delta bench press sehpası kurulumu / Delta Spor Fitness ve Pilates Malzemeleri

Delta Bench Press Sehpası Kurulumu

delta bench press sehpası kurulumu

Sağlam ve fonksiyonel ürün Ürün ev için ideal. Açılarını antrenman yaparken kolayca değiştirebiliyorsunuz. Ters Eğimde funduszeue.info göğüs antrenmanları karın için funduszeue.infoeme zaten fabrika çıkışlı kutusunda gayet ergonomik halde iki günde elime ulaştı. 90 kilo civarı ve üstü iseniz, bi yerde deneyerek alın derim.yüksek ağırlık kullanıcıları için ideal olmayabilir.

&#; &#; &#; &#; &#;

Merve A*** Eskişehir / ODUNPAZARI

Hem mekik hemde bench sephasi olarak kullanma amaçlı almıştım ama fiyatına göre kalitesi yüksek gelmedi. Şuan ki piyasa şartları ile tercih edilebilir. Sadece bench için kullanisaniz daha sağlam olafak gibi duruyor, mekik fonksiyonu için sürekli katlanirsa sağlam kalmayacakmış gibi

&#; &#; &#; &#; &#;

O****** Ü**** Ankara / ETİMESGUT

Süper Horoz Lojistik dün teslim etti pazar günleri çalışmaları hoşuma gitti öncesinde arandım ve 30 dakika sonra teslim ettiler çok iyi lojistik firması Ürüne gelince sağlamlık hissi veriyor bu akşam kısmetse kullanacağım Göğüs antremanı ile :) kurulumu çok basit Youtube da Delta Grand Master kurulum isimli Videosu funduszeue.infoşekkkürler Hepsiburada & Horoz Lojistik ..

&#; &#; &#; &#; &#;

Hakan T***** İstanbul / BÜYÜKÇEKMECE

İlk İzlenim Olumlu Öncelikle şunu söylemek istiyorum: Dambıl, halter, plaka, sehpa gibi ekipmanlarla birlikte siparişlerimin toplam ağırlığı oldukça fazla oldu. Bu yüzden kargoyu apartman kapısına kadar getirirler, yukarı çıkartmazlar diye düşünmüştüm ancak kargoyu 7 pakete bölmüşler ve her birini daireme kadar çıkarttılar. Teşekkürler. Sehpaya gelirsek: ürünün kargosu gayet iyi paketlenmiş ve eksiksiz olarak geldi. Youtubeden kurulum videosunu izleyerek kurdum. boy için uygun geldi, küçük değil. Henüz doğru düzgün kullanmadığım için ağırlık taşıma kapasitesi hakkında yorum yapamayacağım. Ürünün kurulumunu bitirdikten sonra hazır vidalanmış gelen kısımlar da dahil tüm vidaları sağlam bir şekilde sıkın. Bu sayede sağa sola sallanma yapmıyor.

&#; &#; &#; &#; &#;

Serdar A***** Eskişehir / TEPEBAŞI

İdeal Salonların kapandığı bu dönemde ev için kullanabileceğiniz, fiyat-kalite karşılaştırmasında güzel bir ürün. Bütün bağlantı noktalarını iyice sıktıktan sonra sallanma, ses çıkarma gibi problemler ortadan kalkıyor. Süngeri biraz sert ama önemli değil.

&#; &#; &#; &#; &#;

Doğukan H********* İzmir / TORBALI

Güzel Hersey eksiksiz geldi kurulumu youtubeden videosu var onla yapın .Tüm vidaları iyice sıkın ozaman denge sorunu olmaz. Sünger çok sert pek konforlu değil . Şahsen fiyatına göre ideal kargo hızlı paketleme güzel

&#; &#; &#; &#; &#;

Yekta Y**** Konya / SELÇUKLU

en iyisi bu uzun zamandır body yapan birisi olarak bence en kullanışlı ürün bu diğerleri çok kısıtlı bununla barbell bench yerine dumbel bench dumbel inciline bench omuzlar için dumbel press yapabilirsiniz ayrıyeten barbell koyma aparatı da satılsa süper olur

&#; &#; &#; &#; &#;

vedat g******* /

MTK Ürün ev icin gayet basarili vidalari iyi bir sekilde sıkarsanız sallanma yapmıyor

&#; &#; &#; &#; &#;

O**** K*** Ordu / ÜNYE

Karantina günlerinde beklediğimden hızlı geldi. Sehpa her türlü açıda çalışmaya izin veriyor, yerden yüksekliği de ideal. Salonda yaptığım sporu sayesinde eve taşıdım. Tek sorunu ağırlıkla çalışırken sabitleme pimleri kimi zaman yerinden gevşeyerek çıkabiliyor. Antrenman yaparken başıma geldi, neyseki sakatlık yaşamadım. Incline press yaparken özellikle arka taraftaki pime dikkat edilmeli ya da ayağın önüne takoz vari engel konulmalı.

&#; &#; &#; &#; &#;

D**** D**** İstanbul / ATAŞEHİR

Ürün elime 3 günde ulaştı. Gayet başarılı ve kullanışlı

&#; &#; &#; &#; &#;

Kemal B**** Hakkari / YÜKSEKOVA

Harika paketleme ve gönderim güzel hizmet ve ürün. Öncelikle hepsiburadaya teşekkür ederim, bu kadar hızlı paketleme kargolama ve teslim olamazdı, üstüne hepside planlanmış ben pazartesi gece sipariş verdim salı kargoya verilip çarşamba teslim edilecek dendi ve hiç bir sorunla karşılaşmadan bugün teslim aldım. YouTube üzerinden kurulumu yaptım biraz sürdü ama zaten 3 5 parça bişey takıyorsunuz başka bişeyi yok hazır geliyor diyebilirim, paketleme güzeldi herhangi bir çizik ezik yırtılma olmadı güzel paketlenmişti, ürünü spor yaparken bugün kullandım gayet etkili ve uzun yıllar götürür inşallah, kullanışlı ve aldığı fiyatı hak eden bir ürün.

&#; &#; &#; &#; &#;

Bilal K**** İstanbul / GAZİOSMANPAŞA

Başarılı Valla tereddütle almıştım. Ancak geldikten sonra cidden tereddütüm kalmadı. Konfor olarak tabiki salonlardaki gibi değil. Ancak evde iş görür. Kurulumunda ne nasıl olabilirsiniz. Ama son derece kolay. 15 dakikada kurar öğrenirsiniz kullanımını. Evde kullanırken altına zemin mat şart. Gürültü ses komşuya gidebilir. Harici şahane bir ürün

&#; &#; &#; &#; &#;

Enes Berk Ö***** Antalya / MURATPAŞA

Parayı ver çokomeli al sipariş verdim de evime ulaştı.Korona şartlarında ve bayram öncesinde bu ortamda 1 haftada gelmesi funduszeue.info sipariş vermedik sonuçfunduszeue.infomu basit malzemeler eksiksiz.İçinde vidaları sıkmak için alet var ama sağlamlaştırmak için iyi bir anahtar bulup iyice sağlamlaştırıfunduszeue.infoe ederim 👍

&#; &#; &#; &#; &#;

A** S***** İzmir / KONAK

KULLANIŞLI ÜRÜN ÜRÜN ELİME ULAŞTI KURMAM 2 SAATİ BULDU FAKAT UĞRAŞTIĞIMA DEĞDİ GAYET GÜZEL VE KULLANIŞLI BİR ÜRÜN. TEK KÖTÜ YANI İÇİNDE KURULUM GÖRSELİ OLMAMASI. RESMİNE BAKARAK KURDUM.

&#; &#; &#; &#; &#;

Enes Ö*** Samsun / İLKADIM

Fiyatına göre iyi sayılabilir, kurulumu sağlam yapıp iyice sıkmak gerekli, ev ortamında geçici süreki antrenman yapmak için kullanışlı ve yeterli ancak salonlardaki kaliteli sağlam sehpalar ile kıyaslamamak gerek, hem vücudu ağır hem de yüksek ağırlık ile çalışanlarIn dikkatli olması şart.

&#; &#; &#; &#; &#;

murat k*** İstanbul / KADIKÖY

Ev için ideal Parçalar eksiksiz ve hatasız geldi. Kargo paketi güzel hazırlanmış herhangi bir parçada çizik ya da ezik yoktu. Kurulumu dk gibi bir sürede tek başıma yaptım. Şu an sorunsuz kullanıyorum. İstediğiniz açıda mekik ve göğüs antremanları için ayarlama yapabiliyorsunuz. Dik konuma gelebildiği için omuz çalışılabiliyor. Üst göğüs çalışırken koltuğun ayarlanabilmesi denge ve kaymama açısından büyük bir artı. Bench press çalışırken barı koyabileceğim demir yaptırmayı düşünüyorum. Sanayide kendi verdiğim ölçülerde yaptıracağım için hareketlerimi kısıtlamayacaktır. O yüzden kendinden olanlar yerine bu ürünü tercih ettim.

&#; &#; &#; &#; &#;

mehmet nadir k***** Manisa / SELENDİ

çok güzel bir sehpa, dik ve yatay kullanılabiliyor. sağlam malzeme kullanılmış. aynı zamanda çok ağırda olmadığından ev içinde rahat taşınabiliyor.

&#; &#; &#; &#; &#;

Ozer K*** İstanbul / ÜMRANİYE

Baska siteden aldigim urunu iade edip buradan aldim hizli kargo kolay funduszeue.info saglam urun ve güvenilir satici. Pisman olmazsiniz.

&#; &#; &#; &#; &#;

Ozgur C**** Ankara / YENİMAHALLE

siparis cok hizli elime ulasti ve urun gercekten ev icin mukemmel . sadece kurulum kilavuzu anlasilmasi daha kolay hazirlanabilirdi.

&#; &#; &#; &#; &#;

K**** K*** İstanbul / SARIYER

Normal Normal, kotu degil ama super saglam da durmuyor, evde is gorur. bazi acilarda sallanmasi can sikici ama dedigim gibi is yapiyor

&#; &#; &#; &#; &#;

o****** t***** Kocaeli / DARICA

Delta Ayarlanabilir Katlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası BNCH-SHPS-DS

Delta Ayarlanabilir Katlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Ağırlık Sehpaları kategorisinde

en çok satılan 1. ürün

Satıcı : Delta Spor

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 10 gün içinde

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Delta Spor tarafından gönderilecektir.
  • Çalışma Şekilleri :
  • Incline Bench Press, Bench Press, Leg Extension, Leg Curl
  • -3 Kademe Ayarlanabilir (°°°) Eğim Açısı ile Farklı Kas Gruplarını Çalıştırabilirsiniz. ( Yukarı - Düz Eğim )
  • -Sırt Yükseklik Ayarı Demirinin Sabitlenmesini Sağlayan Mekanizma İle Yaralanmalar Önlenmiştir.
  • -Kalın Minderli Bölümler Yüksek Yoğunluktaki Malzemeden Üretilerek, Dayanıklılık ve Kullanım Konforuna Önem Verilmiştir.
  • -Bacak Egzersizleri İçin Ağırlık Takılabilecek Yeri Mevcuttur.
  • Boya : Elektrostatik Toz Boya ile Fırınlanarak Üretildiğinden Aşınmaya Karşı Dayanıklıdır.
  • Ebat & Ağırlık :
  • Sehpanın ölçüleri : x 50 x 94 cm
  • Koli ölçüsü : ,5 x 30,5 x 15 cm
  • Net Ağırlık : 14 Kg.
  • Brüt Ağırlık : 16 Kg.
  • Max. Kullanıcı Uzunluğu: m
  • Max. Kullanıcı Ağırlığı: kg
  • Max Ağırlık Kaldırma Kapasitesi: 80 kg
  • Sırt Minderi Ölçüleri:
  • Boy: 79 cm
  • En: 25 cm
  • Kalınlık: 4 cm
  • Oturak Minderi Ölçüleri:
  • Boy: cm
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Delta Ayarlanabilir Katlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası

• Çalışma Şekilleri :
  • Incline Bench Press, Bench Press, Leg Extension, Leg Curl
  • -3 Kademe Ayarlanabilir (°°°) Eğim Açısı ile Farklı Kas Gruplarını Çalıştırabilirsiniz. ( Yukarı - Düz Eğim )
  • -Sırt Yükseklik Ayarı Demirinin Sabitlenmesini Sağlayan Mekanizma İle Yaralanmalar Önlenmiştir.
  • -Kalın Minderli Bölümler Yüksek Yoğunluktaki Malzemeden Üretilerek, Dayanıklılık ve Kullanım Konforuna Önem Verilmiştir.
  • -Bacak Egzersizleri İçin Ağırlık Takılabilecek Yeri Mevcuttur.
  • Boya : Elektrostatik Toz Boya ile Fırınlanarak Üretildiğinden Aşınmaya Karşı Dayanıklıdır.
  • Ebat & Ağırlık :
  • Sehpanın ölçüleri : x 50 x 94 cm
  • Koli ölçüsü : ,5 x 30,5 x 15 cm
  • Net Ağırlık : 14 Kg.
  • Brüt Ağırlık : 16 Kg.
  • Max. Kullanıcı Uzunluğu: m
  • Max. Kullanıcı Ağırlığı: kg
  • Max Ağırlık Kaldırma Kapasitesi: 80 kg
  • Sırt Minderi Ölçüleri:
  • Boy: 79 cm
  • Oturak Minderi Ölçüleri:
  • Boy: cm
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası