fenerbahçe yaması 2019 / Fenerbahçe’ye transfer ihtimali arttı - Yeni Mesaj

Fenerbahçe Yaması 2019

fenerbahçe yaması 2019

Fenerbahçe bombaları patlatıyor

HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 HAZİRAN , CUMARTESİ
logo
Teknik direktörü belli olmamasına rağmen Kent ve Dzeko'nun transferlerini bitiren Fenerbahçe, gözünü şimdide Brezilyalı yıldız Coutinho'ya dikti 
/ Güncelleme:

Yeni Mesaj arşivinde 'tarihte bugün'

Yeni Mesaj Gazetesi arşivi yılına kadar eksiksiz içerikle erişime açık olup ayrıca tüm arşivde anahtar kelimelerle arama yapmak da mümkündür.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Giresunspor Başkanı Yamak: Kulübü satmaya hazırız

Yamak, Giresunspor tesislerinde düzenlenen "Birlik, Beraberlik ve Vefa Buluşması" toplantısında yaptığı konuşmada, kulübün borçları ve gelecek sezon oluşturmayı planladıkları sponsorluk gelirleriyle ilgili bilgi verdi.

Ara transfer dönemi için ödenmesi gereken borçlar olduğunu vurgulayan Yamak, ocak ayındaki transfer tahtasını açtırmaları için yaklaşık milyon lira gerektiğini söyledi.

Yamak, bu sezon takımı tekrar kurmaları için yaklaşık 50 milyon liraya daha ihtiyaçlarının olduğunu dile getirerek, Giresunspor'un ocak ayına kadar milyon liraya ihtiyacı olduğunu kaydetti.

"Kulübün yüzde 49'unu alabilecek kim varsa çıksın"

Kulübe sahip çıkılması yönünde çağrıda bulunan Yamak, şöyle devam etti:

"Ben buradan çağrıda bulunuyorum, yerli, yabancı, yatırımcı, bu kulübü alabilecek, talipli olabilecek kim varsa arkasında çalışmaya hazırım, kulübü hemen kendilerine vermeye hazırız. Kulübü alacak kişilerin sadece ekonomik değil hukuki olarak, altyapı olarak, kulübün sürekliliği olarak, bu kulübün, Giresunspor Kulübü Derneği'nin yüzde 51 hisselerine sahip olup, yüzde 49'unu alabilecek kim varsa çıksın bugün hazırız. Önceki genel kurulda da bu yapılmış verebiliriz. Buraya çıkıp, sahip çıkabilecek bir yönetim varsa, eğer bu parayı sağlayabileceklerse ben hemen kongreye gitmeye hazırım. Kesinlikle bu kulübün koltuk sevdalısı değilim, gerekeni yapmaya hazırız."

Giresun Valisi Enver Ünlü ise Giresun sevdalılarından Giresunspor'a destek beklediklerini belirtti.

Giresunspor'un Spor Toto 1. Lig'de tekrar büyük başarılara imza atmasını temenni eden Ünlü, "Süper Lig'den "düştük' demiyorum 'ara verdik' diyorum. Tekrar mali yapımızı güçlendirip inşallah tekrar Süper Lig'e dönebiliriz, döneriz, bu altyapı, bu enerji bizde var ama 1. Lig için güçlü bir takım kurup, güçlü bir yönetim kurup orada mücadele etmemiz lazım. Çünkü orada da Süper Lig adayı pek çok takım var." diye konuştu.

AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür de Giresunspor'un yanında olduklarını ifade ederek, "Tabi kolay bir şey değil, borçlarımız var, büyük iş adamlarımızı bu işe angaje etmemiz gerekiyor gönüllü olarak, tabi bununla alakalı da bizler çalışacağız, gelen dostlarımıza hatırlatacağız, 'Giresunspor'u sevenleri burada görmek istiyoruz' diyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Giresunspor'un yeni sezon formaları tanıtıldı.

FENERBAHÇE YAMASI 21/22 YENİ FORMALAR GÜNCEL KADRO DREAM LEAGUE SOCCER

Bugün sizlere DREAM LEAGUE SOCCER'de fenerbahçe / sezonu yeni güncel yamasını tanıttım! Yama tamamen güncel ve son sürümdür, para hilesi mevcüt, tüm transferler açık ve dahası tüm logolar lisanslı!

Oyuna komple fenerbahçe kulübü eklendi, yamada sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para tamamen sınırsızdır ve hiç azalmayacak.

Kadro tamamen güncellendi tüm fenerbahçe oyuncuları kadroda mevcüt! Pozisyonlar tamamen doğru bir şekilde ayarlandı ve takımdaki bütün oyuncular pozisyonlarına göre muazzam bir şekilde dizildi.

Ve fenerbahçe kadrosunun hem normal ve hem % kadrosu mevcüt istediğinizi indirebilirsiniz sadece bir dosya indireceksiniz ve ikisininde kurulumu aynı şekildedir.

Yamaya özel yeni fenerbahçe - sezonu formaları tasarlandı. Ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar güncel ve eksiksizdir.

Yeni stadyum şekillendi! Stadyum şükrü saraçoğlu stadyumuna benzetildi ve kapasiteside neredeyse aynı!

FENERBAHÇE % KADRO

FENERBAHÇE NORMAL KADRO

Dream League Soccer Apk İndir &#; Para Hileli

85

Dream League Soccer , sınırsız para hileli olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Oyunda gözle görülür bir iyileşme sağlandı, sizlerin de hoşuna gideceğini düşünüyorum. En iyi oyuncuları takımınıza katın. Bir futbol hayranıysanız bu oyunu kesinlikle deneyin. Sizlere iyi eğlenceler diliyoruz.

• Sürüm:
  • Boyut:  MB
  • Gereken Android Sürümü: ve üzeri

Kurulum

1. &#;Dream League Soccer v Mod funduszeue.info&#; uygulamasını indirerek cihazınıza kurulumu gerçekleştirin.

İndirme Linkleri

Kategori: Android Spor

Etiketler: Dream League Soccer Hileleri,Dream League Soccer Mod Apk,Dream League Soccer Sınırsız Para Hilesi,Dream League Soccer Transfer Hilesi

Benzer Yazılar

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası