manevi abla / Rüyada Manevi Abla Görmek - Hayırlıfunduszeue.info

Manevi Abla

manevi abla

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yüzlerce kişi 'FETÖ ablaları' olduğu gerekçesiyle tutuklanırken, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (YURT-KUR) ait öğrenci yurtlarında 'Manevi rehber' adı verilen 'ablalar' ve 'abiler' eşliğinde çalışmalar yapıldığı ortaya çıktı.

Yurt panolarına asılan ilanlarda, öğrenciler 'manevi rehberler' ile 'cuma sohbetleri', 'adab-ı muaşeret' ile 'kuran tilaveti' derslerine davet ediliyor.

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Ankara'da KYK'ya ait bir yurtta ilan panosuna asılan duyuruları Meclis gündemine taşıdı.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre Tanrıkulu, Başbakan Binali Yıldırım'ın yanıtlaması için verdiği soru önergesinde "Eğitim kurumlarında FETÖ ile mücadelede en çok rastlanan "Abla"ların varlığı göz ardı edilemezken, anılan iddialar doğrultusunda, manevi rehberlerin bir süre sonra FETÖ yapılanmasına benzer yapılar içinde yer almayacağına nasıl emin olunmuştur?" diye sordu.

Tanrıkulu, Yıldırım’dan şu soruları yanıtlamasını istedi:4

“funduszeue.info Yurtlarına manevi rehberler atandığı iddiaları doğru mudur?

funduszeue.infoar doğru ise, bu atama hangi tarihte ve hangi gerekçelerle yapılmıştır?

funduszeue.info rehberler kimlerdir ve görev tanımları nedir?

funduszeue.info rehberlerin eğitim durumu ve branşları nelerdir?

Kasım tarihi itibariyle Türkiye genelinde illere göre atanan toplam kaç manevi rehber vardır?

6.Eğitim kurumlarında FETÖ ile mücadelede en çok rastlanan "Abla"ların varlığı göz ardı edilemezken, anılan iddialar doğrultusunda, manevi rehberlerin bir süre sonra FETÖ yapılanmasına benzer yapılar içinde yer almayacağına nasıl emin olunmuştur?

funduszeue.info KYK Yurdunda duyuru panosuna, "Dr. G.B her Cuma Saat 'da A Blok 2. Kat Faaliyet Odasında Adab-ı Muaşeret Atölyesinde gençler ile cuma sohbeti yapacaktır" ve "Manevi rehberimiz N.D.Z. Hoca ile her Cuma Saat 'te B Blok Faaliyet Odasında Kuran tilaveti olacaktır. Tüm öğrencilerimiz davetlidir. İdare" yazıları asıldığı iddiaları doğru ise, manevi rehberlerin sayısı, görevlendirme şekilleri, ne zaman atandıkları, ne ücret aldıkları gibi konularda kamuoyuna açıklama yapılacak mıdır?”

Manevi abla ne demek?

About İpek Sakarya:

Nothing here yet

İpek Sakarya photo gallery:

Nothing to show here at this time

Latest answers from İpek Sakarya

Ece oztok?

sende benim canim cigerimsin kardesim

ecem gürkan
Sus lan konusma sen simdi

Neden kullanmadigin telrfon?

Buz oldu cunku ekrani bende ikisini farkli farkli kullaniyorum

Wp ss

Kullanmadigim telefonumdan giriyorum buna

Okulda en yakin oldugun 5 isim?

Ailen ne is yapiyor

Yani manevi abla senden buyuk bi ablanmi var anlamadim?

Cok sevdigim oz olmasada oz kabul ettigim ablam

Niye oyle demis mudr yardimcisi?cokmu goze batan birisin

Sevmiyolar da kafayi kirmis o herif disiplin cezamda yok

Manevi abinde varmi

nedersin ?

Language: English

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası