sibel can son cd si / Plakevi İzmir Sibel Can Akşam Sefası Cd Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Sibel Can Son Cd Si

sibel can son cd si

kaynağı değiştir]

Filmografisi[değiştir kaynağı değiştir]

yılında çıkarttığı İşte Türk Sanat Müziği İşte Sibel Can adlı albümle yeni bir döneme giren Sibel Can, yılından beri Emre Plak ile çalışmış ve yılında "Akşam Sefası" adlı albümünü çıkardı. Bu albümdeki "Çakmak Çakmak" isimli parçayla büyük başarı yakaladı. 'de Papatya ile Karabiber adlı sinema filminde başrolde yer aldı. yılında Özledin mi? albümü binin üzerinde satış yaptığı için MÜ-YAP tarafından "Platin" ödülü ile ödüllendirilmiş,[6] ödül programında Sibel Can aynı albümde yer alan söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Lale Devri" adlı şarkısına yine Sezen Aksu ile düet yapmıştır. yılında Benim Adım Aşk isimli albümünü çıkardı.[7] yılında Seyyah albümünü çıkardı, albümdeki Hançer adlı parçası ile başarısı daha da arttı ve son olarak yılının Nisan ayında Meşk adlı albümünü çıkardı. yılının Şubat ayında Galata adlı albümünü çıkardı. Bir dönem Kaşmir Halı reklamlarında oynamış, uzun yıllar bu markanın yüzü olmuştur.

yılının Nisan ayında DMC Müzik'ten Arabesque adlı albümünü çıkaran Sibel Can, bu albümde efsane besteci Burhan Bayar'ın 80'li yıllara damga vuran ‘Gülüm Benim’, 'Sevmek', 'Bu da Geçer', 'Mavi Mavi', 'Seninle ilk defa', 'Yalnızım dostlarım', 'Mutlu Ol Yeter', 'Hasret Rüzgârları', 'Benim Hatım', 'Gurbet Geceleri' gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.[8][9] 9 Nisan 'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde,[10] 10 Ağustos 'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda konser veren ve ilk defa Arabesque albümünden şarkılar seslendiren Sibel Can, Bostancı konseri öncesi; "Beni arabeskin büyük ustası Orhan Gencebay keşfetti, o zamanlardan beri arabesk müziği çok seviyorum” demiştir. Sibel Can 10 Ağustos tarihindeki İstanbul Harbiye'de ki konserinde Ayla Çelik ile "Bağdat" adlı şarkıya düet yaparken, Rap müziğin sevilen isimleri Eypio & Burak King ikilisi ile birlikte arabesk rock tınıları ile de dikkat çeken "Günah Benim" adlı rap şarkıya düet yapmıştır. Can, konser öncesi verdiği röportajda 'Eypio ve Burak King'i çocuklarım sayesinde keşfettim. milyonun üzerinde izlenmişler. İlk kez rap yapacağım için çok heyecanlıyım" demiştir.[11][12] arasında O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yaptı. 'da Kasım ayında düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yılın en iyi arabesk-fantezi müzik sanatçısı seçilmiştir. Bu yarışmada gecenin sunucusu Okan Bayülgen tarafından kilolarıyla ilgili espri yapılması üzerine hayranları tepki göstermiştir. Ancak Okan Bayulgen'e en büyük tepki Sibel Can'ın eski eşi Hakan Ural'dan gelmiş ve Bayülgen'i ağır bir şekilde eleştirmiştir. yılında Kanal D'de yayımlanan Sevda'nın Bahçesi adlı dizide başrolde yer aldı.[13]

Haziran 'de, yirmi ikinci albümü, Yeni Aşkım, DMC tarafından yayımlandı. Milliyet'ten Mayk Şişman, albüm hakkında şöyle yazdı: "Sibel Can'ın Bahadır Tatlıöz ve Yalın gibi isimlerin şarkılarına albümünde yer vermesi sevindirici. Kendi sınırları çerçevesinde farklı tatlar sunabilmeyi amaçlaması ve sırtını sadece Tarkan ya da Serdar Ortaç şarkılarına yaslamaması da mutluluk verici elbette".[14]

Kişisel hayatı[değiştir kaynağı değiştir]

Ana madde: Sibel Can diskografisi

Albümleri[değiştir

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir