itü ses mühendisliği yetenek sınavı / Müzik öğretmeni olmak için ne yapmak gerekir?

Itü Ses Mühendisliği Yetenek Sınavı

itü ses mühendisliği yetenek sınavı

Online Ücret: ₺

• Müzik Yetenek Sınavı - Yetenek Sınavları : 60 dk - ₺

Ders verme şekilleri

Öğretmene Gelen Son Yorum

Ses Mühendisliği, Müzik Teknolojiler, Ses Kayıt, Miks, Mastering, Editing,

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Öğrenci öğretmen ilişkisinin haftada bir saaik öyle ders anlatıp bitirme şeklinde bir ilişki olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden dersler haricinde de hem konularla ilgili hem de müzik teknolojileri bölümü, meslek ve diğer konularla ilgili soruları yanııyorum.

Neden Özel Ders Veriyorum

Bu bölüme giriş sırasında yaşadığım tecrübeleri insanlara aktararak bölümü kazanmalarını sağlayabileceğime inandığım için özel ders veriyorum.

Tecrübelerim

Bu alanda bir senedir ders vermekteyim.

Size Neler Kazandırabilirim

Sınava girerken bilmeniz gereken konuları kapsamlıca öğretebilir, yapacağımız projeler ile deneyim kazanmanızı sağlayabilir, sonucunda sınavda sunacağınız projeyi hazırlama konusunda yol gösterici olup, sizi mülakata hazır hale getirebilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

yılında İTÜ'de 2. , Yıldız Teknik ve Ankara MGÜ'ü de 1. oldum. Şu an İTÜ'de okumaktayım.

Dersleri Nasıl İşlerim

Ders İşleme Yöntemi
    Bahsettiğim gibi sınavına girdiğim 3 üniversitede de derece yaptım. Bunun sebebi sınava çok iyi hazırlanmam ve sınavda karşıma çıkabilecek tüm konulara hakim olmamdır. Dolayısıyla bu derslerin hedefi öğrencilerin karşılarına çıkabilecek tüm konulara aynı şekilde hakim olmalarını sağlamaktır.

Özel dersler için hazırladığım müfredatta yetenek sınavlarında sizden beklenen: başlangıç düzeyince müzik teknolojisi bilgisi, daw, kayıt, miks ve mastering bilgileri olacak. Bu bilgiler projenizi hazırlarken bilmeniz gerekenleri, mülakat ve yazılı sınavda karşınıza çıkabilecek her şeyi kapsamlıca içeriyor.

Müfredattaki konular bittiğinde sınava kalan süreye bağlı olarak öğrencinin deneyim kazanması için bir proje hazırlamasını isteyeceğim. Deneyim kazanmak bence bu meslek ve sınav için çok önemli bir şey. Zira mesaj aldığım pek çok öğrenci sınav için ilk defa proje yapıyorlar ve bariz hatalarını düzeltmek için tekrar kayıt almak düzenlemek gibi fırsaarı olmuyor. Bu deneyim kazanma evresinde de yol gösterici bir rol oynayıp öğrencinin mülakatta sunacağı final projesini yapmaya hazır olmasını sağlayacağım.

Sonrasında mülakatta sunulacak projeye ve mülakatta sorulabilecek sorulara yoğunlaşacağız. Etik kurallar dahilinde projenin yapım aşamasına karışmayacak sadece yol gösterici olacağım. Bunlarla ilişkili olarak sınav için hazırladığınız projeler istenilen düzeyde kaliteli olacaktır. Bunun haricinde hazırlanma sürecinde sınavla alakalı her konuda danışmanlık da yapıyor olacağım.

Derslerimi online olarak veriyorum. Teknoloji, ekran ve ses paylaşımı gibi olanaklarıyla bu konuyu kolaylaştırıyor. Pandemi durumuna ve öğrencinin bulunduğu şehre göre devamında yüz yüze dersler yapmak da mümkün. Logic Pro kullanıyorum. Digital Audio Workstation'lar hakkında göstereceğim şeyleri öğrencilerimin kullandığı yazılımlarda nasıl yapıldığını da gösteriyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders almak isteyenlere sınava hazırlanma sürecine çok geçmeden başlamalarını tavsiye ederim.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

• Müzik : 60 dk - ₺

yılında İTÜ'de 2. , Yıldız Teknik ve Ankara MGÜ'ü de 1. oldum. Müzik teknolojileri yetenek sınavlarına hazırlık dersi veriyorum.

Dersle ilgili bilgiler

Dersin işlenebildiği tüm diller :

Başlıkta bahsettiğim gibi sınavına girdiğim 3 üniversitede de derece yaptım. Bunun sebebi sınava çok iyi hazırlanmam ve sınavda karşıma çıkabilecek tüm konulara hakim olmamdır. Dolayısıyla bu derslerin hedefi öğrencilerin karşılarına çıkabilecek tüm konulara aynı şekilde hakim olmalarını sağlamaktır.

Özel dersler için hazırladığım müfredatta yetenek sınavlarında sizden beklenen: başlangıç düzeyince müzik teknolojisi bilgisi, daw, kayıt, miks ve mastering bilgileri olacak. Bu bilgiler projenizi hazırlarken bilmeniz gerekenleri, mülakat ve yazılı sınavda karşınıza çıkabilecek her şeyi kapsamlıca içeriyor.

Müfredattaki konular bittiğinde sınava kalan süreye bağlı olarak öğrencinin deneyim kazanması için bir proje hazırlamasını isteyeceğim. Deneyim kazanmak bence bu meslek ve sınav için çok önemli bir şey. Zira mesaj aldığım pek çok öğrenci sınav için ilk defa proje yapıyorlar ve bariz hatalarını düzeltmek için tekrar kayıt almak düzenlemek gibi fırsatları olmuyor. Bu deneyim kazanma evresinde de yol gösterici bir rol oynayıp öğrencinin mülakatta sunacağı final projesini yapmaya hazır olmasını sağlayacağım.

Sonrasında mülakatta sunulacak projeye ve mülakatta sorulabilecek sorulara yoğunlaşacağız. Etik kurallar dahilinde projenin yapım aşamasına karışmayacak sadece yol gösterici olacağım. Bunlarla ilişkili olarak sınav için hazırladığınız projeler istenilen düzeyde kaliteli olacaktır. Bunun haricinde hazırlanma sürecinde sınavla alakalı her konuda danışmanlık da yapıyor olacağım.

Derslerimi online olarak veriyorum. Teknoloji, ekran ve ses paylaşımı gibi olanaklarıyla bu konuyu kolaylaştırıyor. Pandemi durumuna ve öğrencinin bulunduğu şehre göre devamında yüz yüze dersler yapmak da mümkün. Logic Pro kullanıyorum. Digital Audio Workstation'lar hakkında göstereceğim şeyleri öğrencilerimin kullandığı yazılımlarda nasıl yapıldığını da gösteriyorum.

Yorumlar

Tüm yorumlar tarafımızca toplanır ve % güvenilirlerdir. Ahmet Emre ile öğrencilerinin yaşadığı gerçek deneyime dayanmaktadır.

• Mükemmel! Derslerin işleyişi ve ilerlemesi kesinlikle her şeyi kolaylaştırıyor ve anlaşılır kılıyor. Planlamayla çok uğraşılmış olduğu belli, umarım ben de bu sayede hedeflerime ulaşabilirim.

Devamını okuCevabın devamını oku

Mükemmel! Derslerin işleyişi ve ilerlemesi kesinlikle her şeyi kolaylaştırıyor ve anlaşılır kılıyor. Planlamayla çok uğraşılmış olduğu belli, umarım ben de bu sayede hedeflerime ulaşabilirim.

• Daha fazla üye yorumu gör

Referanslar

Referanslar öğretmenin yakınları ve tanıdıklarından gelir

• Ahmet Emre Hoca ile sosyal medya üzerinden tanıştım. Kendisiyle sadece bir kaç ay içinde sınavlara hazırlandım o nedenle zaman yönetimi ve konuları anlaşılır , en iyi biçimde öğretme konusunda gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

Ahmet Emre Hoca ile sosyal medya üzerinden tanıştım. Kendisiyle sadece bir kaç ay içinde sınavlara hazırlandım o nedenle zaman yönetimi ve konuları anlaşılır , en iyi biçimde öğretme konusunda gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

• Emre hocam alanında kendi geliştiren bu alanda da çok iyi yerleri göreceğini düşündüğüm bir hocadır :) öğrencisiyle de ilgili, motive eden bir kişilik.

Emre hocam alanında kendi geliştiren bu alanda da çok iyi yerleri göreceğini düşündüğüm bir hocadır :) öğrencisiyle de ilgili, motive eden bir kişilik.

• Osman

Kendisi Türkiyenin en iyi 3 okulunda derece yapmış olması neticesinde yol gösterirken güven funduszeue.info Yıldız teknik üniversitesini kazandım ve Ahmetin bu süreçte bana çok yardımı funduszeue.infoğum her soruyu hiç sıkılmadan itina ile cevaplayarak bir öğretmen vizyonuna sahip olduğunu yeterince belli etmişti.

Osman

Kendisi Türkiyenin en iyi 3 okulunda derece yapmış olması neticesinde yol gösterirken güven funduszeue.info Yıldız teknik üniversitesini kazandım ve Ahmetin bu süreçte bana çok yardımı funduszeue.infoğum her soruyu hiç sıkılmadan itina ile cevaplayarak bir öğretmen vizyonuna sahip olduğunu yeterince belli etmişti.

• İlgili ve konusunda gerçekten fikir sahibi. Çok yardımcı oldu teşekkür ederim!

İlgili ve konusunda gerçekten fikir sahibi. Çok yardımcı oldu teşekkür ederim!

• Fatih

Sosyal medyada ismini duymam üzerine takip etmeye başladığım biri, genç yaşına göre oldukça bilgili olduğunu gördüm. Pratik ve temelden anlatmasından dolayı hedefe ulaşılması gereken yolda oldukça güven veren biri olduğunu düşünüyorum.

Fatih

Sosyal medyada ismini duymam üzerine takip etmeye başladığım biri, genç yaşına göre oldukça bilgili olduğunu gördüm. Pratik ve temelden anlatmasından dolayı hedefe ulaşılması gereken yolda oldukça güven veren biri olduğunu düşünüyorum.

• Müzik teknolojileri için ders bulmak ve ilgili insan bulmak çok zordur. Ahmet hocamın hem anlatımı olsun hem bizlerle ilgilenmesi olsun nadir bulunan hocalardan biridir benim için. Müzik teknolojileri alanında çok iyi olduğunu söyleyebilirim detaylı ve örenkli anlatımı benim için dersi daha iyi kavramama ve sevmeme neden oldu güvenle önerebilirim.

Müzik teknolojileri için ders bulmak ve ilgili insan bulmak çok zordur. Ahmet hocamın hem anlatımı olsun hem bizlerle ilgilenmesi olsun nadir bulunan hocalardan biridir benim için. Müzik teknolojileri alanında çok iyi olduğunu söyleyebilirim detaylı ve örenkli anlatımı benim için dersi daha iyi kavramama ve sevmeme neden oldu güvenle önerebilirim.

• Derslere son 2 ay başlamamıza rağmen beni son elemelere kadar taşıdı. Tavsiye ederim

Derslere son 2 ay başlamamıza rağmen beni son elemelere kadar taşıdı. Tavsiye ederim

• Ahmet hoca ile internetten tanıştım ve girmek istediğim bölüm ile alakalı özel ders aldım kendisi sayesinde 2 ayda büyük ilerleme katettim kendisi çok iyi bir öğretmen anlatımı ve düzeni sayesinde bir çok şey kattı bana çalışmanızı tavsiye ederim

Ahmet hoca ile internetten tanıştım ve girmek istediğim bölüm ile alakalı özel ders aldım kendisi sayesinde 2 ayda büyük ilerleme katettim kendisi çok iyi bir öğretmen anlatımı ve düzeni sayesinde bir çok şey kattı bana çalışmanızı tavsiye ederim

Ücretler

Paket fiyatları

• 5 saat: ₺
      • 10 saat: ₺

Ahmet Emre hakkında daha fazla bilgi edin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ahmet Emre hakkında daha fazla bilgi edin

• Ne zamandan beridir müzik teknolojilerine ilgi duyuyorsunuz?

Müzik teknolojilerine ilgim 5 sene kadar önce yaptığım aranjmanlar ile başladı.
      • Hiç sıkılmadan dinleyeceğiniz müzik türü hangisi?

Her türlü müzik türünü dinlerim ama özellikle 70'lerdeki İngiliz rockı en tutkulu oldugum şarkılara sahiptir.
      • Verdiğiniz en zor ve en ilginç dersi anlatın.

Bu konuda ilginç bir anım var işte! Bir gün online dersteyken devasa bir böcek uçarak odaya girdi. Apar topar bilgisayarı da alıp odadan kaçtım. Ögrencim için de ilginç bir deneyim olmuştur tahminen.
      • Size göre başarının anahtarı nedir?

Vizyon sahibi olmak. Teknik bilgiler bir yana hem üniversite bana gösterilen hem de ögrencilere göstermeye calıstıgım şey bu oluyor. Bilinmeyen öğrenilir, tecrübe kazanılır yeterki doğru bir bakış açısıyla yapılsın.
      • Beraber çalışmak isteyeceğiniz 3 müzisyen kimdir.

Haggard'ı kaydetmek, Led Zeppelin'in tonmaysterliğini yapmak ve Cem Karaca'nın miksini yapmak için vermeyecegim cok az şey var.
      • Alanınız ve eğitiminizle ilgili bir anınızı anlatın.

Üniversitede aldıgım kayıt teknikleri dersinin finalindeki görevimiz bateri kaydetmekti. Kayıt için gruplar halinde calısıyorduk. Bir de finalde mülakata giriyorduk. Kabaca bakıldıgında her grubun kaydında oldugu gibi bizim grubun kaydında da hatalar vardı. Fakat mülakatlar sonucu sadece ben ve bir grup arkadaşım AA aldı. Bence bunun sebebi bizim hatamızı çoktan görmüş ve ders çıkarmış olmamızdı. Buradan çıkartılacak sonuç üniversitede beklentinin bilgi ve tecrüben çok öğrenme ve geliştirme üzerine olduğudur.
      • Sizi SüperÖğretmen yapan küçük sırrınız nedir?

Sistemli çalışan birisiyimdir. Yetenek sınavlarında yaptığım dereceleri de buna borçlu olduğumu düşünüyorum. Bu sistemliliği öğretirken de sürdürmekteyim. Bu bölüme hazırlıkla ilgili kilit noktaları düşündüm ve bunlar için bir ders planı oluşturdum.
        Bunun haricinde ilgili ögrencilere ders haricinde de bolca zaman ayıran bir öğretmenimdir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.