40 bin öğretmen ataması branş dağılımı / Hangi Branşa Kaç Öğretmen Atanacak – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

40 Bin Öğretmen Ataması Branş Dağılımı

40 bin öğretmen ataması branş dağılımı

MEB yeni kontenjenları açıklıyor. Milli Eğitim Bakanlığı yılı için yeni öğretmen kontenjanlarını açıklayacak. MEB öğretmen kontenjanı. MEB yeni atama dönemi çin 40 bin öğretmen kontenjanı açıklayacak. MEB hangi alandan kaç öğretmen atayacak? Eğitim yılı için hangi branştan kaç öğretmen nereye yerleştirilecek? Yeni öğretmen atamaları kontenjanları ve branş dağılımları.

Milli Eğitim Bakanlığının 40 bin öğretmen tayinlerine dağılım yapılacak olan alanda (branşta) olan dağılımı belirledi. Öğretmenlik başvuruları yarından (13 Eylül ) tarihinden - 18 Eylül tarihine kadar alınacak. 40 bin öğretmen ataması kontenjanları MEB'in resmi internet sitesi "funduszeue.info"den duyuruldu.

Öğretmen atamaları öğretmenliğe başvuru ve atama işlemleri elektronik ortamda gerçekleştirilecek. Elektronik Başvuru Sayfası “İlk Atama”,  “Açıktan ve Kurumlar Arası Yeniden Atama” ve “Milli Sporcuların Atanması” şeklinde ayrı ayrı düzenlendi.

Adaylar durumlarına uygun atama çeşidini seçmek suretiyle funduszeue.info  ve funduszeue.info adreslerindeki elektronik başvuru formunu kullanarak başvurularını yapacak.

En Fazla Atama Yapılacak İlk 5 Alan (Branş) Aşağıda Listelenmiştir

ALAN ADITOPLAM
Sınıf Öğretmenliği      
İngilizce      
Din Kült. ve funduszeue.info      
Rehberlik      
İlköğretim Matematik Öğr.      

Aşağıdaki bağlantımızdan Öğretmen Atamaları Kontenjanlarını PDF formatında indirebilrsiniz.

MEB Atanacak Öğretmenlerin Alana (Branş) Göre Dağılımları

ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ DAĞILIMI 45 bin öğretmen ataması için müjde verildi, branş dağılımı atama, taban puanı ve kontenjan tahmini ortaya çıktı!

Öğretmen ataması branş dağılımı yeni müjdenin duyurulmasından sonra öğretmen adayları tarafından gündemdeki yerini koruyor. Son olarak 20 bin öğretmen ataması gerçekleştirilmişti. Uzun bir süredir öğretmen atamasının yapılmaması eleştirileri beraberinde getirse de Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni öğretmen ataması için müjdeyi Twitter hesabından duyurdu. Müjdenin verilmesinden sonra 45 bin öğretmen ataması branş dağımı  tahmini nasıl olur, öğretmen atama kontenjanları ve taban puanları belli mi gibi sorular ön plana çıktı. Biz de funduszeue.info öğretmen atamaları tahmini branş dağılımını sizler için derledik. Peki 45 bin öğretmen ataması branş dağılımı nasıl olur? Okul öncesi öğretmenliği, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği kontenjanları nasıl olacak? İşte tüm detaylar! 

ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ DAĞILIMI 45 bin öğretmen ataması için müjde verildi, branş dağılımı atama, taban puanı ve kontenjan tahmini ortaya çıktı!

Öğretmen ataması branş dağılımı nasıl olur? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in öğretmen ataması müjdesini duyurmasının ardından 45 bin öğretmen ataması branş dağılımı, kontenjanları ve taban puanları tahmini yapılıyor. Peki 45 bin öğretmen ataması branş dağılımı nasıl olur, 45 bin öğretmen ataması branş dağılımı tahmini ne şekilde yapılıyor? Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği, okul öncesi öğretmenliği, matematik öğretmenliği ve sınıf öğretmenliği branş dağılımı tahmini nasıl? İşte tüm ayrıntılar

ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ DAĞILIMI

45 bin öğretmen ataması müjdesini Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarından duyuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sevgili vatandaşlarım, eğitim camiamızın değerli üyeleri, buradan sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız. Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Son olarak 20 bin öğretmen ataması gerçekleştirilmiş ve en yüksek kontenjan okul öncesi öğretmenliğine verilmişti. Ardından sınıf öğretmenliği ve din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği en çok kontenjanı almıştı.

45 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ TAHMİNİ NASIL?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "45 bin yeni öğretmen atama kararı ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Atama takvimi ve branş dağılımını en kısa sürede açıklayacağız." dedi.

SON ÖĞRETMEN ATAMASI BRANŞ VE KONTENJAN DAĞILIMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası