müslüm gürses ölüm haberi / ‎Альбом «Orhan Gencebay Film Müzikleri» (Orhan Gencebay) в Apple Music

Müslüm Gürses Ölüm Haberi

müslüm gürses ölüm haberi

Логотип
Моя Музыка
⚫⚪Herkes gider mi? - Cem Adrian⚪⚫

Sessiz bir gece, yorgun adımlarım
Hiç haberi yok gibi, ıslak kaldırımların
Kimse görmüyor mu? Kimse duymuyor mu?
Durup önünde kalbinin, kimse durdurmuyor mu?

Herkes gider mi? Herkes gider mi?
Söyle bana küçük adam, her şey biter mi?
Çok erken değil mi? Erken değil mi?
Söyle bana küçük adam, herkes gider mi?
Elinde cennetin kayıp haritası
Kalbinde hazineler, yüzünde anahtarı
Kimse duymuyor, kimse bilmiyor
Ve sen hala üşüyorsun

Söyle bana küçük adam, herkes gider mi?
Hala yalnız mısın? Sadece özgür Peki mutsuz? Sadece alışmış
Peki ya aşık? Sadece eksik

Peki ya sen? Hala bekliyor musun?
Beklemek, şimdi hiç duymayan birine
Dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız
Peki ya umut? Umut, şimdi hiç görmeyen birine
Gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız

Söyle bana küçük adam, söyle bana küçük adam

Yağmur diner mi? Yağmur diner mi?
Yağmur diner mi? Yağmur diner mi?

⚫⚪Это правда, что все когда-нибудь уходят?⚪⚫

Безмолвная ночь, я иду устало,
Мокрые тротуары будто ничего не знают.
Неужели никто не видит? Неужели никто не слышит?
Разве никто не сможет встать перед твоим сердцем и остановить его?
Это правда, что все когда-нибудь уходят? Это правда, что все когда-нибудь уходят?
Скажи мне ты, маленький человек, это правда, что всё когда-нибудь заканчивается?
Разве ещё не слишком рано? Разве не рано?
Скажи мне ты, маленький человек, это правда, что все когда-нибудь уходят?

В руках у тебя потерянная карта рая,
В сердце спрятаны сокровища, а ключ у тебя на лице.
Никто не видит, никто не знает,
А тебе всё ещё холодно.
Это правда, что все когда-нибудь уходят? Это правда, что все когда-нибудь уходят?
Скажи мне ты, маленький человек, это правда, что всё когда-нибудь заканчивается?
Скажи мне ты, маленький человек, это правда, что все когда-нибудь уходят?

Ты до сих пор одинока? Просто свободна.
Может несчастна? Просто привыкла.
Ну может, влюблена? Просто чего-то не хватает.
Ну а ты? Всё ещё ждёшь?
Ждать, сейчас ждать - всё равно что тому, кто не может слышать, петь самую красивую песню в мире; так же бессмысленно.
А как же надежда?
Надежда, сейчас надеяться - всё равно что тому, кто не может видеть, пытаться объяснить, что есть радуга; так же тяжело и невозможно.

Скажи мне ты, маленький человек, это правда, что все когда-нибудь уходят

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası