mustafa mert koç küçüklüğü / Mustafa Mert Koç kimdir? Mustafa Mert Koç kaç yaşında, nereli? Mustafa Mert Koç hayatı

Mustafa Mert Koç Küçüklüğü

mustafa mert koç küçüklüğü

Mustafa Mert Koç kimdir? Mustafa Mert Koç kaç yaşında, nereli? Mustafa Mert Koç hayatı

Mustafa Mert Koç'un hayatı ve dizileri merak konusu oldu. Melisa Aslı Pamuk ile tatil görüntüleri paylaşılan genç oyuncu Mustafa Mert Koç hakkında merak edilenleri derledik

MUSTAFA MERT KOÇ KİMDİR?

Sinema ve dizi oyuncusu, sosyal medya fenomeni,, İstanbul doğumlu. Atılım Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Ayrıca Los Angeles’da oyunculuk eğitimleri aldı.

Şimdiye dek birçok film ve dizide rol alan Mustafa Mert Koç, Oyunculuğa yılında Kolpaçino adlı sinema filminde rol alarak başladı. ’de ATV ekranlarına gelen Şahin Tepesi dizisinde Cem karakterini, yılında rol aldığı Benim Adım Melek dizisinde Ömer karakterini canlandırdı.

Ayrıca, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla fenomen haline gelmiştir.

Rol Aldığı Diziler:

Benim Adım Melek (Ömer, )

Şahin Tepesi (Cem, )

Yeter (Mert, )

Hayat Bazen Tatlıdır (Onur, )

Rol Aldığı Sinema Filmleri:

Organik Aşk (Bülent, )

Ketenpere (Trafik Polisi, )

Kolpaçino (Kral, )

kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir