hacı ahmet yaman kimdir / Yeni Malatyaspor'un yeni başkanı Hacı Ahmet Yaman oldu - Futbol Haberleri - Spor

Hacı Ahmet Yaman Kimdir

hacı ahmet yaman kimdir

Yeni Malatyaspor Başkan&#x; Ahmet Yaman: Bu tak&#x;m iyi yerlere gelecek

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Yaman yaptığı yazılı açıklamada, göreve geldikleri günden bu yana her zaman yanlarında olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın Yeni Malatyaspor konusundaki hassas duruşunun kendilerine güç verdiğini kaydetti.

Son olarak takım otobüsünün kullanım hakkının alınması noktasında gerekli mali desteği sunan Gürkan'ın bu düşünceli davranışının tüm Malatyalıları olduğu gibi kendilerini de memnun ettiğini aktaran Yaman, "Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Gürkan'a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yönetim olarak sorunsuz bir kulüp olma yolunda her geçen gün biraz daha mesafe kat ettiğimiz gerçeğinden hareketle büyük camiamıza artık daha umut var cümlelerle seslenebiliyoruz. Bu takım iyi yerlere gelecek. Yeter ki inanalım." ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor'un yeni başkanı belli oldu

Genel kurulda daha sonra yönetime aday olan Ahmet Yaman bir konuşma yaptı. Yaman, Yeni Malatyaspor'u hak ettiği yere getireceklerini söyledi. 

Yaman, konuşmasında şunları ifade etti:

"İnişli çıkışlı bir yolculuğu olan kulübümüzün bundan sonraki yolculuğunun hep çıkışta olacağına olan inancım tamdır. Olumlu olumsuz birçok gelişmeler yaşandı ama bugün Şemsi Tebrizi'nin dediği gibi "Güzel bir şeye başla. Ama hep güzel olsun." Biz de öyle yapalım. Artık bugünden itibaren yepyeni bir dönemin başlamasına vesile olmak için buradayız. Ben sporun ve daha özel de futbolun stadyumlardan, oyunculardan doksan dakikalardan daha büyük olduğunu düşünüyorum. Kişiler, enler üzerinden değil, sistem üzerinden gitmenin başarının altında yatan diğer önemli bir faktör olduğuna inanıyorum. Bir kültürel değişim başlatmalıyız. İlimizin sosyal ve kültürel gelişimine de büyük ölçüde hizmet etmeliyiz diye düşünüyorum. Tüzüğümüzde de yer aldığı üzere; Yeni Malatyaspor'u kalkındırmak, dünya çapında başarılı, saygın, lider, istikrarlı, idari ve mali yapısı kuvvetli, alt yapısı güçlü, ilimizin spor eğitimine katkı sunmanın yanında ilimizdeki spor kültüründen yola çıkarak ahlaki ve sosyal değişime hizmet etmek için geliyoruz. Sporda ilimizde son dönemde Dünya Boks Şampiyonu olan Hatice Akbaş'ı huzurlarınızda kutluyorum. İlimizde bu başarıların daha da artırılmasını sağlayacak çalışmalar yapmalıyız."

Tek listeyle seçime giren Yaman, kulüp başkanı oldu. Yaman başkanlığında yönetimde yer alan isimler şöyle:

"Erdal Gündüz, Faruk Günbay, Celal Özkılıç, Ersin İnak, Köksal Abbasoğulları, Muhammet Serhat Şahingil, Ramazan Yeşilova, Ümit Erdoğan, Mehmet Sinan Altıntop, Hüsamettin Özaydınlı, Yusuf Karabulut, Zeynel Abidin Karademir, Fırat Vuran, Nusret Çaylak."

Kongrede konuşan Yeni Malatyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Gündüz, eski kulüp başkanı Adil Gevrek'in yönetim listesinde yer aldığını anımsatarak, kulübün araçlarının satılması sonrası istifa ettiğini söyledi. 

Kulübün milyon TL net borcunun olduğunu kaydeden Gündüz, takımı bu sezon funduszeue.info'de tutabilmek için 90 milyon TL gibi bir bütçeye ihtiyaçlarının olduğunu belirtti. 

"KULÜBÜN İÇLER ACISI BİR DURUMU VAR"

Gündüz, Yeni Malatyaspor'daki yapının sürdürülebilir olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Sadece bize yüklenilmemesi gerekiyor. Biz daha dün adaylığımızı açıkladık. Hiçbir popülist yaklaşım içine girmeden, gerçek bütçemizi valimiz ve büyükşehir belediye başkanımızla paylaştık. Biz iki gün önce aday olmayacaktık çünkü bize sunulanlardan tatmin olmadık. Ahmet Yaman bugün çıktı yükün altına elini değil gövdesini koydu. Bugün Yeni Malatyaspor kayyuma gitmediyse, ortada kalmadıysa Ahmet Yaman ve arkadaşları sayesindedir."

İlk hedeflerinin takımı ligde tutmak olduğunu kaydeden Gündüz, " milyon TL borcumuz bulunuyor. Takımımızın funduszeue.info'de kalması içinde 90 milyon TL gerekiyor. Takım ligde kalırsa biz şampiyon olmuşuz demektir. Çünkü yükümüz çok ağır, kaotik bir ortam var. Transfer tahtasını açmak için milyon TL lazım. Hep birlikte el birliğiyle takıma sahip çıkmalıyız. Valimiz ve büyükşehir belediye başkanımız, "Siz takımı ayağa kaldırın, biz sizin arkanızdayız" dediler. 30 milyon TL bütçemiz var. En son bizde oynamış olan oyuncuları tekrar çağıracağız. Geçmiş borçları kapatıp, o oyuncuları yeniden lige hazırlayacağız. Çok acil yatırımları gereken maiye ve SSK borcumuz var. Onu da halledeceğiz. Kulübün bugün içler acısı bir durumu var" diye konuştu. 

Ganalı golcü Benjamin Tetteh'in alacağının ödenmemesinden dolayı serbest kaldığını ifade eden Gündüz, "Suudi Arabistan'da bir takımla görüşüyor. Adil Başkana "Parasını yatırın, göreve geldiğimizde verelim" dedik. Tetteh'i döndürebilme ihtimalimiz yüzde 10 da olsa bunu deneyeceğiz. Menajerleriyle görüşeceğiz. İnşallah döndürebiliriz çünkü Tetteh'in bize olan maliyeti çok yüksek. Tetteh'in transferinden dolayı 2 milyon bin dolar Sparta Prag'a borcumuz var" dedi.

Yeni Malatyaspor'da başkan Hacı Ahmet Yaman oldu

Spor Toto 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'da başkanlığa Hacı Ahmet Yaman seçildi.

Yeni Malatyaspor'un olağanüstü seçimli genel kurulu Battalgazi Belediyesi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Burada konuşan ve tek başkan adayı olan Hacı Ahmet Yaman, inişli çıkışlı bir yolculuğu olan kulübün bundan sonraki yolculuğunun hep çıkışta süreceğine olan inancının tam olduğunu söyledi.

Olumlu, olumsuz birçok gelişmeler yaşandığını ancak bugünden itibaren yepyeni bir dönemin başlamasına vesile olmak için burada olduklarını anlatan Yaman, şöyle devam etti:

"Futbolun stadyumlardan, oyunculardan, doksan dakikalardan daha büyük olduğunu düşünüyorum. Kişiler, enler üzerinden değil sistem üzerinden gitmenin başarının altında yatan diğer önemli bir faktör olduğuna inanıyorum. Bir kültürel değişim başlatmalıyız. İlimizin sosyal ve kültürel gelişimine de büyük ölçüde hizmet etmeliyiz diye düşünüyorum. Tüzüğümüzde de yer aldığı üzere Yeni Malatyaspor'u kalkındırmak, dünya çapında başarılı saygın, lider istikrarlı, idari ve mali yapısı kuvvetli, altyapısı güçlü, ilimizin spor eğitimine katkı sunmanın yanında ilimizdeki spor kültüründen yola çıkarak ahlaki ve sosyal değişime hizmet etmek için geliyoruz."

Daha sonra Hacı Ahmet Yaman'ın listesi oylamaya sunuldu. Oylama sonucunda Yaman, kulübün yeni başkanı oldu.

Başkan Hacı Ahmet Yaman seçimin ardından yaptığı konuşmada, herkese teşekkür ederek, takımı el birliğiyle hak ettiği yere getireceklerini söyledi.

Genel kurula Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan da katıldı.

Hacı Ahmet Yaman'ın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

Erdal Gündüz, Faruk Günbay, Celal Özkılıç, Ersin İnak, Köksal Abbasoğulları, Muhammet Serhat Şahingil, Ramazan Yeşilova, Ümit Erdoğan, Mehmet Sinan Altıntop, Hüsamettin Özaydınlı, Yusuf Karabulut, Zeynel Abidin Karademir, Fırat Vuran, Nusret Çaylak.

Hacı Ahmet Yamanyeni malatyasporSeçim

Malatya haberleri Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Hacı Ahmet Yaman, takıma inanıyor

Malatya haberleri Spor Toto 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'un kulüp başkanı Hacı Ahmet Yaman, başarıya gideceklerini ve bunun için önlerindeki engelleri aşmaya çalışacaklarını söyledi.
Spor Toto 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'un kulüp başkanı Hacı Ahmet Yaman, başarıya gideceklerini ve bunun için önlerindeki engelleri aşmaya çalışacaklarını söyledi.
Yaman, Orduzu Pınarbaşı'ndaki altyapı tesislerinde kulübün yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetecilere açıklama yaptı.
Göreve gelmeden önce kulübün durumunun iç açıcı olmadığını bildiklerini anlatan Yaman, kısa süre içerisinde de kulübün çok vahim durumda olduğunu gördüklerini dile getirdi.
Mevcut tablonun kendilerini daha çok çalışmaya sevk ettiğini bildiren Yaman, "Olumsuzluklara rağmen iki avantajımızın olduğunun farkındaydık. Birincisi ekip arkadaşlarımızın sahip olduğu inanç ve çalışma gayreti, ikincisi camianın başarı özlemiydi." diye konuştu. Haber

funduszeue.info

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası