honda repsol motor / Honda CBR R Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri | funduszeue.info

Honda Repsol Motor

honda repsol motor

kl

Sürekli şehir içi %70 tapa gaz %30 sakin kullanım. 2,59 Yakıyor km de. Km yol yapıyorum 1 depoyla 9,81 Lt alıyor normal hesabıma göre ve 3 seferdir 6,31 den alıyorum 62 TL ye dolduruyorum depoyu. Çok memnunum yakıtından.

Sefa

böle

Bir dost

Samet

Model, çıkışlı. Periyodik bakımlar düzenli yapıldı. Genelde otobanda 8, max 9 bin devirle a sabitleyip sürüldü. Çok az da olsa şehir içine girildi, artçı alında, ufak tefek agresiflikler yapıldı.

can

Hiç yakmıyor yüklensem bile

Erdrm

çok agrasif kullanıyorum yan yan akrapovic dahil

ege çelikdağ

de model

dasmehdix

Kilometre yaptım sonuç .

cbrdenR6 ya

Ben boyundayim ve cbr r almak istiyorum boyum sıkıntimidir kullanmamda yardimci olursaniz cok sevinirim.

Siyah

şehiriçi şehirdışı ort.

Hakan Pehlivan

zkks!s

sakin kullanım

eceyhun

6bin deviri geçmezseniz yakmıyor.

amatör çocuk

baba tapagaz 1. vites yan yan

ocyhy

Cbr ile yaptığım toplam km'lik yolun ortalama yakıt tüketimi litredir.

ekinera

Artcılı sehır ıcı bukadar yakıyor rodaj da ıken

REMZİ

Abi yeni motor alcam ilk defa alıyorum lık mi alayim lim mi acaba en fazla km uzn yol yaparim

Hasan derman

uzun yol ama gaz %den 1 derece düşmedi full dip gaz durma yavaşlama yok orjınal halı 3lt yi geçmiyor hiç bir sekilde

ümit Ş.

km yi 62tl ile(alttaki yorumlar yanlış)

mehmetovec

tre

kenan

tamamı uzun yol:)

ert

güncel funduszeue.infoımlıysa motorunuz bu sonuca varırsınız.

İLKER

uner

ortalama

mehmet

yakıyor

selami

ben moldovaya klm 26 litreilen gitim

Pavel krasnean

Burak Çağlıergin

Elrodin

Cok Güzel Motor

Tarık

kullanımın yarısından fazlası açık yolda tam gazdır. 3 litreden fazla yaktıramazsınız eğer egzosla vs ile oynamadıysanız.

Ahmet

iyi baya

ali

Ertuğ Sarıer

Cengiz

4

4

yC

Az Yakıyo Aga

Doki

Thanks

ayhan

gazı fazla açınca çok yakıyor

murat

Şehir içi 60, şehirler arası km sakin kullanım karışık

SİNAN

taner

Yusuf

çoğunlukla şehir içinde ki kullanımımda yaptığım ortalama bence süper ekonomik

sercan

taner

iyi

ali

ist trafikde ideal

goksel

açık egzoz tapa gaz giderek

haydarcan polat

km de kuruşa kadar iniyor devirli kullanılırsa

temocan

ali

3

serkan

km

srcn_

Cihan GÜLFİDAN

Cüneyt

5

normal

ahmet yılmaz

süper motor ikinci el satan varmı doğuda alacam

ben

istanbul trafiğinde yakıyor

Mehmet Recep Türkoğlu

şehirdışı km sabit hızda

mkrfk

atakan

Şehiriçi ,şehirdışı

Zippo's

Redline

Kerem

sehirdışı sabit 90

Burak

şehirdışı devir civarı

hakan

HONDA CBR R NASILDIR ARKADAŞLAR??

• Binbaşı
    Ben kullanmadım ama Honda adı zaten herşeyi anlatmaya funduszeue.infoanlardan da km ye yakın hızlara &#;ıktığını ,g&#;zel bir ara&#; olduğunu funduszeue.infoğlam ve g&#;zel bir motor sorun &#;ıkaracağını hi&#; sanmam.
  • Çavuş
    71 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serhatti

Ben kullanmadım ama Honda adı zaten herşeyi anlatmaya funduszeue.infoanlardan da km ye yakın hızlara &#;ıktığını ,g&#;zel bir ara&#; olduğunu funduszeue.infoğlam ve g&#;zel bir motor sorun &#;ıkaracağını hi&#; sanmam.
    kasasi guzel , ayrica baslangic icinde ideal
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: ReBeR

mı? hocam onlar bayıraşağı rekorlar br ten biraz hızlı titanla yada cgl le aynı hıza sahip. sadece g&#;sterişli. (aslında g&#;sterişli de değil k&#;&#;&#;c&#;k &#;elimsiz bir motor)

Alıntıları Göster
    Motora yeni başlayanlar i&#;in hafif olması y&#;n&#;nden bi kolaylığı var, motoru da g&#;&#;l&#; değil o y&#;zden sakin bi motor. Şehir i&#;i kullanıma yeter de artar bile ama yok ben gezerim şehir dışına &#;ıkmak isterim diyorsan max hızı , yırtılsa olduğu i&#;in kullanışsız olur. &#;ok kaliteli bir motor, d&#;ş&#;nce grenajın pahalıya patlaması bir dezavantaj YBR gibi motorlara g&#;re. Artık tercihine g&#;re se&#;, şehir i&#;i kullanacaksan, hızı bana yeter diyorsan ve supersport seviyorum diyorsan gayet uygun bi motor. D&#;n&#;ş kabiliyeti de tabi ki diğer supersport'lara g&#;re daha y&#;ksek hafif olduğu i&#;in

• Yüzbaşı
  • Yarbay

lastikler bisiklet lastiği gibi incecik ve &#;ok &#;elimsiz. o y&#;zden

Alıntıları Göster
    Yok ben anlıyorum ve ince oluşunun bir supersport olarak g&#;ze hitap etmediğine katılıyorum ama direk aşağılar gibi "bisiklet" demek yanlış geliyor bana (bu arada s&#;z&#;m buradaki arkadaşa değil genel, başka yerlerde g&#;rd&#;m aşağılar gibi bisiklet diyenleri) Bende CBR falan yok kendim i&#;in demiyorum ama eğer CBR'im olsaydı ve bu yazılanları okusaydım sinirim bozulurdu. İnsanlar neden cbr alır: parası yoktur ama supersport seviyordur sağlam bişey olsun diyordur, macerada hızda g&#;z&#; yoktur bu bana yeter şehiri&#;i s&#;receğim diyordur. Bu gibi nedenler işte. Şimdi bu motoru aşağılamak alanları da k&#;&#;&#;msemek anlamına gelir ki hi&#; de hoş birşey değil. Sadece bu y&#;zden dedim, bunun lastikleri ince tipi hoşuma gitmedi bisiklet gibi falan dense daha yumuşak ve daha iyi olur kişisel g&#;r&#;ş&#;m

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: sahinoz31

Yok ben anlıyorum ve ince oluşunun bir supersport olarak g&#;ze hitap etmediğine katılıyorum ama direk aşağılar gibi "bisiklet" demek yanlış geliyor bana (bu arada s&#;z&#;m buradaki arkadaşa değil genel, başka yerlerde g&#;rd&#;m aşağılar gibi bisiklet diyenleri) Bende CBR falan yok kendim i&#;in demiyorum ama eğer CBR'im olsaydı ve bu yazılanları okusaydım sinirim bozulurdu. İnsanlar neden cbr alır: parası yoktur ama supersport seviyordur sağlam bişey olsun diyordur, macerada hızda g&#;z&#; yoktur bu bana yeter şehiri&#;i s&#;receğim diyordur. Bu gibi nedenler işte. Şimdi bu motoru aşağılamak alanları da k&#;&#;&#;msemek anlamına gelir ki hi&#; de hoş birşey değil. Sadece bu y&#;zden dedim, bunun lastikleri ince tipi hoşuma gitmedi bisiklet gibi falan dense daha yumuşak ve daha iyi olur kişisel g&#;r&#;ş&#;m

Alıntıları Göster
    Sanki herkesin b&#;t&#;esi zx'e yetiyormuş gibi bir durum var funduszeue.info&#;ta klasmanında iyi bir motor ve kullanınca yerine g&#;re cc'nin bile b&#;y&#;k zevki var.&#;ok az benzinle b&#;t&#;n g&#;n sizi taşıyan,trafikte kalmayan,eğlenceli bir aracınız funduszeue.infoğlam,dayanıklı ve masrafsız ha param var diyorsan gider Hayabusa alırsıfunduszeue.info k&#;&#;&#;k motor demek zevk vermiyor demek değildir.Eğer &#;yle olsaydı scooterlar hi&#; satılamazdı.Bence klasmanında &#;ok iyi bir motor.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: serhatti

Sanki herkesin b&#;t&#;esi zx'e yetiyormuş gibi bir durum var funduszeue.info&#;ta klasmanında iyi bir motor ve kullanınca yerine g&#;re cc'nin bile b&#;y&#;k zevki var.&#;ok az benzinle b&#;t&#;n g&#;n sizi taşıyan,trafikte kalmayan,eğlenceli bir aracınız funduszeue.infoğlam,dayanıklı ve masrafsız ha param var diyorsan gider Hayabusa alırsıfunduszeue.info k&#;&#;&#;k motor demek zevk vermiyor demek değildir.Eğer &#;yle olsaydı scooterlar hi&#; satılamazdı.Bence klasmanında &#;ok iyi bir motor.

Alıntıları Göster
    cc ve 4 zamanlı motorlardan en sağlamı denilebilir. Lastiğin k&#;&#;&#;k olması zaten g&#;ze hoş gelmese de performans olarak k&#;t&#; y&#;nde etkilediğini sanmıyorum sonu&#;ta bunu Honda m&#;hendisleri tasarlıyor. CBRRR'yi de yapan aynı kişiler, k&#;&#;&#;k lastik koyarken bi bildikleri var diye d&#;ş&#;n&#;yorum. Neyse canım eğer &#;zerine biraz daha koyup YTL'ye temiz bi funduszeue.info Hyosung GTR veya sıfırını YTL'ye alamıyorsanız CBR g&#;zel motor.

• Yüzbaşı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ReBeR

Lastik + kendisi de incecik.. Honda motosikletleri arasında en beğenmediğim motor..

Başlangı&#; i&#;in CBF alın derim.. Sonra y&#;kseltirsiniz..

Ben scooterla başladım.. cc - cc(YBR) - cc (Honda Twister) derken ge&#;en CBRF imi aldım..

Acele etmeyin.. Herşey sırayla.. Tecr&#;be ederek y&#;kseltin motoru..

• Yarbay
  • Binbaşı

ben sadece şekil i&#;in bu motorun alınması taraftarı değilim. imkan yok yapamaz u ge&#;emezz kullandım &#;&#;nki. yani bunun şekli yerine cbf almak daha mantıklı. hem daha ucuz hem daha kalıplı. ve bu motor cgl ile aynı performansta ve 2 katı pahalı. bence meraklılara iteleme y&#;ntemi. ben cgl kullanmıştım ve toplam km durmadan gittim. ve hi&#; sorun &#;ıkarmadı. yani bu durumda su soğutma olmasının bir dezavantajı yok aksine olmaması sorun &#;ıkarmadık&#;a daha iyi. yani kıacası bu motor &#;funduszeue.info başka birşey değil!

Alıntıları Göster
    valla param olsa direk hi&#; d&#;ş&#;nmeden alırım hondanının ekonamik ve g&#;zel bi tasarımı ve ufak olması yeni racer kullananlar i&#;in avantaj alıcaksan ya CBR R al yada CBF oda g&#;zeldir hemen hemen boyutları Cbf ile aynıdır rahat ve konforludur.

• Yüzbaşı
    55 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _kılıç_

Arkdaşlar yorumların i&#;in sağolun bazı arkdaşlar km ge&#;mez diyor performans egozla bu işi halledebiliriz diye duymuştum bir de ilk kullanıcılar vede supersportlarda cbr ideal diyorlar &#;st&#;ne biraz araştırdım gidip bayiğinde canlı canlı g&#;rd&#;m resimde cılız duruoyor fakat canlısı &#;ok farklı .

Alıntıları Göster
    valla bizde cbr diğer adıyla titan var 5 yıldır &#;ekmediği aziyet kalmadı hala &#;alışıyor ama şuna dikkat et yeni hondaları bir coğu &#;in malı &#;retim mesela cc de cin malı ve ayakla calıştırma kolu yok ak&#; biterse kaldın

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Repsol Honda'nın Yeni Motosikleti Görücüye Çıktı!

Nakamoto, Márquez, Pedrosa ve Suppo açılışı yaptı

MotoGP’de sezonunun başlamasına bir ay kaldı. Takımlar çalışmalarını yoğunlaştırdı ve yeni sezonda pistlerde olacak motosikletlerin nasıl görüneceği az çok belli oldu. Sezonun açılışı olan Katar GP öncesinde yeni motosikletini tanıtan takımlardan biri de Repsol Honda'ydı.

Endonezya’da bir tanıtım gerçekleştiren ekip iki harika pilotu Marc Marquez ve Dani Pedrosa’yı da açılışa getirerek hayranlarıyla buluşmasını sağladı.

’da Repsol Honda’nın pistlere süreceği RCV’nin yeni modelinin Sentul Pisti’ndeki tanıtımına pilotların yanı sıra takım başkanı Shuhei Nakamoto da katıldı.

Tanıtımın ardından Marquez ve Pedrosa Endonezya’daki hayranlarıyla sıkça fotoğraf çektirirken, motosikletin geliştirilmiş halinden epey memnun olduklarını söylediler.

Geri

1 / 4

€ ,-

kmVites kutusu12/Benzin10 kW (14 PS)

Motorrad Ruser GmbHHans-Herrman Ruser • DE Haseldorf

1 / 9

€ ,-

kmOtomatik04/Benzin8 kW (11 PS)

Bireysel satıcı,IT Lecce

€ ,-

kmVites kutusu01/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Hohenpeisenberg

€ ,-

km- Şanzıman05/Benzin9 kW (12 PS)

Bireysel satıcı,LU wecker

€ ,-

kmVites kutusu03/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Wallmenroth

€ ,-

kmVites kutusu02/Benzin7 kW (10 PS)

Bireysel satıcı,DE Oelsberg

€ ,-

km- Şanzıman04/Benzin4 kW (5 PS)

Bireysel satıcı,BE Anvers

€ ,-

kmVites kutusu10/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Ronnenberg

€ ,-

kmVites kutusu07/Benzin11 kW (15 PS)

Bireysel satıcı,DE Grossheubach

€ ,-

kmVites kutusu04/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Hamburg

€ ,-

kmVites kutusu03/Benzin11 kW (15 PS)

Bireysel satıcı,DE Mering

€ ,-

kmVites kutusu08/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,IT Pisa

€ ,-

kmVites kutusu10/Benzin11 kW (15 PS)

Bireysel satıcı,BE Momalle

€ ,-

km- Şanzıman05/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Roigheim

€ ,-

km- Şanzıman11/Benzin7 kW (10 PS)

Bireysel satıcı,IT Cavazzo Carnico

€ ,-

kmOtomatik08/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Lübbecke

€ ,-

km- Şanzıman07/Benzin11 kW (15 PS)

Bireysel satıcı,IT Cipressa

€ ,-

km- Şanzıman11/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,IT Brescia

€ ,-

km- Şanzıman06/Benzin92 kW ( PS)

Bireysel satıcı,IT Gallicano nel Lazio

€ ,-

km- Şanzıman12/Benzin10 kW (14 PS)

Bireysel satıcı,DE Lehre

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası