ruj dinle / Onurr - Ruj Şarkı Sözü, Dinle | Şarkı Sözleri | Müzik Dinle

Ruj Dinle

ruj dinle

Destek Yayınları Sözlerim Eksik Kalır Beni Kalbimden Dinle - Abdurrahman Uzun

Kurumsal Fatura

Hızlı Teslimat

Satıcı : Monark

Bu ürünü daha uygun fiyata satan satıcı monash.pwşfet

Koleksiyona Ekle

Son 2 ürün

Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda

favori

• Boyut:Normal Boy
  • Basım Dili:Türkçe
  • Yazar:Abdurrahman Uzun
  • Setli/Tekil:Tekil Ürün

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Monark tarafından gönderilecektir.
  • Unutma! Surette Küçük Bir Âdem Olsan Da Hakikatte En Büyük Âlem Sensin Seveceksin azizim! Bağrına basa basa, saklamadan, gizlemeden, utanmadan, karşılık gözetmeden, sarılarak seveceksin! Anne, baba, eş, evlat, arkadaş büyük küçük hepsini seveceksin. Yaradan’ın hatırına yaratılmış olan her ne varsa, cimrilik etmeden, bir çocuk yüreği ile insanca seveceksin. Ama evvela kendini seveceksin. “Bir kitap okudum hayatım değişti!” der misin bilmem okuduktan sonra. Gel biz dertleşelim, dizimizdeki yaranın acısını nasıl azaltırız onu konuşalım, hiç olmadı birbirimize merhem olalım. Sen türkü dinle, ben arabeskten yana olayım. Bazen seyyah olalım ama Mardin’de de bir duralım, dünyaya bir de oradan bakalım. Dertli bir Anadolu evladının kaleminden insana, kadere, mücadeleye, hasrete, vuslata, memlekete, ölüme ve doğuma dair kelimeler
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (10)

Mybook

merchant-badge-image

TL'ye %1 İndirim

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

Seyir Kitap

merchant-badge-image

3 Adet ve Üzeri 10 TL İndirim

TL'ye 10 TL İndirim

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• Unutma! Surette Küçük Bir Âdem Olsan Da Hakikatte En Büyük Âlem Sensin Seveceksin azizim! Bağrına basa basa, saklamadan, gizlemeden, utanmadan, karşılık gözetmeden, sarılarak seveceksin! Anne, baba, eş, evlat, arkadaş büyük küçük hepsini seveceksin. Yaradan’ın hatırına yaratılmış olan her ne varsa, cimrilik etmeden, bir çocuk yüreği ile insanca seveceksin. Ama evvela kendini seveceksin. “Bir kitap okudum hayatım değişti!” der misin bilmem okuduktan sonra. Gel biz dertleşelim, dizimizdeki yaranın acısını nasıl azaltırız onu konuşalım, hiç olmadı birbirimize merhem olalım. Sen türkü dinle, ben arabeskten yana olayım. Bazen seyyah olalım ama Mardin’de de bir duralım, dünyaya bir de oradan bakalım. Dertli bir Anadolu evladının kaleminden insana, kadere, mücadeleye, hasrete, vuslata, memlekete, ölüme ve doğuma dair kelimeler
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• BoyutNormal Boy
  • Basım DiliTürkçe
  • YazarAbdurrahman Uzun
  • Setli/TekilTekil Ürün

0

Onurr - Ruj Şarkı sözlerini "monash.pw" ekibimiz tarafından sizlere sunuyoruz. Onurr - Ruj sözlerini beyendiyseniz paylaş düymesine kulanıb arkadaşlarınızla bölüşmeyi unutmayalım

Pop müzik şarkıcısı Onurr, yılında Ayle Hatun Önal ile birlikte seslendirdiği Güm Güm şarkısı ile ün kazandı. yılında yaptığı single çalışması Ruj ile popülerliğini daha da arttırdı. Onurr'un Ruj şarkısı için çektiği video klipte Ayşe Hatun Önal da eşlik etmektedir.

Bal gibi biliyorsun,
Ne güzel ne güzel çok güzelsin.
Leylak kokuyor sen gelirken oysa nefesinmiş
Girdin koluma oldum bir fena
Yok bizim gibi şu dünyada
Söylemeye utandım neler adadım sana

Hadi gel ızin ver cennetin olayım
Ama olmaz mı bir sonu bir adabı nazın
Bir ömür söz vermem bir ömrün olayım
Ama olmaz mı bir sonu adabı nazın
Sürme diyorum o ruju dudaklarına
Canım durmadan öpmek ıstiyor
Emrine amade bu kapı kulu
Eşiğine yapışıp öpmek ıstiyor

Sürme diyorum o ruju dudaklarına
Canım durmadan öpmek ıstiyor
Emrine amade bu kapı kulu
Eteğine yapışıp öpmek ıstiyor

Öpmek ıstiyor sürmek ıstiyor
O ruju o dudağa sürmek ıstiyor

Onurr Ruj Mp3 İndir, Ruj Müzik İndir Dinle

Ruj

Onurr - Ruj

Sanatçı

: Onurr

Albüm

: Ağlayamam ()

Şarkı

: Ruj

Boyut

: MB

İndirme

: Toplam İndirme

Tarihinde eklendi, Toplam İndirme

Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Onurr - Ruj )

Ruj Şarkı Sözü

Ruj İçin şarkı sözü eklenmemiş. Ruj Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Ruj Anahtar Kelimeler

Onurr Ruj Mp3 İndir Dinle , Onurr Ruj Şarkı Sözleri , Onurr Albümleri , Onurr Ruj Cep Telefonuna Mp3 İndir,Ruj bedava mp3 indir ,Ruj cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır