palette kahve köpüğü numarası / Palette Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü #30019389 | CarrefourSA

Palette Kahve Köpüğü Numarası

palette kahve köpüğü numarası

Saç Rengi ve Saç Boyama palette kahve köpüğü ?????

Son kullanma tarihi geçmiş, bayatlamış bir tarayıcı kullanıyorsanız. Mercedes kullanmak yerine tosbaya binmek gibi... Websiteleri düzgün görüntüleyemiyorsanız eh, bi zahmet tarayıcınızı güncelleyiniz.
Modern Web standartlarını karşılayan bir tarayıcı alternatifine göz atın.

kızlar bu rengi kullanan var mı,nasıl bi renk akınca nasıl olur ? bnm saçım 4-5 parmak geldi orat kumral ama ondan sonrası bal rengi sizzce nasıl olur bi yardım edin bana lüttt----fennnnnnn :KK59:

palette deluxenin kahve köpüğünü kullandım içinde bakırlığı yoğun bildiğin karamel rengi çıkıyor ama sen kendi saçının resmini eklesen daha iyi anlarız görmeden yorum yapamıyoruz :nazar:

Dilşad .!.:

palette deluxenin kahve köpüğünü kullandım içinde bakırlığı yoğun bildiğin karamel rengi çıkıyor ama sen kendi saçının resmini eklesen daha iyi anlarız görmeden yorum yapamıyoruz :nazar:

Genişletmek için tıkla...

Zemin renginden kaynaklı olarak bakır çıkmış olabilirmi sende ? çünkü 8.65 çikolata ve altın yansımalı bi renk diye biliyorum bende bakırlıgı sevmedim kendimde aslında bugn baktım baya kahve köpüğü altın sarısı karışımı sarısı yoğun karameli veriyormuş ama malesef altın karamel var saçımda bende de bakırlık verecektir kahve köpüğü..

zeminden değil hatta bugün burda biri konu açmıştı kahve köpüğü sarı karıştırmış bildiğin açık karamel olmuş :KK68:

Dilşad .!.:

zeminden değil hatta bugün burda biri konu açmıştı kahve köpüğü sarı karıştırmış bildiğin açık karamel olmuş :KK68:

Açık karamelde bakırlık altın karamel kadar yoğun mu ki ?

yok değil daha yumuşak soft bir renk açık karamel altın karamelde çok yoğun bakırlık :nazar:

Dilşad .!.:

yok değil daha yumuşak soft bir renk açık karamel altın karamelde çok yoğun bakırlık :nazar:

Benim saçımı görmüştün diger altın karamel mi karamelmi diye açtığım konuda hatırlamıyosan duruyordur ilk sayfada bi bakarmısın o saça açık karamel yada kahve köpüğü tutar mı ki ? bakırlığı daha az istiyorum..

cnm bence açık karamelde bakırlık daha az ama dersen ki bakırlık çok az olsun açık kumrala boya cnm :nazar:

Dilşad .!.:

cnm bence açık karamelde bakırlık daha az ama dersen ki bakırlık çok az olsun açık kumrala boya cnm :nazar:

aslında bakır yansıma olmasın içinde altın ve çikolata yansıma olsun istiyorum ben 8.65 kahve köpüğü çikolata altın yansımalı az daha sarı baskın çıksın diyede 9.3 altın sarısı altın yansımalı bu ikisini karıştırınca bakırlığın olmadığı altın ve çikolata bi renk elde edilebilirmi acaba elde edlirsede oranlama nasıl olur..
Forumdan arkadaşın biri saçlar kumral ise çağla şikelin rengi için yüzde70 altın sarısı yüzde 30 kahve köpüğü eklenmeli demişti fakat o renk çok açık geldi bana dahe koyusu ama yansıması o şekilde olsun istiyorum 1 ve 1 koysam boyaları olurmuki acaba :KK1:

ben geçen ay ilk defa karıştırmıştım kahve köpüğü ve sarıyı bildiğin açık karamel olmuştu çağlanın o rengi kahve köpüğü değil bal köpüğüdür cnm istersen bal köpüğü ve sarıyı karıştır zaten zemin rengin koyu olduğundan çok açık olmaz sarı yansımalı olur :13:

Dilşad .!.:

ben geçen ay ilk defa karıştırmıştım kahve köpüğü ve sarıyı bildiğin açık karamel olmuştu çağlanın o rengi kahve köpüğü değil bal köpüğüdür cnm istersen bal köpüğü ve sarıyı karıştır zaten zemin rengin koyu olduğundan çok açık olmaz sarı yansımalı olur :13:

anladımmm aklıma yattı bu :KK61: oranlamayı nasıl yaptın sen peki ve ben nasıl yapmalıyım saçlarım yoğun bakır sarıyımı fazla koycam bal köpüğünümü yoksa eşit mi ?

benim saçıma 2 kutu yettiğinden bir kutu ondan bir kutu öbüründen aldım karıştırdım sanada aynı şekilde bir kutu bal köpüğü bir kutu sarı al ama 9.0 olsun sarı 9.1 falan küsürlü renklerde turunculuk fazladır dorelik tek numara al cnm :KK68:

Dilşad .!.:

benim saçıma 2 kutu yettiğinden bir kutu ondan bir kutu öbüründen aldım karıştırdım sanada aynı şekilde bir kutu bal köpüğü bir kutu sarı al ama 9.0 olsun sarı 9.1 falan küsürlü renklerde turunculuk fazladır dorelik tek numara al cnm :KK68:

bal köpüğünü palette peki sarıyı ne alayım ? nevacolorun altın sarısını karıştırıyorlarmış ama onun numarası 9.3 bende altın yansımalı olsun diye bunu düşünmüştüm aslında :44:

onu al o zaman o altın sarısı mı ben palette deluxenin sarısını karıştırmıştım beğendim sarısını ama sen öbürünü dene cnm altın sarısıysa o :13:

Dilşad .!.:

onu al o zaman o altın sarısı mı ben palette deluxenin sarısını karıştırmıştım beğendim sarısını ama sen öbürünü dene cnm altın sarısıysa o :13:

Bal köpüğüyle çok çiğ durmaz inş :KK1: bakır koyulugundan kurtulmak için bal köpüğü daha mantıklı geldi bana bu karşım sonucunda sarıya dönük karamel elde edebilirim dimi kahve köpüğüyle olsaydı açık karamel elde edecektim sanırım ? aslında zemin biraz daha açılsında 2. 3. boyada kahve köpüğüylede yapabilirim ama şuan kahve köpüğüyle yapsam pek degişmez galiba..

değişmez cnm hatta bak bugün bir ark eklemişti resim kahve köpüğü ve sarı karıştırmış bildiğin açık karamel olmuş bende karıştırdım bildiğin karamel oluyor bal köpüğü yap merak etme çiğ durmaz :nazar:

Dilşad .!.:

değişmez cnm hatta bak bugün bir ark eklemişti resim kahve köpüğü ve sarı karıştırmış bildiğin açık karamel olmuş bende karıştırdım bildiğin karamel oluyor bal köpüğü yap merak etme çiğ durmaz :nazar:

Evet baktım ona bende bakırlık fazla onun saçı baya turuncu parlıyo bal köpüğü daha mantıklı geldi.. Birde bişe sorucam sen papatyaya boyamıştın degilmi zemin rengin neydi ve nasıl bi sonuç çıktı birde kaç dk beklettin ? kuzenm 2 ton saçını açacak ama açıcı kullanmak istemiyor papatya açar diye düşündüm ben ?

benim zeminde kahve köpüğü ve sarı karışımı akmış hali vardı orta karamel gibi sonra papatya yaptım nerdeyse 4 ton açmıştır epey açıyor yarım saat beklettim çok açtı ama ben o rengi sevmedim değiştirdim :79:

Dilşad .!.:

benim zeminde kahve köpüğü ve sarı karışımı akmış hali vardı orta karamel gibi sonra papatya yaptım nerdeyse 4 ton açmıştır epey açıyor yarım saat beklettim çok açtı ama ben o rengi sevmedim değiştirdim :79:

kahveden döndürecek saçını sanırım iyi olur tavsiye edeyim ben ona papatyayı :KK61: Karamel saça balyaj olarak nasıl gider sence ? rengi bilsem fikrim olur ama hiç bilmiyorum :79:

karamel saça bal köpüğü tonlarında balyaj olur cnm bende düşünüyorum bayrama artık şimdi denizde balyaj falan kalmaz bende :KK9:

Palette Saç Boyası - Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü 50 ml 8690572781517

Saçlarını boyamak isteyen kişilerin en çok istediği şeylerden biri seçtikleri saç renginin saçlarında tam olarak aynı görünmesidir. Kolay boyama sağlayan Palette Deluxe saç boyası bir numaralı tercih olmaktadır. Saçlarını özellikle evde kendilerin boyamak isteyen kişilerin renkleri tutturması oldukça zor olabilmektedir. Bu açıdan en doğru renk tutuşunu sağlayan Palette, saçlarını boyamak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilir.

• Açık kahve tonlardaki renklerde saç kullanmak isteyenler için idealdir.
  • Kalıcı bir boyadır.
  • Alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu yüzden ilk başta saçın ufak bir kısmında denenmesi önerilir.

Palette Saç Boyası Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü Kullanımı

Palette Saç Boyası Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü Kullanımı

Palette saç boyası Deluxe kullanımı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Saç boyası kutusunun içinde gerekli bütün malzemeler bulunmaktadır. Kutunun içinde; bir çift eldiven, boya için gerekli olan oksidan, boya tüpü ve bir adet saç bakım kremi bulunur. Palette Deluxe 8-65 kahve köpüğü rengini oluşturmak için cam veya plastik bir kasede boyanın ve oksidanın karıştırılması gerekir. Bu işlemi yaparken kesinlikle metal bir kap veya kase kullanmayın. Boya ve oksidanı karıştırdıktan sonra saçı isteğe göre yukarıdan ya da aşağıdan olacak şekilde eşit parçalara bir tarak yardımıyla ayırın. Saç boyası fırçası ile bütün saça Palette Deluxe saç boyasını uygulayın. Kutunun içinde bulunan yönelgeden faydalanarak boyayı kaç dakika bekletmeniz gerektiğini öğrenin ve boyayı yeterince beklettikten sonra yıkayın. Son aşamada ise saçı iyice yıkayıp boyadan arındırdıktan sonra boyanın içindeki saç kremi saçların uç ve boylarına sürerek biraz bekledikten sonra durulayın.

Palette Saç Boyası Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü Özellikleri

Palette Saç Boyası Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü Özellikleri

Palette saç boyası ilk boyamadan itibaren yüksek performanslı renk pigmentleri içeren formülü sayesinde uzun süre kalıcı renk yoğunluğu sağlar. Böylece renk tam olarak saça oturur ve uzun süre kullanımı mümkün kılar. Uzun süre kalıcı renginin yanında içerdiği mikro yağlar ile derinlemesine bakım yaparak saçların boyama sırasında yıpranmasını önler. Hem en iyi renk performansının alınmasını sağlar hem de bunun yanında saça kökten uca bir bakım yaparken aynı zamanda saçın sağlıklı parlaklığının yitirilmesinin önüne geçerek saçlarda ışıltılı bir parlaklık sağlar. Palette 8-65 bal köpüğü saç boyasının sağladığı ışıltılı görünüm 6 hafta boyunca varlığını korur. Zengin içeriği ve kolay uygulanabilir yapısıyla kullanıcılarına en kolay ve en iyi evde saç boyama deneyimini yaşatmayı amaçlar.

Palette Saç Boyası Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü Kimler Kullanabilir?

Palette Saç Boyası Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü Kimler Kullanabilir?

Palette saç boyası Deluxe 8-65 kahve köpüğü 8690572781517 pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılan bir üründür. Doğal rengi ile neredeyse her ten tonuna en iyi şekilde uyan Palette 8-65 bal köpüğü evde saçını boyamak isteyen kişilerin çoğunlukla tercih ettiği boyalar arasındadır. Evde tek başına saçını kahve köpüğü renklerine boyamak isteyen herkes Palette 8-65 kahve köpüğü rengini kullanabilir. Yalnızca saçını boyamadan önce kullanıcıların boyayı tenlerinin ufak bir bölümünde denemeleri herhangi bir alerjik reaksiyonun oluşmaması için önerilir. Palette saç boyası 8-65 kahve köpüğü kullananlar tarafından yazılan yorumları okumak için yorumlar kısmına bakabilirsiniz. Palette saç boyası 8-65 kahve köpüğü fiyatı seçeneklerini de Trendyol’dan inceleyebilir, ürünü hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası