idea koleji bursa / How to get to İdea Koleji in Osmangazi by Bus or Metro?

Idea Koleji Bursa

idea koleji bursa

İDEA Koleji'nde  Mezuniyet Coşkusu

Bilal KAYAALTI

Çağdaş ve modern eğitim ortamlarında öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânları sunan İDEA Kolejinde öğrenciler süreç içerisinde birçok başarıya imza atarken Eğitim yılı LYS ve LGS sınavlarında da aynı başarıyı yakalayarak velilerinin gururu oldular.

Program öncesi kokteylde neşeli dakikalar yaşanırken öğrenciler ve veliler anı fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdiler.

"FARK ORTAYA KOYUYORUZ"
Düzenlenen törende, düşüncelerini dile getiren Cengiz Demirtaş, "İDEA koleji olarak bu yıl ikinci kez mezun veriyoruz ve gururluyuz.

İDEA koleji fark meydana getiren bir okul bu süreçte Bursa'da çok farklı işler yaptık.

Her şeyin ötesinde öğrencilerimizi çok yönlü olarak yetiştirmeye çalışıyoruz.

Çünkü biz ileride teknolojiyi sadece kullanan değil, üreten bir ülke olmak istiyoruz'' ifadelerine yer verdi.

Ardından okul kurucuları Cengiz Demirtaş ,Murat Demirkol, Burak Gürkaya ve Munise Demirtaş öğrencilerini başarı belgelerini vererek tebrik etti.

Ardından sınıfların tek tek sahneye farklı şovlarla çıkması katılımcılara keyifli anlar yaşatırken gece öğrencilerin kep atmasıyla son buldu.

İdea Koleji&#;nde Eğitim

Bire Bir Eğitimle
Tüm Potansiyeline Ulaş

Eğitim ve Öğretim Dönemi İçin Kayıtlar Başladı

Ön Kayıt

Nasıl öğreneceklerini bilenler
yeterince bilgilidir.

Kişilik Sınıflar, Haftalık Sınavlar, Özel Dersler
8, 9, 10 ve sınıflar için kayıtlarımız devam ediyor.

LGS Sonucunu Gönder Bursunu Al

LGS sonucunuza göre Fen Lisemizde % burs imkanı

Bursunu Öğren
Virtual Classroom

Okulumuzda eğitim kesintisiz devam ediyor!

Okulumuz her zaman olduğu gibi yine öğrencisinin yanında.
Hazır olan interaktif altyapısı ile kendi öğretmenlerinden ve kendi materyalleri ile öğrencilerine evlerinde de eğitime devam ediyor.

İdea Uzaktan Eğitim ve Öğretim Programı 

Okulumuz sadece örgünde değil uzaktan eğitimde de farkını ortaya koyarak kesintisiz yoluna devam ediyor. 

Gerçek Zamanlı Online Eğitim

Ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan öğrencilerinimizle canlı, çevrimiçi eğitim oturumlar gerçekleştiriyoruz. Öğretmenlerimiz, sanal sınıfta düzenledikleri tüm öğrenme kaynaklarını, içerik şablonlarını beyaz tahta üzerinde etkileşimli olarak öğrencilerimizle paylaşıyor.

İdea Online Eğitim Portalı

Duyurular & Etkinlikler

İDEA ÖZEL FEN VE ANADOLU LİSESİ

6 ve 12 kişilik sınıfların yanısıra bireysel öğrenme deneyimi

İdea Koleji’nin tam öğrenme anlayışı ile sürekli motive eden ayrıcalıklı eğitimiyle tanışın. Eğitim ve Öğretim yılında yüz yüze eğitim için okulumuza online kayıt başvuruları devam ediyor.

Yüz Yüze Eğitim Başvuru

6 ve 12 kişilik sınıflarda bire bir eğitimle potansiyeline ulaş.

idea ile kazananlar

İdea Kazandırır!

En iyi üniversitelere kapı açan, mükemmel sınav sonuçlarının güvence altına alınması konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip bulunuyoruz. Bu nedenle &#;İdea Kazandırır&#; diyebiliyoruz.

İdea ile Kazananlar
idea ile kazananlar

Her öğrenci için özel

Öğrencilerimize üniversite hazırlık sürecinde sahip oldukları fırsatları, ilerleme rotalarını ve bitirdiklerinde yaşamlarında kullanabilecekleri değerleri farketmelerini sağlıyoruz.

İdea Programı
İdea Koleji - Bursa Özel Fen ve Anadolu Lisesi 33 İdea Koleji
İdea Koleji
İdea Koleji Binası Gece Çekilmiş Fotoğrafı
ideakoleji logo
İdea spor basketbol
İdea Koleji - Bursa Özel Fen ve Anadolu Lisesi 34 İdea Koleji
idea koleji yurtdışı gezileri

Bilgi, bilgiye dayanır

İdea Koleji, tüm öğrencilerinin tam potansiyellerini gerçekleştirmelerini hedefleyen, yeni ilgi alanlarını izlemeye teşvik eden ve onları yüzyılın başarıları için gerekli becerilerle donatan, ilham verici ve dinamik bir müfredatla eğitim veren kapsamlı bir okuldur..

Neden İdea Koleji?

İdea Konsepti

Okulumuzun konsepti, okulumuzun doğası ve ahlâkının arkasındaki motor ve itici güçtür. Müfredatımız sayesinde, öğrencilerimize üniversite giriş seçenekleri sürecinde sahip oldukları fırsatları, ilerleme rotalarını ve bitirdiklerinde yaşamlarında kullanabilecekleri değerleri farketmelerini sağlıyoruz.

Konseptimiz
İdea Koleji ortamı

Neden İdea Koleji?

Ülkemizin gelişimi, bireyin gelişimine, onun dönüşümüne bağlıdır. İdea kendini, öğrencilerinin eğitimineve onların her bir hücresinin mükemmelleşmesine adamıştır. Her öğrencinin tam potansiyelini gerçekleştirmeye ve gelecekleri için iddialı olmaları için teşvik edildiği ilham verici, özel yapılandırılmış ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlayan özel ekibimizle gurur duyuyoruz.

Geleceğiniz için bir sıçrama tahtası

Öğrencilerimizin eğitimini ancak onların varoluşunu yükselterek tamamlayabiliriz. Bir öğrencinin başarısı kendi varoluş durumlarının, kendi görüşlerinin bir yansımasıdır. Bakış açısı genişleyen bir öğrencinin, kendi gerçeği de o denli zenginleşir.

İdea Koleji - Bursa Özel Fen ve Anadolu Lisesi 35 İdea Koleji
Bursluluk Sınavı için idea koleji hazır

Özel yapılandırılmış, destekleyici eğitim

Her öğrencinin tam potansiyelini gerçekleştirmeye ve gelecekleri için iddialı olmaları için teşvik edildiği ilham verici, özel yapılandırılmış ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlayan özel ekibimizle gurur duyuyoruz.

Çift Kademeli Eğitim

13 ila 19 yaş arası öğrencileri, Çift Kademeli EğitimProgramlarımız ve olağanüstü bireysel ilgi sayesinde üniversite girişleri için hazırlıyoruz. yılından bu yana uzman öğretim, destekleyici bireysel yardım ve rehberlik sağlıyoruz.

İdea Programı
İdea Koleji - Bursa Özel Fen ve Anadolu Lisesi 36 İdea Koleji
İdea Koleji - Bursa Özel Fen ve Anadolu Lisesi 37 İdea Koleji

Öğrenen Öğretmen

İdea Koleji’nde, kendisini öğrencilerin gerçek potansiyellerini başarmalarına yardımcı olmaya adamış özel öğretmenler ile, samimi ve disiplinli bir ortamda, kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlıyoruz. Eğitim sistemimiz, öğrencilerin geçmiş konuları unutmamaları ve ilk tercih ettikleri üniversitelere girebilmeleri için notlarını sürekli geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Dışarıda karşılaştığın engeller senin içindeki sınırlardır. Yüzlerce problemin çözülmesi değil, sadece senin çözülmen gerekiyor.

İdea Öğrenme Deneyiminin Merkezi: Öğrenci

İdea’da öğrenme deneyiminin merkezinde her bir öğrencinin bizzat kendisi vardır ve her biri bu deneyimin bir parçası değil, tek amacıdır. Bu deneyimin gerçekleştirilmesi, iyi bir okulun toplumumuzu koruma ve inşa etmedeki en önemli rolüdür.  İnsanlık doğal olarak sosyaldir. Okullar ilk varolduğundan beri, sosyal bir ortamda insanların daha geniş bir toplumu özümsemesini, bilginin dağıtılmasını sağlama rolünü üstlenmişlerdir.

Okulumuz öğremenleri, öğrencilerin kendi kendilerine yeterli olmalarını sağlayacak düzeyde eğitim ve öğretime odaklanmışlardır. Bununla birlikte, toplumsal ihtiyaçlar değiştikçe özel müfredatlar da değişmekte ve gelişmektedir. Günümüzde okullara duyulan ihtiyaç, müfredatın, öğretimin, olanakların odağını ve birbirine bağımlılığını ortaya koymaktadır. Bu ilişki geliştikçe, bir okulun hangi rolü oynayacağına dair daha uygun sorular ele alınabilir.

Varlığımızın toplumsal doğası nedeniyle, çocukların toplanabileceği sosyal bir eğtim ortamı her zaman bir zorunluluk olacaktır. Okul olarak adlandırılan bu yer, özel ilgi alanları üzerinde işbirliği yapmak için gençlere özel planlanmış fırsatlar içermelidir. ideal okul, toplumun geliştirilmesini ve dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlayacak fikirlerin paylaşıldığı, inşa edildiği ve büyütüldüğü bir yer olmalıdır.

İdea Koleji - Bursa Özel Fen ve Anadolu Lisesi 38 İdea Koleji

Cengiz Demirtaş

Okul Müdürü

&#; YKS

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), 17 &#; 18 Haziran tarihlerinde yapılacaktır. 17 Haziran tarihinde Temel Yeterlilik Testi (TYT), 18 Haziran tarihinde sabah oturumunda Alan Yeterlilik Testleri (AYT), öğleden sonra oturumunda Yabancı Dil Testi (YDT) uygulanacaktır.

Tahmini kalan süre

ÖSYM Klavuzu

İdea Koleji Öğrenci Veli Yorumları

Aşağıda bizimle çalışmış öğrencimiz ve velimiz olmuş kişilerin yorumlarını bulacaksınız. Yolu İdea’dan geçmiş, bu sayfada yer almak isteyen veli ve öğrencilerimiz yorumlarını paylaşmak için bizimle iletişime geçebilirler. [email protected] adresine yorumlarınızı gönderin paylaşalım.

Daha endişesiz ve korkusuzca, daha dürüst olarak yürüyeceğimiz yol vardır.

Ulusumuzun ereği, ulusumuzun ülküsü, bugünkü ileri dünya içinde, tam anlamıyla uygar bir toplum olmaktır. Bilirsiniz ki dünyada bir ulusun varlığı, değeri, özgürlüğü ve bağımsızlığı eskiden yaptığı ve ileride yapacağı uygar eserlerle orantılıdır. Uygarca başarılar sağlamak yeteneğinden yoksun uluslar, özgürlüklerini ve bağımsızlıklarını er geç yitirmek durumundadırlar. İnsanlık tarihi, baştan başa, bu söylediğimi kanıtlamaktadır. ()

atatürk imza

Instagram @kolejidea

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası