gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi randevu alma / Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi - Randevu & İletişim (Kayapınar/Diyarbakır)

Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

gazi yaşargil eğitim ve araştırma hastanesi randevu alma

TC. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından metrekare alan üzerine yapılmış olan hastanemizin teslim alınmasından önce Diyarbakır Devlet Hastanesi, bir süre Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermiştir.

Hastanenin gerekli tıbbi donanım ve personelin tamamlanmasıyla ilgili çalışmalara devam edilmesi sürecinde Diyarbakır Göğüs Hastalıkları Hastanesi hastanemize entegre edilmiştir. İnşaatı tamamlanan ana binada ilk olarak Göğüs Hastalıkları polikliniği tarihinde açılmıştır.

Hastanemizde hasta odaları 1 kişilik veya 2 kişilik şekilde oluşturulmuştur. Her odada yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, klima, televizyon, buzdolabı standart olarak bulunmaktadır. Toplam odada yatakla hizmet verilmektedir. Ayrıca yoğun bakım üniteleri ile ayaktan tedavi ünitelerinde (acil servis, onkoloji ve Günlük Tedavi Merkezi ile hemodiyaliz ünitesi) ile toplam tedavi yatağı bulunmaktadır.

POLİKLİNİKLER

• Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Nefrolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nefroloji
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Psikiyatri
  • Üroloji

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi

TC. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından metrekare alan üzerine yapılmış olan hastanemizin teslim alınmasından önce Diyarbakır Devlet Hastanesi, bir süre Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermiştir.

Hastanenin gerekli tıbbi donanım ve personelin tamamlanmasıyla ilgili çalışmalara devam edilmesi sürecinde Diyarbakır Göğüs Hastalıkları Hastanesi hastanemize entegre edilmiştir. İnşaatı tamamlanan ana binada ilk olarak Göğüs Hastalıkları polikliniği tarihinde açılmıştır.

Hastanemizde hasta odaları 1 kişilik veya 2 kişilik şekilde oluşturulmuştur. Her odada yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, klima, televizyon, buzdolabı standart olarak bulunmaktadır. Toplam odada yatakla hizmet verilmektedir. Ayrıca yoğun bakım üniteleri ile ayaktan tedavi ünitelerinde (acil servis, onkoloji ve Günlük Tedavi Merkezi ile hemodiyaliz ünitesi) ile toplam tedavi yatağı bulunmaktadır.

POLİKLİNİKLER

• Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Nefrolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nefroloji
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Psikiyatri
  • Üroloji

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesirandevu, adres, telefon , ulaşım harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Randevu AlDiyarbakır'da Devlet HastanesiTelefon : () 00 60Randevu T : Adres : Elazığ Yolu Km Üçkuyular Mevki Toki Karşısı Yenişehir/diyarbakır , DiyarbakırWeb : funduszeue.infota ve Yol TarifiHata Bildir

Lütfen Dikkat :Telefonla Randevu Alma Hattı "" Randevu Alma web sitesi funduszeue.info funduszeue.info sağlıklı ve güncel bilgiler için Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret ediniz yada telefon numarasından iletişim kurunuz.

Etiketler : randevu al,Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, adres,tahlil sonuçları, laboratuvar sonuçları, telefon, yol tarifi al, ulaşım, nasıl gidilir, nerede, iletişim bilgileri, online randevu,e-randevu

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Haritası

Yol Tarifi Al

DİYARBAKIR GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RANDEVU AL HASTANE NEREDE NASIL GİDİLİR

İletişim

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Elazığ Yolu Km Üçkuyular Mevkii Kayapınar/Diyarbakır
Tel: () 00 60

Hastanemiz Ergani'ye giderken km de sol kolda bulunmaktadır. Hastanemize Belediye otobüsleriyle aşağıda yer alan numaralı otobüslerden ve devamındaki linkte yer alan güzergahları seçerek ulaşabilirsiniz.
Balıkçılarbaşı : CE1
Dağkapı : CE2 - CE3 - CE4 - E8 numaralı araçlardan
Yeni Otogar : E9  numaralı araç ile
Eski Otogar : E7  numaralı araç ile

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ek Bina
Talaytepe Mahallesi,, Urfa Yolu, Merkez/Bağlar/Bağlar/Diyarbakır
Tel: () 91 29
e-Mail: [email&#;protected]
HEMEN RANDEVU ALTIKLAYIN

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası