sevgilisinden askere mektup / Değeri bilinmeyen ilk aşk mektubumun öyküsü

Sevgilisinden Askere Mektup

sevgilisinden askere mektup

Asker’in Aşkına (eski) Veda Mektubu

Hatırlıyor musun bir zamanlar beni çok sevdiğini söylerdin, o tatlı dilinden dökülen, o şirin sözlerin sahibi olmanın mutluluğunu yaşatırdın bana. Kendimi bu acımasız dünyanın en şanslı canlısı gibi görüyordum. Çünkü sen vardın ve yalnız benimdin. Kimseyle paylaşamadığım tek insandın. 

Neden bu kadar çok sevmiştim seni ? Neden seni tanıdıktan sonra insanlara ve bütün her şeye olan sevgim daha fazla artmıştı? Hayattan hiçbir beklentisi olmayan, beni nasıl hayata bağladın? Kimsin Sen? Nesin Sen? Seni sevmenin bana yaşattığı, heyecanı, mutluluğu, tarif etmek, tarif etmek isteyip de, anlatamamak, anlatmaya çalışırken bocalamak, ne kadar güzel ve anlamlı bir duygu. 

Biliyor musun, gözlerinin içine baktığımda, ikimizin geleceğini görüyorum. Ve Biliyor musun ellerini tuttuğumda, kendimi ölümsüz hissettiğimi. Kısacası, biliyor musun ben seninleyken, sen benimleyken, senden başkasını düşünemiyorum. 

Gece yatağıma uzanıp da gözlerimi kapattığımda, senden başka rüya görmemek için dua ediyorum ve o gecenin hiç bitmemesini arzuluyorum. BEN SENİ ANLATTIĞIM KADAR DEĞİL, ANLATAMADIĞIM KADAR SEVİYORUM. Seni anlatmaya, seni yazmaya korkuyorum, korkuyorum çünkü, seni yazdıklarım kadar sevdiğimi düşünmenden çok korkuyorum. Bana insanın yaşayamayacağı duygular yaşattın, belki de farkına varmadan Acıyı, tatlıyı – sevgiyi, merhameti ve korku gibi fevkalade duyguları bir anda yaşattın. Acaba ben SENİ bu yüzden mi SEVİYORDUM. 

Günler geçti, aylar geçti, içimizi ısıtan güneş, yüzlerce kez doğdu ve battı ve en sonunda benim sana karşı beslediğim, hissettiğim bu muhteşem bu harika ve herkesin yaşamak isteyip de yaşayamadığı Aşkı sevgiyi hak etmediğinin farkına vardım. Tabiî ki senin sayende.( Böyle bir zamanda sebepsiz bir yere bırakıp gittiğin için) 

Sen benim şafağımsın; bugün şafak: ve Şafağım bittiğinde askerliğimde bitecek, hepsini maziye bırakacağım. Sen de benim askerliğimle beraber biteceksin mazi olacaksın ileride kötü bir anım olarak hatırlayacağım, SENİ
SEN BENİM EN BÜYÜK HATAMSIN… 

GÜNAHIMSIN…. 

Dün gece seni gördüm yine, hiç gecikmedin, gözlerimi kapar kapamaz sen geldin, fakat bir tuhaflık vardı sende sürekli ağlıyordun, sebebini bilmiyordum. Seni öyle görünce, ne kadar acı çektiğimi bilemezsin, ağlamana bir türlü engel olamıyordum, elimden bir şey gelmiyordu, her tarafım kilitlenmişti, sanki zincire vurmuşlardı beni. Engel olamıyordum ağlamana, o an sanki cehennem ateşine atmışlardı beni. Çok acı çekiyordum. 

Uyandığımda hemen telefona sarıldım. Fakat defalarca aramama rağmen bakmadın telefona, bir şeyler olmuştu sanki, anlamsız ve umutsuz bir duyguya kapılmıştım. Bir anda aklıma binlerce soru işareti geldi. Acaba dün gece gördüğüm rüyanın hikmeti miydi? 

Akşamüzeri mesajını aldım, sanki düşmanım tarafından, arkamdan, mermi sıkıldı. Tek bir mermiydi, fakat öyle yerime isabet etti ki hayatta kalmam imkansızdı. Mesajını okuduğumda, şaka yaptığını düşünmek istedim, ama düşünemiyordum, içime öyle bir ağırlık çökmüştü ki, mesajının gerçek olduğunu kanıtlıyordu. 

Mesajında çok önemli bir karar aldığını yazmışsın. Sözde ikimiz bir bütündük, Böyle bir kararı tek başına alman şaşırttı, korkuttu beni. Benden ayrılmayı bu kadar çok istemen, şok etti beni. Benden ayrılmak istemen için, sana dünyanın en büyük kötülüğünü yapmam gerekirdi. Ben sana ne Yaptım? Deli gibi sevdiğim için mi, sana hak ettiğinden çok değer verdiğim için mi benden ayrılmak istedin. Tamam kabul ediyorum ben kendime sordum ve cevabımı aldım çünkü bir insana değerinden fazla değer vermemek gerekiyormuş hoşçakallll.. BİR DAHA GÖRÜŞMEMEK DİLEĞİYLE….. ELBET BİRGÜN ŞAFAKTA SENDE BİTECEKSİNİZ….. 

Not: Kusura bakma çünkü mektup yazmak zorunda kaldım mesajla anlatamazdım bu kadar duyguyu sana. Zaten sesini duymak istemediğim için aramadım, artık aramamda.. 

( Yanlış yapmadan önce hayatta en çok sevdiği SEN olan ASKER) 

Asker Mektup Örnekleri

Asker sevgiliye mektup önerilerini inceleyerek nasıl bir mektup hazırlamanız gerektiğini öğrenebilmeniz mümkündür. Mektup yazmak, insanları rahatlatan ve duygularını anlatabilmesini sağlayan yöntemler arasında yer almaktadır. Mektup yazarken öncelikle hitabet ile başlanması gerekmektedir. Asker sevgiliye mektup yazarken de ona bir hitap şekli ayarlanması gerekir. Bunun için sevgi sözcüklerinden yararlanılabilmektedir. Asker sevgiliye mektup yazarken kendi duygularınızdan bahsetmeniz daha doğru olacaktır. Olumsuz hiçbir konuya değinmemek gerekmektedir. Asker sevgiliye mektup önerileri arasında hüzünlü bir konuya değinilecekse bu konu sadece özlem üzerine olmalıdır. Mektuptaki duygu aktarımı askerin aklında kalacağından dolayı, onu olumsuz etkilememesi gerekir. Mektup önerilerini inceleyerek nasıl bir mektup yazılması gerektiğine karar verilebilmektedir. Asker sevgiliye mektup yazarken bol bol ona duyulan sevgiden ve gelecek güzel günlerden bahsetmek, askeri orada daha da motive edecektir. 

seafoodplus.info ÖNERİSİ

asker mektupları

Mutluluk Sebebim,

Sensiz olmanın zorluğunu sana ne kadar tarif etmeye çalışsam da hiçbir kelime bunu anlatmaya yeterli olamaz. Sen benim mutluluğum, huzurumsun. Her an yanında olmak, seninle hayatımı paylaşmak istiyorum. Ayrı olduğumuz her saniye seni daha çok özlüyorum. Ama uzakta olmamız sana olan sevgimi hiçbir şekilde azaltmıyor. Seni özlemeyi bile seviyorum ben. Seninle ilgili olan her şeyi çok seviyorum. Senin varlığın hayattaki en değerli şey benim için. Bu yüzden senden ayrı olmak yüreğimi yakıyor. Askerliğinin bitmesini her şeyden çok istiyorum. Yine beraber olmak, sarılmak, ellerini tutmak ve gözlerinin içine bakarak seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum. Varlığının bana verdiği mutluluk kadar, yokluğun da beni çok üzüyor. Ama merak etme sevdiğim sabırla bekliyorum ben seni. Seninle mutlu bir gelecek kurmanın hayalleriyle bu günler bitmesini bekliyorum. Yine benim yanımda olacaksın, benimle olacaksın biliyorum hayatım. Bütün hayallerim sadece seninle ilgili. Aklım ve kalbim seninle dolup taşıyor. Sevgin kadar özlemin de dolduruyor kalbimi. Huzuru sadece senin yanında buluyorum. Senin hayalinle geceleri uykuya dalıyorum. Rüyamda seni görmeyi umut ediyorum her zaman. Yine beraber el ele olduğumuzun hayalini kurarak uyuyorum geceleri. Gördüğüm rüyaların en kısa sürede gerçekleşmesini istiyorum. Seni sana anlatamayacağım kadar çok seviyorum. Seninle olmak beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. Tekrar seninle olabilmek için seni heyecanla bekliyorum sevgilim. 

seafoodplus.info ÖNERİSİ

asker sevgiliye mektup

En Kıymetli Sevdiğim,

Yanımda olduğunda ne kadar huzurlu olduğumu sen olmadığın zamanlarda anladım. Yokken vaktin ne kadar yavaş geçtiğini, günlerin ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemezsin. Sensizlik her geçen gün daha da zorluyor sanki beni. Seni özlemek zor olsa bile onu da seviyorum. Çünkü özlemek de seninle ilgili. Seninle ilgili olan bir şeyi sevmemek zaten imkânsız benim gözümde. Askerliğe başladığın günden beri seninle olmayı daha çok istemeye başladım. Seninle vakit geçirmek çok kıymetliymiş. Beraber gezmek, el ele dolanmak ve gözlerinin içine bakmak çok özelmiş. Burada olduğunda sıradan gelen şeyler şimdilerde aşırı kıymetli geliyor bana. Yokken anladım çoğu şeyin değerini. Bu yüzden geldiğin zaman her şeyin ne kadar değerli olduğunu fark ettiğimiz için daha güzel olacak her şey. Aslında zaten güzeldi ama daha değerli seninle olmak. Mesela ellerini tutmayı çok özledim. El ele gezmeyi ve o sırada yaşadığım huzuru tekrar yaşamak istiyorum. Askerden geldiğin zaman şimdi özlediğimiz her şeyi hiç bıkmadan tekrar tekrar yapmayı hayal ediyorum her zaman. Bu da beni aşırı mutlu ediyor. Çünkü hayallerimde sen varsın ve sen benim en büyük mutluluk sebebimsin. Seni ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum. Geldiğin zaman bütün günlerimi seninle paylaşmak ve yeni yeni anılar biriktirmek için sabırsızlıkla bekliyorum. Seni heyecanla bekliyorum sevdiğim için rahat olsun. 

seafoodplus.info ÖNERİSİ

askere mektup örnekleri

Hayattaki En büyük Şansım,

Gözlerine bakarak buldum ben mutluluğu. Gittiğinden beri mutluluğum da gitmiş gibiyim. Sensiz burada tek başıma olmak içimde bir burukluk oluşturuyor. Beraber yaşayamadığımız şeyler için çok üzülüyorum. Seninle yapabileceğimiz şeyleri hayal etmek en sevdiğim. Hep el ele gezdiğimizi hayal ediyorum. Galiba en çok bunu özledim. Sımsıcak ellerini tutmayı çok özledim. Ellerini tuttuğum zaman aklıma hiçbir şey gelmiyordu. Sanki her şey çok güzelmiş, hiçbir sorunum yokmuş gibi hissediyordum. Sen her şeyi güzelleştiriyordun. Yanımdayken aşırı güçlü ve mutlu hissetmemi sağlıyordun. O yüzden hep yanımda olmanı istiyorum. Sen bana çok iyi geliyorsun. Şimdi benden uzakta olduğun için ben iyi değilim. Keşke çıkıp gelebilsen ama beklememiz gerekiyor. Sonunda bana geleceğini bildiğim için beklemek zor olmuyor. İstediğim zaman seni görememek, sana sarılamamak ve ellerini tutamamak zorluyor bazen. Ama olsun bir ömür seninle olabilmek için beklemeye razıyım sevdiğim. Senin hep benimle olacağını bilmek, seninle bir gelecek kuracağımıza emin olmak içimi rahatlatıyor. Seni çok sevdiğim için beklemek zor gelmiyor sevdiğim. Söz konusu sen olduğun için her şey yoluna giriyor. Seni düşünmek her şeyin düzelmesini sağlıyor. Askerliğin bitene kadar ayrı kalacağız ama sonrasında yine benimlesin. Telafi edeceğimiz bir zaman bu sadece. Sonrasında bu günlerin acısını çıkartacağımıza söz veriyorum. Her şey geride kalacak ve biz yine beraber olacağız mutluluğum. 

4. Aşk Dolu Asker Mektupları

asker sevgiliye mektup örnekleri

Hayatımın Anlamı,

Ben seni hayatımdaki en büyük şans olarak görüyorum. Karşıma çıktığın gün değişti hayatım. Hiç olmadığım kadar mutlu ve huzurlu biri oldum. Şimdi birbirimizden uzaktayız ama olsun sen yine de benim hayatımdasın. Birbirimizi çok sevdiğimiz gerçeğini değiştirmez bu durum. Seni ilk günden daha çok seviyorum. Yaşadığımız onca güzel günler sana daha çok bağlanmamı sağladı. Şimdi yaşadığımız geçici bir uzaklık sana olan sevgimi en ufak bir şekilde bile sarsmadı. Seni sabırla ve heyecanla bekliyorum sevdiğim. Sana kavuşacağımı düşünmek, tekrardan benimle olacağını bilmek ve o güzel gözlerine bakıp seni ne kadar sevdiğimi anlatacağımı düşünmek her şeyi yoluna sokuyor. Sen olmadığın için beraber gittiğimiz yerlere gitmek zor oluyor. Ama sen geldiğin zaman bütün her şeyi beraber yapacağız. Ayrı kaldığımız her anı daha sıkı sarılarak atlatacağız. Senin varlığının kıymetini olmadığın zaman anladım. İçimden hep keşke daha çok beraber olsaydık diyorum. O yüzden geldiğin zaman daha çok vakit geçireceğiz ki bir daha hiçbir şekilde keşke demeyelim. Sarıldığımız zaman geride kalacak bu günler. Yine benimle, benim yanımda olacaksın. Askerliğin bittiği zaman her şeyin daha güzel olacağına çok eminim. Çünkü sen benim yanımda olduğunda her şey zaten çok güzelleşiyor. Seni çok seviyorum canımın içi ve her geçen gün daha çok seveceğim. Kendine dikkat et ve geldiğin zaman bana kocaman sarılacağına söz ver.

5. Asker Sevgili İçin Mektup Örnekleri

askere aşk mektubu

Canım Sevgilim,

Sen askerdeyken günler hiç olmadığı kadar yavaş ve boş geçiyormuş gibi. Buradaki varlığın ne kadar özel ve güzelmiş bunu sen askere gittiğin zaman fark ettim. Yanımda olduğun her anın değerini şimdi daha çok anlıyorum. Her ne kadar uzakta olsan bile sanki hep yanımdaymışsın gibi hissediyorum. Seni çok özlüyorum ve her geçen gün seni daha çok seviyorum. Beraberken ne kadar güzel günlerimiz olmuş. Ama sen geldiğinde daha güzel günlerimiz olacak. Hep bunların hayalini kuruyorum. Daha çok anı biriktirip, yeni yeni şeyler yaşayacağız. Birbirimizden uzaktayken kurduğumuz bütün hayalleri sen geldiğinde gerçekleştirmeyi çok istiyorum. Beraber gezelim, eğlenelim ve bu günlerin acısını sonuna kadar çıkartalım. Telafi etmemiz gereken bir askerlik sen geldiğinde bizi bekliyor olacak. Orada nasılsın, iyi misin diye çok merak ediyorum. Sen de beni çok özlüyorsun ve buna üzülüyorsun biliyorum. Ama beni üzmemek için belli etmiyorsun farkındayım. Askerdeyken bile beni düşünüyor olduğunu bilmek her şeyden güzel.  Seni her zamankinden daha fazla düşünüyorum. Gecem ve gündüzüm hep sen oldu. Uyumadan önce ilk seni düşüyorum. Güzümü açar açmaz yine aklıma sen geliyorsun. Bu günler de geçecek ve biz eskisi gibi yine beraber olacağız. Birbirimize kavuştuğumuz zaman hiç olmadığı kadar sıkı sarılacağız. Sanki sen hiç gitmemişsin, sanki hiç ayrı kalmamışız gibi. Sabırla seni bekliyorum canım sevgilim. Kendine çok dikkat et. Seni çok seviyorum.

Asker sevgiliye mektup önerilerini inceleyerek sevgilinize istediğiniz şekilde bir mektup oluşturabilme imkanınız bulunmaktadır. Hissettiğiniz duyguları kağıda dökmek, sevginizi belli etmenin en güzel yollarından biridir. Bu sebeple de asker sevgiliye mektup yazma fikri oldukça çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mektubun yazılışı ve içeriği hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz asker sevgiliye mektup önerileri arasında sizin duygularınıza yakın bir örnek mutlaka bulunacaktır. Bu sebeple mektup yazımına başlamadan önce, mektup önerilerini inceleyerek genel bir fikir sahibi olabilmek mümkündür. Mektuba giriş olarak bir hitabet kullanmak gerekmektedir. Bunun için sevgi sözcüklerinden veya sevilen bir seslenme sözcüğünden de yararlanılabilmektedir. Asker sevgiliye mektup yazarken olumsuz durumlardan söz etmemek gerekir. Bu durum, onun moralinin bozulmaması için önem teşkil etmektedir.

6. Asker Sevgiliye Aşk Mektubu 

askere aşk mektubu

Sevgilim,

Seni hasretle ve özlemle anmadığım tek bir dakikam yok. Birlikte olduğumuz her an gözümde canlanmakta. Baktığım her şeyde seni görüyorum, birlikte olan anılarımız gözlerimin önünde canlanıyor. Bu mektupları yazarken sanki seninle olduğumu seninle konuştuğumu düşünerek yazıyorum. İşte bu zamanlarda sana olan hasretim ve içimden taşan duygularımı özgürce kâğıt kalemi elime alıp sana yazdığım mektuplara dökebiliyorum. Havalar çok soğuk, üşütüp hasta olmanı istemem, lütfen kendine dikkat et sıkıca giyin olur mu? Döndüğünde askerlik anılarını sesini duyarak, gözlerine bakarak dinlemek için sabırsızlanıyorum. Tabii asıl sabırsızlandığım an sana doya doya sarılmak. Öyle tarifsiz bir özlem ki bu hissettiğimi, ifade edecek kelimeleri bir araya getiremiyorum. Bazı geceler rüyalarımda seni görüyorum, uyandığımda mutlu oluyorum. Gün içerisinde sürekli fotoğraflarımıza bakıp sana olan özlemimi dindirmeye çalışıyorum. Döndüğünde yapacağımız şeylerin listesini çıkartıyorum, geldiğinde bol bol gezeceğiz. Askeriyede çok sıkıldığını söylemiştin keyfini yerine getirmek için planlar yapıyorum. Önümüzdeki hafta seni ziyarete gelmek istiyorum, aylardır gözlerine bakıp sana doya doya sarılamadım. Ayrı kaldığımız bu süre boyunca aslında benim için ne kadar önemli olduğunu, sana hissettiklerimin ne kadar yoğun olduğunu anlamamı sağladı.Bir tanem iyi ki seni tanımışım, bana kattıkların benim için çok kıymetli. Nöbete kaldığın zamanlarda sürpriz yapıp beni aradığında içim içime sığmıyor, konuşmamız bittikten sonra tüm günüm keyifli geçiyor. 

7. Asker Sevgiliye Yazılabilecek Mektuplar

askere aşk mektubu

Hayatımın Anlamı,

Bu satırları yazmak beni çok heyecanlandırıyor, döndüğünde mektuplarımızı birbirimize kendi sesimizle okumayı çok istiyorum. Şimdiden söyleyeyim okurken ağlayabilirim. Çünkü beni çok duygulandırıyor kaleminden dökülen kelimeleri okumak. Beni düşünerek yazdığın her kelimeyi dudaklarından dökülürken duyma düşüncesi bile beni deli gibi mutlu ediyor. O anı yaşadığımızda neler hissederim tahmin edemiyorum. Seni çok seviyorum sevgilim, seninle olan her şey benim için çok anlamlı ve özel. Havalar ısınmaya başladı, birlikte yaptığımız piknikler aklıma geliyor. Beraber gökyüzünü izleyişimiz ve bulutların şekillerine anlam verdiğimiz zamanlar gözümün önüne geliyor. Birlikteyken her şey çok daha kolaydı sanki. Sensiz eksik hissediyorum. Seninle görüştüğümüzde zaman su gibi akıp giderdi. O zamanlar bile bana yetmezken sensiz kalmak içimi nasıl eziyor tahmin edebilirsin. Bildiğim ve kendimi teselli edebildiğim tek şey geri gelecek olman. Birlikte olacağız ve ellerinin sıcaklığını hissedebileceğim. Senin gibi biriyle bir ömür geçirmek benim için bir şans. Hayatıma anlam katıyorsun, seninleyken kendimi çok daha değerli hissediyorum. Bir tanem aklın burada kalmasın sen yokken ben her şeyi hallediyorum. Senin için elimden gelen her şeyi yaparım, bir isteğin ya da ihtiyacın olursa hiç çekinmeden söyle ben senin için seve seve yaparım. Sen benim bu hayatta aşkı bulduğum, yaşadığım kalbimin anlamlı atmasını sağlayan biricik sevgilimsin. Her şey seninle anlam buluyor, iyi ki varsın.

8. Askerdeki Sevgiliye Resimli Mektup Örneği

askere aşk mektubu

En değerlim,

Biz birlikte olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yok buna kalpten inanıyorum. Sen ve seninle ilgili olan her şey benim için inanılmaz kıymetli. İyi ki varsın canım benim biliyorum ki ayrı kaldığımız bu süreç ilişkimizi eskisinden çok daha fazla güçlendirecek ve anlamlandıracak. Seni özlemediğim tek bir an bile yok. Her şey seninle anlamlı ve değerli… Senin gibi bir sevgiliye sahip olmak bana bu hayatta verilen en büyük şans. Askerlik sürecin bittiğinde arkadaşların ve ben anılarını dinlemek için seni bekliyor olacağız. Eminim koğuşunda herkes seni çok sevmiştir. Senin kadar sevecen, sıcakkanlı ve anlayışlı birini kim sevmez ki. Bize anlatacağın çok eğlenceli, komik ve merak uyandıracak anıların olacağına eminim. Gece nöbetlerinde bana gizlice yazdığın mesajları sabah uyanır uyanmaz okumak benim güne mutlu başlamamı sağlıyor. Tüm gün aklım sende, masamdaki fotoğrafına bakmadan duramıyorum. Bazen kimse görmeden gizli gizli öpüyorum. Gözlerim dolunca hemen seninle ilgili olduğunu anlıyor iş arkadaşlarım. Üzülmemek elimde değil ama kendimi senin gibi şahane bir insanın sevgilisi olmakla motive ediyorum. Beni askerde bile hiç yalnız bırakmıyorsun. Gönderdiğin mektupları kokluyor hasret gidermeye çalışıyorum. Askerlik sürecinin bir gün biteceğini ve tekrar gitmeyeceğini düşünerek kendimi avutuyorum. İnsanın sevdiğinden ayrı kalması ne zormuş. Umarım ilk ve tek ayrılığımız bu olur ve biz hep bir arada yaşarız. 

9. Asker Sevgiliye Özlem Mektup Örneği

askere aşk mektubu

Biricik Askerime,

Huzurum, seni askeriyeye bıraktığımız gün kendimi öyle yalnız ve üzgün hissettim ki, sensiz nefes alamayacağımı düşündüm. Senden aldığım ilk telefon aramasına, sesini duyduğum ilk ana kadar bu his geçmedi. Sesini duyduğum an yeniden doğduğumu hissettim. Sensiz grileşen hayatımın tekrar renklendiğini gördüm. Biliyorum ki sen orada kendine kolayca yeni arkadaşlıklar kurabilmişsindir.  Çünkü senin gülüşünü gören insanların seni sevmemesi elde bile değil. Benim seni ne kadar çok sevdiğimi sakın unutma. Kalbimi seninle birlikte orada bıraktım ve sen gelirken onu da beraberinde getireceksin. En değerlim, kıymetlim ben seni gözümden sakınırken senin orada soğuk havada nöbet tutman içimi acıtmakta… Üşüyen ellerini sarsam sarmalasam, ısıtsam… Saçlarını koklayıp öpmeyi özledim, şuan saçların kısa ama uzadığında tekrar koklayıp öpeceğim. Gece nöbetlerinin en güzel yanı seninle gizli gizli konuşabilmek, öyle heyecanlı oluyor ki kendimi çocuklar gibi hissediyorum. Bana gönderdiğin fotoğrafları odama asıyorum her gün bende sana selam vererek güne başlıyorum. Döndüğünde birlikte uzun uzun yürüyüşler yapalım, gerçi sen askerde yürüdüğün yollardan sonra yürümek istemeyebilirsin. Olsun o zamanda sahil kenarında birlikte oturur denizi seyrederiz. Benim en güzel manzaram sensin. Sana bakmaya ve seni sevmeye doyamıyorum. Askerlik bittiğinde aklından bir sorun daha eksilmiş olacak. Böyle ayrı kalmak çok zor ama sadece bir kere geçireceğiz bu dönemi ve tamamen önümüzden çekilecek.

Askere Hasret Dolu Mektup Örnekleri

askere aşk mektubu

Mutluluğum,

Sensiz bir günü daha geçirmek istemiyorum ancak sabırlı olup bu geçici süreci birlikte bu güzel mektuplarla atlatacağız. Sana yazabilmek beni rahatlatıyor. Günüm ne kadar kötü geçerse geçsin, kâğıt kalemi elime alıp sana yazınca tüm gerginliğim gidiyor. Biliyorum ki sen bu mektubu okurken gülümseyeceksin ve senin gülümsediğini düşünmek beni mutlu etmeye yetiyor. Seni o kadar çok özledim ki bazı zamanlar sanki senin bana seslendiğini duyuyor gibi oluyorum. Senin sesini bir duysam, sana bir sarılsam şöyle doya doya hiç bırakmadan istediğim kadar. Öpsem güzel yanaklarından, kokunu içime çeksem… Birlikte film izlemeyi çok severdik. Sen askerdeyken yeni çıkan filmleri not ediyorum. Döndüğünde birlikte izleyeceğiz. Buralarda çok yağmur yağıyor, camın önünde oturup uzaklara dalıyorum. Seni düşünmeden edemiyorum. Seni düşünmek bile beni mutlu ediyor. Öyle değerlisin ki yorgunum dediğinde sana hiç kıyamıyorum. Bana gönderdiğin fotoğrafları yanımda taşıyorum. İçime güzün çökünce çıkartıp bakıyorum. Asker üniforması sana çok yakışmış, gözlerim doluyor seni üniformayla görünce. Canım sevgilim seni çok seviyorum, sen hayatımdaki en büyük şanssın. Seni asla kaybetmek istemiyorum. Sensiz bir hayattan keyif alabileceğimi sanmıyorum. Bir an evvel sağ salim geri gelmek için dua ediyorum. Sen çok güçlü bir adamsın halledemeyeceğin hiçbir şey yok. Sana çok güveniyorum, biliyorum ki benim bir şeye ihtiyacım olsa askerde bile elinden geleni yaparsın. İyi ki varsın sevdiğim.

asker sevgiliye hediye

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir