philips marathon sulu elektrik süpürgesi / AquaAction Torbasız su filtreli elektrikli süpürge FC/01 | Philips

Philips Marathon Sulu Elektrik Süpürgesi

philips marathon sulu elektrik süpürgesi

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiyeleri - Süpürge Önerisi

Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz? Elektrikli süpürge almak isteyenlerin aklındaki ilk soru bu. Elektrikli süpürge tavsiye içeriğimizde emiş gücü en yüksek süpürgeleri özelliklerine göre listeledik.

En iyi 15 elektrik süpürgesi içeriğimizde Dyson, Philips, Karaca, Rowenta, Arnica, Samsung, Fakir, Grundig, Arçelik, Bosch, Karcher, Thomas marka sulu, toz torbalı ve toz torbasız modelleri özelliklerine göre sıraladık. Şüphesiz herkes bütçesine uygun en iyi elektrikli süpürgeyi almak ister. Bu yüzden elektrikli süpürge önerisi yapmadan önce teknik özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına göre bir değerlendirme yapmamız gerekiyor.

En çok tercih edilen elektrikli süpürgeler en yüksek emiş gücüne sahip, kullananlardan olumlu yorum almış ve gücü en yüksek olan süpürgeler oluyor. Bunun yanında toz torbasız elektrikli süpürgeler de çokça tavsiye ediliyor. Hangi elektrik süpürgesini almalıyım? diye soracak olursanız.

SıraModelÖzellikEditör Puanı
1Philips PowerProKullanıcı Deneyimi10/10
2Miele Cat&DogHayvan Dostu/10
3Bosch BGS7SIL1Alman Teknolojisi/10
4Arzum ARAlerjen Karşıtı/10
5Karcher SV 7Buhar Gücü/10
6Dyson CineticEmiş Gücü/10
7Philips MarathonLED Aydınlatmalı/10
8Karaca Vantuz 8 Toz Torbasız/10
9Electrolux PUREC9Geniş Hazneli/10
10Arnica Tesla Sessiz Çalışan/10
11Fakir Ranger On/OffAlerji Filtresi/10
12Samsung VC07RMVPToz Torbasız/10
13Arçelik S Uygun Fiyatlı/10
14Fakir FlipperUygun Fiyatlı/10
15Karcher WD 6 PIslak Kuru/10

15 En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye

Kullanıcı yorumları ve özelliklerine göre markaları inceleyerek 15 modeli karşılaştırarak sıraladık.

1. Philips PowerPro Compact FC/07 Toz Torbasız

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye

ARTILAREKSİLER
Yüksek emiş gücüSesli çalışması
Toz Torbasız olmasıAğır olması
Birçok başlık aparatının olması

En iyi elektrikli süpürgeler arasında yer alan Philips markasının yeni modeli Powerpro Compact ergonomik tasarımı sayesinde halı, kilim, seramik ve parke üzerinde rahatça hareket edebiliyor, koltuk aralarını kolayca temizleyebiliyor. Power Cyclone 4 teknolojisi ile donatılan bu cihaz havadaki kiri tek seferde ayırarak hem etkin temizlik yapıyor hem de dışarıya toz çıkmasının önüne geçiyor. Son olarak toz torbasız olarak üretilen bu aletin toz haznesi kolayca çıkarılıp takılabilir ve temizlenebilir bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi79 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Philips Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 W olmasına rağmen çekiş gücü çok iyi ama malzeme kalitesinden emin değilim. Uyuyan birinin yanında bile temizlik yapabilmenizi sağlayan ses seviyesine sahiptir. Melek Y.

👤 Ürünü bugün teslim aldım zamanında teslimat yapıldı gerçekten güzel ürün çok sessiz ve çekiş gücüde gayet başarılı ürünlerden birisi. - Tuba Melis

2. Miele Cx1 Powerline

ARTILAREKSİLER
Vortex emişSesli çalışması
Hijyenik boşaltımFiyatı
Toz Torbasız olması

Elektrikli süpürge tavsiye listemizde bulunan ve yaşam alanları için özel olarak üretilen Miele Blizzard CX1 vortex teknolojisi ile donatılmıştır. Miele Blizzard CX1 yüksek hızlı devir gücü sayesinde tozları haznesinin en dibine hapseder. Ayrıca comfort clean ile tam hijyen sağlanır. 2 litrelik toz kapasitesine sahip olan Miele Blizzard ergonomik tasarımı sayesinde kolayca hareket ettirilebiliyor.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi76 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Miele Blizzard CX1 Kullanıcı Yorumları

👤Harika bir ürün. Çeyizim için aldım küçük ve kullanışlı harika çekimi var. Tereddütsüz alabilirsiniz. D** A**.

👤Halıyı kaldırmıyor :) bazıları için bu referans olabilir. Süpürmesi ve sesi güzel, hazinesinde topladıklarını görünce 'evet iyi temizliyor' diyorsunuz. G** U**.

3. Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Süpürge

ARTILAREKSİLER
Güçlü motorEmiş gücü çok iyi değil
Sessiz çalışmaTasarımı çok iyi değil
Toz Torbasız olması

En iyi elektirik süpürgesi tavsiye listemizde yer alan ve Self clean, quattro power gibi üstün teknik donanımlara sahip olan Bosch elektrikli süpürge sessiz çalışma performansıyla son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Ergonomik tasarımı ile köşe bucak temizlik yapma imkanı sunan bu cihaz güçlü motoru sayesinde tozu kiri içerisine hapsediyor. Kendi kendini temizleyen filtrelere sahip olan Bosch elektrikli süpürge 10 yıl motor garantisi de veriyor.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi64 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Bosch BGS7SIL1 Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Kaliteli ve kullanışlı, ucuz ürünlere aldanmayın, vereceğiniz parayı kesinlikle hak ettiğini düşündüğüm bir ürün, her ihtiyacı olana tavsiye ediyorum. - Kerim K.

👤 Arabanızı, koltuklarınızı, halılarınızı tertemiz kullanmak istiyorsanız mutlaka edinmeniz gereken bir ürün olduğunu söyleyebilirim. - Pelin Muazzez

4. Arzum AR Olimpia Plus Cyclone Elektrikli Süpürge

ARTILAREKSİLER
Emiş Gücü AyarıEco Özelliği
Hijyenik BoşaltımSu Haznesi
Toz Torbasız 
Turbo Başlık

Kullanım kolaylığı ve tasarım ödüllü Arzum Olimpia Plus, yüksek teknolojili HEPA 13 filtre sistemi sayesinde alerjenlere karşı temiz hava çıkışı sağlıyor. İki aşamalı filtreleme sistemi sayesinde tozları %99,9'a kadar hapsedebilen model, güçlü watt motor gücüne rağmen çevrenizdekileri rahatsız etmeyecek 65 dB sese sahip. Özellikle çocuklu ailelerin tercihi en iyi elektrikli süpürge modeli olarak bilinen Arzum AR Olimpia Plus, cyclone exreme teknolojisi sayesinde derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Kullanıcıların konforlu bir temizlik yapması için tek tuşla kolay boşaltılabilen litrelik geniş toz haznesine sahip model, aynı zamanda motor koruyucu filtrenin tıkanması ya da boru ve fırçada oluşabilecek tıkanıklara karşı sizi uyaran LED gösterge paneline sahip. 

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi65 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Arzum AR Olimpia Plus Cyclone Kullanıcı Yorumları

👤 Toz haznesi baya bi geniş, evim büyük olduğu için bu ürünü aldım tek seferde köşe bucak her yer temizliyorum yine de hazneyi yeniden temizlememe gerek kalmıyor. Nalan. A

👤 Uygun fiyatlı ,sessiz çalışan bir cihaz arıyordum ve en sonunda buldum bence hem emiş gücü hem de toz tankı gayet yeterli bir ürün . Ayşe A.

5. Karcher SV 7 Buharlı Süpürge

ARTILAREKSİLER
Buharlı temizlikFiyatı
Ayarlanabilir emiş gücü
Toz Torbasız olması
Vakum ve kurulama

W'lık muhteşem gücü ve buharlı temizleme sistemi ile fark yaratan Karcher SV 7 en iyi elektrikli süpürge modellerinden biridir. Bu ürünü kullanarak evinizdeki tozlardan kurtulabilir ve aynı zamanda yerleri silebilirsiniz. Ayrıca Karcher SV 7 ile camları dahi etkin bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kullanışlı başlığı üzerinden emiş gücünü kontrol edebileceğiniz bu makine farklı zeminlerde ve kirlerde emiş gücünü arttırma imkanı sunuyor. Karcher SV /ile buharlı temizlik, vakum ve kurulama yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi68 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Karcher WD 6 Premium Kullanıcı Yorumları

👤Ürünü Neoldu'nun YouTube kanalında inceleme videosunda gördüm ve tereddütle aldım ancak kesinlikle harika bir ürün öneriyorum. Fatih K.

👤Gayet güzel ofisimiz için aldık. M** A**.

6. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Toz Torbasız

ARTILAREKSİLER
Yüksek emiş gücüFiyatının uygun olmaması
Malzemesinin kaliteli olmasıHaznesinin küçük olması

El değmeden hazne temizliği yapılabilen bu elektrikli süpürge %25 daha az sessizlik özelliğiyle rakiplerine fark atmayı başarıyor. W çekim gücüne sahip cihaz, kullanıcı yorumlarına bakıldığında %90'lık yüksek memnuniyet oranıyla en iyi elektrikli süpürgeler listemizde yer alıyor.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi80 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Dyson Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün harika! Çekim gücü oldukça yüksek bir süpürge, ürünün ebatları söylendiği gibi bence hiç de küçük değil gayet normal boyutlarda. Sesi de az ayarı yükseltince ses ve çekim gücü artıyor bu muhteşem bir özellik. Hiç düşünmeden rahatlıkla alabilirsiniz ben kesinlikle çok memnun kaldım. - Şaduman35

👤 Marka olarak tereddüt etmeden tercih ettiğim bu ürün, performans, kalite, güç ve estetik olarak da beni yanıltmadı, bence hiç macera aramayın ve direkt sepetinize ekleyin bu ürünü. - Kerime66

7. Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız

En İyi Elektrikli Süpürge

ARTILAREKSİLER
Alerji dostu olmasıFiyatının pahalı olması
Yüksek emiş gücü
Toz bırakmaması
Farklı başlıklarının olması

Toz torbasız elektrikli süpürgeler sınıfının en gözdesi olan Philips marka elektrikli süpürge W çekim gücüne sahiptir. 77 desibel ses seviyesinde çalışan bu cihaz ses konusunda da oldukça başarılıdır. Kullanıcı yorumlarına göre Philips Marathon Ultimate, PowerCyclone 10 teknolojisi sayesinde şimdiye kadar olan en güçlü emiş performansını göstererek halı üzerindeki en zorlu tozların bile üstesinden kolayca gelmektedir.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi77 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Philips Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürünü uzun zamandır kullanıyoruz çok memnun kaldık. Parasını kesinlikle hak ediyor, tavsiye ederim. Ürünün sessizliği, çekim gücü, kalitesi, teknoloji mükemmel. - Yeliz

👤 Çeşitli markaları araştırıp yorumlara bakarak bu üründe karar verdim. Fiyatının hakkını veren bir cihaz. LED özelliği gerekliymiş gün ışığında gözle gözle görünmeyen toz vs fark edebiliyorsunuz kullanınca bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. - ElizK16

8. Karaca Vantuz 8 Rosegold Elektrik Süpürgesi

ARTILAREKSİLER
Büyük haznesinin olmasıKalitesiz malzemesi
Yüksek çekim gücünün olmasıAğırlığının fazla olması
Kademeli çekiş gücü

W gibi yüksek motor gücüne sahip olan Karaca Vantuz 8, en ince tozları dahi haznesine çekebilmektedir. 73 dB ses seviyesi ile sessiz bir kullanım yapabileceğiniz bu elektrikli süpürgenin litre toz haznesi bulunmaktadır. 8 metre uzunluğunda olan kablosuyla temizlik yaparken ev içerisinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz. HEPA 13 filtresi alerjen maddeleri hapsederek sağlıklı ortam oluşturmaktadır. Ergonomik tutma sapı uzun kullanımlarda herhangi bir zorluk yaratmamaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıBelirtilmemiş
Ses Seviyesi73 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Karaca Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün çekiş yönünden güzel ancak biraz büyük ve çok dikkatli kullanmak gerek hemen kırılabilecek bir yapıya sahip özellikle tekerlekleri çok basit yapılmış oyuncak araba gibi iade etmek için epey bir düşündüm ancak çekimi güzel diye vazgeçtim. A** R**.

👤 Ürün çok çok güzel paketlenmesi iyiydi ürün fiyatı da piyasaya göre çok iyi boyutu ağırlığı ve kalitesi der susarım alta ki yorumlardan tedirginlik yaşadım ama gelen ürün her şeyin önüne geçti çok güzel. K** B**.

9. Electrolux PUREC9 PCMGT Torbasız Süpürge

ARTILAREKSİLER
Değişmeyen FiltreSu Haznesi
Geniş Toz HaznesiFiyatı

En yeni elektrik süpürge modelleri arasında yer alan Electrolux PUREC9 PCMGT, 7 kademeli filtrasyon sistemi sayesinde üstün bir temizlik performansı sunuyor. Devrim niteliğinde 3D filtresi ile emiş performansını en üst düzeyde tutmayı başaran model, gelişmiş mikro toz filtrelemesi sayesinde temiz hava salınımı yapar. Kullanıcıların tamamen konforu göz önüne alınarak tasarlanmış yapısı, hem toz haznesinin basitçe boşalmanıza hem de easy-roll tekerlekleri sayesinde hassas yol tutuşuna izin veriyor. Birçok toz torbasız elektrikli süpürge modeline nazaran asla filtre değişimine gerek duymayan Electrolux PUREC9 PCMGT, ömür boyu kullanımlı filtre imkanı sunuyor. 

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi72 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Electrolux PUREC9 PCMGT Kullanıcı Yorumları

👤 Şimdiye kadar 10 tane süpürge kullandım ama hiçbirinden memnun değildim. Bu da aynı olur diye düşünürken beni şaşırttı doğrusu. Harika ötesi temizlemesi çok kolay her süpürdüğümde çıkan toz beni şaşırtıyor. Hande4

👤 Ürünü çok kısa bir süredir kullanmama rağmen oldukça memnun kaldım diyebilirim. Bir süpürgeden beklentinizin üzerinde bir performans sergiliyor kesinlikle. Pınar77

Arnica Tesla Premium Rose Toz Torbasız

ARTILAREKSİLER
Emiş gücünün iyi olmasıPlastik malzeme yapısı
Sessiz çalışmasıAğırlığının fazla olması
Kullanımının kolay olmasıKablo sarma butonunun olmaması

Arnica Tesla Premium Rose, 70 dB ses seviyesinde çalışarak diğer modellere göre daha düşük gürültüde süpürme imkanı sunmaktadır. Uzaktan kumanda yardımıyla makineyi rahatlıkla kontrol ederek diğer işleriniz için zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Cihazın LED göstergeleri üzerinden durum bildirimlerini görebilirsiniz. Cyclone Max özelliği bulunan Arnica Tesla, zemin fark etmeksizin performansını koruyabilmektedir. Toz hazne kısmı çalışma sırasında otomatik bir şekilde kapanmaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi70 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi3 L

Arnica Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü teslim aldık gayet güzel görünüyor. Emiş gücü iyi tutamak yerinde kumanda düğmesi var hızını oradan ayarlayabiliyorsun her şey için ayrı ayrı başlık var gayet güzel görünüyor kullandık sıra daha iyi değerlendirme şansımız olacak. M** B**.

👤 Uzun araştırmalarım neticesinde en uygun fiyatı burada buldum ve aldım. Kısa sürede elime ulaştı. Çok memnun kaldım. Ürün anlatıldığı gibiydi. Kargo paketi iyi yapılmıştı. Diğer yorumları okuyarak aldım. Şimdi evim rahat bir nefes almış hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Şu an odanın baş köşesinde süpürgem duruyor. Çünkü hak ediyor. Meryem G

Fakir Ranger On/Off Elektrikli Süpürge

ARTILAREKSİLER
Yüksek emiş gücüFiyatının uygun olmaması
Malzemesinin kaliteli olmasıHaznesinin küçük olması

Gelişmiş özellikleri ile evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakir Ranger elektrikli süpürge, W motor gücüyle yerde oluşan tüm kirleri kolaylıkla haznesine çekerek alerjen maddeleri ortadan kaldırmaktadır. Ergonomik tutuş yapısı temizlik sırasında elinizi yormadan tüm evi süpürmenize yardımcı olmaktadır. 5 metre uzunluğunda olan kablosunu işiniz bittikten sonra otomatik bir şekilde sararak size zamandan kazandırmaktadır.

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Fakir Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 TL civarı alınabilecek en muhteşem süpürge TL'ye ürün emiş gücü çekimi aşırı fazla ekstra turbo baslık alacam yoksa kendi başlığı ile çok eziyetli ilk defa böyle süpürge gördüm harika sanki gerçekten halıyı şu ile yıkıyor iz bırakarak tertemiz yapıyor. Tavsiye ederim. Güç ayarlaması var bilgilerinize. A** A**.

👤 Bütün süpürge markalarını araştırdım çok para vermeye gerek yok tereddüt etmeden alın ürün siparişinden 2. gün dolmadan geldi gayet başarılı çalışması ve çekişi çok güzel halıyı kaldırıyor kullanışlı. Burak B.

Samsung VC07RMVP Toz Torbasız

ARTILAREKSİLER
Eco ÖzelliğiSu Haznesi
Emiş Gücü AyarıTurbo Başlık
HEPA FiltreFiyat

Temizlik esnasında emiş gücünde düşüş olmasın diyenlerin en çok tercih ettiği Samsung VC07RMVP toz torbasız süpürge, cycloneforce teknolojisi sayesinde tozu ve kiri havadan çekerek merkezkaç kuvveti oluşturarak filtrenin temiz kalmasını ve tıkanmaların önlenmesine yardımcı olur. Samsung'un VCC45WO53K/XTR modeline nazaran 1,3 litre yerine kolay boşaltılabilen 2,5 litrelik geniş bir toz haznesine sahip model, 5 kademeli filtreleme sistemi sayesinde temiz hava solunumu, büyük-orta-küçük toz ayırımı ve en ince tozların dahi yakalanarak hapsedilmesini mümkün kılıyor. Tıpkı listemizde yer alan diğer süpürge modellerinde olduğu gibi kullanıcılarına rahat bir temizlik imkanı sunan Samsung VC07RMVP, ergonomik tasarımı sayesinde dar alanlar, toz alma ve döşemeler için 3 özel aksesuara sahip. 

Teknik Özellikler
Enerji SınıfıA
Ses Seviyesi62 dB
Hepa FiltreYok
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Samsung VC07RMVP Kullanıcı Yorumları

👤 Hafif olması bel ağrısı yaşayanlar için önemli bir etken diyebilirim. En zorlu temizliklerimde bile bana aşırı kolaylık sağlıyor. Pratik temizliği ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle mükemmel bir süpürge diyebilirim. Umay T.

👤 Temizlik yapmayı keyfe dönüştürür hem tertemiz yapar hem de dinlenecek vaktiniz kalır o derece memnun kaldığım bir elektrikli süpürge oldu. Kesinlikle tüm ev hanımlarına zamandan tasarruf için tavsiye ediyorum. Üzüm H.

Arçelik S

En İyi Elektrikli Süpürge

ARTILAREKSİLER
Etkili Filtre
Kibar ve şık görünümünün olması
En derindeki tozları bile alması

Arçelik S elektrikli süpürge, üstün toz tutma performansıyla ön plana çıkan bir elektrikli süpürgedir. Toz torbasız tasarımı kullanım açısında büyük kolaylık sağlarken watt emiş gücüyle de derinlemesine temizlik yapmanızda etkili rol oynar. Hepa 13 filtreye sahip bu süpürge, gövdeden emiş ayarı yapabilmenize olanak tanıyarak size kolaylık sağlamayı ihmal etmez. 6 metre uzunluğundaki kablosu, evin orta noktasındaki bir prize takılarak her köşeye ulaşabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler
Ses Seviyesi76 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi L

Arçelik S Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Çeyizim için aldım, deneme amaçlı çalıştırdım. Çekim gücü iyi. Haznesini çıkarıp yıkayabilme özelliği olması çok iyi. E** H**.

👤 Ürün çok güzel çekim gücü harika rengi çok güzel. İyi ki aldım tavsiye ederim. M** T**.

Fakir Flipper Toz Torbasız

ARTILAREKSİLER
Eco ÖzelliğiSu Haznesi
Turbo Başlık
HEPA Filtre

En iyi toz torbasız elektrikli süpürge modelleri arasında yer alan Fakir Flipper, özellikle köşe temizliği konusunda usta eşsiz kenar başlığı sayesinde en ince noktalara kadar kusursuz bir temizlik imkanı sunuyor. Mobilyalarınızın zarar görmesini engelleyen hassas başlığı sayesinde çizilme ya da soyulma sorunlarının önüne geçen model, alerjik reaksiyonlara karşı toz solumasını engelleyen geniş bir hazneye sahip. Cyclone teknolojisi sayesinde havada uçuşan tozların önüne geçen Fakir Flipper Toz Torbasız Süpürge, W emiş gücü ile beraberinde derece dönebilen tekerlekleri ile rahatça hareket etme imkanı sağlıyor. 

Teknik Özellikler
Ses Seviyesi78 dB
Hepa FiltreVar
Motor Gücü W
Emiş TürüKuru
Toz Kapasitesi4 L

Fakir Flipper Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün çekim gücü çok iyi gelir gelmez denedim kargolama iyiydi kendi kutusuyla 3 günde geldi satıcıya teşekkür ederim Ürünün malzeme kalitesi de çok güzel annem çok beğendi. R.Ç

👤 Mağazaya çok teşekkür ederim, çok hızlı gönderim yaptılar, saat da verdiğim sipariş ertesi gün elimde oldu. Urun fiyatı da çok uygun. Emirhan A.

Karcher WD 6 Premium Su Filtreli

ARTILAREKSİLER
Sıvı çekme özelliğiHEPA filtre yok
Paslanmaz çelik gövde
Elektrik prizi

Paslanmaz çelik gövdesiyle oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan Karcher WD 6 Premium’un üzerinde rahatça açıp kapatabileceğiniz elektrik prizi bulunmaktadır. Böylelikle temizlik sırasında diğer ekipmanlarınızı çalıştırabilirsiniz. 4 farklı güç seçeneğini temizlediğiniz bölgeye göre seçerek en yüksek verimi alabilirsiniz. Diğer ek parçalarını kendi üzerindeki bölümlerine yerleştirerek alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Çekilen sıvıyı alt kısmında yer alan tahliye vidasını çıkararak boşaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Ses Seviyesi71 dB
Hepa FiltreYok
Motor Gücü W
Emiş TürüIslak/Kuru
Toz Kapasitesi30 L

Karcher WD 6 Premium Kullanıcı Yorumları

👤 Parasının karşılığı bir ürün. Çekimi çok güzel , üflemesi yeteri kadar. Ferhat K.

👤 Sulu süpürge almak isteyenler için şiddetle tavsiye ederim. Tank gibi dayanıklı bir ürün. Muazzam bir çekim gücü var.

'ün en iyi elektrikli süpürge markası hangisi?

En iyi elektrikli süpürge tavsiyelerine gelecek olursak; Philips, Miele, Bosch, Arzum, Karcher, Dyson, Karaca, Electrolux, Arnica, Fakir ve Samsung; HEPA filtreli, yüksek emiş gücüne sahip, toz torbasız, buhar ve su kazanlı, elektrik cimrisi, garanti süresi uzun en kaliteli elektrik süpürgesi markaları olarak biliniyor.

Elektrikli süpürge alırken nelere dikkat edilmelidir?

Ev temizliği açısından en önemli elektrikli gereçler arasında yer alan süpürgeler, pratik kullanımı ve güçlü motoru ile en küçük toz tanelerini dahi emebilme özelliğine sahip. Elektrikli süpürge alırken dikkat etmeniz gereken ve en iyi elektrikli süpürge modelinde aramanız gereken özellikler arasında; watt gücü, çekim gücü, filtre seçeneği, ses yüksekliği, kablo uzunluğu, ıslak ya da kuru temizlik özelliği gibi durumlar göz önüne alınmalıdır. 

• Watt Gücü: Watt gücü bir makinenin iyi performansının göstergesi değildir. Güç daha çok kullanılan elektriğin miktarı ile ilgilidir. Güç kavramı ve performans her zaman karıştırılmaktadır. Oysa watt ve Airwatt elektrikli süpürgenin toz çekim gücünü değil motor gücünü göstermektedir. Bu sebeple elektrikli süpürge alırken çekim gücüne dikkat etmek gerekmektedir.
  • Sessiz Olması: Makinenizin ses seviyesi de dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Somut bir örnek vermek gerekirse standart bir elektrikli süpürgenin ses seviyesi 78 desibelken, en sessiz olanınki ise normal konuşma düzeyi olan 68 desibeldir. Buna bağlı olarak elektrikli süpürge seçerken ses seviyesini mutlaka test etmenizi öneririz.
  • Toz Torbalı Olmasına: Gelişen teknolojinin etkisiyle son yıllarda toz torbasız ve su filtreli süpürgelerin toz torbalı modellere oranla daha çok satmasına rağmen, toz torbalı modeller hala revaçta olma özelliğini korumaktadır. Dışarıya atılan toz miktarında önemli oranda azalma kaydetmesi toz torbalı makinelerin tercih sebebi olduğunu gösteriyor.
  • HEPA Filtreli Olmasına: Çoğu elektrikli süpürge bu filtrasyon bakımından yeterli düzeydedir fakat astım ve alerji hastaları için havayı daha iyi filtre eden daha yüksek korumalı HEPA filtreler tavsiye edilmektedir.

Elektrikli süpürge borusu nasıl temizlenir?

Elektrikli süpürge borusunu temizlerken ilk olarak hortumu süpürgenizden çıkarın, daha sonra hortumunuzun boyu kadar ince bir çubuğu iç kısma sokarak sıkışan maddeleri dışarı itin. Bu işlemden sonra hortumu deterjanlı suyla yıkayınız. Son olarak hortumu kontrol ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Elektrikli süpürge filtre nasıl temizlenir?

Elektrikli süpürge filtresi temizlerken, süpürgenizin filtresi HEPA veya EPA özellikte ise yıkamayınız. Bu filtreler yıkandığı taktirde tüm özelliklerini kaybetmektedir. HEPA tipli filtrelerini fırçayla temizleyebilirsiniz. Süpürgenin diğer köpük parçalarını suyla yıkadıktan sonra kurumasını bekleyin.

Elektrik süpürgesi neden çekmiyor?

Elektrikli süpürgelerde çekmeme sorunu genellikle süpürgenizin toz haznesinin doluluk oranını ya da hazne kısmında sorun yoksa hortumunuzun tıkanık olmasına bağlı olarak iki farklı durumda ortaya çıkmaktadır. 

Süpürgenin emiş gücü ne demek?

Emiş gücü ne kadar yüksek olursa süpürge o kadar iyi temizlik yapabilmektedir. Süpürge alırken ilk olarak emiş gücüne bakmanızı öneriyoruz.

AquaAction Torbasız su filtreli elektrikli süpürge

AquaWeb su filtreleme teknolojisi ile tozu yakalayın

AquaWeb su filtreleme teknolojisi iki etkili adımda güçlü bir temizleme performansı sağlar: 1) AquaWeb filtresi su damlacıklarından çok yoğun bir ağ oluşturan iki katmanlı bıçaklara sahiptir. Kirli hava bu ağdan geçerken, su damlacıkları tozu tutar ve geçişine izin vermez. 2) Aktif ayırıcı, temiz hava ile kirli suyu etkili biçimde ayırarak elektrikli süpürgeden yalnızca temiz havanın çıkmasına izin verir.

Güçlü temizleme performansı için Watt motor

Watt motor güçlü temizlik sonuçları için Watt maksimum emiş gücü üretir.

%99,95 filtreleme özellikli Ultra Clean Air HEPA 13 filtre

Ultra Clean Air HEPA 13 filtre tozların en az %99,95'ini hapsederek temiz ve alerjik malzemelerin olmadığı bir ortam sağlar.

Köpürmeyen sabun veya parfüm ile ya da bunlar olmadan kullanılabilir

Suya köpürmeyen sabun veya parfüm ekleyerek ferah bir ortam elde edebilirsiniz.

Ellerinizi temiz tutmak için gelişmiş AquaWeb filtre tasarımı

AquaWeb filtresi gelişmiş şekliyle ellerinizi kirletmemek üzere tasarlanmıştır. Entegre tutacağı sayesinde filtreyi kolayca hazneden ayırabilir ve ellerinizi kirletmeden musluk altında yıkayabilirsiniz.

Ellerinizi temiz tutmak için hazne tutacağı

Hazne, dışındaki tutacağı sayesinde ellerinizi temiz tutacak biçimde tasarlanmıştır. Bu dış tutacak hem taşımayı hem de dökmeyi kolaylaştırarak ellerinizi kirletmeden hazneyi boşaltmanızı sağlar.

Üçlü etkisiyle benzersiz TriActive başlık

TriActive başlık üçlü etkisiyle zeminleri tek seferde kusursuz temizler: 1) Başlığın ucundaki geniş delik büyük parçaları kolayca alır. 2) Başlıktan geçen optimize hava akımı sayesinde temizlik işlemi maksimum düzeyde etkilidir. 3) İki yan fırça, mobilya ve duvarlara çok yakın olan tozu ve kiri çeker.

Philips torbasız elektrikli süpürge Marathon Ultimate

TriActive Ultra LED başlık; tüm zeminlerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansı sunar.1

Alerji H13 Filtre; polen, evcil hayvan tüyleri, ev tozları ve diğer alerjenler dahil en ince tozları bile %99,9 oranında hapseder.

Power Max Sensör, filtre temizleme zamanı geldiğinde sizi uyarır ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

İngiliz Alerji Federasyonu (British Allergy Foundation-BAF) onayına sahiptir. BAF sertifikası, alerji rahatsızlığı olan kişilerin yaşadıkları ortamda bulunan alerjenleri temizleyen, engelleyen ve azaltan ürünlere verilmektedir. 

Bağımsız bir test kuruluşu tarafından, halı ve sert zemin üzerinde ince toz ve kırıntı toz toplama performansları ortalaması, Türkiye’nin en çok satan 15 torbasız süpürgesiyle karşılaştırılmıştır Mayıs

TriActive Ultra LED başlık

Özel zemin ışığı teknolojisi sayesinde gözle görülmeyen tozları ortaya çıkarır. Tüm yüzeylerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansı sunar.

PowerCyclone 10 teknolojisi

Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin sunduğu yüksek performans sayesinde süpürgenizde yüksek emiş gücü elde edersiniz.

Temiz hava filtresi sistemimiz, alerjiye hassas ve daha yüksek hijyen seviyelerine ihtiyaç duyan kişiler için polen, hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere en ince tozları bile % 99,9 oranında hapseder.

PowerMax Sensörümüz, filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini ve Yüksek performanslı emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

* Emiş gücü, Türkiye'nin en çok satan 15 torbasız süpürgesiyle karşılaştırılmıştır, Mayıs

Yeni Marathon Ultimate’la siz de tanışın!

Yeni Marathon Ultimate’ın kutusunda neler var?

Yeni Philips Marathon Ultimate XB/ TriActive Ultra LED başlık, sert zemin başlığı, uzaktan kumandalı ergonomik tutma kolu ve entegre fırça.

Süpürgenin tutma yerine entegre edilen yumuşak fırça sayesinde mobilyalarınızı ve döşemelerinizi çizmeden temizleyebilirsiniz.

Uzaktan kumandalı ergonomik tutma kolu

Ergonomik tutma kolu konfor ve verimlilik için tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda ise emiş gücü seviyesini azaltmanıza veya bir düğmeye dokunarak kapatmanıza izin veren kontrol seçenekleriyle temizliği daha hızlı bitirebilirsiniz.

Ekstra sert zemin başlığı, sert zeminlerde üst düzey temizleme performansı sunar. % oranında toz toplanır!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası