peugeot 106 assetto corsa mod / ASSETTO CORSA ( GT5 VS FM3'e RAKİP ) - Sayfa 21

Peugeot 106 Assetto Corsa Mod

peugeot 106 assetto corsa mod

1. funduszeue.info Forum
  2. Oyun Sunucularımız
  3. BestAimers LFS
  4. TWEAK
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yorum Sayısı:
Konu Sayısı: 12
Beğenilme: 0 mesajda 0 kez beğenildi
Beğenme: 0

BestPoints: BP,59
[-]
  •
Yorum Sayısı:
Konu Sayısı: 21
Beğenilme: 1 mesajda 1 kez beğenildi
Beğenme: 1

BestPoints: BP,04
+10 ila + tl arası para veren bi araç olsada alsak yahu :)
[-]
  •

#

This thread laspost was made 30 days ago. Please only reply if you have a good reason to.

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu: ASSETTO CORSA ( GT5 VS FM3'e RAKİP )

• , #

SametYkn çevrimdışı
    SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıAranel CiryatanNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ekran çözünürlük ayarlarını kontrol edin. korsanda çalışıyorsa yine açılacaktır.

ne yazık ki olmuyor

41 UU Peugeot gti
    34 YKN 76 Citroen c3
    34 YKN 89 Vw Transporter T5

• , #

• , #

mertkaya çevrimdışı

Hakan s13 s14 modları var 2jz swapli, onlarla lfs ve rfactor'de olduğu gibi dori dori yanlanabiliyor Ayar olarak profillerda seninkinin aynısı benimde, sadece derece, oyun içinde de g27 için hazır profili seçtim. Ha birde ffb'yi her oyuna girişimde %80'e indiriyorum. Bu şekilde xbow ile ringde, gt86'yĺa da akinada her virajı yanlayarak dönüyorum. Senin sıkıntın bence derece ve ffb'nin oyun içinde % olması Hakan.
    Online girmek lazimda öncesinde finallerin bitmesi lazim Ha birde Honda Nsx modu güzel onuda bir dene

• , #

• , #

SametYkn çevrimdışı

bende de aynı direksiyon var daha doğrusu kuzenim g27 aldı banada driving force u verdi G27de efsane bir ayar yaptı ona gittiğimde manuel vitesle yanlama keyfi yaşıyoruz ben de onun ayarını kullandım oldu gibi bir şey oyunu oynamaya başlayıp ayarları oturtursam sizinle resim paylaşırım

41 UU Peugeot gti
    34 YKN 76 Citroen c3

• , #

SametYkn çevrimdışı
    Bu şekilde yapın ayarlarınızı

41 UU Peugeot gti
    34 YKN 76 Citroen c3

• , #

SametYkn çevrimdışı
    Edit: üst postta resimlerdeki yazılar okunmadığı için büyük boyut resim düzenlemesi

Bu şekilde yapın ayarlarınızı

41 UU Peugeot gti
    34 YKN 76 Citroen c3

• , #

elimde %20 indirimli 2 adet project cars var bilginize dostlar.

funduszeue.info
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

• , #

• , #

Ön kayıtlar devam ediyor. Katılmak isteyenler kaçırmasın

funduszeue.info

funduszeue.info

• , #

Sokak arabaları ile Nurburgring etkinliğimiz var. Bekleriz.

funduszeue.info

funduszeue.info

• , #

• , #

lethaldoze çevrimdışı
    lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

honda koysalardı iyiydi şu pakete.

• , #

BravoHGT86 çevrimdışı
    BravoHGT86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aranel merhaba. Simracertr forumuna bir türlü üye olamadım şifre kısmında problem yaşıyorum. Sayı ve harf karışık girmeme rağmen kabul funduszeue.infoımcı olurmusun. Bugün güzel zamanlar attım boşa gidecek hepsi. AC de Ufuk baba olarak kayıtlıyım.

• , #

• , #

BravoHGT86 çevrimdışı
    BravoHGT86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıAranel CiryatanNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

boşa gitmez dostum kayıt devamlı tutuluyor. Şifre yazarken büyük küçük harf ve rakamlar olsun. büyük küçük harf olmazsa kabul etmiyor.

Tamam sağol tekrar deniyorum.

• , #

Buğra Sezer'in anlatımıyla SimRacersTR DTM Şampiyonası Silverstone GP

funduszeue.info?v=Q2TULlLx6Dc

funduszeue.info

• , #

funduszeue.info

• , #

TigeR çevrimdışı
    TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klavyeyle oynanımı nasıl oyunun?
    Araçlar hep supersport mı birde sadece pistlerde mi yarışıyoruz?
    Ona göre steam indirimlerinden düşüneceğim

AlıntıLudacrisNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası