marco polo 2007 türkçe dublaj izle / Marco Polo Türkçe Dublaj izle | Roket Dizi

Marco Polo 2007 Türkçe Dublaj Izle

marco polo 2007 türkçe dublaj izle

Marco Polo One Hundred Eyes Türkçe Altyazılı izle

Marco Polo funduszeue.info 1.Bölüm
Alternatif
Sinema Modu Sorun Bildir

Sonraki Bölüm »
Son Yorumlar

Adınız ve Soyadınız

E-Posta adresiniz

Spoiler Kullanımı : [spoiler]MESAJINIZ..[/spoiler]
Spoiler Ekle Yorumu Gönder

Kuzey 7 ay önce Misafir
Oyunculuklar daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum yine de fena bir dizi değil izlenebilir

0 0

joker 7 ay önce Misafir
bu dizinin müziklerini Moğol geleneksel rock grubu Altan Urag yapmıştır

0 0

Alperen H 9 ay önce Misafir
Yine her zamanki gibi barbarız 🙂 Yabancılar bunu o kadar çok tekrar ettiler ki bu yalana bizi bile inandırabiliyorlar bazen, beni,asla..

0 0

Cyberheatspace 3 ay önce Kayıtlı Üye
Moğollar Müslüman olmayan Türklerdir gardaş…

0 0

MahserinAtlisi 5 ay önce Kayıtlı Üye
Orda barbar dedikleri moğfunduszeue.info moğol musun gardaş

0 0

nOnstOp 12 ay önce Kayıtlı Üye
Açıkcasi bu dizi yoklugun da ilaç gibi geldi . Hayet iyi bir yapıma benziyor. Bakalım devamı nasıl 🙂

0 0

Thethore 1 sene önce Kayıtlı Üye
Güzel dizi olmuş,konuya hızlı girilmiş fazla bekletilmemiş(bunu sevdim işte),müzikleri etkileyici olmuş.
Sevdim ben bu diziyi doğrusu,devam etmeyi düşünüyorum.

0 0

Affani 1 sene önce Misafir
Yedi bölümü de zevkle izledim ,Epey emek verilmiş bir dizi,Çeviri bilhassa çok çok iyiydi,Görüntü,VK’da izledim(P) şahane,Artık tarihi dizilere pek rastlamıyoruz , bilhassa doğu dizileri gerek maliyet gerek platform olarak masraflı olduğundan fazla yapılmıyor ,o yüzden kaçırmayın.(Bu yorumu 7. bölüme de yaptım)
Çeviri yapan arkadaşa çok teşekkür,admin’e de tabi ki.

0 0

onder ozer 1 sene önce Misafir
La bu bildiğin far cry 🙂 yani şarkıları falan

0 0

karpuzluyogurt 1 sene önce Kayıtlı Üye
baya iyi izlettirdi be

0 0

gencoguz 1 sene önce Kayıtlı Üye
Bugun bi defa izledim harbiden guzel dizi,tabi dombra sesi duymakta hoş

0 0

EMRULLAH METO 1 sene önce Misafir
süper ötesi

0 0
12Sonraki »

Dizinin Diğer Bölümleri
funduszeue.info 1.Bölüm Marco Polo
funduszeue.info 2.Bölüm Marco Polo
funduszeue.info 3.Bölüm Marco Polo
funduszeue.info 4.Bölüm Marco Polo
funduszeue.info 5.Bölüm Marco Polo

The Sopranos

The Sopranos dizisine Genel Bakış

New Jersey’de bir Amerikan-İtalyan mafya ailesi patronu Tony Soprano’nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasındaki denge kurma mücadelesi üzerine kurulmuştur. Dizi aynı zamanda Soprano ailesinin bireyleri ve Tony’nin yakınında bulunan insanların hayatından da kesitler sunar. Dizinin senaryosunda belki de en önemli yeri tutan Tony ve psikiyatristi Dr. Jennifer Melfi arasındaki diyaloglar, 6 sezon boyunca suç-ahlak dengesinin tartışılması açısından dizinin en çok hatırda kalan sahneleri olmuştur. Dizinin ilk bölümü HBO kanalında 10 Ocak ’da gösterilmiş; 6 sezon ve toplam 86 bölüm sonunda 10 Haziran ’de final bölümü ile sona ermişfunduszeue.info Sopranos bir çok ödül kazanmasının yanında (21 Emmy Ödülü, 5 Altın Küre dahil), Amerikan dizi yazarlarının çoğu tarafından gelmiş geçmiş en iyi TV dizisi olarak gösterilmiştir. Dizi 6 sezon devam etmesi ve büyük beğeni toplaması ile Amerikan popüler kültüründe de önemli bir yer kazanmıştır. Dizideki pek çok sahne, diğer televizyon programlarına konu olmuş, Tony Soprano’nun yaşamı bu programlarda tartışılmış, dizi hakkında karakter analizi konulu kitaplar yazılmış, bir bilgisayar oyunu yapılmış ve başta dizi müziklerini içeren albümler olmak üzere pek çok ticari ürüne ilham vermiştir.

GoogleMarco Polo One Hundred Eyes Türkçe Altyazılı izle

Marco Polo One Hundred Eyes Türkçe Altyazılı izle
  •  Süre: 30 Dk.
  •  Vizyon Tarihi:
  •  Ülke: ABD
Kısa film olarak beyazperde ye aktarılan ve izleyicilerin karşısına çıkmakta olan bu film bir çok izleyicinin büyük oranda beğenisini kazanmıştır.  Yaklaşık 28 dakika uzunluğunda olan bu kısa film Marco Polo One Hundred Eyes, kısa metrajına rağmen aksiyon sahneleri ile izleyicileri büyülemeyi başarmıştır.

Alik Sakharov yönetmenliğinde beyazperde ye aktarılmış bu filmi izlemeye doyamayacaksınız. Filmi izlemenizi tavsiye ediyor iyi seyirler diliyoruz
  •  Orjinal Adı:

Marco Polo One Hundred Eyes

•  Tür: Dram, Aksiyon

İZLENME

0FAVORİ

İMDB

Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Kod Adı Olympus Türkçe Dublaj izle
Kod Adı Olympus Türkçe Dublaj izle
Gerilim ve Aksiyon dolu sahnelerin olduğu bir polisiye suç Film'i funduszeue.infoa Birleşik Devletleri'nin emrinde birliğe bağlı çalışan,özel kuvvetler biriminin içinde görev yapan bir gizli güv
  •  Tür : Dram, Aksiyon, Gerilim
  •  İzlenme:
  •  Vizyon :
  •  Süre : Dk.
By Any Means izle () Türkçe Altyazılı
By Any Means izle () Türkçe Altyazılı
Şöhret sahibi biri gece kulübü eğlencesinin ardından kaçırılır. Polis kurbanın gösterdiği kişileri hedef alarak sorgulara başlar. Ancak sonra ortaya bir çelişki çıkar. Kaçırılan suçlu
  •  Tür : Gizem, Polisiye - Suç, Dram
  •  İzlenme:
  •  Vizyon :
  •  Süre : 84 Dk.
Diğer İnsanlar - Other People Türkçe Dublaj izle
Diğer İnsanlar - Other People Türkçe Dublaj izle
David ismindeki kişi bir komedi yazarıdır. David, hastalığı ile mücadele eden annesine yardım etmek için New York, Sacramento’ya taşınmaktadır. Muhafazakâr babası ve kendisinden yaşça küçük
  •  Tür : Dram
  •  İzlenme:
  •  Vizyon :
  •  Süre : 93 Dk.
Anna Türkçe Dublaj izle
Anna Türkçe Dublaj izle
Fotomuhabirlik yapan Anna, Tayland’a gidecek ve oradaki insan kaçakçılığı üzerine bir haber yapmaya başlayacaktır. Fakat kendisi de bir çete tarafından kaçırılarak, roportaj yaptığı kadınlarla aynı i
  •  Tür : Dram, Gerilim, Polisiye - Suç
  •  İzlenme:
  •  Vizyon :
  •  Süre : 0 Dk.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası