istanbul bilişim alışveriş merkezi / How to get to Airport AVM İstanbul Bilişim in Bakirköy by Bus, Metro, Train or Cable Car?

Istanbul Bilişim Alışveriş Merkezi

istanbul bilişim alışveriş merkezi

How to get to Airport AVM İstanbul Bilişim in Bakirköy by Bus, Metro, Train or Cable Car?

Public Transit to Airport AVM İstanbul Bilişim in Bakirköy

Wondering how to get to Airport AVM İstanbul Bilişim in Bakirköy, Turkey? Moovit helps you find the best way to get to Airport AVM İstanbul Bilişim with step-by-step directions from the nearest public transit station.

Moovit provides free maps and live directions to help you navigate through your city. View schedules, routes, timetables, and find out how long does it take to get to Airport AVM İstanbul Bilişim in real time.

Looking for the nearest stop or station to Airport AVM İstanbul Bilişim? Check out this list of stops closest to your destination: Kültür Üniversitesi - Avcilar Yönü; D Güney Yanyolu; Adli Tıp Kurumu - Yenibosna Metro Yönü; Yenibosna; Kuleli / Şirinevler Yönü; Kuleli / Güneşli-Kuyumcukent Yönü; Kuleli - Yenibosna Metro Yönü; İhlas Koleji - Yenibosna Metro Yönü; Kuleli - Kuyumcukent Yönü.

BusE34AS34BZ34G79B89B98THS1Train:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Metro:M1A

Want to see if there’s another route that gets you there at an earlier time? Moovit helps you find alternative routes or times. Get directions from and directions to Airport AVM İstanbul Bilişim easily from the Moovit App or Website.

We make riding to Airport AVM İstanbul Bilişim easy, which is why over million users, including users in Bakirköy, trust Moovit as the best app for public transit. You don’t need to download an individual bus app or train app, Moovit is your all-in-one transit app that helps you find the best bus time or train time available.

For information on prices of Bus, Metro, Train and Cable Car, costs and ride fares to Airport AVM İstanbul Bilişim, please check the Moovit app.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Airport AVM İstanbul Bilişim Address: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii street in Bakirköy

İstanbul Bilişim&#;den alışveriş yapanlar ürünlerini de paralarını da alamıyor: &#;Dolandırıcılıkla karşı karşıyayız, yeni bir &#;Tosuncuk&#; vakası&#;

İstanbul Bilişim’den buzdolabı almak isteyen Gökhan Önal, parasını yatırmasına rağmen ürünü teslim alamadı. Tüketici Hakem Heyeti tarafından haklı bulunmasına rağmen şirket konkordato ilan ettiği için yatırdığı ücreti geri alamayan Önal, &#;Dolandırıcılıkla karşı karşıyayız, yeni bir ‘Tosuncuk’ vakası&#; dedi.

Teknoloji ürünleri satan &#;İstanbul Bilişim&#;(Retro Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti) isimli firma, müşterilerini mağdur etti. Mağdurlar şikayetlerini yetkili kurumlara yapmasına rağmen sonuç alamıyor. Müşteriler ürünlerin bedelini ödemesine rağmen şirket ürünleri teslim etmiyor. Şirket geçen ay konkordato ilan ettiği için müşterilerin mahkeme yolu da şu an için kapandı.

İstanbul Bilişim tarafından mağdur edilen Gökhan Önal, yaşadıklarını Medyascope&#;a anlattı.

Buzdolabı almak için internette araştırma yapan Önal, en uygun fiyatı İstanbul Bilişim’de gördü. Daha hızlı almak için İstanbul Bilişim&#;in mağazasına giden Önal, internetteki fiyatın mağazadaki fiyattan lira daha uygun olduğunu öğrendi. Önal, mağazada çalışan personele internet fiyatından almak istediğini söyleyince kendisine, &#;İnternet satışında stok olduğu için fiyatta indirime gidiyorlar&#; denildi.

&#; lira ucuz olması cazip geldi&#;

Aradaki farkı ödemek istemeyen Önal, 18 Mayıs’ta internet üzerinden buzdolabı siparişi verdi. Somut olarak mağazası olduğu için aklına kötü bir şeyin gelmediğini söyleyen Önal, &#;İnternet sitelerinde &#;14 gün içinde kargoda&#; yazıyordu. Acelem olmadığı için 14 gün beklemenin sakıncası olmadığını düşündüm. lira ucuz olması cazip geldi. Bir sıkıntı yaşarsam gider mağazadaki yetkililerle görüşürüm diye düşündüm&#; dedi.

&#;Havale ile daha ucuz oluyor&#;

İnternet satışında da tuzak kurulduğunu belirten Önal, &#;Benim almak istediğim buzdolabını kredi kartı ile alırsanız TL ucuz oluyor. Hesaba havale yaparsınız TL ucuzluyor. Şirketin böyle yapmasının sebebi, kredi kartıyla alınan ürün bankaya telefon ederek iptal edilebiliyormuş. Havalede ise böyle bir şansınız kalmıyor&#; diye konuştu.

&#;Şirket Google&#;a çok fazla reklam vermiş&#;

Önal, ürünü gelmeyince şirket ile iletişim kurmaya çalıştı. Siparişinin üzerinden üç hafta geçmesine rağmen teslim alamayan Önal şirkete telefon üzerinden ulaştı. Telefonda yarım saati aşan bir zaman geçtikten sonra yetkiliye ulaşan Önal, yaşadıklarını şöyle anlattı: &#;Stoklarda yaşanan sıkıntı nedeniyle bir hafta daha ürünün ulaşmasının ertelendiğini söylediler. Sürenin bitmesiyle beraber tekrar şirkete ulaşmaya çalıştım. Bu sefer 40 dakika telefonda bekletildikten sonra yetkiliye ulaştım. Satın almamın üzerinden 40 gün geçmesine rağmen ürün bana ulaşmadı. Bunun üzerine şüphelenmeye başladım. İnternet üzerinden detaylı araştırma yapmaya başladım. Google’a çok fazla reklam verdikleri için üst sıralarda hep kendi siteleri çıkıyor. Aşağılara doğru gidildikçe şikayet edilen sitelere denk geliyorsunuz. &#;Şikayetvar&#; sitesinde üç-dört bin şikayete denk geldim. Korkunç bir tabloyla karşılaştım.&#;

Kendisi gibi başka mağdurların da olduğunu öğrenince hareket geçen Önal, &#;Şikayetvar sitesine hemen bir şikayet de ben oluşturdum. Daha sonra Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikayette bulundum. Şikayetlerim üzerine İstanbul Bilişim websitesi&#;nde iptal seçeneği eklendi. O zamana kadar aldığınız ürünü iptal etme şansınız yoktu. Ben de hemen iptal ettim. Parayı yatırmaları için 14 gün yasal süreleri varmış. O süreyi beklemek zorunda kaldım. Ürünü aldığım tarihten itibaren iki ay geçmiş oldu. CİMER’den, İl Tüketici Hakem Heyeti&#;ne başvurmam söylendi. Hemen başvuru yaptım, dilekçemi verdim. Tam o sırada şirket konkordato başvurusu yaptı. Konkordato başvurusu yapması nedeniyle Tüketici Hakem Heyeti&#;nin vereceği kararın da bir anlamı kalmıyor&#; diye konuştu.

&#;Yaşadıklarımız yeni bir &#;Tosuncuk&#; vakası&#;

Sürecin takipçisi olan Önal, diğer mağdurlarla da görüşmüş. Konuyu takip eden avukat ile de görüşen Önal, “Dolandırıcılık ile karşı karşıyayız. Firma ürünleri piyasanın çok altında satmıyor. Makul bir indirim yaparak, inanmanızı sağlıyor. Tuzağa düşürüyorlar” dedi.

Şirket hakkında yetkili kurumlara fazla şikayet gitmesine rağmen şirketin bu yöntemle uzun bir süre çalışmaya devam ettiğini vurgulayan Önal, &#;Ticaret Bakanlığı hemen kayyum atasaydı, bu kadar mağduriyet olmazdı. Konkordato nedeniyle bir şey alamıyoruz. Alacağımıza dair de bir umudum kalmadı. Yaşadıklarımız yeni bir &#;Tosuncuk&#; vakası&#; diye konuştu.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası