ve biraz da manzarali bir yer bulabilirlerse, bu restoranin ülkede hala eksikliği duyulan kaliteli güney doğu anadolu mutfağı restaurantlari arasında rekabeti arttiracaklarina ve kendilerini bambaşka bir segmete çıkarabileceklerine adım kadar eminim.
E A
Çalışanların ilgi ve alakası mekana girer girmez başlıyor. Zengin kebap menüsünden farklı tatlar denedik hepimiz oldukça tatmin olduk. Tatlıları da iyi. Antep mutfağını güzel temsil etmiş. Fiyatlar da makul düzeyde. Zomato puanı yanıltmasın, birkaç ay önce açılmış ve yakın zamanda puanının yükseleceğini düşünüyorum.
A S
Lezzetiyle kalitesiyle harlkaydi
Daha fazla göster

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası