star gym gültepe fiyat / Body Building camiasının yıldızı "O" STAR GYM!

Star Gym Gültepe Fiyat

star gym gültepe fiyat

Body Building camiasının yıldızı "O" STAR GYM!

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemedim

Yusuf Hocam bilgisi ve tecrübesi sonsuz, ama bir o kadar da mütevazı özel bir insan

Röportaja gittiğimde heyecanlıydım açıkçası biraz araştırdım öncesinde ama bu kadar özel bir sporcu beklemiyordum karşımda

Ağzım bir karış açık dinledim anlattığı herşeyi

Bir insan bu kadar mı güzel anlatır, anlaşılır, öğretici ve net olur.

Saygıyla Yusuf Hocam iyi ki varsınız; sektörde sizin gibi, bilgi birikimi yüksek, tecrübeli iyi eğitmenlere her daim ihtiyaç var

Adı: STARGYM

Adres: Gültepe Mahallesi, Talatpaşa Cd. /B, Kağıthane/İstanbul

İletişim: 0 () 94 36

Kafayı taktınız ve vücudunuz belirli bir şekle girsin istiyorsunuz.

İşte orası burası! doğru yerdesiniz.

Spor yapmaktan başka hiç bir seçeneğiniz yok :)

Çünkü burada sosyal bir ortam yok, bir cafe yok

Hedefe odaklısınız aletli vücut geliştirme STARGYM doğru adres

Buraya spor yapmaya gelen insan profili çok geniş.

Örneğin; eklem rahatsızlığı olanlar, sakatlıklarının tedavi sürecinde olanlar, kilo almak isteyenler ve kilo vermek isteyenler.

StarGYM de sistem şöyle diyor Tayfun Hocam:

Herkese program yazarım, gün birlikte çalışırız, nasıl çalışması gerektiğini öğretirim.

İlk defa spor yapanlara ve yeni başlayanlara tüm vücudu çalıştıracak programlar yazarım.

Haftada 3 kez bir adelesini ikaz etmesi gerekir, total body çalıştıkları dönem en hızlı geliştikleri dönemdir.

Sonra 3 hafta boyunca kendi haline bırakırım.

Öğrettiğim programı 3 hafta boyunca yapar. Özellikle uyarırım bunun dışına çıkmaması için!

3 hafta sonra programı tekrar değiştiririm

Her 3 haftada bir açıları değiştiririm.

İlk programda bench press varsa, ikinci programda üst göğüs, 3. programda alt göğüs veririm.

Her programda adele gruplarını değiştirip çalıştırıyorum.

İlk defa başlayanlar sadece makineler ile çalışıyorlar, serbest ağırlık kullanmalarına izin vermiyorum.

Makinalar denge kaslarını devreden çıkarttığı için, yalnızca harakete odaklanılabiliyor.

Kas ve sinir sistemi vasıtası ile beyin ile iletişimi kuvvetlendirir. Daha sonra serbest ağırlığa geçtiğinde kişi bocalamaz.

Kasları büyütmek ve güçlendirmekteki ana esas "tahribattır" yani yaralamaktır. Nasıl herhangi bir yara aldığımızda vücut iyileştirmek için çalışmaya başlıyorsa, aynı şeyler kaslar içinde geçerlidir.

Vücut bu tahribatı iyileştirmek için sizin gıda olarak aldığınız et, süt ve yumurta gibi proteinlerden ve karbonhidratlardan, bitkisel proteinlerden aldığı vücudun temel ihtiyacı olan esensiyel aminoasitleri buraya gönderir.

Tahribattan dolayı beyine sinyal gidiyor, orada bağışıklık sistemi burada kasları büyütüp geliştiriyor.

Siz bu işlemi devam ettirdiğiniz sürece vücut kendini korumaya alıyor.

Kuvvet ve güç birbirinden çok farklı!

Kuvvet;bir ağırlığa uygulanan bir anlık şiddet

Güç; bir anlık şiddetin devamlılık hali

Beslenme vücut geliştirmenin % lik kısmını kapsıyor.

Vücuda şeker ve türevi gıdaları kesinlikle sokmamalıyız.

Şeker kana çok hızlı karıştığı için vücuttaki inisülün de aynı anda yükselttir. İnisülin vücudun koruma mekanizmasıdır.

Şeker ve türevi ürünler meyve dahil çok yediğimiz takdirde vücuttaki kan şekerini otomatikman yükseltir.

Kalp kılcal damarlara kan pompaladığında zorlanır, zorlandığı için, "inisülün" denen hormon pankreas tarafından kana salınır.

Kandaki fazla şekeri, yani glikozu hücreye taşır, hücre açık varsa alır, fazlasını almaz. Fazlası nereye gidecek? Tabiki yağ hücrelerine gidecek!

Devamlı bu şekilde olursa bir süre sonra hücre direnci dediğimiz TİP1 şeker hastalığı başlar.

İnsan bedeninin belli başlı yaşam kaynakları vardır.

Enerji kaynaklarına ihtiyaç duyar. Bunlar karbonhidratlar, , yağlar ve proteinlerdir.

Kasın ana yapısını proteinler ve aminoasitler oluştururlar.

Fiyatlar :

1 aylık: TL

3 aylık: TL

6 aylık: TL

Eğer isterseniz özel ders te alabilirsiniz.

TAYFUN YILMAZ:

Beşiktaş'ta İdeal Spor diye bir mağaza vardı.

Bir gün ordan geçerken adı "YAY" olan bir kitap gördüm.

Yaşar Can Tümer ingilizceden çevirmiş. Yay ile hangi egzersizler yapılabilir? Spora başlamam böyle oldu. Kitabı okudum, içinde nasıl beslenilir, karbonhidrat nedir?, ette kaç gram protein vardır?, zeytinyağın kalorisi kaçtır? her konu detaylı olarak anlatılıyordu.

Bölgesel antrenman, başlangıç seviyesinde antrenman metodları hepsini okudum ve kendi üzerimde uygulamaya başladım.

Çalışıp para biriktiriyor ve sonra gidip o parayla ağırlık setleri satın alıyordum. Kardeşimle beraber okuldan gelince ve haftasonları evde antrenman yapmaya başladık.

Boyum cm kilom 65 idi antrenmanlara başladığımda. 20 yaşında askere giderken 95 kg olmuştum. Tam 30 kg almıştım. Askerden dönüşte 85 kg'a düştüm.

Beyoğlunda o zaman Ahmet Enünlü'nün yeri vardı oraya başladım. Orada sene çalıştım.

Sonra vücut geliştirme sporunu bıraktım 12 yıl

'de ilk vücut geliştirme salonumu açtım Gültepe'de

senesinde müsabaka yapmaya başladım.

'a kadar her sene 2 tane müsabaka yaptım.

FİTNESS-SPOR SALONLARI FİYAT LİSTESİ

• Yarbay
    Spor salonları hakkında fiyat araştırması yapanlar i&#;inde faydalı olabilir diye d&#;ş&#;nd&#;m.
    Gittiğiniz salonların adını,saat limiti varmı,yerini bir de fiyatını yazarsanız bir veri tabanı oluşturabiliriz.
    Ben ana mesaja eklerim hepsini.

Katılımcılara şimdiden teşekk&#;rler.

1-The Balance Club Tl (B&#;t&#;n G&#;n,Saat Limiti Yok),G&#;ztepe/İstanbul
    2-K&#;&#;&#;kyalı Star Gym - 65 tl limitsiz
    3-Mars Athletic Club (Kanyon) Limitsiz *1
    4-K&#;&#;&#;kyalı Karako&#; : 80 tl
    5-Kozyatağı Byotel-Byofit tl *2
    6-Metro City essporto Tl (Yıllık tl 12 taksit )
    7-Efor Spor Merkezi 60Tl
    8-Hasan Doğan Spor Komplexi 70Tl*3
    9-G&#;neş spor salonu 45(&#;ğrenci)*3
    Yt&#; 90Tl (Yıllık)
    İsmek Bedava(haftada 3 g&#;n (sağlık raporuyla))
    Extren Fitness Club 50Tl Antalya/merkez
    Burhaniye Fitness Center 60/80 (&#;ğrenc/Sivil) Balıkesir
    Most Lıfe Club tl (1yıllık) Ankara/Kentpark
    World GYM TL sınırsız *4
    Pendik fit body club (1 Yıllık)
    &#;zcan abinin salonu 65Tl*5
    İstanbul feneryolunda 90Tl*5
    Sefak&#;y y&#;zme havuzu Tl(yıllık)
    merit life club tl(dogu ataşehir)
    cakmak pro gym 70
    İzmit Sporium 80Tl(İzmit)
    DW Sports Fitness $ Blackpool
    Bilgi Havuz (6 ay) / (1 Yıllık) dolapdere bilgi &#;niversitesi. *ayrıntılı funduszeue.info 2. mesaj
    Armada MACFit Yıllık Sınırsız &#;yelik lira 12 taksit Fiyatı
    Pamuk Spor Tesisleri 6 aylık TL Fiyatı
    Ankara &#;ayyolu NeoLife Club 1 yıllık sınırsız TL Fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisso -- 19 Mart ; >

• Yarbay
    25 Mesaj
    ben kanyon Mars Athletic Club Kanyona gidiyorum fitnesste var sana &#;zel &#;l&#;&#;m yapıorlar nereni geliştirmek istiyorsun ne yapmak istiyorsun diye g&#;nl&#;k program yazıorlar sana &#;rn ben sel&#;litlerimden yok olmak i&#;in &#;zel fitness programı yaptırdım &#;ok g&#;zel bir yer yorulduğunda dinlenme odaları var gidip orada uyuyabiliyorsn ama tuzlu biraz arkadaşım o kadar verebilirmisin bilmiyorum ama ben oraya normal g&#;nl&#;k sporumu yapmak i&#;in gidiyorum buhar odası sauna hamam da havuz bi ton şey el izini tarıolar o şekilde giriş yapıorsn

KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ İ&#;İNDE Mars Athletic Club ben 5 ay &#;nce 1 senelik vermiştim sınırsız &#;yelik yani şimdi dahada &#;ok inmiş aylık fln d&#;şm&#;ş aylık limit sadece aşağıdaki saatlerdir size uygun olan &#;yelikleri yazdım yardımcı olabilirsem ne mutlu iki DH g&#;r&#;r&#;z ii olur:D limit sadece saatlerdir yani

SINIRSIZ,30 23,00 HAFTA SONU,,00
    LİMİTLİ ,,00 & 20,30 23,30 HAFTA SONU,00 12,00 & 18,,00
    LİMİTLİ 2 SADECE HAFTA İ&#;İ,00 17,00
    LİMİTLİ 3 SADECE HAFTA İ&#;İ: 06,,00
    LİMİTLİ 4 SADECE HAFTA SONU: 09,,00
    18 yaş altını bilmiorm
    yardım edebildiysem ne mutlu sahibi gibi yazmışım beee:D

• Yarbay

Bronz paket: Hafta i&#;i limitli-hafta sonu limitsiz > TL
    Gold paket: Hafta i&#;i ve hafta sonu limitsiz > TL

*Her g&#;n yararlanılabiliyor.

Y&#;zme, sauna, plates gibi diğer t&#;m her şey mevcut. Ayrıca kozmetik &#;r&#;nlerinden %20 daha uygun yararlanılabiliyor vs. :)
  • Yarbay
    21 Mesaj
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    EFOR SPOR MERKEZİ - BAH&#;ELİEVLER
    Ayda 60 TL ( Giriş i&#;in kart &#;ıkartıyorlar. 10 TL tek seferlik.)
    -Body building
    -Fitness
    -Zayıflama
    -Kilo alma
    Ayrıntılı bilgi i&#;in sitesine bakabilirsiniz.
    HASAN DOĞAN SPOR KOMPLEKSİ - BAH&#;ELİEVLER
    Ayda 70 TL ( &#;n kayıt yaptırdım &#;&#;&#; bir arada fiyatı bu. Yalnız y&#;zme i&#;in sağlık raporu ve tahliller gerekiyor. )
    - Fitness
    - Y&#;zme
    - Hamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mackalimert -- 7 Ocak ; >
  • Binbaşı
    g&#;neş spor salonu-sınırsız aylık &#;ğrenci 45 tl-mecidiyek&#;y

dip&#;ik:yt&#; g&#;nl&#;k 5 tl

yt&#;=yıldız teknik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 7 Ocak ; >
  • Yarbay
    quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

Bu listenin peşini bırakmayın başlayacak arkadaşalra referans olur

Konuyu a&#;an arkadaşı tebrik etmek lazım

rica ederim bende bu konuyu senin d&#;ş&#;ncenle yazılacak arkadaşlara yardımcı olur diye a&#;tım.
    @cingozzz eğer yer,isim gibi bilgiler verirsen senin gittiğin salonuda listeye eklerim.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: gizem

ben kanyon Mars Athletic Club Kanyona gidiyorum fitnesste var sana &#;zel &#;l&#;&#;m yapıorlar nereni geliştirmek istiyorsun ne yapmak istiyorsun diye g&#;nl&#;k program yazıorlar sana &#;rn ben sel&#;litlerimden yok olmak i&#;in &#;zel fitness programı yaptırdım &#;ok g&#;zel bir yer yorulduğunda dinlenme odaları var gidip orada uyuyabiliyorsn ama tuzlu biraz arkadaşım o kadar verebilirmisin bilmiyorum ama ben oraya normal g&#;nl&#;k sporumu yapmak i&#;in gidiyorum buhar odası sauna hamam da havuz bi ton şey el izini tarıolar o şekilde giriş yapıorsn

KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ İ&#;İNDE Mars Athletic Club ben 5 ay &#;nce 1 senelik vermiştim sınırsız &#;yelik yani şimdi dahada &#;ok inmiş aylık fln d&#;şm&#;ş aylık limit sadece aşağıdaki saatlerdir size uygun olan &#;yelikleri yazdım yardımcı olabilirsem ne mutlu iki DH g&#;r&#;r&#;z ii olur:D limit sadece saatlerdir yani

SINIRSIZ,30 23,00 HAFTA SONU,,00
    LİMİTLİ ,,00 & 20,30 23,30 HAFTA SONU,00 12,00 & 18,,00
    LİMİTLİ 2 SADECE HAFTA İ&#;İ,00 17,00
    LİMİTLİ 3 SADECE HAFTA İ&#;İ: 06,,00
    LİMİTLİ 4 SADECE HAFTA SONU: 09,,00
    18 yaş altını bilmiorm
    yardım edebildiysem ne mutlu sahibi gibi yazmışım beee:D

kanyon cok klas bı mekan gercekten ıstanbulun en ıyı 2. alısverıs merkezı bence

• Binbaşı

Benzer içerikler

Tavsiye Salon

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı!
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir.
Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız

funduszeue.info' da yer alan bütün yazılı içerik funduszeue.info' un malıdır. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilirler. funduszeue.info' da bulunan bilgiler funduszeue.info' un yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz, alt lisansla kullandırılamaz.
funduszeue.info isimli internet sitemiz bir forum sitesi olup, sitemizde yer alan her türlü içerik herhangi bir onay veya kontrole tabi olmaksızın doğrudan üyelerimiz tarafından sağlanmaktadır. TÜM ÜYELERİMİZ Sayılı Kanun, T.C.K ve ilgili diğer mevzuat uyarınca yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
funduszeue.info sitesindeki konular, yorumlar ya da mesajlar hakkında hukuka aykırı içerik ve/veya kişilik haklarının ihlaline dair iddia ve şikayetlerinizi yer sağlayıcı olarak hareket eden sitemize "irtibat" adresinden iletebilirsiniz. Şikayetleriniz ilgili mevzuat çerçevesinde değerlendirilerek gereği en kısa zamanda yapılacaktır.
Copyright © -  funduszeue.info Tüm hakları saklıdır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası