youtube akın dil / YouTube'da videolar için yeni özellik: Yapay zeka dublaj yapacak

Youtube Akın Dil

youtube akın dil

YDS SINAVI'NA NASIL HAZIRLANMALIYIM ?

YDS SINAVINA NASIL HAZIRLANMALIYIM?

YDS Sınavına hazırlanmak isteyen adayların en çok merak ettiği konulardan birisi de “YDS sınavına nasıl hazırlanmalıyım?” sorusudur. 

Bu sorunun cevabı; hazırlanacak adayın İngilizce eğitim geçmişi, hedefleri, ekonomik koşulları gibi birçok değişkene bağlıdır.

Ancak, Akın Dil Eğitim olarak, bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler, öğrenci deneyimleri  ve istatistiksel veriler ışığında, sizlere YDS’ye nasıl hazırlanmanız gerektiği konusunda faydalı olduğuna inandığımız tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

SEVİYEYE UYGUN YDS HAZIRLIĞI

Öncelikle YDS’ye hazırlanmak isteyen bir adayın İngilizce eğitim geçmişi önemlidir;  eğitim hayatında veya iş hayatında edindiği İngilizce bilgiseviyesini sorgulamak gerekir. Seviyenizi öğrenmek için, sizler için hazırladığımız  “Yds Seviye Tespit Sınavı”na buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer İngilizce seviyeniz temel bir düzeyde ise, bugüne kadar hiçbir sınav hazırlığı eğitimi almadıysanız, YDS’ye hiç girmediyseniz yada YDS’den üzerinden aralığında bir puan aldıysanız, Temel YDS hazırlık gruplarıyla eğitime başlamanız gerekir. Bu eğitim İngilizce altyapısı gerçekten zayıf olan adaylar için planladığımız bir süreçtir. BU süreç, Ön Hazırlık + YDS eğitimini içermektedir. Temel Düzey bir adayın destek alarak YDS’ye hazırlanması daha doğru bir ilerleme yoludur. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için fiziksel YDS eğitimleri için yaşadığınız şehirdeki kurs merkezlerimiz ile iletişime geçebilir, Online eğitim almak için ise funduszeue.info sitemizden Online / Offline / Video Ders al gibi size sunduğumuz farklı eğitim paketlerimizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

On Line ders içerikleri için tıklayınız

ÖRNEK YDS EĞİTİM SÜRECİ

SEVİYE = TEMEL DÜZEY

SÜRE = Ortama 6 ay

Eğitim Toplam 3 Aşamadan Oluşur.

1.Aşama

Ön Hazırlık

2. Aşama

YDS EĞİTİMİ

3. Aşama

Soru Çözüm & Deneme Sınavları

Ay

Ay

,5 Ay

Temel Kelime (Temel Sıfat ve Fiiller)

Temel Gramer konu anlatımı

Temel düzey okuma parçaları ve soru pratiği

Konu bazlı basit düzey testler ve çözümleri

YDS seviyesi kelime kategorileri ve testleri

YDS düzeyi hap bilgiler ve soru çözüm teknikleri ile gramer sorularına yaklaşım

Paragraf Soru türleri analizi ve sorulara bakış açısı kazandırma, soru pratiği

YDS Soruları  Çözüm teknikleri ve seçenek eleme yöntemleri

YDS’de çıkmış kelime soruları çözümü

YDS’de çıkmış gramer soruları analizi, çözümü, seçenek eleme

YDS’de çıkmış paragraf türleri ile ilgili soruların  analizleri ve seçeneklerin elenmesi

Çıkmış ve özgün soru çözümü ve analizi

YDS Deneme ve çözümleri

TEMEL BİR SEVİYE İLE BAŞLADIĞIMDA  YDS’DEN ORTALAMA KAÇ PUAN ALABİLİRİM?

İngilizce altyapısı zayıf olan yada öncesinde YDS’den aralığında puan alan adaylara sunduğumuz bu ÖN HAZIRLIK + YDS Eğitimi ile,

• adayın düzenli derse katılarak
  • ödevlerini eksiksiz yaparak,
  • kelime ve okuma çalışmalarına öğretmeninin de yönlendirmesi doğrultusunda ağırlık vererek,
  • sınav öncesinde yaptığımız  Özgün YDS Deneme Sınavlarımıza katılıp, soruların analiz videolarını izleyerek ortalama puan almaları birincil hedeftir.

Özgün YDS DENEME SINAVI analiz videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

funduszeue.info?v=fMz7NAUibVQ

Ancak bu eğitim sürecini sadece YDS’ye hazırlanmaya ayıran ve bu 6 aylık süreçte gerçekten titiz bir çalışma yürüterek en temelden başlayıp daha ilk YDS denemesinde 80 puan üstü alan çok sayıda öğrencimiz vardır.

Aşağıdaki linkten bu öğrencilerimizin bazılarının kendi anlatımlarıyla YDS EĞİTİM SÜRECİ ile ilgili izlenimlerini izleyebilirsiniz.

funduszeue.info?v=ok6QwdLmfwo

funduszeue.info?v=eW8d9FOBG9U

funduszeue.info?v=2tmBdcAOpaA

funduszeue.info?v=exPWPA0EB0s

YDS’YE BİREYSEL OLARAK HAZIRLANABİLİR MİYİM?

Kurs yardımı olmaksızın, YDS’ye kendiniz bireysel olarak hazırlanmayı tercih ederseniz, seviyenize özel olarak hazırlanmış olan “Temel Düzey, Orta Düzey veya İleri Düzey YDS” eğitim KİTAP VE kaynaklarımız ile oluşturduğumuz paketlerimizi inceleyip edinebilirsiniz.

YDS Kaynakları için tıklayın

YDS için özel olarak hazırlanmış kaynaklardan sınav hazırlığı yapmanız oldukça önemlidir.Çünkü YDS’ye hazırlık genel İngilizceden farklı olarak akademik düzeyde dilbilgisi, kelime ve okuma bilgisi gerektirir. Ayrıca çeldirici seçenekler nedeniyle, YDS taktik ve strateji bilgisine sahip olmak da YDS sınavında size, hız ve puan kazandıracak önemli bir faktördür.

YDS tekniklerini öğrenen adaylar sorulara nasıl bir yaklaşımla bakmaları gerektiğini bilir ve çeldirici şıkları da rahatlıkla eleyerek, doğru cevaba kolaylıkla ulaşabilirler.

Aşağıdaki linke tıklayarak YDS sorularına nasıl yaklaşmanız gerektiği ve seçenekleri nasıl elemeniz gerektiğiyle ilgili, bir Yds deneme sınavı çözüm videmuzu izlemenizi öneririz.

Yds Deneme Sınav Çözümü

Dolayısıyla adayların bu tür YDS STRATEJİLERİNİ uygulayabilmesi için, iyi bir YDS kelime - YDS okuma – YDS Grammer bilgisine sahip olması şarttır.

Tüm süreçle ilgili aklınıza takılan her konuda daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

funduszeue.info

BAŞARILAR DİLERİZ … 

selam arkadaşlar, her gün ingilizce yazışırım, telefonda konuşurum, karşı tarafı da rahat anlarım, diyalogda da tekleme olmaz buna güvenerek bari yds'ye gireyim de dil tazminatı alayım dedim ancak ben galiba ingilizce bilmiyormuşum ya :(

bu kadar rahat iletişim kuruyorken nasıl bu kadar eksik olabilirim anlayamadım. elimde cesur öztürk ve ahmet akın kitapları var. cesur hocanınkiler zaten çıta Allahüekber dağlarında, belli ki o kadar ileri değil düzeyim. Ahmet hocanın kitaplarından bakıyorum ama bazı konuları iyice unutmuşum birisi anlatmadan da sadece okuyarak tam olarak yerleşmiyor.

artık nisan için yetiştireem zaten diye çok da üstünde durmayacağım, nisan sınavını bir ön deneme gibi düşünüp sonrasında ekimdeki sınav için ydstime'dan paket alıp video izleyerek çalışayım diyorum. ydstime ile hazırlanan varsa yorumlarını duymaktan memnun olurum.

ama nisan sınavı için de youtube'dan konu anlatımları da dinleyeyim diyorum. memnun kaldığınız, anlatımı güzel kanallar varsa onları da öğrenmek isterim.

onun dışında taktik olarak verebileceğiniz bilgiler de harika olur, çıkmış sorulara mı abanayım, kelimeye mi ağırlık vereyim, full gramer mi kasayım mesela?

cevap yazanlara şimdiden teşekkürler, sevgiler

ydstime iyidir. Yunus hoca derslerde o kadar akıcı konuşuyor ki dikkatiniz başka şeye veremiyorsunuz.

Restclean

Ben çok memnun kaldım Yunus Hocadan. Özellikle kelime bilgimin neredeyse tamamını ona borçluyum. Sıfıra yakındı seviyem aldım iki buçuk üç aylık bir çalışma ile. Kesinlikle taktik öğretmiyor zaten önermiyorda. Ama o kelimeleri bir şekilde aklınıza yerleştiriyor. Benim için ders dinlediğim kişinin ses tonu, enerjisi çok önemli. Enerjiside yüksek bir hoca. Vakit bulabilsem bu dönem içinde alacaktıfunduszeue.infoikle tavsiye ederim. Kaynaklarıda güzel. (Ben döneminde almıştım kursu. Kitapları bitirmemişim Nisan için onlardan çözüyorum.)
Biraz reklam gibi oldu ama o dönem en uygun fiyatlı kurs buydu ondan tercih etmiştim. Şimdi fiyatlara bakmadım. Ama iyiki almışım

hayalhayal

bence kursa kaydolmadan youtube üzerinden de iyi sonuçlar alabilirsiniz temeliniz de varmış madem. bunun için öncelikle tema dil, taç dil, ankara dil akademisi gibi kanallardan soru çözüm videolarını izleyip soru tiplerini tanımakla başlayabilirsiniz. taktik gibi değil ama sorulara nasıl yaklaşılacağını görmek açısından bana çok yararı olmuştu.
sonra bol bol deneme çözmelisiniz, mümkünse bir oturuşta süre tutarak. bağımsız çözünce sorun yaşanmazken 80 soru tek seferde cidden beyin yakıyor, mental olarak buna kendinizi olabildiğince hazırlamaya çalışın derim. bir de karşınıza çıkan bilmediğiniz kelimeleri not edip arada göz atmayı ihmal etmeyin. soru çözdükçe eksiklerinizi tespit edip onlar üzerinden ilerleyerek bir yol haritası oluşturabilirsiniz.

i think therefore i am

1

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası