modacruz orijinallik kontrolü / Ben'ce: Satış siteleri Modacruz ve Zebramo kıyaslaması

Modacruz Orijinallik Kontrolü

modacruz orijinallik kontrolü

Bir tane canta beğendim (ünlü bir markanın çantası), mağazalardaki satış fiyatına göre yarı yarıya bir fiyatı var. Canta fotoğraflarda oldukça iyi durumda görünüyor ama bilemiyorum. Daha önce hiç ikinci el giysi alışverişi yapmadım, yapmayı da pek tercih etmem ama canta olunca ikinci el olması o kadar da kötü olmaz gibi geldi.

Alışveriş yaptıktan sonra kötü bir durum ile karşılaşan oldu mu? Ürunler sahiden resimlerdeki gibi mi geliyor? Orijinalliginden nasıl emin olabiliriz? Sertifikasi da içinde olur herhalde değil mi? Beğenmezsek iade ederken sorun oluyor mu? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

bir kez alışveriş yaptım, problem çıkmadı. satıcı yorumlarına bakıyorum genellikle. çok satış yapmışsa ve olumlu yorumlar çoğunluktaysa alabilirsiniz; aliexpress mantığı. sahte ürün satan çok kişi var, mesaj atıp ürünün net fotoğraflarını atsın, ne bileyim, sertifikasını, kutusunu veya faturasını yollasın size önceden. kanıtlasın. :) ben topshop marka kot ceket almıştım, arkadaşım da urban outfitters marka kot ceket aldı. hala giyiyoruz, mutluyuz.

nice tnetennba

Modacruz unlu markalarin urunlerinin orijinallik kontrolunu yapiyor diye biliyorum tam emin olmamakla birlikte. Bence urunle ilgili modacruz'a bir mail atip sorun cunku boyle bir hizmetleri var.

unionall

merhaba, modacruzdan hem aliyorum hem de satış yapıyorum. iade mümkün değil. satıcının başka satışları varsa onlara bakın bir puan sistemi var çünkü, puanlanmadıysa diğer ürünleri altındaki yorumları okuyun. fotoğraflar içinize sinmediyse başka fotoğraflar eklemesini isteyin. lüx bir markaysa orijinallik kontrolü yapılıyor.

ozgur bir kusun hatirati

1

Sahte Coach Nasıl Anlaşılır?

image

O çok be&#;endi&#;iniz Coach çantaya ikinci el f&#;rsatlar&#;yla uygun fiyata sahip olmak istiyor ve ürünün gerçekli&#;inden &#;üphe duyuyorsan&#;z yaz&#;m&#;z&#; dikkatlice okuyup, verdi&#;imiz bilgilere göre ürünü iyi bir &#;ekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Desen

Bir Coach çantan&#;n orijinalli&#;ini anlaman&#;n en iyi yollar&#;ndan biri Coach’un imzas&#; olan C logosudur. C logosu, çanta merkezine mükemmel konumlanm&#;&#; olmal&#; ve diki&#;ler aras&#;nda simetrisinin bozulmamas&#; gerekir.

image
image

Coach’un imzas&#; C logosu çanta üzerinde ikili &#;ekilde ve herbiri birbirleriyle ayn&#; yönlere bakacak &#;ekildedir. Asla tek ba&#;&#;na bir C logosu yan&#;ndaki C logosundan ayr&#; bir yönde olmaz. Her zaman ikili &#;ekilde gruplan&#;p herbir grup farkl&#; yönlere bakarlar.

Toz Torbas&#;

Toz torbalar&#; her zaman koyu kahverengi ve k&#;rm&#;z&#; ipliklidir. Üzerinde beyaz Coach logosu ve alt&#;nda “Est″ yaz&#;ld&#;r.

image
image

Seri Numaras&#;

Coach çanta iç etiketinde mutlaka seri  numaras&#; bulunur. Seri numaras&#; “No”k&#;saltmas&#;yla ba&#;lar ve dört numara ve harf içeren iki seri aras&#;nda “-” i&#;areti bulunur. 

image
image

Etiket

Coach çanta üzerinde sallanan, çantayla ayn&#; dö&#;eme veya renkte olan bir etiket bulunur. Etiket üzerinde Coach logosu kabartmal&#;d&#;r, asla bask&#; de&#;ildir. Baz&#; modellerinde metal etiket bulunur bu yüzden almak istedi&#;iniz üründe ayn&#; etiketin bulunup bulunmad&#;&#;&#;n&#; kontrol edin.

image

Donan&#;m

Coach her zaman çantalar&#;nda YKK fermuarlar&#;n&#; kullan&#;r. Bu yüzden almak istedi&#;iniz ürünün fermuar çekme yerinde YKK yazd&#;&#;&#;ndan emin olun.

&#;ç astar üzerinde olan etiket yap&#;&#;trma de&#;ildir, düzgün dikildi&#;inden emin olun. Coach’un her ürünü deneyimli i&#;çili&#;i ile ünlüdür. Bu nedenle, diki&#;lerinde herhangi bir kusur görürseniz, ürünü sorgulay&#;n.

Coach her zaman deri veya süet malzeme kullan&#;r. E&#;er çanta, farkl&#; bir kuma&#; veya parlak bir plastikse ürün kesinlikle sahtedir.

Umar&#;z ki, bu bilgiler do&#;rultusunda o çok be&#;endi&#;iniz Coach çantaya tereddütsüz sahip olursunuz. 

Keyifli al&#;&#;veri&#;ler dileriz :)

Modacruz’da Coach ürünleri için t&#;klay&#;n&#;z.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası