ferdi filmleri full / Ferdi Tayfur Filmleri mp4 3gp flv mp3 video indir

Ferdi Filmleri Full

ferdi filmleri full

Dram

En İyi Ferdi Tayfur Filmleri - Yeni Ve Eski En &#;ok İzlenen, Beğenilen Ferdi Tayfur Filmleri Listesi Ve &#;nerisi ()

K&#;lt&#;r Sanat

Türkiye'nin en iyi arabesk şarkıcılarından biri olarak öne çıkan Ferdi Tayfur, aynı zamanda birçok filmi ile dikkatleri çekiyor. Özellikle yaptığı şarkılardan yola çıkarak yapılan filmler, Yeşilçam'ın klasikleri arasına girmiş durumda. İşte en iyi Ferdi Tayfur filmleri - Yeni ve eski en çok izlenen Ferdi Tayfur filmleri listesi ve önerisi ().

1

Milyonlarca dinleyicisiyle fantezi müziğin duayenleri arasında yer alan Ferdi Tayfur, Yeşilçam döneminde çektiği birçok film ile de dikkatleri üzerine topladı. Daha çok dramatik filmler ile ön plana çıkan Ferdi Tayfur, bu filmlerde ayrıca komik yanlarını da ortaya çıkardı.

2Çeşme

Çeşme

Temel Gürsu'nun yönettiği yapımı Çeşme filmi, Ferdi Tayfur'un en sevilen filmleri içerisinde yer alıyor. Fakir bir oğlanın sevdiği kız için verdiği mücadele ile yükselmesini ele alan konusuyla, öne çıkan isimlerden biridir.

3Derbeder

Derbeder

Fakir ırgat Ferdi'nin al Kızı İpek’le arasındaki zor sevdayı konu alan Derbeder filmi, dramatik konusu ile dikkatleri üzerine topluyor. yapımı olan film Ferdi Tayfur'un en çok sevilen yapımları içerisinde gelmektedir.

4Huzurum Kalmadı

Huzurum Kalmadı

Başrolünde Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı oynadığı Huzurum Kalmadı filmi, yine Ferdi Tayfur'un bir şarkısı üzerinden esinlenerek yapılmış filmler keresinde geliyor. Dönemin en çok ilgi çeken ve sinemaya insan toplayan yapımlar içerisinde gelmektedir. Bir fabrikada çalışan Ferdi'nin mahalleye taşınan bir kızla evlenmesinin ardından yaşanan dramatik olayları konu alıyor.

5Batan Güneş

Batan Güneş

Necla Nazır ve Ferdi Tayfur'un başrollerinde olduğu Batan Güneş filmi, Hulki Saner’in senaryosu ile ön plana çıkıyor. Sevdiği kızla evlenebilmek adına Almanya'ya işçi olarak giden bir gencin hikayesini konu alan film, yapımı olarak Ferdi Tayfur'un en sevilen filmler içerisinde gelmektedir.

6Bu Şehrin Geceleri

Bu Şehrin Geceleri

Evden kaçan bir kadına yardım eden bir taksi şoförünün hikayesini anlatan bu şehrin Geceleri, yapımı en güzel filmler içerisinde geliyor. İki baş karakterin birbirine aşık olmasıyla dramatik hayatı ön plana çıkmaktadır.

7Sevgiler Çiçek Gibi

Sevgiler Çiçek Gibi

Bir trafik kazası ile sakat ve engelli kalan kız kardeşinin intikamını almak isteyen Ferdi'nin hikayesi ile Sevgiler Çiçek gibi Ferdi Tayfur'un en özel filmlerinden biridir. yapımı olan bu dramatik konusuyla Ferdi Tayfur'un güzel filmleri içerisinde gelmektedir.

8Ah Bir Çocuk Olsaydım

Ah Bir Çocuk Olsaydım

Melih Gülgen yapımı olan Ah Bir Çocuk Olsaydım, Ferdi Tayfur'un Yeşilçam filmleri içerisinde geliyor. Dramatik yönüyle öne çıkan bu kaliteli yapım özellikle ülke dışında da ses getiren önemli isimler içerisinde gelmektedir.

9Elveda Mutluluklar

Elveda Mutluluklar

Ferdi Tayfur'un en özel yapımları arasında Elveda Mutluluklar geliyor. yılında sinemaya gelen film, dramatik konusu üzerinden imkansız bir aşkı anlatmaktadır. Senaryosunu Safa Önal’ın yaptığı filmin yönetmeni ise Şahin Gök olarak öne çıkıyor.

10Affet Allahım

Affet Allah'ım

Üç arkadaş hırsızlık yaptıktan sonra Ferdi hapse girer ve paraları arkadaşına bırakır. Ancak Ferdi'nin arkadaşı ihanet eder ve paraları geri vermez. Aynı zamanda Ferdi'nin sevdiği kadını uyuşturucuya alıştırır. Ferdi bunun intikamını almak için Ant İçer. yapımı Affet Allah'ım Ferdi Tayfur'un sevilen filmler içerisinde gelen önemli yapımlardan biridir. Özellikle en konusu hem de çekimi ile dönemin en ilgi çeken filmleri içerisinde gelmektedir.

11Ya Benimsin Ya Toprağın

Ya Benimsin Ya Toprağın

Bir emlakçıda çalışan Ferdi'nin kaza geçiren bir kıza kan vermesi ile aşık olması üzerinden evlenirler. Ancak kızım bir sebepten dolayı hapse girmesi ile olaylar başlar. yapımı Ya Benimsin Ya Toprağın, Ferdi Tayfur'un dramatik güzel filmleri içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda Yönetmenlik ve senaryosu ile de sevilen isimlerden biridir.

80 dk

Memur Muzaffer () afişi
Yersiz Yurtsuz () afişi
Yersiz Yurtsuz () afişi
Bu Şehrin Geceleri () afişi
Allahım Sen Bilirsin () afişi
Ah Bir Çocuk Olsaydım () afişi
Bu Talihimin Canına Okuyacağım () afişi
Sevgiler çiçek Gibi () afişi
Elveda Mutluluklar () afişi
Ya Benimsin Ya Toprağın () afişi
Affet Allahım () afişi
İçimde Bir His Var () afişi
Olacak O Kadar () afişi
Herşeyim Sensin () afişi
Haram Oldu () afişi
Çılgın Arzular () afişi
Utanıyorum () afişi
Kalbimdeki Acı () afişi
Yıldızlar Da Kayar () afişi
Yaktı Beni () afişi
Sen De Mi Leyla () afişi
Hasret Sancısı () afişi
Günaha Girme () afişi
Olmaz Olsun () afişi
Kara Gurbet () afişi
Ben de Özledim () afişi
Bir Damla Ateş () afişi
Boynu Bükük () afişi
Durdurun Dünyayı () afişi
Huzurum Kalmadı () afişi
İnsan Sevince () afişi
Yuvasız Kuşlar () afişi
Derbeder () afişi
Yadeller () afişi
Batan Güneş () afişi
Son Sabah () afişi
Benim Gibi Sevenler () afişi
Çeşme () afişi

Çeşme

Bilinmiyor

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.