en hamarat benim birincisi / 5 Ağustos En Hamarat Benim kim kazandı? En Hamarat Benim haftanın birincisi kim oldu?

En Hamarat Benim Birincisi

en hamarat benim birincisi

Meral Akşener: 'Gerçekten sıkıldık, gerçekten bıktık'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Balıkesir mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı, "Duyun Sayın Erdoğan, 'tamam' diyorlar. Allah büyük kendi ağzıyla söyletti, sonra 3 milyona yakın insan 'tamam' diye tweet attı çok bozuldular. Bugün de gençlere demiş ki, 'Benden sıkıldınız artık'. Evet. Gerçekten sıkıldık. Gerçekten bıktık. Gerim gerim gerilmekten, işsiz gezmekten, AK Parti teşkilatlarından kağıt getirerek taşeron yanında ya da uzman çavuşlukta iş bulmaktan bıktık. Vatan çocukları iş için gökyüzüne bakarken bakan çocuklarının trilyonlarla oynamasından bıktık" dedi. Akşener seçilirse, çiftçiye mazotu 1.5 liraya satacağını ve çiftçi borçlarının da silineceğini açıkladı. Ailesinin mal varlığında "liralık artış olmayacağı" taahhüdünde bulunan Akşener, gençlere de iş buluncaya kadar "vatandaşlık maaşı" bağlama sözü verdi.

videoyu izle

En Hamarat Benim 9 Haziran son bölüm kim kazandı? En Hamarat Benim bugün kim birinci oldu?

En Hamarat Benim 9 Haziran son bölüm kim kazandı, bugün kim birinci oldu, soruları cevaplarını buldu. kim birinci oldu soruları programın daimi seyircisi tarafından merak ediliyor. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim son bölüm sonuçları açıklandı. Yarışmada bu hafta kimin kazandığı merak ediliyor. En Hamarat Benim son bölüm kim kazandı, 7 Nisan 2023 Cuma günü düzenlenen hafta finalinde kim birinci oldu, ödülü kazanan belli oldu mu? "En Hamarat Benim" yarışmasının bugünkü bölümünde bu hafta Fatma, Zeynep, Gözde, Neşe ve Dilek hanımlar yarıştı. Peki, En Hamarat Benim 9 Haziran son bölüm kim kazandı? En Hamarat Benim bugün kim birinci oldu?

EN HAMARAT BENİM 9 HAZİRAN SON BÖLÜM KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim 9 Haziran 2023 Cuma günü son bölümün kazanan isimleri belli oldu. Fatma, Zeynep, Gözde, Neşe ve Dilek hanımın yarıştığı bu haftanın son gününde Dilek hanım yarıştı. Dilek hanımın evinde puanlama tartışması yaşandı, adaletsiz puanlama yapıldığı iddiaları ortaya atıldı. 

İşte En Hamarat Benim son bölüm yani 9 Haziran Cuma günkü puanları: 

İlk veda eden isim Neşe oldu. (7+2+2)

İkinci veda eden isim ise Zeynep oldu. (9+1+2) Çeyrek altın kazandı.

Fatma hanım 8+3+2 puan ile üçüncü oldu. Yarım altının sahibi oldu.

Haftanın ödülü 20 bin lira ikiye bölündü. 

Dilek ve Gözde hanım puanları eşit olduğu için büyük ödülü paylaştılar.

EN HAMARAT BENİM SON BÖLÜM KİM KAZANDI? PUANLAR?

En Hamarat Benim son bölüm kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 19 Mayıs 2023 sonuçları, puanları ve kim hangi hediyeyi aldı sorularının cevapları belli oldu. 

Meryem, Hülya, Yıldız, Belgin ve Kübra bu haftanın yarışan isimleri oldu.

En Hamarat Benim son bölüm kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 19 Mayıs 2023 sonuçları, puanları

Hülya 12+4+3

Meryem 17+2+4

Yarışmada büyük ödülü Meryem hanım kazanırken, yarım altını da Hülya hanım kazandı.

EN HAMARAT BENİM 12 MAYIS KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim 12 Mayıs 2023 Cuma günü bir hafta finalini daha geride bıraktı. Yarışmada bu hafta Hatice, Ayşe, Fatma, Gözde ve Songül hanımlar yarıştı.

En Hamarat Benim 12 Mayıs kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim son bölüm kim birinci oldu?

Gözde toplamda 11+5+3 = 19 puana ulaştı.

Fatma hanım 14+2+5 = 21 puan ile haftanın birincisi oldu.

EN HAMARAT BENİM SON BÖLÜM KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim son bölüm kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 5 Mayıs kim birinci oldu, puanlar nasıl oldu sorularının cevapları geldi.

En Hamarat Benim son bölüm kim kazandı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 5 Mayıs kim birinci oldu, puanlar nasıl

Yarışmanın bugünkü etabında en hamarat benim diyen yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için çalıştılar. Peki, kim kaç puan aldı, büyük ödülü kim kazandı?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bu haftanın puanları ve kazanan isimleri şöyle:

Arife 13+2+4

Seda 11+3+2

Süpriz hediyeyi kazanan ilk yarışmacı Derya hanım oluyor.

Derya 9+1+3 puan

Suzan 9+3+2 puan sürpriz hediyeyi kazanan bir diğer yarışmacı oldu.

Ebru çeyrek altını kazanan isim oldu. 15 Puan aldı. Aldığı puanlar: 8+5+2+0

EN HAMARAT BENİM 14 NİSAN KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim 14 Nisan Cuma günü kim kazandı, kim birinci oldu, 20 bin liralık ödülün sahibi kim oldu soruları merakla soruluyor. Yarışmanın bu haftaki etabı da sona erdi. Peki, yarışmanın bu haftaki etabında kim birinci oldu, ödülleri kim aldı?

Yarışmada bu hafta Nilay, Tenzile, Sevgi, Miray ve Elif yarıştı.

Nilay hanım bu hafta birinci olup 20 bin lirayı kazandı.

Tenzile hanım ise ikinci olup yarım altın kazandı.

Nilay hanım bu hafta birinci olup 20 bin lirayı kazandı.  Tenzile hanım ise ikinci olup yarım altın kazandı.  Sevgi hanım çeyrek altın kazandı.   Sevgi hanım hamaratlık puanını da alarak toplamda 15 puan aldı.  Miray ve Elif ise sürpriz hediyeleri kazandı.

Sevgi hanım çeyrek altın kazandı.

Sevgi hanım hamaratlık puanını da alarak toplamda 15 puan aldı.

Miray ve Elif ise sürpriz hediyeleri kazandı.

En Hamarat Benim BİRİNCİSİ kim oldu? 17 Mart 2023 Cuma Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasının kazananı!

En Hamarat Benim yarışmasının birincisi Kadir Ezildi tarafından açıklandı. Kıyasa rekabetin yaşandığı En Hamarat Benim yarışmasında Sibel, Habibe, Cansu, Bağdagül ve Cengiz arasından hangi ismin kazandığı merak konusu oldu. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmasının birincisi belli oldu.

EN HAMARAT BENİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?

En Hamarat Benim yarışmasında Sibel Kanbur, Habibe Gül, Cansu Özsoy, Bağdagül Erkan ve Cengiz Kiren bu hafta hünerlerini sergileyen yarışmacılar oldu.

En Hamarat Benim yarışmasında kazanan isim belli oldu.

Cansu Hanım toplamda 17 puanla çeyrek altının sahşbi oldu.

Bağdagül Hanım toplamda 26 puanla birinci oldu.

17 MART 2023 FOX TV YAYIN AKIŞI

07:45 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:45 Çağla İle Yeni Bie Gün
12:45 En Hamarat Benim
15:45 Ego
18:00 Yalnız Kalpler
19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
20:00 Iron Man (Yabancı Sinema)
22:30 Orta Sayfa
01:00 Adım Farah
03:15 Kamera Arkası
03:30 Kefaret
05:45 Taçsız Prenses

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası