konya eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri / Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri

konya eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Konya Büyükşehir Belediyesi)

Turkey / Konya / Konya Büyükşehir Belediyesi World / Turkey / Konya / Konya / Türkiye /

hastane  Kategori ekle

Bir fotoğraf yükle

Hastane Tarihçesi:

Hastanemiz Yılında Eski Buğday Pazarı mevkiinde SSK Dispanseri olarak hizmete açılmıştır.

Yılında Meram Yeni Yol üzerinde yeni yapılan yataklı binasına taşınmış, SSK Konya Hizmet Hastanesi olmuştur.

Yılında aynı alan içersinde poliklinik binası yapılarak poliklinik hizmetleri hastane binasından ayrılmıştır.

Yılında ilk ciddi tadilatını geçirmiş ameliyathane, çamaşırhane, mutfak, asansörler, jeneratörler yenilenmiş, yeni yatak ilaveleri ile yatağa çıkartılmıştır.

Tarihine kadar SSK Konya Hizmet Hastanesi iken bu tarihten sonra SSK Konya Bölge Hastanesi adını almıştır.

Yılında Yataklı Konya SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi sloganı ile yataklı bir hastane ve yeni bir poliklinik inşaatına başlanılmıştır.

tarihinde Hastanemiz TS-EN-ISO Kalite Güvence Sistemi Belgesi almıştır.

tarihinde TS EN ISO versiyonuna geçiş sağlanarak Kalite Yönetim Sistemi Belgesi alınmıştır.

Tarihinde Yeni Hastane inşaatı ve poliklinik binası inşaatı bitirilerek hizmete açılmıştır.

Tarihinde SSK Organize Doğum Evi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hastanemize taşınarak hastanemiz ile birleştirilmiştir.

Tarihinde diğer SSK Hastaneleri ile beraber Sağlık Bakanlığına devredilen hastanemizin ismi Konya Meram Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

tarihinde m²’lik ek poliklinik binası inşaatı tamamlanarak poliklinik sayısı 29’dan 74’e çıkarılmıştır.

Tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile Hastanemiz eğitim ve araştırma hastanesine dönüştürülerek Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almıştır.

Hastanemize bağlı Beyhekim Psikiyatri Kliniği ve Zafer Semt Polikliniği ile beraber toplam hasta yatağımız ve yaklaşık çalışanımız ile beraber halkımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmet Verilen Branşlar:

Kadın Hastalıkları ve Doğum
Onkoloji
Nükleer Tıp
Acil Tıp
Aile Hekimliği
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Cildiye
Çocuk Astım ve Alerjisi
Çocuk Cerrahisi
Çocuk Endokrinolojisi
Çocuk Enfeksiyon Hastalıları
Çocuk Kardiyolojisi
Çocuk Nefrolojisi
Çocuk Nörolojisi
Çocuk Psikiyatri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye
Diş Hastalıkları ve Tedavisi
Embiriliyoji ve Histoloji
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizyoloji
Gastroentoloji
Genel Cerrahi
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Hematoloji
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Nefroloji
Neonatoloji
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Tıbbi Biyokima
Tıbbi Genetik
Tıbbi Mikrobiyoloji
Tıbbi Onkoloji
Tıbbi Parazitoloji
Tıbbi Pataloji
Üroloji

Bu binaya bir mekan ekle. (şirket, dükkan gibi)

Nearby cities:

Koordinatlar (Enlem ve Boylam):   37°51'39"N   32°26'45"E

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Kardiyoloji , Dermatoloji , Nefroloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Aile Hekimliği , Perinatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , İmmünoloji , Kulak Burun Boğaz , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi , Pratisyen , Çocuk Nörolojisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Onkoloji , Çocuk İmmünolojisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Nefrolojisi , Cerrahi Onkoloji , Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları , Tıbbi Patoloji Daha fazla göster

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Adres:

Ayanbey Mah. Yeni Meram Cad. No / Konya

Yol tarifi, adresi nerede?

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ilk temelleri yılında atılmıştır. Hastane yılında Eski Buğday Pazarı mevkiinde SSK Dispanseri olarak hizmet vermeye başlamıştır. 11 sene sonra ise aynı alan içerisinde poliklinik binası yapılarak poliklinik hizmetleri hastane binasında ayrı tutulmuştur. yılında yapılan büyük tadilat sonrasında ise hastaneye asansör, mutfak, ameliyathane gibi alanlar eklenmiştir ve yatak ilave edilerek yatak sayısı yatağa çıkarılmıştır.

yılında ise SSK Konya Hizmet Hastanesi adı değiştirilip SSK Konya Bölge Hastanesi adını almıştır. Yataklı Konya SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi yataklı bir hastane ve yeni bir poliklinik inşa etmeye başlamıştır. yılında inşaatı başlanan yeni hastane ve poliklinik yılında tamamlanmıştır. yılında aynı zamanda SSK Organize Doğum Evi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Konya SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne taşınmıştır. yılında Sağlık Bakanlığına devredilen hastane yeni adı ile Konya Meram Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. yılında Bakanlar Kurulu kararı ile hastane eğitim ve araştırma hastanesine dönüştürülerek Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. yılında Zafer Semt Polikliniği hizmete girmiştir. yılında ise Beyhekim Psikiyatri Kliniği açılmıştır.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi daha sonra bünyesine Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği eklemiştir. yılında hastane Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne bağlanmıştır. 52 branşta yatak kapasitesine sahip olan sağlık hizmeti, poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti sunmaktadır. Hastanede toplam çalışan personel bulunmaktadır. Son dönemlerde ise hastaneye Jinekolojik Onkoloji Bölümü Cerrahi Polikliniği ve Ağrı (Algoloji) hizmete girmiştir. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ya da MHRS üzerinden randevu alınmaktadır. Ayrıca Laboratuvar Tetkik Sonuçlarına, Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin internet sitesi, online işlemler kısmından ulaşılmaktadır.

Op. Dr. Hasan Madenci
Uzm. Dr. Mustafa Bıyıklı
Uzm. Dr. Fatma Kaçar
Uzm. Dr. Cengiz Burnik
Uzm. Dr. Nazire Belgin Akıllı İspir
Uzm. Dr. Nazire Belgin Akıllı İspir
Uzm. Dr. Bengü Özkan Bakdık
Uzm. Dr. Bengü Özkan Bakdık
Uzm. Dr. Yıldız Atlı Karabayır
Uzm. Dr. Yıldız Atlı Karabayır
Uzm. Dr. Mustafa Kulaksızoğlu
Uzm. Dr. Mustafa Kulaksızoğlu
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,
Uzm. Dr. Mehmet Tufan
Ortopedi ve Travmatoloji,
Op. Dr. Ahmet Bülent Canlı
Op. Dr. Ahmet Bülent Canlı
Uzm. Dr. Cahit Yavuz
Doç. Dr. Taha Tahir Bekçi
Doç. Dr. Taha Tahir Bekçi
Op. Dr. Halime Göktepe
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Prof. Dr. Cevdet Duran
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,
Dr. Oğuz Demirbaş
Uzm. Dr. Cem Gökçen

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası