güneşli bir resim çiz bana / Kayahan Güneşli Bir Resim Çiz Bana Şarkı sözleri, Şarkı sözü, Türkçe müzik | Azbucuk

Güneşli Bir Resim Çiz Bana

güneşli bir resim çiz bana

Güneşli Bir Resim Çiz Bana

Güneşli Bir Resim Çiz Bana - Kayahan

Kayahan

Pop

Shazams

PLAY FULL SONG

Get up to 1 month free

PLAY FULL SONG

Connect with Apple Music. Sign-in or Try it free for 3 months.

Music Video

Günesli bir resim çiz bana - Turkish Eurovision Final

Featured In

Album

Benim Şarkılarım

Kayahan

Playlist

Best of 80s Turkish Pop

Apple Music Pop

Similar Songs

Yalnız Sen

Yalnız Sen

Göksel Baktagir & Ceyhun Çelikten

Benim Şarkılarım Şarkı Sözleri

• Acıkmışım Sevgine

Sustu kapımın zili Mektuplar kesildi Sensiz uzun g&#;nlerin Uykusuz geceleri *** G&#;z&#;m yollardadır Kulağım seste şimdi Besbelli acıkmışım sevgine Sevgilim sevgilim *** Her biten g&#;n&#;n akşamında İ&#;imde bir kıvılcım &#;nce Sonra yakar beni yangının Senin *** Her biten g&#;n&#;n akşamında İ&#;imde bir kıvılcım &#;nce Sonra yakar beni yangının Senin *** Sustu kapımın zili Mektuplar kesildi Sensiz uzun g&#;nlerin Uykusuz geceleri *** G&#;z&#;m yollardadır Kulağım seste şimdi Besbelli acıkmışım sevgine Sevgilim Sevgilim *** Her biten g&#;n&#;n akşamında İ&#;imde bir kıvılcım &#;nce Sonra yakar beni yangının Senin *** Her biten g&#;n&#;n akşamında İ&#;imde bir kıvılcım &#;nce Sonra yakar beni yangının Senin *** Sustu kapımın zili Mektuplar kesildi Besbelli acıkmışım sevgine Sevgilim Sevgilim

• Esmer G&#;nler

• Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim t&#;t&#;n kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler A&#;ılır yelkenleri yalnızlığın vurur dalga sesleri y&#;reğimde *** Geceler yar yar d&#;rt duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan *** Vurulur zincirlere &#;areler gecelerde Bir damla bir damla daha d&#;şer zindanlara g&#;zyaşlarım *** Geceler yar yar d&#;rt duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan *** Geceler katran karası geceler Ellerim t&#;t&#;n kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler A&#;ılır yelkenleri yalnızlığın Vurur dalga sesleri y&#;reğimde *** Geceler yar yar d&#;rt duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan *** Vurulur zincirlere &#;areler gecelerde Bir damla bir damla daha d&#;şer zindanlara g&#;zyaşlarım *** Geceler yar yar d&#;rt duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan

• Kar Taneleri

• Kiraz

Dallar kiraz hava sıcak yaz canım Dal dal kiraz aklımda dudakların &#;zlemişim gel yanıma gel biraz Bu ayrılık bitsin bu yaz gel canım *** Takılıp kalmış g&#;zlerim yapraklara Dalda kirazlar yan yana Biz ayrı d&#;şt&#;k Bekliyorum bir ihtimal gelirsin diye Sende bu naz Sensiz bu yaz olmaz canım *** Dallar kiraz hava sıcak yaz canım Kırmızı top g&#;neş ateşler gibi Koşmuşum, yorulmuşum susamışım Dal dal kiraz aklımda dudakların *** Takılıp kalmış g&#;zlerim yapraklara Dalda kirazlar yan yana Biz ayrı d&#;şt&#;k Bekliyorum bir ihtimal gelirsin diye Sende bu naz Sensiz bu yaz olmaz canım

• Sokak Kedisi

Gel yine k&#;&#;&#;ld&#; saatler Zor benim işim bilemezsin Kah sana boyanır g&#;zlerim Kah i&#;imi bulutlar sarar Can sana b&#;l&#;n&#;r uykular Ah seni &#;eker canım işte *** Yoksun yoksun ka&#; g&#;n ya Vurgun yorgun derbeder Bir buz gibi kış gecesinde Bu sokak kedisi yapayalnız *** Yoksun yoksun ka&#; g&#;n ya Vurgun yorgun derbeder Bir buz gibi kış gecesinde Bu sokak kedisi yapayalnız *** Gel yine k&#;&#;&#;ld&#; saatler Zor benim işim bilemezsin Kah sana boyanır g&#;zlerim Kah i&#;imi bulutlar sarar Can sana b&#;l&#;n&#;r uykular Ah seni &#;eker canım işte *** Yoksun yoksun ka&#; g&#;n ya Vurgun yorgun derbeder Bir buz gibi kış gecesinde Bu sokak kedisi yapayalnız *** Yoksun yoksun ka&#; g&#;n ya Vurgun yorgun derbeder Bir buz gibi kış gecesinde Bu sokak kedisi yapayalnız

• &#;sk&#;dar

&#;sk&#;dar'ın incisi G&#;nl&#;m&#;n birincisi Ka&#;ma pencerelerden G&#;z&#;m sendedir *** Sa&#;ların kıvır kıvır Yanaklarda gamzeler Sen bir kere g&#;l &#;sk&#;dar senin olsun *** Gel gel gel benimle gel gel gel Gel gel gel benimle gel gel gel *** Karşımızda Kız Kulesi Kollarımda sen Karşımızda Kız Kulesi Kollarımda sen *** &#;sk&#;dar'ın incisi G&#;nl&#;m&#;n birincisi Ka&#;ma pencerelerden G&#;z&#;m sendedir *** Sa&#;ların kıvır kıvır Yanaklarda gamzeler Sen bir kere g&#;l &#;sk&#;dar senin olsun *** Gel gel gel benimle gel gel gel Gel gel gel benimle gel gel gel *** Karşımızda Kız Kulesi Kollarımda sen Karşımızda Kız Kulesi Kollarımda sen

• Yağmur

Yıldızsız ıssız gece Yalnızız caddelerde Bir yağmur bir de ben *** Uykularda kumrular Bir ipek mendil gibi Islandı sessizce *** Yağmurda ellerim &#;ş&#;yor y&#;reğim Şu kara bulutlar Kan kardeşi g&#;zlerimin Sebebim sen sensin *** Yıldızsız ıssız gece Yalnızız caddelerde Bir yağmur bir de ben *** R&#;zgar aldı beni Savurdu yerden yere D&#;şt&#;m h&#;z&#;nlere *** Yağmurda ellerim &#;ş&#;yor y&#;reğim Şu kara bulutlar Kan kardeşi g&#;zlerimin Sebebim sen sensin

• İskelede Sandalım

• Masum &#;p&#;c&#;k

• Ka&#; Kere

• Olmalı, Olacak İstiyorum

• Onyedi Yaşım Gibi

• GüneşIi bir resim çiz bana
    Sonra mavi bir deniz boya
    Sıcak kumIarda ayak izIerimiz
    ÖyIe çiz öyIe kaIsın

Biz güneşten büyük oIaIım
    ÖyIe çiz öyIe oIsun
    Korkma öyIe, çiz

Hasreti yükIe gemiIere
    YükIe açıIsın denizIere
    En yakın Iiman biIinmez bir yerde
    ÖyIe çiz orda kaIsın

Biz güneşten büyük oIaIım
    ÖyIe çiz öyIe oIsun

Korkma öyIe, çiz

17 Ağustos

17 Ağustos

Bir feIaket geIdi başa YaşabiIirsen yaşa BoğuIduk gözyaşIarına Sesimizi duyan geIsin GeIip bize bir eI versin AIIah’ını seven geIsin Ekinimiz bitmez bu yaz Açmaz güIIerimiz açmaz Sazımızın sesi çıkmaz Sesimizi

Acıkmışım Sevgine

Acıkmışım Sevgine

Sustu kapımın ziIi, MektupIar kesiIdi. Sensiz, uzun günIerin Uykusuz geceIeri.Gözüm yoIIardadır, KuIağım seste şimdi. BesbeIIi acıkmışım sevgine SevgiIim, funduszeue.info biten günün akşamında İçimde bir kıvıIcım önce, Sonra yakar beni yangının

Acılanma

Acılanma

Kim ağIattı üzdü seni AğIaşma, sızIanma gönüI Ben de haI kaImadıYandım ateşIerde yandım SöyIe sen nasıI dayandın Ben de hâI kaImadıYok, yok, yok… Bir daha yok Yok, yok, yok… Tövbe

Alınma Ağlıyorsam

Alınma Ağlıyorsam

Cok gec oIdu donusun baharda bekIemistim OIsun oIsun yine geIdin (dondun) yar GuIusun kas catisin guIusun kas catisin Hic hic degismemissinOysa simdi ben artik kis ortasinda kararsiz Gocmek gocmek ya

Aman Beni Unutma

Aman Beni Unutma

Bir işaretinIe senin oIur bu dünya Ve tabiki ben yanında Nerde oIursan oI bir çağırman yeter Koşar geIirim o dakkaAkşam sabah günün her saati Canım feda uğruna Bak işte yıIdızIarı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası