selma hunel kara sevda / Selma Hünel "Kara Sevda " - Dailymotion Video

Selma Hunel Kara Sevda

selma hunel kara sevda

Selma Hünel - Kara Sevda

Her gün ölmeyi dileyerek uyuyor, ölmeyi dileyerek uyanıyorum. Bu şekilde nasıl yaşama tutunabilirim ki? İçimde bir şeyler parçalanıyor. Organlarım parçalanıyor, kan dolaşımımı tıkıyor. Ciğerlerim çökmek üzere, oksijen alamıyorum. Boğuluyorum. Neler hissettiğini şimdi çok daha iyi anlıyorum. Ne yüzle sana kızacağım ki?Eskiden sensiz olduğumda , hayatı senden çok sevdiğimden ölmek istemezdim. Mutlu olur, ağlasam da yine de kalkar eğlenir, gezerdim. Şimdiyse sana olan umudum beni hayatta tutan tek şey. Nefes bile alamıyorum. Ölmek çok kolay artık. Vaz geçmek yaşamaktan. Zaten tutunmaya çalışmak da ayrı yorucu bu hayata. Hiçbir şey beni gerçek anlamda mutlu etmiyor, edemez de. Kaç kere son vermeyi düşündüm, kaç kere dua ettim bunun için bir bilsen. Şu hayatım son bulsun diye. Seni ve kardeşimi bir kere görmeden ölmeyeceğim dedim. Bu beni biraz hayatta tutuyor, biraz da kendime olan öfkem. Çektirdiklerini çek diyorum. Yaşattıklarını yaşa. Her yaşayışında tekrar tekrar öl diyorum. Yine de ayağa kalkmak lazım. Madem bir umudum var, seni beklemek var. Sana layık olmak zaruri olmalı bu yolda. En azından bunu başarabilirim? Ne dersin be sevdiğim? Yine de ne yaşanırsa yaşansın, ne olursa olsun. Ben sizi çok sevdim. Seviyorum. Bu isteğim çok bencilce biliyorum, ama beni hiç unutmayın olur mu? Ben sizi unutmayacağım.

Böyle bir kara sevda by Selma Hünel (Ezel)

Thread: Böyle bir kara sevda by Selma Hünel (Ezel)

Tags: None
  1. WendyScof's Avatar

WendyScof said  AM

Smile Böyle bir kara sevda by Selma Hünel (Ezel)

Hi everyone! I'm looking for the transaltion of this beautiful song that I heard on Ezel, can anyone help please?
    THank you

Böyle bir kara sevda

Ne çikar bahtimizda ayrilik varsa yarin.
    Sanma ki, hikayesi su titreyen dallarin,
    Düsen yaprakla biter.
    Böyle bir kara sevda kara toprakla biter.

Aglama, olma mahzun, gülerek bak yarina.
    Sanma ki, güzelligin, o ipek saçlarina
    Dökülen akla biter.
    Böyle bir kara sevda kara toprakla biter
  2. partizanka's Avatar

partizanka said  AM
  3. WendyScof's Avatar

WendyScof said  PM

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir