salcano igman deore 27.5 jant bisiklet / Salcano - Igman Deore 29er - Sayfa 2 - Bisiklet Forum

Salcano Igman Deore 27.5 Jant Bisiklet

salcano igman deore 27.5 jant bisiklet

Salcano - Igman Deore 29er

@Deniz İLİKÇİ

Merhaba Deniz.. 29'er bisiklet almanı kendim kullanıp memnun kaldığım için gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.. Ama gittiğin bayide yada bilen birilerinden boyuna uygun olup olmadığını sor.. Araziye girmek nasip olmadı daha malum 2 günlük.. :). Ama alamadan önce videolar olsun yorumlar olsun çok araştırdım.. Arazide de 29'er diğerlerine göre büyük olduğundan avantajlıydı.. Asfalttaki sürüşüne gelecek olursak gayet keyifli diyebilirim.. Kondisyonum olmamasına rağmen ilk gün km yol yaptım eve geldiğimde fazla bir yorgluk hissetmedim.. En çok da buna şaşırdım uzun zamandır bisiklet kullanmama ve kondisyonumun olmamasına rağmen yorulmamama.. O zaman dedim ki demekki eski bisikletimde benim enerjimin neredeyse yarısı sürtünmeye gidiyormuş demekki..
29'er de pedal başına katettiğin mesafe diğerlerine göre daha fazla olduğundan avantajlısın.. İvmelenmesine de tekrardan değinmeden edemeyeceğim.. Tek dezavantajı 26'ere lere göre 2 kg a yakın fark ediyor diyorlar toplam ağırlıkta.. Ki yarışçı değiliz profesyonel değiliz benim için ağırlık dert değil gerekirse ben 2 kg vermeye razıyım 29'er zevki için.. :).
Sedona hiç araştırmadım.. Benimde kafamdaki bisiklet Insomnia idi.. Yalnız vites takımının altus olması hiç içime sinmedi.. Alacaksam biraz daha vereyim ama iyi birşey olsun.. İleride pişman olma en kötüsü de yolda bisikletinden zevk alamama boyutu da var bu işin..
O yüzden çıtayı arttırdım biraz da pazarlık ile katalog fiyatında 2binden aşağı olmaz abi demesine rağman e kapattım..
Pazarlık etmeyi sakın unutma ve insomnia değil en azından full deoreli bir bisiklet almanı tavsiye ederim..

Salcano Ng 29 Jant Hd Hidrolik Disk Fren Full Shimano 21 Vites Dağ Bisikleti Kadro 21"

Salcano Ng 29 Jant Hd Hidrolik Disk Fren Full Shimano 21 Vites Dağ Bisikleti Kadro 21"

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : seafoodplus.info

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

• Bisiklet Tipi:Dağ Bisikleti
  • Jant:29
  • Vites:21 vites
  • Kadro Boyu:52 cm
  • Renk:Siyah
  • Materyal:Alüminyum

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün seafoodplus.info tarafından gönderilecektir.
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Bisiklet TipiDağ Bisikleti
  • Jant29
  • Vites21 vites
  • Kadro Boyu52 cm
  • RenkSiyah
  • MateryalAlüminyum
  • Fren TipiHidrolik Disk Fren
  • Tekerlek Sayısı2

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir