tarkan aşk incelik ister / "BENI ANLAMA" LYRICS by TARKAN: Beni sev, sev de

Tarkan Aşk Incelik Ister

tarkan aşk incelik ister

Şarkı Sözleri

Ana SayfatTarkanBeni Anlama

Tarkan - Beni Anlama

Bu sayfada Tarkan adlı şarkıcıya/gruba ait Beni Anlama şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Beni sev, sev de anlama
Dokun, hisset, ne olur sorgulama
Sakın beni yargılama
Yapma, değiştirmeye çalışma
Ah vazgeçme
Arzula, sev, okşa beni, üzme, ne olur üzme
Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni
Sen bana, ben sana benzersek ne olur
Nasıl dayanır ki aşk bu kadar ayrılığa

Beni neden sevdiğini hatırla ne olur
O ilk günler nasıl da aşkla sevişirdik
Aşk incelik ister canım, hoyrat olma
Beni böyle sev, değiştirme, boşver anlama
Bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak
Galibi yoktur ki hiç, aşk bu unutma
Aşk bu aşk olacak
Sen izin verirsen yaşanacak

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(2 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

Tarkan
  • Acımasız, ziyaret
  • Acımayacak, ziyaret
  • Adımı Kalbine Yaz, ziyaret
  • Affedin Bizi Çocuklar, ziyaret
  • Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine, ziyaret
  • Arada Bir, ziyaret
  • Arada ßir, ziyaret
  • Arar Buluruz, ziyaret
  • Aşk, ziyaret
  • Aşk Bu Değil Mi, ziyaret
  • Aşk Gitti Bizden, ziyaret
  • Aşk Gitti Bizden (Feat. Ozan Çolakoğlu), ziyaret
  • Asla Vazgeçemem, ziyaret
  • Ay, ziyaret
  • Ayrılık Zor, ziyaret
  • Bal Küpü, ziyaret
  • Bam Teli, ziyaret
  • Başına Bela Olurum, ziyaret
  • Bekle, ziyaret
  • Ben Senin, ziyaret
  • Tarkan - Tüm Şarkılar, şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Beni sev, sev de anlama
Dokun, hisset, ne olur sorgulama
Sakin beni yagirlama
Yapma, degistirmeye çalisma
Ah vazgeçme
Arzula, sev, oksa beni, üzme, ne olur üzme

Ele geçirmeye çalisma hiç böyle beni
Sen bana, ben sana benzersek ne olur?
Nasil dayanir ki ask bu kadar ayniliga?
Beni neden sevdigini hatirla ne olur
O ilk günler nasil da askla sevisirdik!

Ask incelik ister canim, hoyrat olma!
Beni böyle sev, degistirme, bosver anlama
Bir güç savasi degil bu, kendi haline birak
Galibi yoktur ki hiç, ask bu unutma.

Ask bu ask olacak
Sen izin verirsen yasanacak!

Beni sev, sev de anlama   Dokun, hisset, ne olur sorgulama   Sakin beni yagirlama   Yapma, degistirmeye çalisma   Ah vazgeçme   Arzula, sev, oksa beni, üzme, ne olur üzme      Ele geçirmeye çalisma hiç böyle beni   Sen bana, ben sana benzersek ne olur?   Nasil dayanir ki ask bu kadar ayniliga?   Beni neden sevdigini hatirla ne olur   O ilk günler nasil da askla sevisirdik!      Ask incelik ister canim, hoyrat olma!   Beni böyle sev, degistirme, bosver anlama   Bir güç savasi degil bu, kendi haline birak   Galibi yoktur ki hiç, ask bu unutma.      Ask bu ask olacak   Sen izin verirsen yasanacak!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası