mahkum 3. bolum / Mahkum 3.Bölüm Fragmanı - Fragman - funduszeue.info

Mahkum 3. Bolum

mahkum 3. bolum

32 Video

Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı

Diğer videoyu izle

Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum Bölüm Fragmanı
Mahkum 9.Bölüm Fragmanı
Mahkum 8.Bölüm Fragmanı
Mahkum 7.Bölüm Fragmanı
Mahkum 6.Bölüm Fragmanı
Mahkum 5.Bölüm Fragmanı
Mahkum 4.Bölüm Fragmanı
Mahkum 3.Bölüm Fragmanı
Mahkum 1.Bölüm Fragmanı
Mahkum Fragman
Mahkum Fragman

Hayran tepkileri

Yeni TV Dizi Videoları

Baki Hanma 2. Sezon Fragman
Ateş Kuşları Bölüm Fragmanı
Gülcemal Bölüm Fragmanı
Citadel: Diana Altyazılı Fragman
Teşkilat Bölüm Fragmanı
Teşkilat Bölüm Fragmanı
Teşkilat Bölüm Fragmanı
Kendi Düşen Ağlamaz 1.Bölüm Fragmanı
Benim Güzel Ailem 1.Bölüm Fragmanı
Taçsız Prenses Bölüm Fragmanı
Yeni TV Dizi Videoları

En etkili silah bak&#x;şlard&#x;r.

🕯️

"Anne ben ç&#x;k&#x;yorum!" Postal&#x;m&#x;nfermuar&#x;n&#x; çekerken d&#x;ş kap&#x;dan anneme haber vermek için bağ&#x;rm&#x;şt&#x;m. Biraz sonra annem elinde ki kapla telaşla mutfaktan ç&#x;kt&#x; ve yan&#x;ma gelerek elime tutuşturdu kab&#x;. Gülümsedim. "Anne gerek yok" asl&#x;nda vard&#x;. Çünkü Karagözde yap&#x;lan yemekler bir canl&#x;n&#x;n yemek isteyeceği türden yemekler değildi.

"Ne demek gerek yok. Hapisane yemekleri tats&#x;z tutsuzduryiyemezsin sen, bilirim seni." Sorun tats&#x;z tuzsuz olmas&#x; değil, içine iğrenç şeyler koyulmas&#x;yd&#x;.

Gülümsedim ve elimi çantama atarak içinden cüzdan&#x;m&#x; ç&#x;kard&#x;m. &#x;çinde bir tek ellilik vard&#x; onuda ç&#x;kar&#x;p anneme uzatt&#x;m. Bir cüzdan&#x;ma birde elimde ki paraya bakt&#x;. "K&#x;z&#x;m-"

&#x;tiraz ediceğini bildiğim için yan&#x;nda duran elini kavrad&#x;m ve avucuna b&#x;rakt&#x;m paray&#x;. "Anne yapma lütfen. Dolap bomboş, hem Burçin dün ödevi için bir şeyler almas&#x; gerektiğini söylüyordu."

Annem sessiz kald&#x; ve güzel yüzünü hüzün kaplad&#x;. &#x;stemeye istemeye paray&#x; h&#x;rkas&#x;n&#x;n cebine koydu. Eğer o müdür olacak herif maaşlar&#x;m&#x;yat&#x;rsayd&#x; veya işten ç&#x;kmamam için beni ailemle tehdit etmeseydi bu durumda olmazd&#x;k. Ama elim kolum bağl&#x; bir şekildeydim. Ve malesef ki yapacak hiçbir şeyim yoktu.

Evden kucağ&#x;mda annemin poğaça yap&#x;p içine koyduğu kapla ç&#x;karken, beni hapishaneye götüren servis kap&#x;da bekliyordu. Benidegardiyanlarla beraber al&#x;p beraber b&#x;rak&#x;yorlard&#x;eve. Bu bir bak&#x;ma uzun yola vereceğim paray&#x; engellediği için güzeldi, lakin beni o istemediğim, mecburen çal&#x;şt&#x;ğ&#x;m yere götürdüğü için kötüydü.

Servise bindiğimde bir an gözler bana çevrildi ama kimseyi umursamadan en arkaya Ali'nin yan&#x;na doğru ilerledim.Ali aralar&#x;nda tek sevdiğim ve yaş&#x;ma yak&#x;n olan gardiyand&#x;. Yan&#x;na oturduğumda pencereden d&#x;şar&#x;y&#x; izleyen bak&#x;şlar&#x; beni buldu. "Günayd&#x;n," dedi gülümseyerek.

"Günayd&#x;n.."dedim onun tersine somurtarak. Ali beni her sabah somurtkan bir şekilde görmeye al&#x;ş&#x;kt&#x;, bu yüzden bu halime gülüp geçti. Diğer çal&#x;şanlar birbirleriyle muhabbete dalm&#x;şken araba hareket etti ve yeryüzünde ki cehennem diye tabir edilen yere yani Karagöz'e doğru ilerlemeye başlad&#x;. Sesli bir nefesi dudaklar&#x;m&#x;n aras&#x;ndan vererek, servisin içinde doland&#x;rd&#x;ğ&#x;m bak&#x;şlar&#x;m&#x; tekrar Ali'ye çevirdim. Güneşin vurduğu kumral saçlar&#x; parl&#x;yordu.

Kaşlar&#x;yla kucağ&#x;mda tuttuğum kab&#x; işaret etti. "O nedir?"

Bak&#x;şlar&#x;m&#x; gözlerinden çekerek kaba bakt&#x;m. "Poğaça annem yapt&#x;" Kab&#x;n kapad&#x;ğ&#x;n&#x; aralayarak ona uzatt&#x;m. "Yer misin?"

"Yemez miyim?" Diyerek bir poğaça ald&#x; ve neredeyse yar&#x;s&#x;n&#x; ağz&#x;na sokarak büyük bir &#x;s&#x;r&#x;k ald&#x;. Poğaçay&#x; ağz&#x;nda çiğnerken gözlerini kapatm&#x;şt&#x;. Yüzünde dünyan&#x;n en güzel yemeğini yiyormuşcas&#x;na bir ifade belirdi. Kendisi yemeğe düşkün olduğu kadar hiçbir şeye düşkün değildi. Tam bir oburdu. Ama buna rağmen muhteşem bir fiziği vard&#x;. Bu nas&#x;l oluyordu bir türlü anlam&#x;yordum. Zira ben onun yediklerini yesem şimdiye ald&#x;ğ&#x;m kilolardan yürüyemezdim.

Mahkum 3. bölüm 3. fragmanı: İsmail Hacıoğlu'nun o sahnesi nefes kesti!

funduszeue.info

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme aldığı FOX TV'nin yeni dizisi Mahkum, ekrana geldiği ilk bölümden itibaren nefes kesmeye devam ediyor.

''Innocent Defendant'' adlı diziden uyarlanan MF Yapım imzalı Mahkum dizisinin başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve İsmail Hacıoğlu yer alıyor.

Dizinin tüm oyuncuları dikkati çekerken, özellikle İsmail Hacıoğlu sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Heyecanlı anlara sahne olan olan diziden yayınlanan son fragmanda; Savcı Fırat Bulut ile Savaş'ın bir araya geldiği görüldü.

İkili kozlarını paylaşmak için bir ormanlık alanda buluşurken, Fırat, "Özlendin mi Barış'ı? Kavuşturayım mı sizi?" dedi.

Bu sözler karşısında oldukça sinirlenen Savaş, son model arabasını savcının üzerine sürdü. İşte Mahkum 3. bölüm 3. fragmanı

Mahkum 3. bölüm 3. fragmanı İZLE

DizimahkumFox

Google News ile Takip Et

Mahkum 3. Bölüm fragmanı yayınlandı! Mahkum 3. bölümde neler olacak?

Fox TV’de yayınlanan yeni dizi Mahkum, 3. bölümüyle ekranlara gelecek. Mahkum dizisinin 3. bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. İlk bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Mahkum dizisi sosyal medyada da gündem olmayı başardı.

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Onurlu bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut; Türkiye’nin en güçlü ailelerinden Yesariler’in oğlu Barış Yesari’nin işlediği kadın cinayeti dosyasını üstlenir. İşlediği cinayetin üstünü, ailesinden aldığı güçle örtmeye çalışan Barış, karşısında hiç görmediği tarzdan bir savcıyla, Fırat’la karşı karşıya gelir. Fırat tehlikesi büyüdükçe büyür, Barış iyice köşeye sıkışır. Her ne olursa olsun dosyanın peşini bırakmayan Fırat’ın hayatı, bir gecede kabusa dönüşür. Eşi Zeynep ve kızı Nazlı ile doğum gününü kutladıkları gecenin sabahında gözünü hapishanede açar. Zeynep’in ve kızı Nazlı’nın cinayet zanlısı olarak yargılanmaktadır. Fakat Fırat geriye dönük hiçbir şey hatırlamaz…

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası