city mall samsun mağazaları / SAMSUN CITY MALL AVM Atasun Optik Mağazası

City Mall Samsun Mağazaları

city mall samsun mağazaları

Mağaza Müdürü Reeder Citymall Avm

REEDER

Samsun Citymall  Avm Reeder Mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere ‘Mağaza Müdürü ’  takım arkadaşları arıyoruz.

Neler Bekliyoruz?

·        Reeder markasının sunmuş olduğu kariyer fırsatlarını değerlendirerek kendini ReeDükkan yurtiçi ve yurtdışı kanallarında saha, yöneticilik vb. farklı iş pozisyonlarında görmeyi hedeflemeni,

·         Uluslararası mağazalarda çalışmaya açık olmanı,

·        En az lise mezunu ve dengi okul mezunu olmanı,

·        Parakende ve mağazacılık sektöründe deneyimli olmanı,

·        MS Office Programlarına hakim olmanı,

·        Teknolojiyi sevmeni ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmeni,

·        Etkileyici bir diksiyon ile kendini sözel olarak en iyi şekilde ifade edebilmeni,

·        AVM  çalışma saatlerine uyumlu olmanı,

·        İkna stratejilerini hayatının bir parçası haline getirebilmeni, istiyoruz.

Sen de;

·        Güleryüzlü, misafirperver hizmet anlayışına sahibim,

·        Yüzyüze iletişim becerilerime oldukça güveniyorum,

·        Bir marka imajını temsil etmenin getirdiği sorumluluğun bilincindeyim,

·        Satış süresince müşteriyi bilgilendirebilir ve satın alma yönünde motive edebilirim,

·        Müşterilere ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak için doğru sorular ile ihtiyaç analizi yapabilirim diyor musun?

O zaman sen bir ReeDükkan‘lı olmaya adaysın !

CityMall Avm

Gül Belgin Kaya

Ben duzeni ile genisligi ve temizligi ile 5 yildiz verdim yalnizca birkac marka daha gelmeli diye dusunuyorum ornegin defacto ayrica soylemeden gecemeyecegim tavuk dunyasini nerde olursa olsun seviyorum ancak sizdeki tavuk dunyasi subesi bir harika gerek personelleri gerek yemeklerin lezzeti bir harika samsuna birkac gunlugune geldik gunlerdir her gun 1 öğünü tavuk dunyasinda yiyoruz cok memnunuz avm yi de cok sevdik kalp kalp kalp

Nilgün

2 katli lcw var ama 3 kasa mevcut haliyle kuyruk almış başını gidiyor bebek arabasıyla asansör beklemek ayri bir sıkıntı ihtiyaci olmayan da biniyor asansör desen küçücük bir bebek arabasi zor sığıfunduszeue.info bir asansor yapılmalı bebek arabalari funduszeue.info alani kısıtlı geliştirilebilir

Ayssn cetin

FIYATLAR UCUK KACIK TAVAN
ELDE KALMIS URUNLERLE
KALITE TABAN !

FATMA KETEN

Bej Mağazası süper süper süper

ebru taylan

GEREKSİZ MARKA TOPLULUĞU

Murat ÇİLİNGİR

GAYET GÜZEL DAHADA ÇOK MAĞAZA AÇİLİRSA BOŞ YERLERE DAHADA SÜPER OLUR İHTİYAÇLARA CEVAP VERİYOR

Gül Tokur

Evime çok yakın olmasına rağmen gitmeyeceğim bir avm. Otopark giriş çıkış çok tehlikeli. Avm içinde gezmek çok zor zemin için seçilen fayanslar berbat çocuğumun elini bırakamadım. Zaten konumu itibariyle de trafiği alt üst etti.

anonim

avm de bizim de hissemiz var %5 olarak ve gayet iyi piazzayla karşılaştırmaya gerek yok gayet iyi bi avm

Zeynel

Gayet iyi. Millet ammada kötülemeyi seviyor

Ahmet

Berbat bir alışveriş dükkanı (çünkü merkezi değil) otoparka girişten tutunda otoparktan çıkışına kadar, hatta yerdeki hatalı fayans seçimleri de cabası. Gerçi yapıldığı yerde hatalı, araç trafiğinin yoğun olduğu bir alanda, yani nereden tutsan sıkıntı.

umay

çok zengin mağazası var ben fakirim

Çağan

Trafiği berbat ettigine asla degmeyecek bir funduszeue.info katta giriş bölümünde duman doluydu cumartesi günü ve mağazalar hazır değildi v.b.

Salih

Kötü.Saçma sapan markalar funduszeue.info and Bear, berskha,Hm yine yok.İçerisi çok basık her yer siyah insan bunaliyor.

Erhan

Alışveriş merkezi demeye şait ister içi boş küçük bir yapı hiç bir şey yok gitmeye değmez boşuna vakit geçirmeyin.
Girişi içi mimarisi ile sınıfta kalıyor diger avm ler bundan kat kat güzel

serdarAziz

neresi berbat Gayet güzel avm işte. daha ne bekliyosun anlamadım.

Ekmek 55

Berbat hiç beğenmedim. Bu alanı bana verseniz daha iyisini yapardım.

Handan Kaynak

Bilindik markalar çok az ve yetersiz yine piazzaya mahkum kaldık restoran ve kafeler daha fazla yer tutmuş

zeynep

Sadece restoranları güzel diğer mağazaları beğenmedim. Makro Avm yi çağrıştırdı bana, o kadar zamandır beklediğimiz alışveriş merkezi için hayal kırıklığı

Ömer Yılmaz

Çok güzel olmasını Ümit ediyorum Atakum İçin gerekli

ferahnur

macfit olacak mı acaba

TÜMÜNÜ GÖSTER

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası