ömrüm bitirmiş viranemiyem sözleri / Dil Beyti | Ömrün Bitirmiş Virane Miyem - Allah Hu Allah

Ömrüm Bitirmiş Viranemiyem Sözleri

ömrüm bitirmiş viranemiyem sözleri

Şarkıya Göre

Tweet

Beğen1

Ömrün bitirmiş viranemiyem Aklın yitirmiş divanemiyem
Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah
Kanat vururum, döner dururum Yanar kururum, pervanemiyem
Yaşlı gözlerim, tutmaz dizlerim Yolun gözlerim, mestanemiyem
Aşkî can feda, olsa ne fayda Aşk oku yayda, kemanemiyem

İsmail Arslan

İsmail Arslan

Sitemizde sanatçıya ait toplam 10 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Sitemizde

• Toplam Şarkı Sayısı
  • Toplam Sanatçı Sayısı
  • Toplam Dinlenme
  • Bugün Dinlenen Şarkı Sayısı
  • Toplam Yorum Sayısı

En Son Eklenen İlahilerimiz

Ah mine'l-aşkı ve hâlâtihî

NEY&#;M ?

Ömrün bitirmiş
Vîrâne miyim
Aklın yitirmiş
Dîvâne miyim

Nedir bu hâlim
Artar melâlim
Söyle a zâlim
Bîgâne miyim

Kanat vururum
Döner dururum
Yanar kururum
Pervâne miyim

Şaşırdım kaldım
Binbir renk aldım
Doldum boşaldım
Peymâne miyim

Yaşlı gözlerim
Tutmaz dizlerim
Yolun izlerim
Mestâne miyim

Hâlim söylenir
Gör neler denir
Herkes eğlenir
Terâne miyim

Meczûb sanırlar
Mecnûn tanırlar
Hep aldanırlar
Uryâne miyim

Koy söylesinler
Âşık desinler
Deli bilsinler
Yegâne miyim

Aşkî can fedâ
Olsa ne fayda
Aşk oku yayda
Kemâne miyim

Ziynetü'l Kulûb, Sayfa

"Medîne-i Münevvere'nin Bülbülü" lakabıyla tanınan merhûm Abdullah Ferec, Efendi Hazretlerine muhabbetinden, Medîne-i Münevvere'de okunan bir ilâhinin nağmelerini Efendi Hazretlerinin bu nutk-i şerîfinin güftesine giydirerek okumuş ve eser Türkiye'de de çok meşhûr olmuşdur. Biz bu sayfada her iki okunu&#;unu da göstermek istiyoruz. A&#;a&#;&#;daki ilk kay&#;t Medîne-i Münevvere'deki okunu&#;una âittir.

A&#;a&#;&#;daki kay&#;tta ayn&#; ilâhiyi baz&#; farkl&#;l&#;klarla Türkiye'de okundu&#;u &#;ekliyle dinleyebilirsiniz.

Abdullah Ferec hakkında bilgi için &#;u yazımıza bakınız.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası