kiralık erkek arayan kadınlar / Erkek ev arkadaşı arayan bayanlar istanbul - Ev Arkadaşı .Biz

Kiralık Erkek Arayan Kadınlar

kiralık erkek arayan kadınlar

Ev sahiplerinden mide bulandıran kiralık ilan yöntemi: Genç kadınları seçip…

Türkiye'de konut krizi yaşanırken, İngiliz medyası mide bulandıran bir ifşa gerçekleştirdi.

Sozcu.com.tr

Yayınlanma: 13:57 - 11 Haziran 2023 Güncellenme:

Ev sahiplerinden mide bulandıran kiralık ilan yöntemi: Genç kadınları seçip…

İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden Mail on Sunday, dikkat çekici bir habere imza atarak ülkede kiralık konut sektöründeki mide bulandırıcı durumu ortaya koydu…

Gazetenin internet sitesinde de yayınlanan haberde, son dönemde sayıları giderek artan ev sahiplerinin özellikle genç kadınlara ucuza evlerini kiraya verdiklerini ve bunun karşılığında da cinsel ilişkiye girme talebinde olduklarını ortaya çıkardı.

Gazeteye konuşan kadınlar, ülke genelinde “seks karşılığı kira” kurbanı olan binlerce genç kadın olduğunu belirtirken ev sahiplerinin de yaşam maliyetlerinin artması ve kira fiyatlarının son dönemde tırmanmasını sömürdüğü aktarıldı.

BİR DE KİRADA İNDİRİM YAPIYORLAR

Gazete muhabirleri, isim ve kimlik değiştirerek ev arayan kiracı gibi davranarak Facebook ve Craiglist gibi sanal platformlarda ev ilanlarına başvurdu. Ev sahipleriyle görüşülürken, bazı ev sahiplerinin evlerini “cinsel ilişkiye girme şartını kabul etmeleri” durumunda bedava ya da çok cüzi miktarlara verdiği ortaya çıktı.

Son dönemed ülke genelinde bu tür bir eğilim olduğu belirtilirken, yetkililerden de harekete geçilmesi istendi. Mail on Sunday muhabirleri, “Bu tür anlaşmalar yasalara aykırı olmasına ve bu suçu işleyenlere 7 yıla kadar hapis cezası verilmesine rağmen bu zamana kadar sadece 1 kişi cezalandırıldı” yorumunu yaptı.

Gazete muhabirleri, “18 yaşındaki üniversite öğrencisi” olarak iletişime geçtikleri ev sahipleriyle görüşürken, adamların hepsi, “Ben daha önce de genç kadınlarla benzer anlaşmalar yaptım ve hiçbirinde sorun olmadı. Eğer kabul edersen indirimli fiyata kalabilirsin” dedi. Bazı ev sahiplerinin de cinsel ilişki karşılığında evleri bedava verdiği aktarıldı.

EVLİ VE PİŞKİN EV SAHİBİ

Bu tür ilanların “bekar kadına ev”, “sadece kadınlara özel ev” tarzında başlıklar kullandığı belirtilirken bir ilan sahibi de, “Kiracımdan, kız arkadaşım olmasını, benimle konuşmasını, beni dinlemesini, bana gülmesini, birlikte yürüyüş  yapmamızı ve yatağımı paylaşmasını istiyorum” dedi.

Pişkin ev sahibi, “Eğer erkek arkadaşın varsa ya da evliysen bu konuşmayı uzatmaya gerek yok. Ben 42 yaşındayım, eşim ve çocuklarım var. Fakat yalnız yaşıyorum” dedi.

Gazetenin paylaştığı bir diğer profil ise, “Temiz ve dürüst bir kadın kiracı arıyorum” ilanını paylaşsa da özelden, “Benim evimde ücretsiz kalacak bir kız arkadaş arıyorum” dedi.

İngiltere İçişleri Bakanı Suella Braverman, iki ay önce bu türde şikayetler aldıklarını fakat bu skandalın boyutunu görmek için kanıtların da olması gerektiğini söylerken Mail on Sunday muhabirleri de adeta hükümete, “Alın size kanıt” dedi.

İngiliz siyaseti hükümetin bu soruna müdahale etmekte yavaş ve yetersiz kaldığını tartışıyor.

FACEBOOK’TAN AÇIKLAMA GELDİ

Dün gece İşçi Partisi’nin Aile İçi Şiddet ve Güvenlik’ten sorumlu gölge bakanı Jess Phillips de bir açıklama yaptı. Phillips, “Kimse, kirasını ödeyemediği için cinsel ilişkiye girmeye zorlanamaz. Maalesef Muhafazakar Parti’nin bu konuda başarısız olması sebebiyle bu tür kötü niyetli kişiler artıyor. Mail on Sunday’in haberi durumu ortaya koyarak yasaların nasıl etkisiz olduğunu gözler önüne serdi” yorumunu yaptı.

Öte yandan bu tür ilanların yaygın olduğu Facebook’un çatı kuruluşu Meta da bir açıklama yayınladı. Meta tarafından yapılan açıklamada, “Şirketimiz zararlı içerikleri kaldırma konusunda çok sıkı bir politika uyguluyor. Uygunsuz davranışlara tanık olanların derhal polisle iletişime geçerek tasarladığımız sistemi kullanmalarını tavsiye ederiz” dedi.

GAZETECİ OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE YAN ÇİZDİLER

Mail on Sunday’in muhabirleri, sapık ev sahipleriyle görüştükten sonra aslında muhabir olduklarını söylediklerinde ise ev sahipleri, “Ben engelliyim” ya da “görüştüğünüz kişi” ben değilim yorumları yaptı.

Bazı ev sahipleri ise çıplak fotoğraflarını gönderdiklerini kabul etmezken haklarındaki iddiaları da yalanladı.

Taksici rezaleti: Kadın yolcusuna öyle bir şey dedi ki...İlginizi ÇekebilirTaksici rezaleti: Kadın yolcusuna öyle bir şey dedi ki...Güzellik yarışmasında skandal... Sahneye çıkıp tacı fırlattıİlginizi ÇekebilirGüzellik yarışmasında skandal... Sahneye çıkıp tacı fırlattıKöpekbalığının saldırdığı turistin babası konuştu: 20 saniyede katlettiİlginizi ÇekebilirKöpekbalığının saldırdığı turistin babası konuştu: 20 saniyede katlettiÜnlü ilişki uzmanı stres için haftada üç kez cinsel ilişki önerdiİlginizi ÇekebilirÜnlü ilişki uzmanı stres için haftada üç kez cinsel ilişki önerdiÜnlü ürolog cinsel yaşamı öldüren 5 alışkanlığı sıraladıİlginizi ÇekebilirÜnlü ürolog cinsel yaşamı öldüren 5 alışkanlığı sıraladıÜlke şokta: Ünlü dizi oyuncusunun cansız bedeni sandıktan çıktıİlginizi ÇekebilirÜlke şokta: Ünlü dizi oyuncusunun cansız bedeni sandıktan çıktı

Kiralık Sevgili Arayan Bayanlar ve Erkekler

Konumuzun başlığı sizlere her ne kadar garip gelse bile ne yazık ki Türkiye’de kiralık sevgili arayan iş adamları bulunuyor. Bunun haricinde erkek arkadaşını ya da kız arkadaşını kıskandırmak için dedektif tutar gibi kiralık sevgili tutan insanlar olabiliyor. Ayrıca sadece güzel vakit geçirebilmek ve boğazda Bir kadeh şarap içebilmek için kiralık sevgili arayan insanlarla da karşılaşıyoruz. Bu nedenle kiralık sevgili arayan ve kiralık sevgili bulmak isteyenler için bu bölümü oluşturmuş bulunuyoruz. Günümüzde kıskançlık sebebiyle ya da birilerini kıskandırmak için kiralık sevgili arayan bayanlar bulunabiliyor. Bunun haricinde özel bir davete giderken ya da özel bir toplantıya giderken yanında kiralık bir sevgili olmasını isteyen erkekler de olabiliyor. Bu nedenle İnternet ortamında kiralık sevgili arayan bayanlar adı altında bir kategori oluşturma gereği duymuş bulunuyoruz. Ayrıca bastırılmış duygularını gün yüzüne çıkarabilmek için çok güzel bir kızla kiralık sevgili hayatı yaşamak isteyenler de olur. Bu gibi durumlar için de yine bu kategoriyi çok rahat bir şekilde Ücretsiz üyeliksiz olarak kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her şehrinden internet sitemize gelen bayan arkadaşlarla kiralık sevgili olmak istediğimizi bizzat kendileri ne söyleyebilirsiniz. Kiralık sevgili arıyorum, kiralık sevgili arayanlar, kiralık sevgili arama sayfası, kiralık sevgili sitesi gibi aramalarınızı tamamını bu alanda sonuçlandırabilirsiniz..!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası