marmaris park otel yorum / MARMARIS PARK HOTEL MARMARIS

Marmaris Park Otel Yorum

marmaris park otel yorum

Marmaris Park Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler

Tweet

Mesaj Yaz / Şikayet Et

Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Marmaris Park hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize [email protected] adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: [email protected]

Marmaris Park Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Konaklama Zamanı Temmuz
Acenta/Operatör:Jolly Tour

Idare eder
Koskoca otelde 1 Tane Tavla olmaz mi. Bu otelde yok. Ve temin edemediler. Bu kadar kucuk ve masumane bir istegi dikkate almayan bir otelle ilgili baska bir yorum yapmayacagim

%29%29%43KatılıyorumÇekimserimKatılmıyorum

Bu otel hakkında şikayet yaz

Konaklama Zamanı:Eylül
Acenta/Operatör:Jolly

Yeterli fakat eksikleriniz var
Otele gelmeden önce internette çok olumlu ve olumsuz yorumlar okumuştum. O yüzden iki defa oteli arayarak bazı konularda bilgi almıştım ve gerçekten çok açıklayıcı ve detaylı cevaplar edinmiştim bu yüzden otele olumsuz yorumları bir kenara bırakarak gittim. Gittiğim zaman gördümki endişelerim yersizmiş. Olumlu olumsuz tüm konularda yorumlarım aşağıdadır.

Öncelikle otelin konumu çok güzel marmaris merkeze arabayla beş dakika denize sıfır ağaçların içinde ve gerek havuzun konumu gerek içindeki barların yeri olarak çok güzel konumlandırılmış.(10/9)
Fakat wifi ücretli ve çok pahalı gerçekten komik geldi sıradan pansiyonlarda bile artık wifi ücretsiz fakat burda günlük 20 haftalık 80 lira :)

Havuzun küçük olduğu yorumları vardı fakat bence gayet yeterli boyutta. Yanlız en derin yeri 1,65 yazıyor cm daha fazla geldi bana ve uzunluğu gayet iyiydi içinde topta oynadık yüzdük yataklada takıldık gayet geniş ve rahattı. Uzunluk olarak bayağı bir mesafesi var herkes rahatça havuza girebiliyordu.
Yanında çok sayıda şezlong vardı bir tarafı havuz bir tarafı eşsiz marmaris manzarasına dönük gerçekten çok keyifli bir havuzbaşıydı. Havuzun dışında denize düştüğünüz bir adet kaydırak vardı oda çok keyifliydi. (10/10)

Az ilerisinde barı vardı ve günboyu kokteyllerle ve alkollü alkolsüz içeçeklerle hizmet veriyordu. Ayrıca akşam 10dan sonra bu barda müzik yayını vardı ve orada iyi kötü zaman geçirebiliyorsunuz. Yanlız bu barın yanındaki odalar gerçekten ses konusunda sıkıntılı olmalı çünkü gece e kadar çok yüksek sesle müzik çalınıyor. (10/8)

Yemek konusunda çok değişik yorumlar vardı. İyi diyende kötü diyende vardı ortalamanın bir tık üzerinde diyebilirim. Kahvaltı malesef yetersiz geldi çok çeşit bulunmamakta öğle ve akşamları yemek çeşidi çok değil ama olanlar gayet yeterli(7/10) ayrıca yemeklerin dışında her gün ızgara bulunmakta ve denildiği gibi kısıtlı veya sayılı değil istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. Tatlı büfesi gayet başarılıydı fakat meyveler yetersizdi. Sabah-öğle-akşam yemekleri dışında öğleden sonra 4e kadar pizza-köfte-patates var pizzalar pide formunda fakat gayet iyiydi. arası kurabiye kek, gecede gece çorbası mevcut. (10/7)

Restorantlarda personel gerçekten arı gibi çalışmakta boşalan bir masanın üzeri temizlenip örtüsü hemen değiştirilmekte ve bazı otellerdeki gibi müşteriden kaçmayıp boş yer bulmaktan tut bir şey istediğinizde getirmelerine kadar hemen yardımcı olmaktalar. Ve personel GERÇEKTEN GÜLERYÜZLÜ. Bu konuda 5 üzerinden 6 puan veriyorum hepsine gerçekten çok teşekkürler. (10/10)

Fakat bu yorumum animasyon ekibi için geçerli değil. Bazı arkadaşlar animasyondan çok memnun kalmışlar ama o kadar kişilik animasyon ekibinden sadece BALİ isimli arkadaş ilgili çıktı, diğerleri animasyonu havuz başında çığlık atıp bahşiş toplamaktan ibaret sanıyor! Bütün gün olan animasyonlar sadece Dart ve bazen havuz voleybolundan ibaret. Havuz voleybolu ise oynayan olmadığı zaman yapılmamakta mesela Bali dediğim arkadaş üç dört kişi olmamıza rağmen gelip bizle voleybol oynadı diğerleri başka gün hemen fileyi topladılar. Listede başka aktivitelerde görülmekte ama hiç biri yapılmıyor. Birde anfi tiyatroda akşam etkinlik mevcut buda zaman geçirmek için yeterliydi. (10/4)

Fakat tuhaf bir şey oldu. Otelde tenis kortu vardı. Bir gün rezervasyon yaptırdık saatinde gittiğimizde raketleri birisinin aldığı söylendi ve gidip onlara bizim saatimiz deyip oynayabilirsiniz dediler(!) Neyse dedik ertesi gün yine gittik hayret raketler yine yoktu. Bir daha gittiğimizde raketleri verdik ama geri gelmedi gibi saçma bir cevap aldık ve ücretsiz olduğu içinmi bilemem otelde bir türlü tenis oynayamadık. Bu konudada malesef yardımcı olmaları konusunda bir çaba görmedik.(10/0)

Arı sorunu deniliyordu gittiğimizde gördükki otelde azda olsa arı var. Fakat biz bir sıkıntı yaşamadık. Yanlız kahvaltıyı dışarıda yapamadık arılardan dolayı ama öğle ve akşam yemeklerinde arı yoktu. O konuda çok bi sorun göremedim.(10/8)

Genel olarak otel konum, yemek ve hizmet olarak başarılı fakat otelin malzeme kalitesi olarak eksikleri olduğunu gördük. Klimalar yeniydi fakat diğer eşyalar eskiydi. Yatak çok iyi değildi duşta ve balkon kapısında sıkıntılar vardı söyleyince giderildi fakat genel olarak eşyaların eski olduğu ve malesef otelin elden geçmesi gerektiğini gördük.
Animasyon çok zayıf gün içinde neredeyse hiç bir şey yok, personel çok iyiydi, otelin teras ve genel manzarası iyiydi, şezlong kalitesi eh işte, iskelesi güzel, sahilde boydan boya şezlonglar vardı yer bulma sorunu yoktu fakat bilgi amaçlı söylüyorum kumsal değil beton platform bir daha gelmeyi düşünebilirim ama dediğim gibi eksikleri mevcut daha iyi olması dileğimle (10/7,5)

%33%22%44KatılıyorumÇekimserimKatılmıyorum

Acenta/Operatör:joyy Tour

Muhteşem
İki kez birer hafta kaldığım ve üçüncü kez de tekrar geliriz dediğimiz, manzarası muhteşem garsonları çok ilgili, temizlik gayet iyi, yemekleri her damağa uygun alternatifi olan ve lezzetli(Izgaralar Aşçı tarafından porsiyonlandığı için itici gelebilir ancak tekrar tekrar biraz daha dediğinizde kesinlikle sıkıntı yaşatılmıyor.)bir otel Marmaris Park Otel..

Tüm salon personeli iyi ancak eşimle sohpet etme fırsatı bulduğumuz Mustafa Şahin, ayrıca barda hizmet veren Esed bey ve tüm ekip bana göre çok iyiydi.

Geçen hafta ikici kez konakladık yine çok memnun ayrıldık. Devre mülk tatili gibi oldu artık bu otel bizim için. İşallah üçüncüye de gitmek nasip olur..

Sonuç olarak okuyan her keze tavsiye ederim

%43%29%29KatılıyorumÇekimserimKatılmıyorum

Konaklama Zamanı 18 07 28
Acenta/Operatör:Joy tur

berbat
Otel konum olarak çok mükemmel fakat yerli turiste ilgi alaka yok yemekler damak tadına uymuyor yabancılara göre hazırlanmış yemekler eğlence deseniz tamamen yabancı müzik her gece rica etmemize rağmen yerli müzik çaldıramadık odalar berbat bütün şikayetlerini otel müdürü beyfendiye yazılı olarak msj atama rağmen yine bi değişiklik olmadı paranla rezil olmak ıstiyosan ız bu otele gelin malisef hiç memnun değiliz ..

%38%25%38KatılıyorumÇekimserimKatılmıyorum

Konaklama Zamanı 30agustos
Acenta/Operatör:jolly tur

muhtasemmmmmmmm
Otele girdimiz andan ciktimiz ana kadar cok guzel gunler gecirdik bitek tekne turlari cok pahali ve yemekleri cok kotu animasyon ekibine ayriyetten cok tesekkur ederim hepsi okadar iyi insanlar ki anlatamam cok iyi bi kadro secmissiniz sizide kutlarim . Yabanci dil bilmedimiz hallde bizimle ve kizimla cok ilgilendiler yemek servisi yapan arkadaslar da cok guler yuzlu bi okadar da iyiydi odamizi temizleyen bayininda ellerine saglik hersey cok iyiydi hepinize cani gonulden tesekkur ederim

Konaklama Zamanı:ağustos
Acenta/Operatör:jolly tur

çok güzeldi
ağustos ayında eşim ve 10 yaşındaki kızımla 5 gece kaldık .deniz harikaydı ,yemekler çok lezzetliydi ,otel binasının eski olması bizi çok da rahatsız etmedi ,güzel bir tatildi ,bu sene yine aynı yere gitmeyi düşünüyoruz

Konaklama Zamanı:Eylül

Otelinize ilk defa geldik hala oteldeyiz bulundugumuz gunler suresince her seyden memnun olup sadece eglence aktiviterinizden memnun olmadigimiz yabanci musterilerinizin aktivite ve muzige agirlik (turk musterilerin ikinci plana atilmasi)verilmesi bizim otelinize ilk ve son defa gelisimiz olacak sizin musteri kaybetme boyle oldugu surece turk musterileriniz tarafindan tercih edilen bir otel olmamasini onaylar hakkinizda olumlu guzel bir reklam yapilmasindansa genellikle tercih edilmemesi gerektigini onaylar

%56%22%22KatılıyorumÇekimserimKatılmıyorum

Konaklama Zamanı:temmuz

süperdi
Hiç ummadığım kadar süperdigüler yüzlü,her şeyle ilgili personel,temizlik,ilgi alaka harikaydıplajda boş şezlong derdiniz hiç olmuyor çünkü gerçekten çok büyük bir plaj ve fazlasıyla şezlong ve şemsiye seafoodplus.infoer,restorant düzeni,çalışanlar mükemmmel günlüğüne gidip 3.güne de kaldıseafoodplus.infoşke daha kalabilseydiksessizliği bozan tek şey cırcır böcekleriydien kısa zamanda tekrar gideceğiztek kusuru internetin ücretli olması ve de günlük 20 tl gibi fahiş bir fiyat olması ,bu otele hiç yakışmayan bir durumdu

Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.

Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları

Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

Garanti BBVA Shop Fly
Neredekal Değerlendirme
'Orta kaliteli'

61 değerlendirme

'Kahvaltı sıradan'

15 değerlendirme

'Odalar güzel'

değerlendirme

'Yemekler harika'

değerlendirme

Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

İçmeler Mah. Pamucak Mevki, Marmaris/Muğla

Örnek Harita Görseli

Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.

Oda Fiyatları

Fiyat bulunamadı

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Marmaris Park Otel

hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
Neredekal Değerlendirme

13 yorum / değerlendirme

'Orta kaliteli'

61 değerlendirme

'Kahvaltı sıradan'

15 değerlendirme

'Odalar güzel'

değerlendirme

'Yemekler harika'

değerlendirme

0/5 Henüz Puanlanmamış

seafoodplus.info

Misafir

Tavsiye etmem

Zengin mutfak kaliteli icecek ariyorsaniz bu otelden uzak durun.2 gun kalmaya dayanabildik ve ac olarak baska otele transferimizi seafoodplus.infos baligi diye bir baligin her turlu versiyonunu sabah ogle aksam yemeye calisio sadece tatli reyonuyla acliktan olmedik (: yani burdan kacin kacin

4/5 Mükemmel

seafoodplus.info

Misafir

Çok ilgililer

Merhabalar, ben uzun zamandan sonra ilk defa otel konseptinde bir tatile eşimle beraber gidecektim ve çok ön yargılıydım. Bir otelin büyük olması, iki çok yabancı turist olması, üç yemeklerin lezzeti ve temizliği konusunda çok endişelerim vardı. Fakat biz seneye de bu otelde aynı şekilde tatil yapabilmeyi şimdiden iple çekiyoruz. Yemekler son derece leziz, mutfak şefi Bahri Usta’ya, restoran şefi ne ve tüm personele ilgileri saygıları için çok teşekkürler. İskelede güneşlenirken Türk misafirler iskelede birbirlerini denize atmaca oynarken epey ses çıkardıklarından oteli aradım ve anında bir güvenlik görevlisini iskeleye yönlendirdiler. Her konuda çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Çok teşekkürler.

4/5 Mükemmel

seafoodplus.info

Tülay özkan

Biz memnun kaldık

Biz memnun kaldık. Bu fiyata gidebileceğiniz en iyi otel. Temizlik iyi yemekler de bence en önemlisi bu. Her gün odanız temizleniyor ve çalışanlar da ilgili. Özellikle restoran bölümündekiler çok hızlı önünüzde boş tabak bırakmıyorlar. Yemekler de çok lezzetli çeşitte iyi. Burada güzel bir tatil yaparsınız.

5/5 Mükemmel

seafoodplus.info

İlkem Kılıçlar

Animasyon ekibi mükemmel

Animasyon ekibine çok teşekkür etmek istiyorum yaptırdıkları etkinlikler ve şovlarıyla bizleri çok eğlendirdiler. Özellikle su sporlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Çocuk diskosu dışarıdan güzel gözüküyor ancak Türkçe konuşulmaması büyük eksiklik. Genel olarak yemekleri, temizliği ve personel davranışları çok iyiydi.

5/5 Mükemmel

seafoodplus.info

Gülce Tümer

Çocuk kulübü en büyük sorun

Personel çok güler yüzlü ve iyi niyetliydi. Sorunlarımızı çözmek için çok çalıştılar. Otelin doğası ve manzarası güzeldi. Odalar temiz ve konforluydu. Animasyon ekibi hem havuz başında hem de akşamları çok güzel şovlar hazırlamışlar. Çocuk kulübünde Türkçe konuşulmaması dışında büyük bir sorun görmedik. Herkese teşekkürler.

Otel Hakkında

Marmaris Park Otel, Muğla Marmaris İçmeler

Otel Bilgileri

Örnek Harita Görseli

Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris Park Otel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?

Marmaris Park Otel için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.

Marmaris Park Otel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?

Marmaris Park Otel odalarında Saç Kurutma Makinesi, Banyo/Wc, Duş, Klima, Minibar bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.

Marmaris Park Otel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?

Marmaris Park Otel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.

Marmaris Park Otel için popüler tesis özellikleri nelerdir?

Marmaris Park Otel için popüler tesis özellikleri; Kuyumcu, Şömine, Mağazalar, Resepsiyon, Havalimanı Servis olmasıdır.

Marmaris Park Otel Yorumları

Merhaba bu otelin sadece konumu güzel ve zaten o aldattı bizi,otel nasıl olsa konumdan doluyor mantığı ile hiçbirşey yapma gereği duyulmuyor, adı marmaris park değil marmaris rezalet olsa daha mantıklı temiz havlu istiyorsunuz kalmadı deniyor, yemeklerden bahsetmek imkansız,lezzet sıfır zaten çeşit yok, minibara zaten sadece 2 adet lt su konuyor ve en komiği bu su bitince aşşağıda ki arıtmadan doldurmanız isteniyor,bunu resepsiyona sorduğunuz da evet dolduracaksınız yada marketten satın alın deniyor,ya biz zaten günlük veriyoruz bunu da alabiliriz tabi ki ama bu saygısızlık ve dalga geçmektir,herşey dahil sistemi bu değildir,yarım pansiyon yap ama adam akıllı yap,ayrıca bir pet şişe tek kullanımlıktır,daha fazla kullanılamaz,yosunlaşma yapar o da zamanla kansorejen olur, animasyon şaka gibi,hatta dalga geçer gibi desek daha doğru,dil bildiğimiz için turistlere nasıl davranıldığını da öğrenmiş olduk, çocuklar için bir adet kaydırak var tüm merdivenleri kırık,yosun bağlamış, mini club denen yer,tam zemin altın da rutubet ve pis kokulu küçük bir oda

Ağustos

Ömer

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir