komik bayram mesajları 2012 / Bayram Kutlama Başlığı - Konu Dışı - Anime Manga Forum

Komik Bayram Mesajları 2012

komik bayram mesajları 2012

klasik bayram mesajlarına nazaran daha bir antika, daha bir ürperten mesajlardır.

örnek olarak;

mubarek seker bayramini tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiye'de ittifaken tevazu vu telaifle tebrik eder, alem-i islama malik-i ebediden sihhat muaffakiyyet ve para niyaz ederim.

"mutluluğunuz türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz demirel'in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar"

muhterem;
zatı alilerinin ultra mubarek glikoz fiestasını en deruni hislerimle kutlar, acunun ulu tengrisi cenabu rabbül aleminden sağlık mutluluk ve afiyet niyaz ederim.

"telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

bugün yüzün öpülmekten solsun
miğden 5 kilocuk şeker ile dolsun
cüzdanını mahalle bücürleri soysun
bayramın kutlu olsun

gömleğiniz levi's, pantolonunuz diesel olsun
bayramınız mübarek olsun.*

gibi mesajlar gösterebiliriz.

kafa yaran bayram mesajlarıdır.

mesaj: ramazan bitti bayram geldi artık rahat rahat sevişiriz erkekim benim bebişim.

cevap: ben şimdi ananı skmeye gidiyorum dönücem kızım benim. imza: babuşun.

(bkz: bebişe yazılan mesajın babuşa gitmesi)

istenilen her an sigara içilebilen, ve her can çektiğinde yemek yenebilen mübarek olmayan 11 aylar başlamıştır, hayırlı olsun.

Gecen barda, gündüzün cafede olsun. Elinde elektron-Basın kulaında mp3 ün olsun. iç kafan güzel olsn. Gecen konserde gündüzün yatağında olsunn. Müzik aç elektroyu çal Bası çal tikiler duysun.. Neşeli bayramınız kutlu olsun.*
+
Mutlulugun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntülerin memur maasi kadar düsük, gelecegin Demirelin keli kadar parlak olsun. Bayramın kutlu olsun.

klasik bayram mesajlarına yazılan cevaplar olabilir. yarabilir.

beş altı ay önce evlenmiş dayı oğlu bir kutlama mesajı atar;

ramazan bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz tamer, meral ÖZCAN

cevap:

biz de kutluyoruz. sur duvari, gamze, fatma, semra.

not: bekarlık sultanlıktır.

bunun üzerine gelen mesaj cok kısa ve özdür:

cevap:

PiÇ

puahahah abicim evlenmişsin işte ne kızıyosun yaran mı var hasret mi çekiyosun bekarlığa anlamadım ki.

edit: yukarıdaki isimler sallama kişiler dallamadır.

edit2: bunu kötüleyen arkadaşların kadınlarla arası kötü sanırsam. iyi de bana ne vuruyosunuz ben mi bozdum aranızı. tamam lan vallaha yalan söyledim çok iğrenç bi herifim kimse yüzüme bile bakmıyo ühüüühüüü. oldu mu. ayrıca bunu kötüleyen arkadaşlar bayan da olabilir. o zaman lafım yok. ayıp tabi benim de yaptığım. *

yemeğin sonsuz olduğu, içkinin gırla gittiği onbir ay başlamıştır, hayırlı olsun.

kalıplaşmış osmanlıca tamalamalarla oluşturulmuş uzuun cümlenin "kandiliniz mübarek olsun" diye bitenleri de yaran bayram mesajlarıdır. eleman ya dikkat etmedi o son kelimelere ya da "amaan o da mubarek gün bu da, ne fark eder" dedi. bilemiyoruz, ama biz arkadaşlarla çok güldük. orda olsanız siz de gülerdiniz.

karısını çok seven ve sürekli öven bir arkadaşımızın mesajını naklediyorum:
- yüzünüzden gülücükler eksik olmasın, bayramınız kutlu olsun. tonguç tömbeki ve biricik karısı!

aynı mesaj bilimum önemli gün ve gecede yollanmasına rağmen her seferinde okumaya başlar başlamaz yüzümün şekli değişiyor, her seferinde yutuyorum.
"senin ve yedi sülalenin taaaaaaa ramazan bayramı mübarek olsun"

"minareden atlarım bayramını kutlarım" tarzı aman herisel bir yaklaşımda mübarek günde yarabilir.

sana dar gelecek makberi kim kazsın
sığ desem tarihe sığmazsın

senin ve sevdiklerinin bayramı kutlu olsun.
eski sevgilinin ima içeren mesajları.hayır ne soracaksan sor adam funduszeue.info veririm dert değil funduszeue.info mı gülersin, beni unuttun mu diye sormak için kıvranmasına mı?

çocuğun farklı şehirde olan babasına çektiği msj;

"anladın sen onu".

aradan yarım saat geçer,internet bankacılığı kullanılarak hesaba belli bir miktar para aktarımı yapıldığı görülür.

gökten melekler insin, nur saçsınlar yüzüne, allah günahlarını affetsin, bakire meryemin rahmeti üzerine olsun. amin.

(dinle imanla alakası olmayan taşakçı arkadaşımın mesajıdır)

bu sene kurban bayramında sakın kurbanlık alma
kısa mesajla "KRBN" yaz 'ye gönder..
seni sevmeyenler sana kurban olsunlar. *

iki veya 3 sene önce babamın yanında çalışan bir kızın sevgilisine çektiği mesaj tipidir.
'sevgilim cumhuriyet bayramın mübarek olsun'
(bkz: yuh artık)

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

*

Ramazan Bayramı kutlama mesajları. Ramazan Bayramı için komik mesajlar, resimli simli kutlama mesajları ve en güzel ve yeni ramazan bayramı mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı, İslam dininde önemli bir bayramdır ve bu özel günde, Müslümanlar birbirlerine sevgi, saygı ve hoşgörü mesajları göndererek birlik ve beraberliklerini pekiştirirler. Bu mesajlar, sevdiklerimize bayramın anlam ve önemini hatırlatırken aynı zamanda onların bayram coşkusuna ortak olmalarını sağlar. Ramazan Bayramı mesajları, sevdiklerimize samimi duygularımızı ileterek onları mutlu etmenin yanı sıra, birlikte güzel anılar biriktirme ve gelecekte de birbirimizle bağımızı güçlendirme amacını taşır.

1. Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Sevgi, hoşgörü ve barış dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle&#;
  2. Sevgi, saygı ve hoşgörünün bir arada olduğu nice bayramlara&#; Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
  3. Gönüllerin birleştiği, sevgi ve saygının hüküm sürdüğü, barış ve kardeşliğin pekiştiği bir bayram diliyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
  4. Bayramların en güzeli, sevgiyle dolu olanıdır. Bu bayramda da sevgi, hoşgörü ve barışın hâkim olmasını diliyorum. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
  5. Gönüllerin coştuğu, sevginin arttığı, duaların kabul olduğu nice bayramlara&#; Ramazan Bayramınız mübarek olsun!
  6. Ramazanın manevi ikliminden aldığımız güçle, sevgi ve kardeşlik duygularımızı daha da pekiştirdiğimiz bir bayram geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
  7. Allah&#;ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerimize olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!
  8. Bu özel günlerde sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktireceğiniz, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
  9. Bayramların coşkusunu, sevgi dolu yüreklerimizle yaşayalım. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!
  10. Nice mutlu ve sağlıklı bayramlarda buluşmak ümidiyle, sevgi ve saygıyla&#; Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

*** Acı bizlerin yüzlerinde sadece bir tebessüm ettirebiliyorsa bunu İslam aleminin birbirine olan bağlılığı sebep olabilir. Nice nice Ramazan bayramları görmek dileklerimle Ramazan Bayramınızın mübarek olmasını dilerim.

*** Nice Ramazan bayramları vardır ki hatırlarız, nice dostlar vardır ki unutmayız, nice anılar vardır ki hep yaşanan, huzur bulunur Ramazan bayramlarındaki gibi&#; Ramazan Bayramınızın hayırlara vesile olmasını dilerim.
*** Ruhunuzu, çevrenizi ve damağınızı en güzel tatlara bulaştıran, güzel ve bereketli bir Ramazan Bayramı diler bayramınızı kutlarım.
*** Ettiğiniz tüm hayırlı duaların, yaptığınız tüm ibadetlerin ve tuttuğunuz tüm oruçların Allah katına ulaşmasına vesile olması dileklerimizle hayırlı Ramazan bayramı olsun.
*** Sözleriniz sevgi dolu olursa dua olur, dularınız Allah katına ulaşır ise nur olur, aynı yolda giden dualarımızn birleşip büyük nurlar ile Allah katına ulaştığı hayır ve bereket dolu Ramazan Bayramı dilerim.
*** Ramazan bayramınızın hayırlara vesile olup, İslam yanlısı gibi gözüken İslam düşmanlarından hem bu ülkenin hem de bu dünyanın tamamen temizlenmesi dileklerimiz ile. Yüce Rabbimden Ramazan Bayramınızın hem size hem ailenize hem de tüm islam alemine hayırlar getirmesini niyaz ederim. Ramazan Bayramınız hayırlı olsun.

*** Ramazan Bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirirken insanoğlununm yarınları içinde kararlı, insani ve hayırlı gelişmelerin olmasını Yüce Rabbimden niyaz eder. Kalpleri ihlas ile dolu tüm müslümanların bu uğurda dua ve hareket etmelerini dilerim.

Ramazan Bayramı Kutlaması İçin Simli Kutlama Mesajları

Simli Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları

Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

Resimli Ramazan Bayramı MesajlarıResimli Ramazan Bayramı MesajlarıResimli Ramazan Bayramı MesajlarıResimli Ramazan Bayramı MesajlarıResimli Ramazan Bayramı MesajlarıResimli Ramazan Bayramı MesajlarıResimli Ramazan Bayramı Mesajları

Komik Ramazan Bayramı Mesajları

• Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah&#;tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım
  • Sigaranın Serbest Olduğu, Günün her Saatinde Yemek Yenilebildiği 11 aylar Başlamış Bulunuyor.. Hayırlara Vesile Olması Dileğimle!
  • Karnın şekerle dolsun yanakların öpülmekten solsun cüzdanını bücürler soysun bayramın kutlu olsun..
  • Bunu yazan tosun okuyanın bayramı mübarek olsun&#;
  • İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun..
  • Sivas kongresi, Hatay&#;ın Kurtuluşu, Malatya&#;nın Kayısı festivali, cemrenin düşmesi, pancar sökümü, mart dokuzu, salça kaynatma, pekmez kaynatma, ve her ne kadar önemli gününüz var ise şimdiden kutlu olsun. Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadın, aramadın, sormadın dememeniz dileğiyle&#;.
  • Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü, İyi bayramlar diler.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası